Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

Καλησπερααα..δεν μπηκα καθολου εχτες γιατι το ΣΚ εχει ο γιος μου τον υπολογιστη και δεν με αφησε καθολου να μπω...

Μαρακι εχω θεμα με την κοιλια..οκ να μου την χαιδευει ο αντρας μου η μανα μου το παιδι μου...αλλα να μου τι πιανει ο καθε ενας δεν μου αρεσει καθολου....

Αχ συκωτακια...εχω μεσα στον καταψυκτη συκωτι και θα κανω με ρυζακι μεσα στην εβδομαδα και κολοκυθακια τηγανητα..σημερα φαγαμε πιτσα...εχει γιορτη ο γιος μου και ηθελε ταβερνα..καναμε πιτσα που του αρεσει και πηγαμε στο μπαλκονι που το ονομασαμε ταβρενα και φαγαμε.

Καλεεε ποτε ανοιξε το 2???Και εχω και τοσες σελιδες να διαβασωωω

Γεια σου Ηλιανναα σε χασμαε ωστε βολτιτσες εεε??καλα εκανες οσο ειναι καλος ο καιρος...θελω πεπονιιι..πριν το Πασχα εβρισκα και τωρα πουθενααα

Κοριτσια αυριο πρωι παω για Βεπιπεδου και ανυπομονωωω να δω που μοιαζει...φιλια σε ολες και περιμενω νεα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

teleio to mpalkoni taverna evi mou!!!!!thn kalyterh douleia ekanes!!!!!!!!!!!kai h pitsa vevaia slouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurp :lol::lol::lol::lol::lol:

emena o mpempis me exei taraksei sto klotsidi shmera......twra pou eimai ksaplwmenh sto plai me klotsaei....alla me klotsaei poly xamhla giati???????

aaaaaa evi mou na xairese to agoraki sou ante kai pali me to kalo ayrio na deis thn mpoumpou sou ston yperhxo kai na gyriseis me wraia nea kai me fwtografies na kamarwsoume kai emeis.. :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσες μου καλησπέρα....

Καταρχήν Κίσκα μου να χαίρεστε τον γιο σας και να ειναι παντα ευτυχισμένος και γερός.....

Από ότι βλέπω, τα νεα διαδέχονται το ενα το άλλο...χαχα......

Καλά αποτελέσματα σε όσες θα πανε αυτες τις ημερες στους γιατρους τους για εξετασεις και αναμενουμε τα ννεα σας με πολυ αγαπη....

Σας φιλώ όλες.....καλο απογευμα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koyklares .........ola kala einai me ta mikra moyyyyyyyyyyyyy gyrw stis 30 toy mhna tha kanoyme kai thn ayfenikh..........

sto iasw omws giati prepei na metrhsoyn kai ton traxilo e kai ekei exoyn kalhteroys yperhxoys....isws na pame gia peridesh dld 99% tha thn kanoyme giati exw to istoriko me ta nera poy moy espasas ston 6 mhna perisi kai twra poy einai kai 2 ninakia den nomizw na mhn thn kanoyme...........axxx mexri to telos tis egkymoshnhs pantos tha eimaste me ena anxgos ayto einai to mono sigoyro..........fialkia se oles.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τις ευχες σας κοριτσια...ναι το μπαλκονι ταβερνα...μια χαρα ητανε..και μιας και του αρεσει τοοοσο θα κανω καμια φορα τη βδομαδα τωρα που ειναι καλυτερος ο καιρος την..μπαλκονοταβερνα...χαχαχα...βλεπεις και θαλασσα τι αλλο θελουμε και δεν εχω ανγχος να μην βγει στο δρομο!!2 σε 1..Ανυπομονω για αυριοοοο εχω τοοσο καιρο να δω το μωρακι μου..καλε ποια ειχε γιατρο σημερα γιατι με τοοσα που διαβασα δεν θυμαμαι..αα μολις ειδα ποια τελικα ειχε γιατροοο..ολα καλα εε??Περιδεση...αχ ποσο τη φοβαμαι...και εμενα με ειχαν ελενξει λογω συσπασεων αλλα ευτυχως ηταν μια χαρα ο τραχυλος..νομιζω αυριο θα μου κανει και κολπικο να τον ξαναδει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

πηρα τις εξετασεις μου..

