Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΧΘΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΠΕΠΟΝΙ ΚΑΡΠΟΥΖΙ Κ ΚΕΡΑΣΙΑ.ΤΑ ΚΕΡΑΣΙΑ ΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΛΑΧΤΑΡΑΩ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΡΑΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΑΛΕΡΓΙΑ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΕΚΑΝΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΑΛΟΙΦΕΣ ΧΑΠΙΑ ΛΟΣΙΟΝ ΣΑΠΟΥΝΙΑ ΚΛΠ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΛΙΑ ΣΑΝ ΑΝΕΜΟΒΛΟΓΙΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ.ΤΙΤΙΝΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΧΩ ΕΧΩ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΦΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΔΟΥΣΕ ΤΟΣΟ.....ΜΕ ΤΟ ΦΟΛΥΚΟ ΟΞΥ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΙΝ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!ΚΑΛΟ ΣΑΒΚΥΡ!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALORIZIKO TO KAINOURGIO MAS POSTAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EMENA MYRIAM MOU DEN ME VOITHAEI KANENA APO TA XAPIA POU PERNW GIATI ME THN EGGYMOSYNH MOU PEFTOUN PIO POLY!!!!!!!!!TO EXW APO POLY MIKRH AYTO TO PROVLIMA KAI O GIATROS PANTA LEEI OTI EINAI APO ANXOS KAI STENAXWRIA...........atimo ayto to anxos den mporeis na to elenxeis me tipota!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΜΑ ΒΡΕ ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΙΝ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!ΕΓΩ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Κ ΨΙΛΟΦΑΓΟΥΘΡΑ ΛΕΣ Κ ΕΧΩ ΨΕΙΡΕΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΟΥ ΛΕΩ.ΑΣΕ ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΔΕΝ ΤΙΝ ΠΑΛΕΥΩ ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το Νο 2!!!!!!!

Μύριαμ άντε να ξεκουραστείς τώρα που τέλειωσε το σεμινάριο...φράουλες και κεράσια αν δεν κάνω λάθος νομίζω ότι τώρα είναι η εποχή τους???????? Κάτι τέτοιο άκουσα στην ΤιΒι μια μέρα...Είσαι κι εσύ αλλεργική ε? Εγώ από αλλεργίες είμαι κομπλέ...κνίδωση, αλλεργική ρινίτιδα, αλλεργικό έκζεμα και όλα αυτά χωρίς προφανή λόγο, συνήθως τα παθαίνω από υπερβολικό άγχος (αν είναι δυνατόν!!!!) γιατί με έχουν κάνει κόσκινο στις εξετάσεις και δεν μου βρίσκουν κάποια σοβαρή αιτία που να μου προκαλεί τόσο πρόβλημα!!!!

Ττινάκι βλέπεις τί μπορείς να πάθεις από το άγχος? Δες εμένα...όταν έπαθα κνίδωση έπαιρνα κορτιζόνη για έναν ολόκληρο χρόνο (είχα γίνει τούμπανο από το πρήξιμο) και πάλι δεν με βοηθούσε...έβγαζα σπυριά που φούσκωναν και ενώνονταν όλα μαζί και επάνω μου έμοιαζαν σαν γεωγραφικός χάρτης...δεν σου λέω για την φαγούρα...μελάνιαζα από το ξύσιμο!!!!!! Παίρνεις σίδηρο? Αν ναι θα βγάλεις μαλλιά σίγουρα...εγώ είχα γίνει θάμνος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena na deis poso mou thn exoun dwsei ayta ta kwlospyrakia den ta mporw katholou...........kai den eixa pote mou spyraki....oute kan sthn efivia mou!!!!!!!!!!!!

opaaaaaaa opaaaaaaaaaa o mpempis arxise tis klotsies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gioupiiiiiii :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεράκλωσε από το greek idol :lol: που να ξεκινήσει και ο Πλούταρχος...άσε το παιδί να διασκεδάσει!!!! Εγώ όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου άκουγα πολύ Μακρόπουλο...δεν φαντάζεσαι πόσο μπουζουξού μου προέκυψε το βλαστάρι μου, λίγο λαϊκό να ακούσει ξεκινάει τον χορό! Δεν μου μοιασε...εγώ δεν χορεύω καθόλου...δεν μου πάει νομίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΣΤ ΜΑΣ!!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΑΝΧΟΣ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ....ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΛΑΙΚΗ Κ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΕΡΑΣΙΑ ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ ΜΟΝΟ ΦΡΑΟΥΛΕΣΚ ΠΕΠΟΝΙ.Κ ΕΧΩ ΕΓΩ ΑΛΕΡΓΙΚΗ ΡΙΝΙΤΙΔΑ Κ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ Η ΣΚΟΝΗ ΑΦΟΥ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΣΘΜΑ Κ ΜΕΛΑΝΙΑΖΩ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΒΑΖΕΙ ΠΙΣΤΟΛΑΚΙ ΑΦΡΟΥΣ ΛΑΚ ΜΠΑΣ Κ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΓΩ ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΩ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΑΛΛΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΝ ΒΑΖΩ ΦΟΒΑΜΕ ΜΙΝ ΜΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΟΛΑ Κ ΜΕΙΝΩ ΚΑΡΑΦΛΗ.ΑΥΘΤΟ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΩ ΑΛΛΑ ΠΩΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ έχω κι εγώ αλλεργική ρινίτιδα, όταν αρχίζω να φτερνίζομαι δεν σταματάω με τίποτα...τόσο που μετά μπουκώνω σαν να συναχώνομαι!!!! Και τραντάζεται και η κοιλιά...τί χάλια!

