Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

καλημερα ευη μου!!!!κ εσυ πρωινη ε????αχ της τελειωσε??????????????????? :(:?:?:?:? αχ γιατι μου εχει κολλησει αυτο ρε γμτ που δεν μπορω να το βρω κ π0ουθενα??????

ειναι παρα πολυ ωραια τα καροτσακια αυτα ευη μου!!!!!εμενα παντως μου αρεσουν πολυ!!!!!!!

α ετσι η μπουμπου σου ε??????ολη μερα στριφογυριζει...............................

εγω τι να πω αυτο εδω το μικρουλι δεν με ενοχλει καθολου,πολυ ησυχο!!!λες να ανησυχω??????.....

πως εισαι σημερα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οχι καλε γιατι να ανησυχεις...εγω ανησυχω που ο Χριστοφορος και στην κοιλια αλλα και οταν γεννηθικε ηταν πολυ ησυχο μωρο και τον ξυπναγα το βραδυ να φαει και λεω τωρα με αυτη που κουνιεται ολη την ωρα φανταζομαι..θα ειναι βραδυνος τυπος..βοηθεια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λες να εχετε ολονυχτιες με την μικρη?????????μπα δε νομιζω μωρε!!!!!!!!!!!!!!!!

κ ναι βρε παραξενευομαι γιατι τα αλλα δυο με ειχαν συνηθισει σε τρελο κλωτσιδι κ τωρα το μικρουλι ...................

λες να βγει πιο ησυχο κ οχι αγριμακι σαν τα αδερφακια του??????τι καλα να καθεται κ να μη μιλαει , το γλυκο μου!!!!! :lol::lol::lol:

( οχι οτι μου κανουν τιποτα τα λουλουδακια μου , μια χαρα ησυχα παιδακια ειναι. απλα λεω αυτο βγει λιγο πιο κουλ!!!!!) :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες φουσκίτσες!!!

Maimoudaki περαστικά κοπέλα μου, να ξεκουραστείς και θα πέσουν τα παλιοδέκατα.

Ο άντρας σου ανησυχεί και για αυτό σε μαλώνει, μην τον παρεξηγείς!

Ηλιαννάκι, χαλβά λαχτάρησες παιδί μου;Έχεις πολύ πλάκα!Θα τον εντοπίσεις που θα πάει!!!

Kiska καλημέρα τι ωραία που είδες την κουκλίτσα σου! ωραία τα καροτσάκια και το λιλά

είναι πολύ γλυκούλι χρώμα,μου κάνει κέφι!

Θέλω να γίνω μαμά ελπίζω να σου περάσουν αυτές οι ξενίλες και οι αναγούλες....και

να φτιάξει λίγο το στομαχάκι σου και με το καλό την Παρασκευή η αυχενική!

Vanessaki κοριτσάκι ε; τι ωραία το γλυκούλι σας!με το καλό!

Αναστασία με το καλό και εσύ σήμερα να κάνεις τις εξετάσεις σου!

Τα φιλιά μου σε όλες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και σε εσενααα..καλο ειναι...ειναι το νεο ροζ..χιχιχι....εγω καλα που εφαγα χαλβα και δεν τον εχω αποθημενο...αλλα εχτες μια φιλη μου ελεγε να κανει σουφλε σοκολατας και μου ετρεχαν τα σαλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι σωστα βρε ευη μου δεν το ειχα σκεφτει αυτο,σωστηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ααααααααααααααα κ κατι που θυμηθηκα η αννα μαρια μου κ ο αγγελος μου ειναι κ το ιδιο ζωδιο,κριαρια!!!!!!!!!!!! :shock: αυτο παιζει ρολο?????????????????????????

ωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχχ το κοβω να τις τρωει το μικρο!!!!!!!!!!!!ε κ εγω οπως παντα .......... διαιτητης!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

καλημερα τεντυ μου τι κανεις κοριτσι μου??????????????????? το νινακι σου???????

αχ ναι κοπελα μου εχω πεθυμησει χαλβα εδω κ κανα δυο μηνες κ δεν εχω βρει πουθενα,γκαντεμια!!!!!!!

τι στο καλο καποια στιγμη ελπιζω να βρω!!!μονο να μη μεινω με την ελπιδα!!!!!!!!

καλε οι υπολοιπες που πηγαν????κοιμουνται?????????????

