Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

καλημερα φουσκιτσες μου!!!!!!!!!πρωινες πρωινες βλεπω,μπραβο μπραβο!!!!!!!!!!κ εγω εδω ξυπνησανε τα μικρα κ τωρα καθομαι κ αυτα παιζουνε!!!!!!!!αχ θελω να βαψω κ τα μαλλια μου σημερα κ βαριεμαι παρα πολυ.μιλαμε πολυ βαρεμαρα σημερα!!!!!

ευη μου ναι τουμπανο η κοιλια,πολυ τουρλα!!! :lol::lol::lol::lol: ασε που δεν μπορω να τη βολεψω στον υπνο....να δω που θα φτασει!!!!!!!καλη επιτυχια σημερα,θα περιμενουμε τα νεα σου!!!!!!!

μαρακι μου πολυ χαιρομαι που ολα ειναι καλα!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια για το κοριτσακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ααααα πιο πολυ πηγαιναμε βολτα με τον αντρουλη μου!!!!!τα μικρα τα ειχα στη μαμα μου, να ηρεμησω κ εγω λιγο!!!!!!! :lol::lol:;);)

τεντυ μου πολυ χαιρομαι κ για σενα κουκλιτσα μου!!!!!!!!!αχ τι καλα ετσι μονο καλα νεα να ακουμε!!!!!!!!!!!!!!!μπραβο για το κοριτσακι σου κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!

μια χαρα θα συμπεθεριασουμε τα ζευγαρακια μας!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!

μαρακι με το καλο το κοριτσακι σου!!

ηλιαννα μου μεγαλωνει μεγαλωνει η κοιλιτσα???

αχ παντα τετοια νεα να ακουμε!!!

κοριτσια εγω σημερα δεν πηγα σχολειο, μαλλον δε θα παω ουτε αυριο.. ολο το βραδυ δε μπορουσα να κοιμηθω, με πονουσε η κοιλια μου αλλα τωρα ειμαι καλυτερα

θα παρω τηλ το γυναικολογο να παω το απογευμα να του δειξω τις εξετασεις μου κ αν μπορει να με δει κιολας να μου φυγει το αγχος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα μου ναι μεγαλωνει η κοιλια πολυ πολυ γρηγορα αυτη τη φορα!!!!! :shock::shock:

καλα εκανες κ δεν πηγες σχολειο κοπελα μου σημερα!!!!!να πας στον γιατρο να σε δει για να σου φυγει το αγχος!!!!!!!προσπαθησε να ξεκουραζεσε τωρα αυτες τις δυο μερες που δεν πας σχολειο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες μας....

Ηλιάννα μου μια χαρούλα το νινάκι σου....μεγαλώνει πολύ πολύ πολύ....:)........μπράβο κοριτσάκι μου...:)

Μαιμουδάκι μου καλά έκανες και δεν πήγες στο σχολείο...κάτσε και ξεκουράσου, πήγαινε και στον γιατρό σου να δεις τις εξετάσεις και όλα θα είναι σουπερ..:)......

Βερόνικα μου, πολύ χαίρομαι για τα μωράκια σου........και αν η περίδεση θα είναι για ασφάλεια τόσο δική σου όσο και για τα μωρά σου να την κάνεις χωρίς δεύτερη σκέψη...:)

Βανεσάκι, καλή επιτυχία με την αυχενική σου σήμερα...;)

Πολλά φιλάκια....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι φίλες εγκυούλες,

Maimoudaki έκανες πολύ καλά που δεν πήγες στο σχολείο σήμερα,

να ξεκουραστείς λίγο κοριτσάκι μου!!!

Ηλιαννάκι τι ωραία που μεγαλώνει η κοιλίτσα σου!!!

Φιλιά και αγκαλιές σε όλες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Βλέπω πετάει η ομάδα!

Εμάς εδώ γίνεται πάλι ο χαμός με τους από πάνω και ήρθε και ο μάστορας να μας αλλάξει το στήριγμα απ' το ντεπόζιτο που σκούριασε. Δυο ώρες είναι πάνω, απορώ τι κάνει. Οπότε, για να ξαπλώσω μεσημέρι δεν παίζει, αφήστε που σε κάποια φάση θα μου κατέβει και η ξαδέλφη μου να διαβάσουμε για τις εξετάσεις της, και βαριέμαι τρομερά. Θέλω να κάνω μπάνιο, να λουστώ, να κάνω αποτρίχωση...

