Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ήρθα και εγώ!!!!!!!!

Έχουμε πολύ δουλειά και δεν προλαβαίνω με τίποτα!!!!!!!!!!!!!

Ο οδοντίατρος έπαθε τέτοιο κοκο μπλόκο με τα δόντια μου που δεν μου έκανε τίποτα μου λέει την επόμενη φορά. Έχει από πάνω του έναν μηχανικό και του κάντε συμβούλιο με τον απο πάνω βγάλτε τα σχέδια και φωνάξτε με :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τον τρέλανα του λέω δεν μου κάνεις μια επισκληρίδιο να τελειώνουμε?????

Ο Σωτήρης έκανε μόνο καθαρισμό.

Και με αυτά και με αυτά χθες δεν έδωσα το οσκαρ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και δεν θυμάμαι ποια είχε βάλει τα μαύρα allstar όποια και να είναι το παίρνει :lol::lol::lol:

δεν μπορώ να πάω πίσω να δω αλλά νομίζω ότι ήταν η Elisa.

Θα πάω να δω και θα κάνω την απονομη.

Λοιπόν Κατερίνα θα βάλω τις φωνές [smilie=director.gif] ψηλά το κεφάλι!!!!!!!!!!!!!

Βάσω μου που είσαι????

Φλωριάνα να περάσετε τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι και πάλι καλή επιτυχία για την επέμβαση να πάνε όλα καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εμένα μου αρέσει τρελλά το γαλικο και ξέρω να το φριάχνω τέλεια αλλά δεν προλαβαίνω με τίποτα.

Elisa καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ανθή υπομονή ένας μήνας και μετά relax!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ τι να πω που περιμένω να κεδίσω το λαχείο και πάλι σήμερα το είδα τίποτα

φτου και πάλι φτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η Ελένη ξαναχάθηκε :(

Η bikxar χάθηκε επίσης :( . Το βλέπω να χάνει την θήκη για την φλογέρα στο τέλος :lol: (την προκαλώ για να μπει έτσι το λέω μην της πείτε τίποτα) :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέ η Stamy??? περιμένει να γεννήσει και μετά να μπει???

Stamy έλα ξανά :D

Φιλάκια!!!!!!!!!!!

Τα πιο πολλά σε όσες ξέχασα.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες σημερα δεν κερναω καφε με προλαβε η Φλωριανα ;)

Τι κανετε?

Εγω βαριεμαι αφορητα παλι δουλεια γιοκ αλλα πηρα παλι βιβλιο μαζι μου ;)

καπως θα περασει η ωρα..........

Ο καιρος παλι ειναι σκ@τ@ :evil::evil:

Αυτααααααααα

Ρια εδω ειμαι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία τώρα που σε βρήκαμε θα γίνει επίσημη τελετή απονομής.

And the oscar goes to Elisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Πες μας Elisa που το αφιερώνεις και πως νοιώθεις :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Ρια τι την ρωτας που το αφιερωνει?

ΦΥΣΙΚΑ και το αφιερωνει και το μοιραζεται με ΕΜΕΝΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Ετσι δεν ειναι Ελισακι η κανω λαθος :?::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ ξέχασα να της δώσω το oscar

Καλά πάει το έχω χάσει εντελώς :roll::roll::roll::roll:

Πάρτο Elisa [smilie=icescream.gif] είναι σε σχήμα παγωτού γιατί λέμε ότι έχουμε άνοιξη το χειμώνα θα έχουμε άλλο σχήμα

Σε εσένα Βάσω σου δίνω ένα χάρμπουγκερ [smilie=spam1.gif] επειδή ξέρω ότι κάνεις δίαιτα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε τρελοκοριτσα;;;;;; :D

Φλωριανα καμπινγκ ακουω και ζηλευω!!!!φανταζομαι χωρις το μικρο ε;;; ;) Να περασετε τελεια!!!!!! :P

Φιλεναδα ουτε ενας μηνας δεν εμεινε και μετα διακοπουλες πουλακι μου!!!!!! :D

Λοιπον κλεισαμε τη βαφτιση της μικρης 28 Αυγουστου θα ειστε εδω;;;; :ympray::ympray::ympray:

Κατερινακι γιατι πουλακι μου περνας φαση;; τι εγινε;;; πες τα μας να ξαλαφρωσεις! :roll:

Ναι χαθηκε και η Βικουλα και το Λενακι και η Σταμμυ...