αααααααα να σας ρωτησω βρε κοριτσια,εσας κραμπες σας πιανουν???εμενα με πιανουν στην γαμπα μου κ αυτη τη φορα κ στην κοιλια...!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου :)

Ευη μου μπραβο, ολα πηγαν καλα

και το κοριτσακι σου κανει αισθητη την παρουσια του καθε μερα..

τι αλλο θες? πες μου χαχαχα :lol:

αφου καριτσακι θελεις ροζ γιατι δεν ψαχνεις σε ροζ?

βανεσσάκι μου τι καλα και εσεις κοριτσακι?

ετσιι να πληθένουν τα κοριτσακια εχουμε

αρκετους γαμπρους :lol:

μαϊμουδακι μου περαστικα ευχομαι

να πεσει ο πυρετος σου οσο πιο γρηγορα γινεται ;)

αννα μαρια ελπιζω να τελειωσουν οι αναγουλες οι ξινιλες και ολα

αυτα και να χαρεις την εγκυμοσυνη σου :D

ηλιαννακι ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ..

ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΧΑΛΒΑ! :lol:

α! και για το μπεμπε μην ανησυχεις ειναι αρκετα

νωρις για να το ακους συνεχεια..

καλη επιτυχια σε οσες εχουνε γιατροο :D

καλα χθες ριξαμε ενα καβγα με τον

αντρα μου.. ανευ προηγουμενου δεν υπηρχε

και ο λογος? το αν θα παρουμε ή οχι γυναικα να μας

βοηθαει στο σπιτι.. γιατι μεχρι τωρα τα εκανα

ολα εγω αλλα τωρα δεν μπορω με τα δυο μικρα κουραζομαι

πολυ και που δυναμεις για γενικη σπιτιου?

εστω του ελεγα για μια γυναικα καθε 2 βδομαδες

και ειναι πολυ κατά.. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ σε σενα μαρακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως εισαι?????? το μικρουλι???????????????

αχ ελπιζω!! :lol::lol::lol: τι πραγμα κ αυτο με τον χαλβα????..........!! :roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol:

μη συγχιζεσαι καλη μου!!!!!!αν δεν μπορεις κοπελα μου κ εφοσον μπορειτε γιατι δεν θελει ο αντρας σου για γυναικα να σε βοηθαει?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!!

παιδιά μου εγώ έχω τρελαθεί με τα τσουρέκια!!!Μου μυρίζουν συνέχεια....

Εχθές μου έφτιαξε μια γειτόνισσα ένα τσουρέκι με μέλι άλλο πράγμα!!!

Ηλιάννα μου δεν με έχουν πιάσει κράμπες προς το παρόν αλλα έχω ακούσει

ότι κάνει πολύ καλό το μαγνήσιο!

Marie μου μη στεναχωριέσαι νομίζω θα το σκεφτεί ο άντρας σου και θα

αλλάξει γνώμη,σίγουρα χρειάζεσαι βοήθεια!

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισχυριζεται πως δεν χρειαζομαστε

μια κοπελα και πως θα βαλει ξενη γυναικα χωρις

να την ξερουμε εδω μεσα

και οτι μπορουν να ερχοντε οι μαμαδες μας..

ε ναι να ερθει η μαμα μου μια φορα αλλα τι θα την κανω και υπηρετικο

προσωπικο? ε οχιι!

δεν ξερω.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε?

εγω ειμαι ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

εχουν πρηστει οι γαμημενες οι αμυγδαλες μου κ δε μπορω ουτε να καταπιω ουτε να μιλησω..

ιουλια καλα που δεν ειδες το μηνυμα μου χτες...

τωρα εχω 39

θα πρεπει να παρω αντιβιωση σκατα σκατα σκαταααααααααααααα

πατησα κ εναν καταπληκτικο καυγα σημερα το πρωι με τον τολη... ουφ...

συγνωμη που δε σχολιαζω αλλα ψηνομαιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ τρουρεκια τεντυ μου ε????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το πασχα τα ταραξα!!!!!!κ εγω δεν ξερω ποσα μπορει να εφαγα!!!!!!!

α το μαγνησιο κανει καλο για τις κραμπες?????θα το πω στον γιατρο μου οταν παω,να δουμε!!!!!