Έχω και άγχος για το γιατρό αύριο, κάθε φορά αγχώνομαι ότι δε θ' ακούσω καρδιά.

Μαρία, συγχαρητήρια για το κοριτσάκι! Να δούμε εμείς πότε θα μάθουμε το φύλο και να μην το λέμε "αυτό".

Ηλιάννα, επέστρεψες δριμύτερη βλέπω!

Δώρα, με το καλό να μάθεις κι εσύ φύλο να μας πεις!

Κίσκα, περιμένουμε νέα σου!

Λένα, καλά έκανες και δεν πήγες σχολείο σήμερα. Ξεκουράσου όσο μπορείς και μην αγχώνεσαι!

Στάνταρ ξέχασα κάποια κορίτσια, αλλά με τόσα που γράφετε, πού να σας προλάβω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στις φουσκες!!!!!Αχ!!!που θα φτασει αυτη η κοιλια μου δεν ξερω!! :lol::lol:

Αννα Μαρια ακριβως το ιδιο αγχος εχω κι εγω, αν θα χτυπαει η καρδια οταν παμε! :? Αλλα παλι κατα βαθος ειμαι σιγουρη πως ολα θα ειναι καλα!Φιλια σε ολες σας ! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 11 Κ ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΥΠΝΟ.ΣΗΜΕΡΑ ,ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΚΑΝΕΛΟΝΙΑ ΕΣΕΙΣ?ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑ Κ ΜΕΝΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Κ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ.....ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΚΙΑΛΟ Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΣΕ ΔΗΜΟΣΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΓΕΝΗΣΩ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑΜΙΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ ΟΥΡΕΣ Κ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΩ.ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΗΛ.ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 8/5 Κ ΣΗΜΕΡΑ 10/5 ΕΔΕΙΞΕ ΑΧΝΟ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΑΝΗΣΗΧΕΙ.ΤΙΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, εσάς οι κοιλιές είναι φουσκωμένες απ' την εγκυμοσύνη ή απ' την κατακράτηση; Εμένα απ' το δεύτερο, αλλά μη φανταστείτε ότι έχω και κανένα τρελό φούσκωμα. Λίγα πράγματα, ούτε που καταλαβαινει κανείς ότι είμαι έγκυος, ειδικά το πρωί που είμαι πιο ξεφούσκωτη!

Εμάς έφερε η μάνα μου γεμιστά, γιατί να φτιάχναμε εμείς δεν έπαιζε! Είχαμε και το μάστορα, τώρα μόλις έφυγε. Πάντως, χαρά στο κουράγιο σας να μαγειρεύετε, και δύσκολα φαγητά μάλιστα. Εγώ δεν έχω καθόλου κουράγιο. Και το πιο εύκολο φαγητό να φτιάξω, θέλω βοήθεια απ' τον άντρα μου. Τώρα εννοείται, όχι πριν μείνω έγκυος!

Μύριαμ, μια χοριακή θα μας πείσει για τη φίλη σου, αν και είναι πολύ νωρίς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!!ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ...ΚΑΝΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΘΟΜΑΙ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΩΜΑΙ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΞΑΝΑΚΑΘΟΜΑΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΥ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΙΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αποτελεσματα να εχει η φιλεναδα σου! μονο με τη χωριακη θα ειναι 100% σιγουρη!!

εμενα παντως η κοιλια μου ειναι φουσκωμενη απο το φαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας κ παλι εγκυουλες μου!!!!!!!τι κανετε?????εγω ξεκουραστηκα,εριξα εναν υπνακο κανα δυωρο (δεν μου εφτασε ομως ηθελα κ αλλο), κ τωρα να'μαι κ παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!

τεντυ μου πως εισαι κοριτσακι μου????η κοιλιτσα??????

