Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

EEE AFOU TO THELATE KIOLAS AKOMA KALYTERA DIPLH XARA!!!!!!!!ANTE KALH SYNEXEIA STHN EGGYMOSYNH SOU KAI OLA TELEIA NA SOU PANE!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

PWPW TI KOURASH EINAI AYTH....DEN MPORW NA ISIWSW!!!!!!!!!!!

PANTWS ESEIS KORITSIA POU PERIMENETE KORITSAKI EISTAI POLY TYXERES EXEI FANTASTIKA ROUXALAKIA STHN AGORA!!!!!!!!!!!!!!EINAI OLA TOUS PARA POLY GLYKOULIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

ANTE ANASTASAKI MOU ME TO KALO KAI ESY AYRIO NA DEIS TO MWRAKI SOU KAI OLA TELEIA THA EINAI!!!!!!NA MPEIS NA MAS PEIS TA NEA!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειααα σαςςς...τι κανετεε??Διαβασα και τα νεακια σας..κορτισακι εε??Σε εβαλα και στη λιστα αμα αλλαξει μας λες αλλα συνηθως πεφτουνε μεσα...εγω εκανα και την Βεπιπεδου σημερα ολα ηταν μια χαρα ειναι 340γρ..μια κουκλα σαν τη μαμα...χιχι..δωσαμε και dvd και μας το εγραψε να το βλεπουμε ..μια χαρα το ευχαριστηθηκαμε καναμε γυρω στα 45 λεπτα γιατι στο τελος κουραστικε και γυρισε και δεν μπορουσε να μετρησει η γιατρος την καρδια και την μυτη και την κουναγε για να ξαναγυρισει..αχ τι ωραια η Βεπιπεδου...σε 2 μηνες παλι για doppler..κοριτσια και εγω μεχρι την αυχενικη ειχα ανγχος μιας και δεν καταλαβαινουμε το μωρακι να κουνιεται αλλα απο εκει και μετα που αρχιζει να κουνιεται λες οκ μια χαρα ειναι κουνηθικε και σημερα..και εγω κοριτσια με το μαγειρεμα ειδικα τους πρωτους μηνες που ειχα τα χαλια μου δεν μαγειρευα καν...τωρα δεν μπορω να ειμαι ορθια γιατι αμα κουραστω με πιανουν συσπασεις..οποτε μαγειρευω με μετρο..μια μερα που ημουνα καλα εκανα 2 ταψια παστιτσιο ενα για να φαμε και ενα για καταψυξη και ετσι εχω και για μετα..οποτε..οταν ειμαι καλα αυτο κανω.

Αναστασια στην απλυ εξεταση ουρων πλενεσαι μια φορα και ουρεις λιγο και μετα κανεις μεσα στο κυπελακι αν πας για καλιεργεια τοτε πλενεσαι 4 φορες και παλι ουρεις λιγο και μετα μεσα στο κυπελακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTW VANNESAKI!!!!!!!NAI ONTWS MEXRI NA ARXISEI NA SE KLOTSAEI KAI NA TO KATALAVAINEIS POLY ANXOS RE KORITSIA.....ALLA META POU RIXNEI TIS KLOTSIES....EINAI YPEROXA....SAN NA SOU LEEI EDW EIMAI MANOULA EIMAI KALAAAAAA :P:P:P:P:P:P

H B-EPIPDEOU EINAI TELEIAAAAAAAAAAAAAA MAKARI NA THN EIXAME KAI SE VIDEAKI :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai sigoura kamia sxesh!!!!!!!!kai argotera tha einai akoma pio wraia :D:D:D:D emena pantws to antraki mou panta stous yperhxous hshxos einai!!!!!!!!!lete na einai epeidh tous kanw poly nwris to prwi???den xerw....pantws thn ypoloiph mera me tarazei sthn klotsia!!!!!!!!!kai poso to eyxaristiemai!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπααα μαλλον ετυχεε εγω ητε πρωι πρωι ητε πιο μετα χορεβει η τσουρδου μου...καλα εινα και το γονιδιο ετσι???Κατσε να δεις θα την κανω εγω αθλητρια ενοργανης....χαχαχα..εχω τρελαθει φαινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΡΓΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΜΟΛΙΣ ΦΥΓΑΝΕ.ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΙΤΙΚΟ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ ΤΩΡΑ.....ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΤΟΥΖΑΚΙ Κ ΜΕΤΑ ΣΥΛΕΓΕΙΣ ΤΑ ΟΥΡΑ,ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia ti kanate???????????twra mazeytika kai eipa na dw ta neakia sas.........teleia ola apo oti diavasa...................... me to kalo kai oi koritsomanes loipon ante na mathoyme kai oi ypoloipes na arxisoyme na sympetheriazoyme..........xaxaxaxaxaxaxa

hlianaki maia xara se vriskw me tis voltitses soy ama antexeis na phgeneis ...........

