Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

ΑΛΗΘΩΣ ΑΝΕΣΤΗ ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ !!! ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ.

ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΑΙ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ. ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΑΖΕΙ. ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΑΤΩ ΣΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΑΛΑΤΟΥΛΑ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μολις ηρθαμε απο το χωριο με τη μικρη (ο μπαμπας μας δουλευει) και μπηκα να σας πω Χριστος Ανεστη να χαιρεστε τις οικογενειες σας και του χρονου διπλες και παλι!!!θα τα πουμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???? :D ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ???? ΟΛΕΣ ΒΟΛΤΑΡΙΖΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ Ε???

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ :D:D ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΣΟΙ...ΣΤΟΝ ΝΟΝΟ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΑΣΧΑΛΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΦΑΓΑΜΕ!!!! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΔΩΣΕ ΡΕΣΙΤΑΛ ΣΗΜΕΡΑ!!!!! ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΓΑΠΟΥΣΕ!!! ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΠΑΙΖΕ Κ ΓΕΛΟΥΣΕ!!!! ΚΑΜΑΡΙΑ Η ΜΑΝΑ ;)

ΕΒΓΑΛΕ Κ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ :lol::lol::lol: 150 ΕΥΡΩ!!!!! ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΕ ΤΟΝ ΕΔΙΝΕ Κ ΑΠΟ 10 20 ΕΥΡΩ :lol::lol:

ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΕΟ!!!!!!!!! ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΠΙΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ...Κ ΠΗΓΕ ΩΣ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!! ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΟΜΩΣ 10 ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ !!!!!!!!!!!! ΠΑΘΑΜΕ ΣΟΚ!!! Κ ΠΗΓΕ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ Κ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΝΕΣΗ ΛΕΣ Κ ΗΞΕΡΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΕΦΑΓΕ Κ ΑΡΝΙ Κ ΜΑΓΕΙΡΕΥΤΟ Κ ΣΟΥΒΛΙΣΤΟ!!!! ΛΕΤΕ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΥΝΑΜΩΣΕ????ΧΑΧΑ

ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ...ΕΠΕΣΕ ΤΟΣΟ ΞΕΡΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΛΑΞΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΣΑΚΟ Κ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕ!!!!!!

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ Η ΝΕΟΛΕΑ!!! ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΚΤΛ(ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ) Κ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ!!!! ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!!!! ΠΕΥΤΕΙ ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσαρες μου πασχαλιατικες! Η μικρη κοιμηθηκε και εγω σπιτι μονη μου σημερα να πινω το καφεδακι μου. Χθες οπως σας ειπα πηγαμε στο χωριο στους δικους μου, ψησαμε το αρνακι μας και το κοκορετσακι μας και σημερα θα παμε οταν σχολασει ο αντρας μου να φαμε για να ευχηθουμε και στο μπαμπα μου για τη γιορτη του. Τα περασαμε πολυ ωραια η μικρη χερακι χερακι περπατουσε και ηταν ολο μες στις αγκαλιες και στα φιλια. Το καλο ειναι οτι κανει και βηματακια και μονη της τα πιο πολλα τα κανει στο σπιτι και ετσι δεν χριαζεται συνεχεια να την εχω απο το χερακι. Εχω λιγη γκρινια γιατι τωρα βγαζουμε τα 2 μπροστινα δοντακια (ειμαστε στα τρια ακομη παμε για το τεταρτο δοντι)

Ελενα μου ειδες ο Χρηστακης και εισεπραξε και περπαταει τι αλλο θες!

Συμπεθερουλα μου οταν βρεις ευκαιρια μιλα μας για να ξελαφρωσεις και να χαιρεσαι τον πασα μας!!!

Ηλιαννα μου εσυ πως τα πας?

Μαρακι απο Κω εμενα μου αρεσε το καστρο παρα πολυ! Οσο για το ονομα το Κωνσταντινα ειναι πανεμορφο αλλα αφου θελει και ο μπαμπας ονομα να της το δωσετε μη του χαλασεις χατιρι

Βαριεμαι βαριεμαι πολυ μαλλον θα παιξω κανενα παιχνιδακι στο υπολογιστη γιατι βαριεμαι να κανω δουλειες....Φιλακια στα παιδακια σας και οσοι εχετε Γιωργαδες και Γιωργιες να σας ζησουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα θεες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε????πως ειναι τα μικρουλια μας???????πως τα περασατε???????

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ

ΣΑΑ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως τα περασατε????φαγατε????????

εμεις εδω ολο βολτες ,μασα κ υπνο αυτες τις μερες!!!!!!!!!!!