η γενικη αιματος τα αντισωματα ηταν πολυ καλα

αυτο που με ανησυχησε λιγο ειναι το ζαχαρο.. με οριο 115 εχω 95.

μηπως ειναι ψηλο?? στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα μεχρι 80, λετε να κανω διαβητη κυησης???

επισης εχω χαμηλο ειδικο βαρος ουρων, εψαξα λιγο στο ιντερνετ κ λεει οτι αυτο δειχνει οτι υπαρχει καποια βλαβη στα νεφρα, αναιμια η διαφορα αλλα...

αυριο το μεσημερι θα περασω να τις δειξω στο γιατρο..

κισκα να χαιρεσαι το αγορακι σου1!

νιακουλινακι πολυ χαιρομαι που ολα ειναι καλα!! να την κανετε την περιδεση, μονο ολα καλα να πανε!! κ αυτο ειναι το λιγοτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia hrtha kai egw eixa paei gia kafe me thn aderfh mou mi filh kai enan filo gia kafedaki..to ti gelio rixame den fantazeste :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nia mou xairomai pou einai kala ta zouzounakia sou!!!!!!!me to kalo h ayxenikh!!!!!!!!!

emena o mpempis synexizei na me klotsaei etsi xamila...einai ligo spastiko alla den variesai as einai kala kai as mou kanei oti thelei!!!!!!!!!! 8-)8-)8-)8-)

na sas rwthsw vre koritsia eseis pws koimaste to vrady????ege den mporw na koimithw katholou anaskela...panta koimomouna mproumita den me pernei me tipota o ypnos alliws.....twra omws prospathw na koimamai sto plai alla sthn diarkeia tou ypnou allazw kai koimamai mproumita alla kapws pros sto plai gia na mhn piezw poly thn koilia....lete na enoxlei to mwraki mou?????????na to piezw?????? :shock::shock::shock::shock::?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινα μην ανησυχεις.. αν το ενοχλεις θα σενοχλησει κ οκυριος με κλωτσιες!!!

μια φιλη μου κοιμοταν ετσι οπως λες μεχρι που γεννησε!

πως βολευεστε ετσι καλε!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ama exeis synithisei na koimasai etsi den mporeis na kaneis kai alliws....egw kathomai kapws sto plai mproumita oxi akrivws mproumita....nai h alitheia einai pws merikes fores to exw nwsei na me klotsisei kai kapws kanw pio ekei kai stamataei....a re mana tha leeiiiiiiiiiii koimisou san anthrwpos eimai k egw edw...xaxaxaxaxxaxaxa :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ 'θελω να γινω μαμα'!!

Ευχομαι καλη επιτυχία και σε εσένα!!!

Περιμένω νέα και εντυπώσεις!!!

Ευτυχώς έχω δυο μέρες να δω αίμα και έχω ηρεμήσει!!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiska mu na ton xairesai to gio su!!!!na einai pada igihs k eftixismenos!!!!nia oraia pu einai kala ta morakia su!!!

ego avrio proi pao gia afxeniki!!!elpizo na einai ola kala k na dume kai fylo!!!!filakia se oles!!!!kai kali epitixia se oses exun avrio giatro!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσαροι!

Βερόνικα, αν με την περίδεση θα είναι πιο ασφαλή τα μωράκια σου, τότε να την κάνεις και μη φοβάσαι τίποτα!

Χριστίνα, εγώ κοιμάμαι πάντα στο πλευρό. Μπρούμυτα ποτέ, αλλά ούτε και ανάσκελα. Όποτε γύρισα στον ύπνο μου ανάσκελα, είδα φρικτούς εφιάλτες. Τώρα ακόμα δεν έχω καθόλου κοιλιά, μετά ελπίζω να μην έχω πρόβλημα να κοιμάμαι στο πλευρό.

Λένα, καλύτερα μην ψάχνεις στο ίντερνετ και να αγχώνεσαι! Θα τις δει ο γιατρός σου τις εξετάσεις και ό,τι κι αν είναι θα σου πει. Εμένα ευτυχώς τις είδε ο μικροβιολόγος όταν πήγα να τις πάρω και μου είπε, κι ευτυχώς ήταν καλές.