ΚΑΛΕΕΕ ΕΛΑΤΕΕΕΕ ΠΙΣΩΩΩΩΩ!!! [smilie=director.gif]

Ωχ φωναξει το μικρο σκατο παωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ ΚΑΙ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ!!!Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΧΑΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΒΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!

ΑΝΘΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΩΡΟΜΙΣΘΙΑ?ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΦΕΤΟΣ ΗΜΟΥΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΜΕΙΩΜΕΝΟΥ ΩΡΑΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ..ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΕΣΥ?

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΝΩΡΙΣ ΘΑ ΒΑΠΤΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ!!!ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΓΙΑ 11-09 ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ!!!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε καλώς τις Τόνιες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με τα νινάκια τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτός ο καιρός δεν λέει να καλοκαιριάσει να τελειώνουμε τσουκου τσούκου το πάει :evil:

Δεν έχω κατεβάσει τίποτα από καλοκαιρινά μόνο τα χαλιά έχω σηκώσει και αυτό το ΣΚ λέω να τα πλύνω.

Είμαι στη δουλειά και ψιλοβαριέμαι έχω και ένα άλλο ραντεβού ευτυχώς πήγα και μια βόλτα να δείξω ένα άλλο και πέρασε η ώρα.

Αυτά από μέρους μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας βρηκα!!!!!!!!!!!τι μου κανετε?εμεις ολα καλα αν εξαιρεσουμε την παρασκευη που τρεχαμε στο παιδων για ραματα τον μικρο γλιστρισε στο πατωμα και εσκασε στην γωνια του μικρου τραπεζιου που εχω στο σαλονι,αστε τα αλλο να σας λεω και αλλο να το βλεπατε 3 ραμματακια καναμε αλλα ευτηχως ειναι μια χαρα το πουλακι μου το σαββατο θα παμε να τα κοψουμε...ξεχασα να ευχηθω και στο τζοανακι¨να σου ζησει να ειναι καλοτηχο και παντα υγιες μπες να μας πεις νεα οταν μπορεσεις.......τονια ρια βασω βικουλινι φιλια σας διαβαζω και ας μην μπαινω συχνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου ναι ειπαμε να τη κανουμε νωρις να ξεμπερδευουμε,αλλα κι επειδη με το θεμα του μπαμπα μου(καρκινος εγκεφαλου) αν και παει καλα δε ξερουμε μεχρι του χρονου τι γινεται.. :(:(

Ριακι εμενα παλι μου αρεσει ο καιρος γιατι ετσι που εχω κλειστει μεσα,αν ηταν καλος θα τα παιρνα κρανιο περισσοτερο! :P

Φανουλα φανταζομαι!!!!το καημενο μωρε...:(:( Περαστικα του!τι κανει η μπεμπα σας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ !!!ΚΑΛΑ Ο ΤΙΛΤΛΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ!!!

ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΡΩΜΗ ,ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΟΛΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΦΑΓΗΤΟ!!!

ΒΕΒΑΙΑ Κ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΣΕ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ,ΟΛΟ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΕΧΩ! :oops::oops:

ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ Κ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ,ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΝΗΛΙΕΣ :D:D ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου :D !