αχ μαρακι μου..................... δυσκολο αυτο!!!!!κ εσυ εχεις δικιο, κ ο αντρας σου.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!τουλαχιστον να βρειτε μια μεση λυση ωστε να σε βολευει!!!!!να βολευεστε ολοι δηλαδη,αλλα ιδιως εσυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε μαιμουδακι τι λες?

ο παλιοπυρετος ειναι τρελα τπτ δεν μπορεις να κανεις

ποναει και το κεφαλι σου? μηπως καλυτερα να επεφτες μηπως

σε παρει ο υπνος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki περαστικά σου παιδί μου!!!

Τι σε βρήκε τώρα;Προσπάθησε να κοιμηθείς και να ξεκουραστείς!

Ηλιαννάκι ρώτα και το γυναικολόγο σου, θα σε βοηθήσει πολύ το μαγνήσιο

το έπαιρνε η κουμπάρα μου που είχε πολύ μεγάλο πρόβλημα και την

βοήθησε πάρα πολύ!

Marie μου μήοως ο άντρας σου θέλει το χρόνο του;Νομίζω ότι όσο πλησιάζει

το μωράκι θα το ξανασκεφτεί και θα αλλάξει γνώμη!

Φιλιάααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ πήγα στο γιατρό σήμερα. Είδαμε το μπεμπάκι, οκ, χτυπάει η καρδούλα, μεγαλώνει, είναι 4 εκατοστά τώρα! Είδαμε κάτι χέρια, κάτι πόδια, δεν ξεχώριζα και πολλά πράγματα, φαντάζομαι την Παρασκευή στην αυχενική θα φαίνονται όλα πιο καθαρά. Μου μέτρησαν την πίεση, μου κάνανε καλλιέργεια ούρων, μου ακούσανε την καρδιά (τη δική μου, όχι του μωρού), και την επόμενη φορά θα πάρουμε και κολπικό υγρό για καλλιέργεια.

Να σας ρωτήσω ρε κορίτσια: όταν βλέπετε το μωρό σας τι νιώθετε; Γιατί εγώ δε νιώθω και πολλά πράγματα.

Λένα, τι έπαθες ρε κορίτσι μου; Ξάπλωσε, πιές ένα τσαγάκι, φάε μια ωραία κοτοσουπίτσα. Το σχολείο ξέχνα το, δεν υπάρχει! Και μη τσακώνεσαι ρε με τον άντρα σου, περίμενε να νιώσεις καλύτερα και τσακώνεσαι όσο θες. Αλλά τώρα σίγουρα θα σου ανέβει πυρετός άμα τσακώνεσαι.

Μαρί, εσωτερική θα την πάρετε τη γυναίκα; Πώς κάνει έτσι ο άντρας σου; Άμα δε θέλει γυναίκα, ας κάνει αυτός τις δουλειές. Εμένα έρχεται η μάνα μου και βοηθάει, και τα υπόλοιπα τα κάνει ο άντρας μου. Εγώ συμμαζεύω το δωμάτιό μας, ποτίζω τα λουλούδια στη βεράντα, διπλώνω κανένα ρούχο και μπορεί να μαγειρέψω, αλλά πάντα με βοήθεια.

Δώρα, ευχαριστώ, ελπίζω να περάσουν σύντομα οι ξινίλες και οι αναγούλες, γιατί είμαι συνέχεια χάλια.

Ηλιάννα, αυτό το χαλβά, να δούμε πόσο καιρόακόμα θα τον ακούμε!!!!!

Καλά, σίγουρα τις μισές τις ξέχασα, αλλά πολλά γράψατε ρε κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεσυ μαρακι γιατι να μην παρετε μια γυναικα να σε ξεκουραζει?

δε θα ειναι κ ολη την ωρα στα ποδια σας..

αν του προτεινεις να παρετε καμια γυναικα που την ξερει καμια φιλη σας?

να μην ειναι εντελως "αγνωστη"?

αχ κοριτσια μου.....

δεν ξερω τι να κανω.. δεν ειναι πολυ νωρις για αντιβιωση??

κ στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ιεχα παρει δυο φορες

τη μια στον 6ο μηνα που ειχα κανει εξαγωγωη φρονιμητη

κ την αλλη λιγο πριν το γαμο που μου ειχε κοπει το δαχτυλο κ ειχα κανει ραμματα

αλλα τοτε τον ειχα κλεισει μολις τον 3ο μηνα

τωρα φοβαμαι ρε γαμωτο..

