Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΥΡΜΗΓΚΙΑ


elli21

Recommended Posts

kalhspera koritsi moy loipon vres thn fwlia toys kai vale mpoliko ΞΥΔΙ egw to ekana kai mia xara eixa sto mpalkoni alla epeidh exw mia skylitsa mesa sto spiti apofeygw ta diafora poy poylane giati kanoyn kako.......elpizw na kaneis doyleia ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ το ιδιο προβλημα ειχαμε κι εμεις περσι το καλοκαιρι

μιλαμε τιγκα στο μυρμηγκι το σπιτι- εβγαιναν απο παντου - οποια τρυπα υπηρχε στο σπιτι ειχε μεσα μυργηγκια

τωρα τι να σου πω εμας ηταν ανθεκτικα σε ολα σχεδον

αναγκστηκε το βραδυ που εβαζα για υπνο τα απιδια ή το πρωι ή οταν βγαιναμε βολτα εριχνα φουλ αοσμο κατσαριδοκτονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω δοκιμασει οσα εχω διαβασει με μετρια αποτελεσματα Αλλα εδω που μενω η κατασταση ιδιως τπ περσινο καλοκαιρι ηταν τραγικη

Αν βρεις φωλια βαλε πετρελαιο Γενικα το πετρελαιο ειναι το πιο αποτελεσματικο αλλα το κακο ειναι οτι το μυριζουμε κι εμεις

Το ξυδι λιγα πραγματα εκανε και μιλαμε για μπουκαλια ολοκληρα

Δοκιμασε μπεικιν παουντερΡιξε σκονιτσα εκει που τα βλεπεις και κανε υπομονη Σε λιγες μερες μια μειωση θα την δεις(το τρωνε και σκανε)

Να φανταστειτε περυσι εβαλα τελικα εντομοκτονο και τα μυρμηγκια ακομα πηγαινοερχοντουσαν :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω δοκιμασει οσα εχω διαβασει με μετρια αποτελεσματα Αλλα εδω που μενω η κατασταση ιδιως τπ περσινο καλοκαιρι ηταν τραγικη

Αν βρεις φωλια βαλε πετρελαιο Γενικα το πετρελαιο ειναι το πιο αποτελεσματικο αλλα το κακο ειναι οτι το μυριζουμε κι εμεις

Το ξυδι λιγα πραγματα εκανε και μιλαμε για μπουκαλια ολοκληρα

Δοκιμασε μπεικιν παουντερΡιξε σκονιτσα εκει που τα βλεπεις και κανε υπομονη Σε λιγες μερες μια μειωση θα την δεις(το τρωνε και σκανε)

Να φανταστειτε περυσι εβαλα τελικα εντομοκτονο και τα μυρμηγκια ακομα πηγαινοερχοντουσαν :roll:

a koykla moy esy ta taises kiolas xaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaden to kserw katholoy ayto gia to mpeikin pantos .......tha to kanw kai egw an tha exw fetos kai tha soy pw apotelesmata ......filiaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω δοκιμασει οσα εχω διαβασει με μετρια αποτελεσματα Αλλα εδω που μενω η κατασταση ιδιως τπ περσινο καλοκαιρι ηταν τραγικη

Αν βρεις φωλια βαλε πετρελαιο Γενικα το πετρελαιο ειναι το πιο αποτελεσματικο αλλα το κακο ειναι οτι το μυριζουμε κι εμεις

Το ξυδι λιγα πραγματα εκανε και μιλαμε για μπουκαλια ολοκληρα

Δοκιμασε μπεικιν παουντερΡιξε σκονιτσα εκει που τα βλεπεις και κανε υπομονη Σε λιγες μερες μια μειωση θα την δεις(το τρωνε και σκανε)

Να φανταστειτε περυσι εβαλα τελικα εντομοκτονο και τα μυρμηγκια ακομα πηγαινοερχοντουσαν :roll:

εριξα σήμερα μπεικιν παουντερ να δουμε και με αυτο τι θα γίνει γιατί έχω αρχίσει και εκνευριζομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!προβλημα με τα μυρμηγκακια?εγω να δειτε τι τραβαγα..........γιατι φετος βρηκα τη λυση.ειχα πολλα στα ντουλαπια μου .που να αφησω ζαχαρη μεχρι και μεσα στο βαζο με το μελι εμπαιναν ,πως τα καταφερναν δε το καταλαβαινω.φετος ομως μου ειπαν να βαλω φυλλα δαφνης και γαρυφαλα ολοκληρα και ναιιιιιιιι επιασε...ΜΥΡΜΗΓΚΙΑ ΤΕΛΟΣ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...