Βανεσσάκι, με το καλό η αυχενική!

Πληροφοριακά αναφέρω ότι την Τετάρτη έχω ραντεβού στο γιατρό και την Παρασκευή έχω την αυχενική.

Α, άσχετο, πόσο σας κόστισε η αυχενική; Εγώ πήρα σήμερα τηλέφωνο να ρωτήσω για να είμαι προετοιμασμένη, και μου είπαν 200 ευρώ!

Αχ, όλη την ώρα μου μυρίζουν διάφορα: το απόγευμα μου μύριζε μαρμελάδα πορτοκάλι. Μετά μου μύρισε κρέπα με σοκολάτα. Τώρα μου μύρισε ψωμί με χαλούμι και ντομάτα. Εννοείται ότι δεν τρώω τίποτα απ' όλα αυτά, μόνο το ψωμοτύρι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πού θα τα βρω καλέ όλα αυτά; Απ' όσα έγραψα, μόνο ψωμί και ντομάτα έχω.

Σ΄εμάς δυστυχώς για να κάνεις εξετάσεις σε δημόσιο, πρέπει να σε παρακολουθεί γιατρός του νοσοκομείου και να σου γράψει αυτός τις εξετάσεις. Αλλιώς, δε δικαιούσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να'μαι κ εγω!!!!!!!!σας ελειψα??????εμενα μου λειψατε πολυ φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!απο σημερα θα μπαινω οπως κ πριν !!!!!!καλε ποσα γραψατε παλι??????????????σελιδες ολοκληρες!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: δεν σας προλαβαινω αυτες τις μερες!!!!!!θα βρω κ παλι τον ρυθμο μου!!!!!!

μονο που δεν θυμαμαι κ πολλα ειναι τοοοοοοοοσα ολα αυτα που ειπατε .......συγωρεστε με!!!!!!!

τι κανετε????οι κοιλιτσες πως ειναι????????

εμεις ειμαστε μια χαρα!!!!!ξεπατωθκα κοριτσια μου,ολες αυτες τις μερες καθε μερα , ολη μερα βολταραμε!!!!!!η αληθεια ειναι πως το ευχαριστηθηκα!!!!!!μολις εφαγα γεμιστα που πριν λιγη ωρα τα εσβησα,τα ειχα πθυμησει!!!!!!!!!

χρονια πολλα μανουλιτσες κ μελλουσες μανουλιτσες!!!!!!!!εμενα η αννουλα μου μαζεψε λουλουδια απο τον κηπο κ μου εφερε,πολυ συγκινηθηκα, η πριγκιπισσα μου!!!!!!!

ευη μου να το χαιρεσε το αντρακι σου κοπελα μου!!!!!!!μια χαρα σουπερ η μπαλκονοταβερνα , δυο σε ενα!!!!! :lol::lol::lol::lol: καλη επιτυχια αυριο στην β επιπεδου!!!!!!!!!!

νια μου πολυ χαιρομαι πολυ ευχαριστα τα νεακια σου απο τα μωρακια σου,μπραβο!!!!!!!!!!

μυριαμ μου ππως εισαι κοπελα μου?????τωρα φανταζομαι πιο ξεκουραστα!!!!!!!

περιμενουμε κ τα νεα απο τα υπολοιπα κοριτσακια που ειχαν γιατρο σημερα!!!!!!!!

κατι διαβασα που λεγατε για ρουχα,εγω κοριτσια δεν ψωνιζω ρουχα εγκυμοσυνης γιατι τα θεωρω γεροντηστικα!!!!!!απλα ψωνιζω πιο μεγαλο νουμερο!!!!!!!!οσο για τα καλοκαιρινα.......κατι λιγα ειναι που μου κανουν διοτι τα υπολοιπα ουτε κατα δοιανια,πολυ στενα, κολλητα!!!!!!

ουουουφφφφφφ αυριο θελω να βαψω κ τα μαλλια μου κ ψιλοβαριεμαι,ομως πρεπει γιατι εχει βγει λιγο η ριζα κ που να κυκλοφορησω (σα ν γυφτισα), ετσι..........!!!!!!!!!!

