Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 9! Για πιο δυνατές κλωτσιές!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Μιχαέλα καλά τα νέα σου, τέλειωσε κι αυτό, από ΄δω και μπρος μόνον απόλαυση!!!

Ειμαι λίγο "ζαλισμένη" @-) μόλις τέλειωσα την εργασία μου (για το ανοιχτό Παν/μιο) - σπουδες μου μαραναν στα γεράματα :-B , τέλος πάντων....

Γιορτάζει η κορούλα μου σήμερα (Ζωή) και την περιμάνω να γυρίσει από τ΄αγγλικά να πάμε για ψώνια

Χρύσα μου καλή επιτυχία και θα περιμένουμε τα νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μάχη μου πολύ ωραία όλα!!! Καλοφόρετα!!!

Χρύσα μου μήπως σε πιέζει ο μικρός? Εγώ το παθαίνω όταν με πιέζει προς τα πάνω... νομίζω ότι δεν θα μπορέσω να αναπνεύσω! Προσπάθησε να χαλαρώσεις λίγο... Με το καλό ο γιατρός και καλά να περάσεις στην βάφτιση!

Καλημέρα Ελισάβετ! Οι σπουδές δεν έχουν ηλικία,άσε που εσύ μια χαρά ηλικία έχεις! ;);););)

Να χαίρεσαι την κορούλα σου!!! Και καλά ψώνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελλη μου να χαιρεσαι την κορουλα σου!!!

Να ειναι γερη και δυνατη!!!!

Μαχη ωραια τα ρουχα..ο κορσες που ειναι;;;;..γιατι ειδα μονο μια τουνικ αι κατι παντελονια..το σκινι τζιν απαιχτο!!!!

Γιελιζ το μωρο ειναι..αφου νιοθω τα ποδια του κοντα στο στομαχι μου....αλλα δεν το περιμενα τοσο ζωρικο...σχεδων λυποθυμαω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια!!!

Όσο για τις κλωτσιές στο διάφραγμα..... αφήστε το καλύτερα, ώρες ώρες έχω την εντύπωση ότι θα σκισει τη μήτρα και θα μπεί το πόδι της στα πνευμόνια μου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα, η μέρα ξεκίνησε με τον καλύτερο τρόπο ο Γιώργος μας ΕΓΙΝΕ ΜΠΑΜΠΑΣ :ymparty::ymparty:@};- γέννησε η γυναίκα του ενα πανέμορφο αγοράκι 2800Kg. Και όπως τον άκουσα μου φάνηκε ο ποιο ευτυχισμένος άνθρωπος του κόσμου....

Να σας ζήσει Γιώργο μου ο μπέμπης και από εδω, να είναι υγιής και τυχερός στη ζωή του, να είναι καλά και το Μαριαννάκι σου και εσύ και να χαρείτε τον Χρυσοβαλάντη σας...

Είμαι πολύ χαρούμενη....από την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης φτάσαμε στη γέννα ....είναι απλά υπέροχα...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Τι κανετε;

Κισκα μια χαρα ειναι η κοιλιτσα σου!

Μιχαελλα,ολα καλα με την β επιπεδου,μπραβο!

Ελις να χαιρεσαι την κορη σου!

Μαχη πολυ ωραιο το μπανακι και τα ρουχα,μεγεια!

Σοφια μεγεια οι κουνιες,περιμενουνε φωτο!

Πιπιτσα καλη επιτυχια στην εξεταση.Μην αγχωνεσαι,δεν θα εχεις τιποτα.Συνηθως ο διαβητης κυησης προκαλει εντονη διψα και επιθυμια για γλυκο.Δεν χρειαζεται να παρεις γλυκοζη,την εχουν στο μικροβιολογικο.

Ευχομαι η γυναικα του Γιωργου να γεννησε καλα!

Το Μαρακι που χαθηκε;

Κοριτσια,ζυγιστηκα....Ειμαι +4,5!!! :o:shock: Ποτε προλαβα και εβαλα εναμιση κιλο;Μεσα σε λιγες μερες εγινε...Αχχχ,τι το ηθελα να φαω το Πασχα!