Η μέρα μου ήταν ΕΞΑΝΤΛΗΤΙΚΗ. Δε δούλευα μεν πολλές ώρες αλλά στο σπίτι ήμουν ΟΟΟΛΗ την ώρα στο τρέξιμο [smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif] ..Πρώτα απ' όλα μαγείρεψα ώστε αύριο να έχουμε ελεύθερο το πρωινό μας για βόλτα στις κούνιες και όπου αλλού προκύψει..Μετά συμμάζευα όλη την ώρα. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτό το σπίτι έχει τον ασυμμάζευτο :-?:-? ..Το πιο τραγικό ξέρετε ποιο ήταν;;; Πήγα να πάρω το λάδι από το ντουλάπι και μου έπεσε από τα χέρια. Ένα πολύ μεγάλο μπουκάλι γυάλινο γεμάτο με λάδι ως επάνω :?:?:? Όλη η κουζίνα, τα ντουλάπια, το χαλάκι, ΟΛΑ, γέμισαν με λάδι :shock::shock::shock: Δεν ήξερα αν πρέπει να ουρλιάξω, να κλάψω ή να λιποθυμήσω...ΤΡΑΓΙΚΟ πραγματικά :((:((:((:(( ..

Στάμυ Ρώμη ακούω....ΑΧ ζηλεύω :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: ...Θέλω κι εγώ να πάω ένα ταξιδάκι. Σάπισα πια :?:? Πήρατε και τη μικρή ή πήγατε τα δυο σας;;;

Φλωριάνα να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ!!!! Περιμένουμε τα νέα σου!

Αχ βρε φιλενάδα στο παρά πέντε έχασα τη βάφτιση του Άλεξ, στο παρά πέντε θα χάσω και της Ανδριανούλας :(:( Θα έχουμε φύγει τότε δυστυχώς..Δεν πειράζει όμως. Μου αρκεί που θα δω τη μπεμπούλα σου ;) . Τα βάσανά μου όντως τελειώνουν φιλενάδα. Ούτε ένας μήνας και πολύ πιο χαλαρή δουλειά ;) . Μετά ΘΑ ΛΙΩΣΩΩΩΩΩΩΩΩ ;):D:D:D

Έρη μου τον θέλω κι εγώ τον Μίκυ :lol::lol::lol: Του λέω η μανούλα φεύγει και κάνω ότι βγαίνω από την παιδική χαρά και αυτός συνεχίζει αμέριμνος να κάνει τσουλήθρα :whistle::whistle: Μόνο όταν έχω και την ανιψιά μου μαζί κάτι γίνεται...

Ρία έχω σκάσει με τα όσκαρ :evil::evil: .Όχι ότι έχω πρόβλημα που το πήρε η Ελίζα ( :evil::evil: ) και το αφιέρωσε στη Βάσω ( :evil::evil: ) αλλά τα ανθρακί all star τι έχουν δηλαδή;;; ΕΕΕΕΕ;;;; :lol::lol::lol: Σήμερα φορούσα λαμέ φούξια τουαλέτα, κόκκινες λουστρινέ γόβες καπέλο κίτρινο με φτερό πορτοκαλί και είχα βάλει μπλε σκιά και πορτοκαλοκεραμιδί κραγιόν :lol::lol::lol::lol: Γίνεται τίποτα :lol::lol: ;;;;;;;;;; Την αλήθεια τώρα. Στενό τζινάκι σωλήνα, μαύρη μπλούζα και μαύρες μπαλαρίνες..Πολύ απλό για όσκαρ ε;;; :lol::lol::lol::lol:

Φανή μου θα είχα φρικάρει με τόσο αίμα :?:? . Περαστικά στο ζουζούνι σου..

Τόνιαχαν μου είμαι φιλόλογος αλλά δε δουλεύω στο δημόσιο. Δουλεύω σε φροντιστήριο..Μακάρι να ήμουν στο δημόσιο..Δεν πειράζει όμως. Πάλι καλά να λέω που έχω τη δουλειά μου σε τέτοιους καιρούς που διανύουμε..

Να ρωτήσω και κάτι τις μαμάδες αγοριών;; Βάφεστε μπροστά στα παιδιά ή το αποφεύγετε;;;;; Πολλές φορές που ετοιμάζομαι μπαίνει στο μπάνιο μαζί μου και δεν το αποφεύγω..Λέτε να θελήσει ποτέ να με μιμηθεί :?:?:? ;;;;;

Και άλλα ήθελα να πω αλλά δε θυμάμαι τίποτα..Θα μου πείτε δεν είπα και λίγα ε :lol::lol: ;;;