τα φιλια μου σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα..βρε Ηλιαννα....ο μπεμπακος το πινει ολο το αιματακι βλεπω..μια χαρα τουρλα η κοιλια χαχαχαχ..Χριστινααα εχω το ιδιο προβλημα με εσενα με τον υπνο...παντα κοιμαμαι μπρουμιτα και τωρα κοιμαμαι πλαγιο μπρουμιτα οσο μπορω γιατι το πιανει και με κλωτσει το ατιμο...και στο πλαι εχει αρχησει και δεν της αρεσει και ανασκελα δεν μπορω εγω και αισθανομαι και οτι θα βουλωσω...αστα...στο γιο μου ειχα τα ιδια και θυμαμαι μολις γεννησα κοιμηθηκα μπρουμιτα και ξαφνικα γουργουριζε το στομαχι μου και ξυπναω γιατι νομιζα οτι πιεζα το μωρο...ειχα ξεχασει οτι γεννησα χαχαχα...μαρτυριο ο υπνος και που να δεις πιο μετα με την κοιλια ΝΑ...Σημερα δεν εχω κοιμηθει και πολυ....σε λιγες ωρες παω γιατροοοοο και περιμενω πως και πως...θα φαμε και ωραιο παστιτσιο σημερα..ειχα κανει 2 ταψια ενα το φαγαμε και ενα εβαλασ τον καταψυκτη και ετσι μιας και σημερα θα λειπω το εβγαλα το μεσημερι να το βαλω στο φουρνο και ετοιμο..καλη επιτυχια στην αυχενικη που εχουμε σημερααα..θα σας πω νεακια το μεσημερι η το απογευμααα ..και εγω απο ρουχα δεν αγοραζω,εχω ενα παντελονι εγκυμοσυνης απο το Χριστοφορο που ειχα παρει και με εχει βολεψει και φοραω και κανα κολαν,πηρα και απο το lidl ενα παντελονι αλλα το εχω για το σπιτι πιο πολυ και μια μπλουζιτσα και για το καλοκαιρι εχω φορεματακια και σωρτσακια αλλα κανονικα οχι εγκυμοσυνης..αφηστε που εχω σκοπο να περασω το καλοκαιρι στην θαλασσα...αν ερθει το καλοκαιρι...γιατι απο Ανοιξη τπτ ακομα...χαχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακιααα μου :)

μολις ηρθα στο μαγαζι..

και τρωω ενα κεκακι στεργιου που πηρα :oops:

χθες οπως σας ειπα ειχα γιατρο :D

και επιτελους ειδαμε το φύλλο :D

ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ααχ μια χαρα που καναμεεε :)

ολα μια χαρα μας τα βρηκε μονο που με αυτα που

τσιμπολογαω πηρα 2 κιλακια :oops:

ηλιαννακι μια χαρα αφου αντεχεις και πας

και τοσες βολτες με τα πιτσιρικια

δεν σε πιανει κανειις :D

ευη μου καλη επιτυχια σημερα

θα δεις την κοριτσαρααα σου τι καλααααααα :P

βανεσσα και εσυ με το καλο να δεις

το ζουζουνακι σου, περιμενουμε νεα σας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙ αχ τι καλα/...αντε μεγαλωνει η λιστα με τα κοριτσακιααααα...μπραβο μαρακι ολα τελειααααα..και εγω στις 10 θα φυγωωωω..σε βαζω και στη λιστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες μου τις φίλες!!!!!!!!!!!!!!!

Nia μου πολύ χαίρομαι που τα μωράκια σου είναι μια χαρά,μπράβο!!!!

Marie τι ωραία που είδες την πριγκιπισσούλα σου, τέλεια τέλεια!!!!!!!!

Kiska να χαίρεσαι το αγοράκι σου και με το καλό το β επιπέδου σήμερα, περιμένουμε τα νέα σου!!!!!!!!

Vanessaki με το καλό να κάνεις και εσύ την αυχενική σου σήμερα!!!!!!!

Maimoudaki μην ανησυχείς θα πας στο γιατρό σου σήμερα και θα το δεις όλα είναι μια χαρά!!!

α κορίτσια και εγώ μάλλον κοριτσάκι έχω θα σας το πω την Πέμπτη με σιγουριά όμως,

έτσι θα γίνει το 5-5!!!

Τα φιλιά μου σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...