Χθες πηγα σε ενα μαγαζι να δω για κρεβατακια.Καταμπερδευτηκα!Δεν ξερω τι να παρω! :roll: Φερνουν τις μαρκες του Ηρα,στην ουσια Ηρα ειναι το μαγαζι αλλα με αλλο ονομα.Μου φανηκαν καλες ποιοτικως,αλλα ακομα δεν ξερω αν πρεπει να παρω κουνια σκετη ή μετατρεπομενη.Οι σκετες μου φανηκαν καπως μικρες και αν μεγαλωσει λιγο θα θελουμε αλλο κρεβατι. :roll: Ειχε μια προσφορα κρεβατακι μετατρεπομενο με στρωμα 399ευρω.Πως σας φαινεται η τιμη;Εδω δεν εχουμε πολλα μαγαζια και δεν ξερω τι παιζει απο τιμες γενικα. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς όπως τα λές είναι Ελισάβετ! Εγώ λέω ότι προσπαθεί να βγεί απο λάθος μεριά! :lol::lol::lol::lol:

Πω πώ Νικόλ μου τι τέλεια νέα είναι αυτά!!!

Γιώργο μου να σας ζήσει ο γιός!!! Πάντα γερός και καλότυχος να είναι!!! Καλή ανάρρωση στην Μαριάννα!!! Φαντάζομαι πόοοοοσο πιο χαζομπαμπάς έγινες τώρα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άντε και στα δικά μας κοριτσάκια μου!!!! Να έρθει η μέρα να έχουμε συνέχεια γεννητούρια!!!

Καλημέρα Νίκη! Καλή φαίνεται η τιμή της κούνιας.... και εγώ δεν έχω άποψη τι τιμές έχουν οι κούνιες... καλή μου φαίνεται πάντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελισαβετ να χαιρεσε την κορη σου!!!

Γιωργο συγχαρητηρια!!!

Νικη μου πολυ καλη τιμη ειναι μαζι με το στρωμα.

Χρυσα αυτο το παθαινω κι εγω, σαν ταχυπαλμια, σαν να λαχανιαζω ειναι , και σε φασεις που δεν κανω και κατι να με κουραζει...

Γιελιζ τελειωσες με τα μαστορεματα???

Ξαναβαζω το κορσε

http://www.asos.com/Maidenform/Maidenfo ... Body+Beige

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελλη και Γιελιζ καλη συνεχεια!!!

Νικη ωραιος ο κορσες..αλλιως τον φανταζομουν..

εγω ειχα κατι παρομοιο αλλα δε με βολεψε..αυτη τη φορα λεω να παρω ζωνη..θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτισιααα μπηκα να πω μια καλημερα...σημερα ειναι της Ζωοδοχου Πηγης και ειναι τοπικη εορτη και αργια γιατι δουλευουμε και πολυ και καθοοοομαστε..ειναι και κοντα στο σπιτι μου η εκκλησια και εχουν και πανηγυρι με χαλβα φαρσαλω και σουτζουκ-λουκουμ....ερε φαι που θα πεεεσειιι..θα παω το βραδυ να παρω ολες τις γευσεις...μιαμ μιαμ...Ελλη χρονια πολλα στην κορη σου..Γιωργοοοοο ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙΙΙΙΙΙΙ....αχ τι ωραιοοοοο...τι θα φαμε σημερααααα???Αλλο προβλημα και αυτο καθε μερα,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααααααααα!

γιωργο συγχαρητηριαααααααααα,να σας ζησει κ να ναι παντα τυχερος

κοριτσια κ στα δικα μας

ολα καλα;

εμενα με πλακωνουν τα παπλωματα τις τελευταιες μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα κι εγω εχω τρομερη υπνηλία τις τελευταιες μερες. Να φανταστεις ειμαι στο γραφείο εχω πολλή δουλεια και κουτουλαω :shock::shock: Αν δεν ειχα και δουλεια σιγουρα θα ειχα κοιμηθει πανω στο πληκτρολογιο :lol::lol:

Ευτυχως ειναι Παρασκευη

Κισκα τι ωραια που εχετε πανυγυρι. Φατε και για μας.

Εγω εριξα το πρωι στο φουρνο μια ομελετα για να φαμε το μεσημερι. Είναι όντως μπελας καθε μερα αυτο το φαγητο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστραψα κ εγω.......κ μαλλον θα παω για υπνο.το πολυ περπατημα με κουραζει τελικα.

γιωργο να σου ζησει ο παιδαρος κ καλη λοχεια στη γυναικα σου.ποιος σε πιανει τωρα!!!

