Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια :D !!!

Μπήκα να σας πω ένα γρήγορο καλησπέρα γιατί σε 5 λεπτά φεύγω για δουλίτσα..Σήμερα θα γυρίσω σπίτι στις 11 το βράδυ :?:?

Πολύ χαίρομαι που σας άρεσε ο τίτλος!!!! Πάλι όμως δεν με βλέπω να παίρνω όσκαρ :evil::evil:

Λοιπόν, φοράω τζιν ανοιχτό μπλε, μαύρη μπλούζα στενή που φτάνει ως τους γοφούς με κάτι αημένια γραμματάκια, μαύρες μπαλαρίνες και θα βάλω από πάνω αμάνικο μπουφανάκι. Ρία το πρωί που πήγα τον Πάνο στην παιδική χαρά φορούσα all star αν αυτό θα βοηθήσει καθόλου την κατάσταση (ανθρακί χρώμα)..ΟΥΦ..Ό,τι μπορώ κάνω η γυναίκα :lol::lol::lol::lol::lol:

Το βραδάκι θα είμαι πιο αναλυτική!

Πολλά φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια, ετοιμαζόμαστε να πάμε παιδική χαρά πάλι.. :D

Ρια Ραφ λέγεται το χρώμα. Ειναι απο τα αγαπημένα μου.

Εγώ φοράω μπεζ παντελόνι σε στυλ τζιν αλλα δεν ειναι :mrgreen: , μπλε ραφ μπαλαρινες και πουκάμισο ασπρο μπεζ και γαλάζιο ριγέ. Απο πάνω φοράω καμπαρντίνα κλασσική ως το γόνατο..

Φιλάκιαααααα

Μαράκι μου όλα θα πάνε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερι καλα να περασετε!!!!!!!! :D

Ρια μπες να δωσεις το οσκαρ!!!!!!!!

Ακομα οδοντιατρο εισαι??????????

Εγω μολις τελειωσα το βιβλιο που διαβαζα περασε η ωρα ευχαριστα μπορω να πω

το βιβλιο αρκετα καλο θα ελεγα.........

Αντε σιγα-σιγα σας χαιρετω και εγω σε λιγακι σχολαω

Φιλια σε ολες τα λεμε αυριο

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια….τέτοια ώρα που μπαίνω δεν βλέπω καμία μέσα, αλλά τα πρωινά είναι λίγο δύσκολο να συμμετέχω κι εγώ στην συζήτηση.

Μοιράζομαι το γραφείο με την γυναίκα του αφεντικού και όταν είναι αυτή εκεί δεν μπορώ φυσικά να μπαίνω, ούτε καν ανοιχτό δεν το έχω….καμιά φορά κοιτά τον υπολογιστή μου…τέλος πάντων.

Μαρία να ευχηθώ όλα καλά με τον πατέρα σου και να σου πω ότι ίσως είναι καλύτερο για την ψυχολογία του να ξέρει ότι εσείς του λέτε. Το να λέμε ψέματα καμιά φορά δεν είναι κακό.

Οι άλλες τσούπρες τι μου κάνετε???? Συναγωνίζεστε βλέπω για το όσκαρ???? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολλυ ευαισθητος ασπα μου για αυτο δεν του ειπαμε τιποτα.να φανταστεις την δευτερα που μπηκε στο νοσοκομειο εκλεγε.δεν ξερω τι σκεφτοταν.αυριο εχει απεργια και ο οασθ και δεν θα μπορεσω να τον δω.τωρα θα τον δω χειρουργιμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αμα έχει κάνει κι άλλα χειρουργεία ο πατέρας σου, αλλά στην ιδέα και μόνο του χειρουργείου και της αναισθισίας παγώνεις.

Εδώ εγώ για την καισαρική έκλαιγα....φαντάσου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι κανετε;;

ασπακι εισαι μεσα;;τι κανεις σε εχω χασει ολα καλα;;

μαρια οντως στην ιδεα του χειρουργιου παγωνεις και εγω με τισ καισαρικες εριχνα πολυυυ κλαμα μονο που το σκεφτομουν...κ που στη δευτερη που εκανα απισκληριδιο κ το ζουσακιολας απαπααπ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι μονο δεν εχει ξαναχειρουργηθει κοριτσακια μου,ουτε καν γιατρο δεν χρειαστικε περα απο τον οφθαλμιατρο.εγω παλι στις καισαρικες το μονο που με ενοιαζε ειναι να ειναι γερα τα μωρακια μου γιατι ειχα περιπετειες στις εγκυμοσινες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλορίζικο το 15 και γουρλίδικο σαφως!

Βασούλα κουκλί ο Δημητράκης!! Να τον χαίρεσαι!

Φλωριαννακι! Τί καλά! Camping ε??? ΑΧ ΩΡΑΙΑ ΦΑΣΗ! κι εγω κανω (εκανα) μαλλον γιατι τωρα τελευταια μουχλιασαμε...

Μαρία μου κουραγιο και ευχες!

Κοριτσια δεν ειμαι και στα καλυτερα μου περναω μια φασουλα γι' αυτο συγχωρεστε με που δεν γραφω αναλυτικα...αλλα σας σκεφτομαι ολες!

Καλό βραδυ και πολλα φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι ρε Βικουλίνι...με τα τρεχάματά μου βέβαια, εσύ κούκλα καλά????

Σας σκέφτομαι καθημερινά κοριτσάκια, και ας μην σαν γράφω συχνά.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D !