αχ λετε να παθει τιποτα το μωρακι μας??????

στεναχωρεθηκα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αννα μαρια τι καλα!!!

κοιτα εγω στον ανασταση δεν ενιωθα κ πολλα πραγματα, απο οταν αρχισε κ με κλωτσουσε ενιωθα λιγο περιεργα πλως... που μεγαλωνε κατι μεσα μου κ με επιανε κατι σαν αγχος... ασε που ημουν βεβαιη οτι ολα πανε καλα κ δεν αγχωνομουν για το παραμικρο!!!

τωρα ομως ειμαι πιο αγχωμενη, οταν ακουσαμε την καρδουλα δε μπορεις να φανταστεις τι ανακουφιση ενιωσα!!!

οπως κ οταν γεννησα τον ανασταση δεν ενιωσα αυτη την ολοκληρωση αυτη την ευτυχια που λενε καποιες μαμαδες, απλα ενιωσα οτι εκανα κατι που επρεπε να κανω. κ οταν τον εβλεπα ελεγα αχ τι ομορφος που ειναι αλλα ενιωθα περισσοτερο, πως να στο πω, οτι ολα αυτα δε συμβαινουν σε μενα αλλα σε καποια αλλη!! κ οτι εγω απλα παρακολουθω!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ωραια μανα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki μην ανησυχείς για την αντιβίωση αφού στη δίνει

ο γιατρός σου σίγουρα δεν υπάρχει πρόβλημα!Κοίτα μόνο να

προσέχεις και να ξεκουράζεσαι!

Άννα Μαρία ωραία που είδες το μπεμπάκι σου, με το καλό

και να κάνεις και την αυχενική την Παρασκευή!

Κοίτα εγώ επειδή άργησα πολύ να μείνω έγκυος και βασανίστηκα

αρκετά κάθε φορά που βλέπω το μπεμπάκι μου'ρχεται να κλαίω!

Πάω πάντα με πολύ άγχος και μετά νιώθω κάτι σαν να ξελαφρώνω!

Μετά είμαι πολύ χαρούμενη, πετάω.......και μόλις πλησιάζει η μέρα

να κάνω τον άλλο υπέρηχο πάλι έxω άγχος και μην το συζητάς!

Maimoudaki έχεις πολύ πλάκα με τις αναλυτικές περιγραφές σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, για αντιβίωση είναι νωρίς. Εμένα σήμερα που εξέτασαν τα ούρα μου, μού είπε ο γιατρός για καλλιέργεια κολπικού υγρού για την επόμενη φορά, γιατί βρήκαν σταγονίδια από υγρά, και λέει να κάνουμε μια καλλιέργεια μήπως υπάρχει μόλυνση, αλλά καλύτερα στη 14η εβδομάδα, να προχωρήσει η εγκυμοσύνη κι άλλο.

Άντε βρε, σιγά, δε χρειάζεται με το παραμικρό αντιβίωση!

Όσο γι' αυτά που λες, κι εγώ κάπως έτσι νιώθω. Κατ' αρχήν δε με έχει κλωτσήσει ακόμα, οπότε δεν καταλαβαίνω και πολλά πράγματα, αλλά όσο να 'ναι, φρικάρω λίγο που μεγαλώνει ένα ζωντανό πλάσμα μέσα μου. Και πιστεύω ότι (αν πάνε όλα καλά), όταν γεννήσω, όπως εσένα θα είμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας εγκυούλες!!!

πωπω πόσα γράψατε καλέ κεβεζούδες??? Σας άφησα στην σελίδα 8 και σας βρίσκω στην 20...και να ήθελα να σχολιάσω δεν θυμάμαι τίποτα...

Μαϊμουδάκι μου περαστικά κοριτσάκι μου...τί γκαντεμιά! Ρώτησες τον γιατρό σου τί πρέπει να κάνεις? Θα σου δώσει αντιβίωση?

Βανεσάκι μου κορίτσαρο έχετε? Νομίζω ότι τα κοριτσάκια θα είναι περισσότερα τελικά...γερό να είναι!

Marie κι εσείς κοριτσάκι ε? Τί καλά!!!! Με το καλό να έρθει...