anna maria pote tha stamatisoyn oi ergasies aman pia ...........

kiska anastasia marie vanesaki titinaki myriam kyo elpidaki filakia se oles kai stis koilitses sas .......

sygnwmh ana ksexasa kapoia kai an den sxoliazw kai ta panta alla einai tosa polla poy an den eimai olh thn mera mesa den ta thymame meta..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Εγώ έχω απίστευτη ξινίλα και αναγούλα, πριν έκανα λίγο εμετό για να μπορέσω να φάω το ψωμοτύρι μου. Σε λίγο θα πάω να την πέσω.

Αναστασία, κι εγώ θα πάω αύριο στο γιατρό και περιμένει τα ούρα μου! Χι χι! Εμένα μου είπε, είτε κάνω μπάνιο, είτε δεν κάνω, θα πρέπει να πάρω ένα βρεγμένο βαμβάκι και να καθαρίσω το χώρο γύρω απ' την ουρήθρα τρεις φορές, από μπροστά προς τα πίσω. Ή μήπως ήταν τρία βρεγμένα βαμβάκια; Θα πάρω τρία για σιγουριά. Μετά ουρείς λίγο και μαζεύεις τα μεσαία ούρα, δηλαδή, όχι τα τελευταία που θα βγουν, τα μεσαία. Ολόκληρη διαδικασία, αυτοί στη Φουκουσίμα πιο εύκολα τα βρήκανε.

Βανεσσάκι, μια χαρά, αφού θέλατε και κοριτσάκι! Εγώ πάντως, αν είναι κοριτσάκι δε θα πάρω όλο ροζ, ούτε όλο γαλάζια αν είναι αγοράκι. Με εκνευρίζουν αυτά τα πρότυπα.Φυσικά, αν είναι αγόρι, δε θα του φοράω και φουστανάκια, χαχα!

Κίσκα, μια χαρά κι εσάς το κοριτσάκι σας!

Βερόνικα, νομίζω ότι η ανακαίνιση των από πάνω δε θα τελειώσει ποτέ. Ή μπορεί να τελειώσει σε δύο χιλιάδες χρόνια.

Αχ, ελπίζω να το καταλάβω σύντομα το μωράκι, ν' αρχίσει τις κλωτσιές γιατί αυτό το άγχος.... Φυσικά οι εμετοί και το γενικό μου χάλι μου στέλνουν μήνυμα ότι πάμε καλά (το ελπίζω δηλαδή), αλλά το άγχος είναι άγχος. Πάντως, έτσι όπως βλέπω την κοιλιά μου, δεν μπορώ να διανοηθώ ότι υπάρχει ένα ζωντανό πλάσμα εκεί μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxxa les anna maria se 2 xiliades xaxaxaxxa...

me to kalo koritsia ayrio oi eksetaseis sas.............kai egw tha paw na kanw nanakia giati eimai ptwma pali den koimhthika akai kala to vradi kala kanena vrady den koimame ti tha kanw re koritsia :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: pwpwpwp pws tha anteksw kapoia stigmh tha kserathw kai den tha ksypnaw :D:D:D:D:D:D:D

filakia kai oneira glykaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα φουσκιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε??????εγω μια χαρα,τα μικρα κοιμουνται κ τωρα ωρα ξεκουρασης κ χαλαρωσης!!!!!!!! βρε σεις λιγες ωρες δεν μπηκα κ ποσα γραψατε παλι?????? :o:o:o:o:o τι προτοτυπο που δεν θυμαμαι κ πολλα ε?????!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βανεσσακι μου πολυ χαιρομαι που ολα ειναι μια χαρα!!!!αντε με το καλο το κοριτσακι σας!!!!!!!