Είμαι πάαααρα πολύ κουρασμένη @-)@-) ..Γύρισα σπίτι αργά, το συμμάζεψα γιατί όταν γύρισα υπήρχαν παιχνίδια ΠΑΝΤΟΥ, έφτιαξα πρόγραμμα για τα επαναληπτικά μαθήματα που θα γίνουν λόγω εξετάσεων, έπλυνα πιάτα και τώρα κάθισα να δω τα νέα σας λίγο..Δουλεύω μέχρι και 8 Ιουνίου. Μετά διακοπές ;);):D:D

Φιλενάδα λαρυγγικό βήχα ο Άλεξ;; Έχει ξανακάνει ποτέ;; Περαστικούλια σας!!Αχ αυτός ο βήχας ο εφιάλτης μου είναι :? Ούτε που θέλω να τις σκέφτομαι τις παλιολαρυγγίτιδες..Να' ναι καλά οι σταγόνες soldesanil ;) .

Κι εγώ εξεπλάγην Τόνια μου που έκοψε τόοοοσο εύκολα την πιπίλα..Αφού σκεφτόμουν άμα κάνω δεύτερο θα είναι τόσο καλόβολο παιδάκι;;Κυρίως στον ύπνο :lol::lol::lol:

Ρία δε δόθηκε όσκαρ σήμερα :roll::roll::roll: ..Αύριο θα έχουμε νέα δεδομένα :lol::lol:

Έρη μου έχω φάει κι εγώ ένα κόλλημα με τις κούνιες..Όλο το χειμώνα τον είχε φάει το σπίτι και τώρα με κυρίευσαν οι τύψεις και έτσι πολλές φορές μαγειρεύω από το βράδυ ώστε το πρωινό μας να είναι ελεύθερο για κούνιες ;);) Χαίρονται τόσο πολύ...Το μόνο που μου βγαίνει το λάδι να τον πείσω να φύγουμε :?:?:?

Βασούλα-αν θυμάμαι καλά- δεν μας είπες τι φόρεσες σήμερα ......:?::?::?: . Μάλλον γιατί ήξερες ότι θα χάσεις ε :lol::lol::lol::lol::lol: ;;;;;; Τι κάνει ο κούκλος ο γιος σου;;

Βικουλίνι μου περαστικούλια στο μπεμπάκι σου! Εύχομαι πολύ γρήγορα να γίνει καλά ;) !

Φλωριάνα και Κατερίνα σας αρέσει το camping ε;;; Εγώ νομίζω ότι άμα έκανα ποτέ camping θα ήμουν όοοολη την ώρα μέσα στην γκρίνια :lol::lol::lol: Πιο βολεψάκιας και καλοπερασάκιας από μένα δεν υπάρχει :lol::lol: Φλωριάνα πέρασες όμορφα στο Ναύπλιο;;;

Το Τζοαννάκι θα γύρισε σπίτι λογικά ε;; Άντε όπου να' ναι θα μας πει και νέα!

Ρία θα ήθελα πολύ να έρθω την Πέμπτη στο κέντρο να γνωριστούμε αλλά δυστυχώς δουλεύω τα απογεύματα...Μακάρι κάποια στιγμή να τα καταφέρουμε να συναντηθούμε όλες (όσες μένουμε Αθήνα τουλάχιστον....)

Μαράκι για ακόμα μία φορά ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στον μπαμπάκα σου! Όλα θα πάνε κατ' ευχήν ;):D

Κορίτσια ήθελα και άλλα να πω αλλά μόλις κάηκε ο εγκέφαλός μου :roll::roll::roll: Αύριο θα είμαι πιο φρέσκια ;):lol::lol:

Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μένα μου αρέσει πολυ το κάμπινγκ! Αλλά μόνο οργανωμένο..

Αχ Άνθη και εγώ μεγάλη ταλαιπωρία τραβαω όταν είναι να φύγουμε από την παιδική χαρα..

Τώρα όμως έχει φύγει μια Σερβα γειτόνισσα στην Σερβία και έχουμε αναλάβει να προσέχουμε τον γάτος της στο διαμέρισμα της για τον ένα μήνα που θα λείπει.. Έτσι πάμε πρώτα στην παιδική χαρα και αφού καθόμαστε ένα δίωρο στο νερό, του θυμίζω ότι πρέπει να πάμε να ταισουμε τον Μικυ.. Έτσι έρχεται άνετα..

Τονακι μου περαστικά στον Άλεξ.

Κατερινακι γιατί δεν είσαι καλα κοριτσάκι μου γλυκό;

Μαρία η θετική μου σκέψη μαζί σας

Καλημέρα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι Ασπάκι μου!! Ετοιμάζομαι ψυχολογικά για το camping τη Παρασκευή [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] . Εσυ πως είσαι;; Τα παιδάκια σου;; Ο αντρούλης σου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τι κανετε?Ασπακι τι κανουν τα μικρα?

Φλωριανα μου τι ωραια!!!!

Εμεις σπιτακι σημερα...περιμενω την κοπελα να ερθει να μου φτιαξει τα νυχια γιατι ταχω κανει χαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ελισάβετ...καλά είμαστε, και τα μικρά το ίδιο.

Ώστε θα φτιάξεις νυχάκια εεεεε??? Τι ωραίο που δείχνει το χέρι με περιποιημένα νύχια.

Άσε που μου αρέσει τρελά το γαλλικό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...