εμεις σημερα τρωμε μακαρονια με κιμα.ευτυχως ειχα κανει το κιμα το πρωι κ τωρα βραζω τα μακαρονια.θα φαμε κ υπνοοοοοοοο!!κ το απογευμα λεμε να ξεκινησουμε καμια δουλεια...επιτελους αρχιζουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eμεις σημερα τρωμε κοτοσουπα απο χθες,οποτε δεν εχω μαγειρεμα. ;) Απο το πρωϊ δεν εχω κουνησει απο τον καναπε! :lol: Χαζευω πραγματακια για την μικρη στο ιντερνετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα κοιταζα τωρα Μαχη,προσθεσα καποια ακομα πραγματα στην παραγγελια μου και μαλλον το απογευμα θα την στειλω.Τα σεντονακια ειναι παμφθηνα 11.99 λιρες τα 2...Και τα μπουρνουζακια το ιδιο,11.99 τα 3.Ειναι ευκαιρια!Οι υπνοσακοι και αυτοι πολυ φθηνοι!Προικα πιο οικονομικη αλλα να ειναι και ωραια,δεν βρηκα πουθενα αλλου.Αυτη που σας εδειξα την ροζ θα παρω!Σας βαζω τι διαλεξα!(σεντονακια πηρα 4 σετ :lol: )

http://www.bedebyes.com/shopping-basket.php

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη ειναι ολα πολύ όμορφα!!

Και σε πολύ καλες τιμες!!!

Ουφφφ εγω αγχωθηκα πολύ με το δωματιο.....

Βασικά πρεπει να ξεκινησουμε βαψιμο οπωςδηποτε και δεν ξερω ποτε θα τα καταφερει η φιλη μου γιατι εχει και αυτη την κορη της και ο χρονος της ειναι περιορισμενος.

Απο την αλλη ο ξυλουργος που παραγγειλαμε καποια πραγματα ακομα δεν μας εφερε το χρωματολογιο να διαλεξουμε το χρωμα....

Θελουμε να δουμε και καναπε και ακομα δεν αξιωθηκαμε να ξεκινησουμε το ψαξιμο....

Πρεπει οπωσδηποτε να εχω ετοιμο το δωματιο σε ενα μηνα απο τωρα, να ειναι ολα κομπλε να ξενοιασω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!!!!!!!Τι κανετε κουκλες???

Εμεις ειμαστε μια χαρα και πηγαμε στο γιατρο σημερα!!!!!

Μεγαλωσαμεεεεεεεεεεεεεε πηγαμε 1050γρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ο γιατρος τα βρηκε ολα μια χαρα και μας ειπε οτι γυρω στα 3200 θα γεννηθει!!!Ο μικρουλης κλωτσαγε συνεχεια σε ολη τη διαρκεια του υπερηχου!!!!μας ειπε οτι πρωτα ο Θεος θα γεννησω στις 38 βδομαδες!!!!!!Δηλ εχουμε ακομη 11!!!!!!!

Οσο για αυτες τις κλωτσιες στο διαφραγμα...τι να πω..ολο και πιο δυνατες μου δινει κ μενα..κ το βραδυ παει κ κουλουριαζεται ακριβως εκει κ δεν μπορω να παρω ανασα κ ουτε να κοιμηθω!!!!

Αλλα υπομονηηηηηηηηη!!!!!!

Σημερα ανακατευομαι γιατιιιιιι???Ολη μερα ειμαι καπως...

Καλε μπηκα κ στον 7ο!!!!!!!!!!!

Αυταααααα μολις θυμηθω κατι θα επανελθω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο μου ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να ναι παντα γερος κ καλοτυχος στην ζωη του!!!!!!!!!Αν και ειναι ηδη τυχερος που εχει εσας για γονεις!!!!!!!!Κ η Μαριαννα σου να χει καλη λοχεια!!!!!!

Πολλα φιλια στον γιο κ τη μαμα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γεια σας και από μένα

Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω. Ο ανδρούλης μου κρατάει συνέχεια τον υπολογιστή γιατί γράφει τη διπλωματική του και του τον "κλέβω" όταν κάνει διάλειμμα :lol::lol::lol:

Ελπίζω να στε όλες καλά. Εμένα μ έχει πεθάνει η πλάτη μου. Δεν μπορώ να καθήσω περισσότερο από μερικά λεπτά. Πολύ εκνευριστικό. Μόνο όταν ξαπλώνω νιώθω καλύτερα αλλά αυτό θα κάνω όλη μέρα;; :D:D

Να χετε μια ωραία παρασκευή και θα τα πούμε

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...