τιτινακι μου βολτιτσα σημερα ε?????αντε ωραια ωραια!!!!!!φανταζομαι τωρα θα εισαι κομματια.....!!!!!

ευη μου πολυ ωραια ολα τελεια!!!!!!!αντε καλη μου με το καλο!!!!!!!!!!

απο τωρα φαινεται τι θα βγει........ ε???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ μυριαμ μου ναι ναι θυμηθηκα κ εγω τα δικα σου!!!!!!!!τι τελειες στιγμες!!!!!!!!το αγορακι σου τι κανει???????

νια μου πως εισαι κοπελα μου???????η κοιλιτσα σου??????? ναι πηγαινω μου αρεσει πολυ να ειμαι συνεχεια εξω,εχω μαθει κ με τη δουλεια μου,ασχετα αν μετα ειμαι κομματια κ δεν εχω κουραγιο για τιποτα!!!!! :lol::lol::lol: καλη ξεκουραση γλυκια μου!!!!

ανννα μαρια μου ακομα εισαι τοσο χαλια?????? καλα αποτελεσματα αυριο στον γιατρο!!!!!

κοριτσακια μου καλα αποτελεσματα σε ολες οσες εχουνε γιατρουλη!!!!!!!!!!

βρε κοριτσια κατι ασχετο - σχετικο εγω αυτη τη φορα το μωρακι μου το εχω καταλαβει μεν ομως καμια σχεση με τα αλλα δυο!!!!!αυτο το καταλαβαινω πιο λιγο, ενω τα αλλα δυο σε αυτη την ηλικια εγκυμοσυνης φερνανε σβουρες τα ενιωθα για τα καλα.τωρα αυτο......????????

ελπιζω τουλαχιστον να βγει πιο νορμαλ κ οχι τρελοκομειο σαν τα αλλα δυο θηριακια μου!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

αχ εχω δεκατα... 37.7

δεν ανεβαινει αλλα ουτε κ κατεβαινει

πηρα το γιατρο μου κ μου ειπε να παρω ντεπον απο 38 κ πανω...

ουφ!!

εριξα κ εναν καβγα με τον αντρα μου..

λεει οτι εγω φταιω, θελω να παω στο σχολειο κ ειχα πριν το αιμα κ τωρα ανεβαζω πυρετο... ουφ!!

εγω στην εξεταση ουρων δεν εκανα τπτ, πηγα απλυτη κ ολα τα εριξα μεσα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ?ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΚΛΠ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα μου προσπαθησε να ηρεμησεις κοπελα μου μπας κ σου πεσουν τα δεκατα!!!!!!ο γιατρος τι σου ειπε κ για τα καφε????

μυριαμ μου καλα ειμαι κουκλιτσα μου,κ ο μπεμπακος μια χαρα ησυχος ειναι το πουλακι μου!!!!!

εσυ πως εισαι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ευη μου ασχετο τωρα,να σε ρωτησω στην ερετρια που πουλανε χαλβα φαρσαλων???????????εισαι σιγουρη οτι εχουνε??????ειχε παει ο αντρας μου την περ βδομαδα να ρωτησει εδω χαλκιδα κ τον κοιταγανε κ γελαγανε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ θελω να φαω ποσο καιρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα δε μου ειπε τπτ

δεν ειχα κ πολλα δεν του ειπα να με εξετασει

σημερα ολη μερα ημουν καλυτερα τωρα γιατι ρε γαμωτο ανεβαζω πυρετο???

εχω ριγος....

εχω κ τον αντρα μου να μου φωναζει να μην ξαναπατησω στο σχολειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα μου περαστικα σου καλη μου!!!!!!συμφωνω με τη μυριαμ να σκεφτεσαι το νινακι σου κ οχι τοσο το σχολειο.το ξερω θα πεις ειναι δυσκολο ομως........!!!!!!!!!!!!!!!