αννα μαρια ναι επεστρεψα δριμυτερη,δε λες τιποτα!!!!!! :lol::lol::lol: εγω παντως δεν εχω κατακρατηση,

απο το νινι εχω φουσκωσει ετσι!!!!!!απ'την κατακρατηση τοσο πολυ δε νομιζω, :-?:-? . ε ειναι που ειναι κοντα κοντα η μια εγκυμοσυνη με την αλλη,φουσκωνε ξεφουσκωνε τι θα κανει!!! :lol::lol:

αναστασουλα μου ολα μια χαρα θα ειναι!!!!!!!!μη σκεφτεσαι αρνητικα βρε , για το νινακι σου!!!!!!!κ καρδουλα θα ακους παντα κ μεγαλες αγκαλιτσες θα του κανεις οταν θα βγει!!!!!!! ;);):D

μυριαμ πως εισαι κουκλιτσα μου?????η κοιλιτσα?????εγ παντως πιστευω πως η φιλη σου ειναι εγκυος!!!!γιατι λεει πως εστω κ αχνο ειναι θετικο!!!!!!παντως δεν ειναι νωρις γιατι εγω στην μια εγκυθμοσυνη μου το ειχα κανει την μερα που περιμενα περιοδο κ σ'αυτη την πρωτη μερα καθυστερησης (εκανα δυο τωρα γιατι το πρωτο ηταν αχνο ε κ το δευτερο θετικοτατο!!!!!!! , θυμασαι!!!!!) οντως θυμασαι εκεινη τη μερα που μιλαγαμε????πω πω!!!!!! :shock::shock:

[πως μου'ρθε τωρα :roll: αναλαμπες!!! :lol::lol::lol::lol: ]

λενα μου τι εγινε με τον γιατρο???τον πηρες τηλ?????περιμενουμε να μας πεις τα νεα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια για πειτε μου εσεις που ειστε πιο μπροστα απο εμενα στην εγκυμοσυνη.Αυριο θα παω να κανω εξετασεις αιματος και μου εβαλε και καλλιέργεια ουρων.Ισχυει αυτο που λενε πρεπει να πλυθεις πρωτα και μετα να αφησεις να φυγουν λιγο τα πρωτα και να συλλεξεις τα επομενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia hrtha kai egw eixame paei gia kafe kai faghto sto mall athens apo to prwi kai gyrisa kata tis 6 kai eimai kommatia...........h mesh me exei pethanei!!!!!!maraki mou poly xarika pou ola einai teleia me to koritsaki sou!!!!!!!Synxaritiria!!!!!!!!!!!!!!!!!

KORITSAKIA ME TO KALO OLES OSES PANE GIA EKSETASEIS AYTES TIS MERES OLA TELEIA NA EINAI EYXOMAI!!!!!!!!!!

EGW EFAGA STA FRIDAY'S SHMERA META APO POLY KAIRO.....GIAM GIAM TO EYXARISTITHIKA..KAI EGW KAI OMPEMPIS POU MLIS ARXISE NA KLOTSAEI PALI ;););););)

ANASTASIA MOU EGW OTAN MAZEVW OURA ETSI KANW....PRWTA KANW ENA NTOUZ KAI META AFHNW LIGA NA FYGOUN KAI META MAZEVW STO KOUTAKI!!!!!

KALA APOTELESMATA NA EXEIS!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Titinaki μου σε ευχαριστω πολυ.Αχ!ποτε θα φτασω κι εγω να με κλωτσαει την κοιλιτσα? :ymdaydream:

Λεω τον αντρα μου να μου την χαιδευει και ντρεπεται :lol::lol: μου λεει μα ειναι τοσο μικρο δεν καταλαβαινει!!! ;))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titinaki mu thelame poli poli na einai koritsaki!!!!vevaia xereis prota ap ola na einai kala kai meta to fylo!!!!elpizo na epivevaiothei kai argotera!!!!

anastasia mu oso gia ena potiri nero, elpizo na to kanei to koritsaki mu!!!!!esi,avrio pas gia exetaseis????an nai kali epitixia!!!!!ola tha pane kala!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αυριο παω, ελπιζω ολα να ειναι καλα και φανταζομαι σε καμια 1,5 εβδομαδα θα κανω κι εγω αυχενικη!Για αγορακι το κοβω!Εγω διψασμενη θα μεινω γιατι οι σημερινες νυφες....απαπαπαπαπαπ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...