Κορίτσια ειλικρινά συγχωρέστε με αλλά τόσα πολλά που γράψατε δεν θυμάμαι να σχολιάσω άλλα...

Εγώ έκανα αιματολογικές και ούρων εχθές...λιγάκι αγχώθηκα με τον αιματοκρίτη που έπεσε στο 35.5 από 39.6 που είχα πριν δύο μήνες, τα λεμφοκύτταρα ήταν λίγο πεσμένα (μάλλον το ανοσοποιητικό μου είναι πεσμένο) και στα ούρα ίχνη λευκώματος (σίγουρα πρέπει να κόψω το αλάτι) και λίγα ερυθρά αιμοσφαίρια στα ούρα (πάντα έχω αλλά δεν ξέρω που οφείλεται)...τώρα που το ξανασκέφτομαι σκατά ήταν οι εξετάσεις μου και αγχώθηκα αρκετά, να δώ τί θα μου πεί ο γιατρός μου την άλλη εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε γενικα δεν παιρνω ευκολα φαρμακα, πιστεψε με, εδω για παρω ενα ντεπον πρεπει να υποφερω!

απλα δεν ξερω αν οι αμυγδαλες περνανε απο μονες τους η ΠΡΕΠΕΙ να παρω αντιβιωση...

δεν ξερω... γαμωτο...

τεντυ το απογευμα θα παω στον ωρυλα, να δω τι θα μου πει... θα σας ενημερωσω

προσπαθουσατε αρκετο καιρο???

εμεις στον ανασταση δεν προσπαθουσαμε, ουτε τη δευτερη φορα που ειχα μεινει.

τωρα ομως τον ιουνιο θα κλειναμε χρονο

αννα μαρια ασε!! καλα εγω δεν ηθελα ουτε καν να τον θηλασω! το θεωρουσα τοσο σιχαμερο!!!!!

κ εβλεπα μια φιλη μου που γεννησε 3 μηνες πριν απο μενα να θηλαζει τη δικια της κ ελεγα χριστε μουυυυ δε θα το κανω ποτε!!

τι χαζη που ημουν....

κ τελικα τον θηλασα 8.5 μηνες!!!

να σημειωσω οτι με τον γυναικολογο μου ακομα δεν εχω μιλησει... αφησα μηνυμα στη γραμματεα του να με παρει κ ακομα με παιρνει! γκρμφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα μου περαστικα σου κοπελα μου!!!!!!!ξαπλωσε να ηρεμησεις μπας κ πεσει ο πυρετος!!!!!!παρε κ κανα ντεπονακι!!!!!αχ κοριτσι μου ευχομαι να γινεις πολυ συντομα καλα!!!!!!!

τωρα για την αντιβιωση δεν ξερω.... ο γιατρος τι σου ειπε ?????

αννα μαρια πολυ φοβαμαι πως μεχρι να τον φαω τον χαλβα θα το ακουτε συνεχεια!!!!!!! ;):lol::lol::lol:

αχ τεντυ μου κ εγω καθε φορα που το βλεπω κ ακουω κ την καρδουλα του συγκινουμαι παρα πολυ,δακρυζω!!!!!νιωθω κατι το περιεργο , κατι τοσο ομορφο , τοσο δυνατο , υπεροχο............!!!!!!!!!!

καλα οταν θα γεννησω με το καλο............το κοβω παλι να εχουμε κουβαδες να μαζευουνε την πλημμυρα απο το κλαμα που θα ριξω!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

αχχχχχχχχχχχχ ειμαι ερωτευμενη με τα παιδακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (κ τα τρια)!!!!!!

α κ κατι ασχετο τωρα το θυμηθηκα, αννα μαρια εσυ μια χαρα την εχεις με τις δουλειες!!!!!!!τι καλα!!!!

νασιουλα μου τι κανεις κοριτσι μου?????????????????????????ελα μωρε μην αγχωνεσαι γλυκια μου, θα τις πας στον γιατρο κ εκεινος θα σου πει!!!!!!!!η κοιλιτσα?????????????? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΠΑΛΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ!!!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΝ ΠΑΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΤΣΑΓΑΚΙ ΜΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙΣ Κ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ Κ ΥΠΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ..Κ ΜΙΝ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΓΙΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΜΕΤΑ.....ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΧΑΛΒΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΛΑΧΤΑΡΑΣ ΚΑΤΙ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...