κ ο αντρας σου πιστευω πως ανησυχει γι'αυτο κ σου λεει ετσι!!!!!! ;););)

μυριαμ μου πολυ χαιρομαι που ειστε μια χαρα!!!!!!!!!!αντε με το καλο να τον κρατησεις κ στην αγκαλιτσα σου κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ Κ ΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΙΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ Κ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα..κοιμαστε οοολες βρεεε??Εγω ειπα σημερα να κοιμηθω..σηκωθηκα εκανα γαλα στο γιο μου να τον παει ο αντρας μου σχολειο αλλα κανανε χαμο με παιχνιδια και τετοια και με ξυπνησαν...μπορει να την πεσω αργοτερα..μακαρι να νυσταξω..Ηλιαννα στην Ερετρια στον κεντρικο δρομο εχει η μαμα μου το ανθοπολειο και το λεω γιατι ειναι το μοναδικο στον κεντρικο δρομο..διπλα απο τα χασαπικα..διπλα ακριβως απο τη μαμα μου κολλητα ομως εχει ζαχαροπλαστειο,εκει ειχαν φερει χαλβα..καλε γιατι γελανε βλαμενοι ειναι??Εγω βρικα και εδω στο Αιγιο...τωρα την πηρα τηλ να ρωτησει διπλα αν εχει αλλα μιλαει..μην εχει τελειωσει και πας τσαμπα..τωρα οσο για το μωρακι που λες..εμενα ο γιος μου ηταν ησυχος και κουνιοτανε μονο οταν ετρωγα.,.ενω τωρα η τσουρδου μου ολη μερα..ελεγα εχτες στη γιατρο καλα δεν κοιμαται??Ειδικα τη νυχτα..εγω κοιμαμαι αυτη κουνιεται..η τρελη...της τελειωσε ο χαλβας αλλα θα ξαναφερει μου ειπε..μολις μαθω θα σου πω..μιας και μιλαμε 1000φορες την ημερα με την μανα μου..εγω σημερα αρχισα να ψαχνω για καροτσι μιας και απογοητευτικα με το Hello Kitty.... :cry: σας ειπα τι εγινε??Πηγα στο prenatal στην Πατρα για να το δω γιατι ωραιο ειναι αλλα αν δεν κανει για νεογεννητο τι να κανω??Παμε μεσα και στην εισοδο στο ταμειο ειχανε και το καταλογο με τα προιοντα και χαρικα...λεω καροτσι θελω..λενε πηγαινε μεσα..παω..πουθενα το καροτσι..λεω θελω το καροτσι το ταδε...λεει ααα δεν το εχω και ουτε θα το φερω..κοιταξτε αυτα που εχουμε(τα οποια ηταν σε μπλε σκουρο και λαχανι...)λεω δεν θελω αυτο ηθελα...με επιασαν κατι νευρα...μετα βρικα ενα μαγαζι που μεταφερετε και εχει προσφορες σε ολα και βρικα ενα καροτσι που αλλαξει τιμονι,εχει τσαντα για τα πραγματα κλεινει ωραια...αλλα ειναι κοκκινο και εχει 235 ευρω..και το σκεφτομαι...σημερα βρικα και ενα αλλο σε ενα μαγαζι στην Αθηνα στην Μεταμορφωση οπου ψωνιζε εκει η μαμα μου στην αδερφη μου πραγματα γιατι ειναι φτηνο...εχει και site...http://www.babynet.gr/proionta.htm εκει βρικα ενα τριο σε λιλα χρωμα θα σας βαλω 2 φωτο με ολο το σετ σε πορτοκαλι και μια με το λιλα να δειτε το χρωμα..στα 290 ευρω και ειπα στον πατερα μου να παει να δει αν ειναι καλο αν και απο αυτο το μαγαζι ειχα παρει στο γιο μου καλοκαιρινο καροτσι και μια χαρα ητανε...καλυτερα λιλα μωρα παο κοκκινο...εγω θελω να το ευχαριστηθω..τερμα τα λαχανι και τα πορτοκαλι που τα βλεπω σε καθε βαπτιση..ΜΟΝΟ ΡΟΖ ΚΑΙ ΦΟΥΞΙΑΑΑ....

post-1349-13873936948437_thumb.jpg

post-1349-13873936948536_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????οι κοιλιτσες πως ειναι???????

εγω σημερα πρωινη πρωινη :shock::o !!!!!!!!!!!!!εχει ξυπνησει ο γιος μου απο τις 7:30 :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: κουτουλαω βεβαια..........ομως τι να κανω!!!!!!!!!

εχω πολυ νυστα βρε κοριτσια,γενικα!!!θελω συνεχεια να κοιμαμαι!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...