Τιτινάκι μου καλύτερα να μην χρησιμοποιείς τέτοια προϊόντα τώρα που είναι εντονότερο το πρόβλημα με τα μαλλιά σου!

Αν μιλάμε για άγχος εγώ είμαι η βασίλισσα...αγχώνομαι για τα πάντα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΕΙ ΑΣΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΤΙ ΧΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΛΕΡΓΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΑΝ ΤΑ ΘΥΜΗΘΩ ΘΑ ΣΤΑ ΠΩ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΝ ΛΙΓΑΚΙ.ΤΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΧΟΖΑΛ ΤΑ ΛΕΓΑΝΕ.ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edw eiste poylakia moy kaloryziko to N2 posyaki mas ante na to gemisoyme me eyxarista kai mono pragmata koritsia moy.........

gyrisa kai egw efaga mia xara xaxaxxaxxa

myriam moy ante twra ksekoyrasei e??????

koritsia egw apo malli panta moy peftei opote den anxgonome exw fitres opote tha gemisw pali...kai apo alergies den exw tipota mia xara alla vevaia pote den ksereis kai eidika sthn ekgymoshnh panta kati allazei ston organismo mas.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μυριάκι μου τα έχω ακουστά αυτά τα χαπάκια...εγώ έπαιρνα τα aerius, κάτι μικρά μπλέ, μέσα σε ένα λεπτό σταμάταγαν όλα τα συμπτώματα.....αλλά τώρα που δεν μπορούμε να πάρουμε τίποτα?

Ττινάκι τέλειο το τραγούδι!!!!!!

Βερόνικα τί έφαγες καλό μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paw na koimhthw koritsia moy nystaksa meta to faghto filakia polla stis koiloympitses...........

gia mosxraki phga sta karvoyna alla kateliksa se xoirino soyvlaki ...xixixixixixi

e ti na kanw kale koritsia ayto hthelan ta mwra moy.............. :D:D:D:D:D :b

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai ontws sthn eggymosynh allazoun polla pragmata emena kai ypothiroidismo mou evgale apo ekei pou den eixa!!!!!!!!

nia mou toso grhgora phgate fagate kai hrthate???????? :D:D:D:D:D mwre mpravo!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

xaxxaxxax nai eides poso grhgoroi eimaste .....phgame sthn theomhtoros edw konta sto spiti mas .sto gousto gril an to ksereis...... sto kalamaki einai...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερόνικα μια χαρά το χοιρινό σουβλάκι...τα πεθερικά έχουν ταβέρνα και ο άντρας μου είναι εκεί...μήπως να του έλεγα να μου φέρει κι εμένα??????? :lol::lol:

Τιτίνα εμένα η προηγούμενη εγκυμοσύνη μου έφερε το αλλεργικό έκζεμα.....δεν φαντάζεσαι τί μαρτύριο!!!!! Γεννούσα και ξυνόμουν.....δεν μπορούσα να βάλω και καμιά αλοιφή και χρησιμοποιούσα σπαθόλαδο, έβαζα χειρουργικά γάντια και ξυνόμουν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Η ΑΛΕΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙΑ ΑΕΡΙΟΥΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!!!ΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΛΑΔΙ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ 2 ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΑΥΤΙΝ ΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΟΥΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΚΕΣ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΑΣ ΡΟΥΧΑ Κ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΤΑ ΠΛΥΝΩ ΣΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟ ΠΡΟΓΡΜΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟΡΥΠΑΝΙΚΟ Κ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟΥΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΟΜΟΡΦΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΠΛΥΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΛΕΡΓΙΑ Κ ΒΓΑΖΩ ΣΠΥΡΑΚΙΑ.ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΑΕΡΙΖΟΥΝ ΜΟΝΟ Κ ΜΕΤΑ ΣΙΔΕΡΟ Κ ΤΑ ΦΟΡΑΝΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...