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες ζηλευτες!!!! :D

Ρε φιλεναδα κριμα!!! :( καλα δε πειραζει,το μονο που με νοιζει ειναι οτι θα σας δω!!!!!! :P

Και να σε βλεπει ο Πανουλης να βαφεσαι δε πειραζει και οτι θα σε μιμηθει ειναι σιγουρο(αν φτανει τα καλλυντικα σου)και παλι δε πειραζει! ;)

Εμενα ο Αλεξ που τα φτανει μου εχει καταστρεψει μασκαρα προσπαθοντας να βαλει στο ματι :shock: κραγιον προσπαθοντας να βαλει παντου :shock: και σκιες με τον ιδιο τροπο :shock: !!! και φυσικα δε σοκαριστηκα που το παιδι θελει να βαφτει,αλλα επειδη εβαψε και οτι υπηρχε γυρω του και μου κατεστρεψε πανακριβα καλλυντικα!!!! :evil::evil::evil:

Ειναι λογικο βρε να κανει αυτο που βλεπει οτι κανεις εφοσον ειναι τη περισσοτερη μερα μαζι σου..γι αυτο να λες του Κοσμα να τον εχει και μαζι του οταν κανει ανδρικες δραστηριοτητες πχ ξυρισμα,μαστορεματα κτλ! ;)

Σταμμουλα Ρωμη;;;;; ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩ!!!!! Περασατε τελεια φανταζομαι!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν στο θέμα της μίμησης διαβάστε τι είχα πάθει. Της Ανδριανούλας της αρέσει το μπάνιο της Κλεοπάτρας γεμίζουμε την μπανιέρα και παίζει μέσα με τα παιχνίδια της. Είχε αφήσει ο Σωτήρης ένα ξυραφάκι και το πήρε να ξυριστεί όπως ο Σωτήρης δεν την πρόλαβα ήμουν στην πόρτα και μέχρι να πάω στην μπανιέρα είχε ξυριστεί κάτω από το στόμα με αποτέλεσμα να κοπεί :( . Φυσικά από τότε ούτε να τα πιάσει τα ξυραφάκια.

Ανθή μου και φυσικά είσαι υποψήφια για το σημερινό όσκαρ έχεις κάνει πολύ ωραίο ντύσιμο.

Βάσω σε περιμένω να έρθεις..................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες καλα ε παιδευομαι ποση ωρα να μπω μεσα τι να πω.....

Τι κανετε?

Εγω παλι δουλευω ασταματητα (πλακα κανω)

Διαβαζω βιβλιο Θεανω η λυκαινα της πολης πολυ καλο σας το προτεινω αλλα που να βρειτε

χρονο να διαβαζεται και βιβλια :D

Νυσταζω παρα πολυ σημερα.........

Ρια ηρθα εγω εφυγες εσυ?

Φιλια σε ολα τα κοριτσια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπεραααααααα.τι κανετε;εμεις καλα.σημερα εγινε το χειρουργειο του μπαμπα μου και πηγαν ολα καλα.ηταν δυσκολο χειρουργειο γιατι ηταν μεγαλος ο ογκος.ζοριστικε και ο μπαμπας μου και ο χειρουργος.τωρα για μια δυο μερες θα μεινει στην εντατικη.τον εχουν σε καταστολη για να ειναι ηρεμος.πριν λιγο πηρε η μαμα μου και της ειπαν οτι παει πολλυ καλα.εσεις που χαθηκατε ολες σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι παρα πολυ χαρηκα με τα νεα του μπαμπα σου!!!!!!! :D:D:D:D Αντε σιδερενιος!!!!! :D

Ριακι κι εγω το ειχα κανει αυτο με ξυραφακι της μαμας μου αλλα στα ποδια!κατακοπηκα κι αντι να βαλω τα κλαματα, για να μη με μαλωσει,βγηκα αποο το μπανιο και εκανα οτι επεσα και χτυπησα!!! :lol::lol:

Βασουλα το εχω διαβασει και ηταν οντως παρα πολυ καλο βιβλιο,οπως και τα υπολοιπα της Μαντα! ;)

Διαβασε μετα το "Ερωτας σα βροχη"!ΤΕΛΕΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...