Μετάβαση σε περιεχόμενο

παλινδρομος κυηση


Recommended Posts

Γεια σας, ημουν με βαση την τελευταια μου περιοδο 5 εβδομαδων, πηγαμε για το πρωτο ραντεβου και ενω περημενα την σειρα μου στο γιατρο αρχησα αιμοραγια, πηγαμε στον υπερηχο και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει εμβριο και ειναι αδειος ο σακος και αυτο ονομαζεται παλινδρομος κυηση. Καναμε τον βιοχημικο ελεγχο και εδειξε 174 και μετα απο 2 μερες το ξανακανα και εδειξε 166. μετα αυτο η γιατρος μου ειπε να παω σπιτι και οτι επειδη ειναι μικρη η κυηση θα καθαριστει μονο του. Τωρα ειμαι σπιτι και νιωθω σαν να εχω περιοδο, χαλια δηλαδη, πονακια και αιμα. Αυτο που θελω να ξερω ειναι 1. Ειναι οκ να ειμαι σπιτι δεν τηθεται θεμα μολυνσης η κατι? 2. Ποτε (ακριβως)( με ημερομηνειες) μπορω να ξαναδοκιμασω να μεινω εγγυος. 3. Το οτι ειχα το σπιραλ και εμεινα εγγυος ειχε σχεση με την αποβολη μου, η μηπως οταν το εβγαλα εκανα κατι κακο στο μωρο και γιαυτο εγινε οτι εγινε? Σας παρακαλω απαντηστε μου το συντομοτερο.Ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα

λυπαμαι για αυτο που σου συνεβη

ειχα μεινει εγκυος σε τρια και τα δυο δυστυχως δεν τα καταφεραν το ενα ηταν πολυ νωρις οταν εφυγε αλλα το δευτερο ειχαμε δει κιολας καρδουλα ,

αλλα να μην τα πολυλεω οταν χαθηκε και ενω ημουν εγκυος στο κοριτσακι μου μου πε ο γιατρος οτι δεν θα κανουμε κατι θα το ρυθμισει ο οργανισμος μου και οντως ετσι εγινε και συνεχισε η κυηση μου στο κοριτσακι μου χωρις προβληματα,οποτε δεν νομιζω οτι υπαρχει το ενδεχομενο μολυνσης

τωρα για τα αλλα ερωτηματα σου δεν γνωριζω να απαντησω

οπως και να εχει ομως μιλα ξανα και ξανα με το γιατρο σου μεχρι να σου λυθουν ολες οι αποριες

ευχομαι ολα να σου ερθουν οπως τα θελεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...