τωρα ειμαι μονη μου σπιτι,εχω στειλει τον αντρα μου με την αννα μαρια σε κατι γιορτες που εγω βαριομουνα να παω :lol: , ο αγγελος κοιμαται κ εγω μπηκα να δω τα νεα σας κ λεω να κανω κ κανα σημαζεμα εδω!!!!!!!

αχ αυριο εχω να κανω κ την αυχενικη,για να δουμε.......!!!!!!!!!!!ελπιζω αυτη τη φορα να μην εχουμε κ κατι αλλο κ να ειναι ολα καλα!!!!!!!

αλεκα μου η μικρουλα βγαζει κ αλλο δοντακι ε??ωχ υπομονη μωρε!~!!!!!!!! :D:D εμεις εχουμε βγαλει δυο κ μειναμε εκει!!! :lol: μια χαρα η σαντυ περπαταει κιολας , τελεια!!!!!! να χαιρεσε τον μπαμπα σου κοπελα σου!!!!!!!!!!

ελενα μου ο χρηστος το εβγαλε κανονικοτατα το μεροκαματο!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εσυ πως εισαι???????

ρενατα μου πως τα περασατε??

μαρακι μου εσεις πως ειστε????

θαλια μου πως τα περασατε????

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥς ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝΕ,ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά!!! Χριστός Ανέστη!!

Χαίρομαι που περάσατε όμορφα φιλεναδίτσες μου!!!

Εγώ τίποτα... Μαύρη ανάσταση... Στο σπίτι μόνη μου... Ευτυχώς έχω το κουκλάκι μου....

Σήμερα γιορτάζουμε και οι δύο!!!

Του πήρα για δωράκι ένα υπέροχο βιβλίο με κλασσικά παραμύθια!!!! Σιγά σιγά θα αρχίσουμε να διαβάζουμε και παραμυθάκια!!! Σήμερα ξύπνησε το πρωί στις 8 και τον πήρα να κοιμηθούμε μαζί στο κρεββάτι μου... Κάποια στιγμή ξύπνησα και είμασταν μυτούλα με μυτούλα και τα χείλη μου ακουμπούσαν στην πιπίλα του.... χαχαχαχαχαχαχα καλά που έχω και το αγγελούδι μου.... Ότι κι αν γίνει με τον άντρα μου, έχω αποκτήσει τουλάχιστον έναν υπέροχο θησαυρό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΙ...ΕΜΕΙΣ ΨΗΣΑΜΕ ΠΑΣΧΑ ΦΑΓΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΛΟΓΑ ΠΟΥ ΕΤΡΕΧΑΝ ΕΘΙΜΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΙ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ!!!

ΑΛΕΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΚΛΕΙΝΩ ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΠΗΡΑ ΤΗΛ.ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΜΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!! ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΟΝΩΜΑΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!! ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΧΘΕΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ...ΟΥΤΕ ΑΝΑΣΤΑΣΗ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΙΣ 5 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΑΡΧΙΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ. 2 Η ΩΡΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕ :o:o:o ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ...ΕΤΣΙ ΤΑ ΜΑΖΕΨΑΜΕ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΚΤΕΛΩ ΧΡΕΗ ΝΟΣΟΚΟΜΑΣ...ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΟ ΝΥΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ :lol::lol::lol: ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΡΕΜΩ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ :o:o ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ, ΑΝ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΑΜΕ ΔΕ ΘΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΖΑΜΕ :lol::lol::lol: ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ, ΤΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ :oops::oops::oops: ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ, ΘΑ ΔΕΙΣ!!! ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΑΠΑΙΤΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ :lol::lol: ΑΛΕΚΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΑ Η ΣΑΝΤΥ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! ΘΑΛΕΙΑ, ΡΕΝΑΤΑ, ΘΕΝΑ, ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ, ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κουκλιτσεσ!!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΣΟΥ!!!! ΝΑ ΧΕΡΕΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!!!(ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ???)

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟ!!!!!!

ΗΛΙΑΝΝΑ :ympray::ympray::ympray::ympray: ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΥΡΙΟ!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΣΤΡΑΒΑ!!!!! ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ Κ ΜΑΣ ΑΡΧΙΣΕ Η ΓΚΡΙΝΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΞΕΛΙΧΤΗΚΕ ΣΕ ΤΣΙΡΙΔΕΣ ΣΠΑΡΑΓΜΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΝΥΣΤΑΖΑΜΕ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11!!!! ΟΠΟΤΕ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΣΤΟ ΨΗΣΤΗΡΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ 1 Η ΩΡΑ!!! ΣΟΚ ΕΠΑΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΜΑ!!!! ΒΓΑΖΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΙ ΑΛΛΑ ΔΟΝΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΚΛΑΙΕΙ ΓΟΕΡΑ!!!!!

ΘΕΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣΙΝΗ ΑΝΑΛΑΜΠΗ :lol:

ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ. ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΗ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕΣ. ΣΑΝ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΓΗΚΕ ΞΥΝΗ Η ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΣΑΣ. ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΥΧΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΦΤΙΑΞΕΙΣ.

ΑΛΕΚΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΣΟΥ. ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ. ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑΙΡΙΑΣΤΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΑΚΟ ΣΟΥ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΟΡΘΙΟΣ. ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΗΣΥΧΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ. ΕΓΩ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ. ΜΙΑ ΖΩΗ ΨΗΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΑΡΝΙΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΓΛΕΝΤΟΥΣΑΜΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ. ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΜΩΣ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΑΙ ΦΑΓΗΤΟ ΕΞΩ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΥΡΙΟΣ. ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΚΑΤΣΕ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ. ΓΕΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΑ ΔΙΠΛΑΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ. ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΤΩΡΑ ΗΠΙΕ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΚΙ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΟΣ.

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ? ΓΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ. ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΓΚΡΙΝΙΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΙΕΙ ΟΛΟ. ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ.

ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΑΥΡΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα χρονια πολλα κ χριστος ανεστη :)

Καλα περασατε ολες βλεπω λιγο πολύ…κ εμεις σχετικα καλα αν εξαιρέσουμε τις αρρωστιες …αλλα μασαμε εμεις τωρα χεχε δεν καταλαβαινουμε τπτ ..σπινιαρει η κατσικα στο γιαουρτι! :lol::lol::lol:

Επιτάφιο δεν πηγα μονο ο Αηδονης με τον Γιωργακη τα αλλα ειχαν κοιμηθει όπως κ την ανασταση που πηραμε μονο το Γιωργο ειχαν αρχισει κ να βηχουν αρκετα αν κ ο Ιάσονας εβηχε αν θυμαστε εδω κ καιρο κ ειχαμε στην ακρη αν χρειαστεί μια αντιβίωση που είναι για 3 μερες τελικα του την έδωσα γιατι πνιγόταν από τα φλεματα ο κακομοιρης το βραδυ σαν καπνιστεις γερος εβηχε :shock: αρχισαμε κ εισπνοες τελικα καλυτερα είναι ευτυχως αλλα (τι δεν θα ειχαμε κ συνέχεια! :twisted: )αρχισε κ η Δαναη βηχα με φλεμα κ τις αρχισα εισπνοες αλλα σημερα μου εκανε κ λιγο πυρετο αυριο θα την παω στη γιατρο γιατι κ αυτή σαν μπαμπης βηχει…εγω με την ιγμοριτιδα μεγαλο πακετο κ το σαββατο ηρθε η κουνιαδα το πρωι κ μου λεει παρε την αντιβίωση αυτή που παιρνει κ ο Ιασονας αλλα σε χαπι αυτή παίρνει κ η κουνιαδα που εχει χρονια ιγμοριτιδα κ που λετε πάω κ την παίρνω μωρέ ολες θα τις δοκιμαζα κ σημερα που την πηρα τελευταια μερα ειμαι πολύ μα παρα πολύ καλυτερα δεν ΠΟΝΑΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :ymparty::ymparty::o):o):ymparty::ymparty::o):o)

Που λετε ψησαμε κ το αρνι φαγαμε κ κοκορετσι σημερα δεν γιορταζω τον Γιωργακη ο πεθερος γιορταζει αλλα ο μικρος τον εχω 17/1 του αγιου αντωνιου είναι κ του αγιου γεωργιου των ιωαννινων είναι αργια εδώ κ εφου εχει κ τα γεννεθλια 15/1 τον γιορταζω τοτε .

Κατά τα αλλα ο ιασονας αρχιζει κ ζωηρεύει θελει να τον κραταω από το ένα χερι κ να φερνουμε γυρο ολο το σπιτι φυσικα ουτε λογος για μπουσουλιμα αλλα όπως εχω πει καλυτερα με βολευει για να μην εχω γκρινιες από τα μεγαλα ..ορε τι εχει να γινει μολις περπατησει κ θα τους τα χαλαει όλα από τωρα δλδ αν πιασει τπτ στα χερια του που το θελουν χαμος γινετε εχω κ τη Δαναη που τον εχει σαν κουκλα κ τον ξαπλωνει στο πάτωμα κ τον σκεπαζει του τραγουδαει μες το αφτι του τον αγκαλιαζει κ τον κουναει να χορεψουν πολλα βασανιστήρια κλαιει κ μονο που την βλεπει αχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πραγματικα δεν την θελει αυτή τον αγαπαει η κακομοιρα αλλα δεν καταλαβαινει ότι τον κουραζει είναι κ αυτος λιγο μπαχλαβας βαριέται που ζει….οταν μου γελαει κ με κοιταει με τις ματαρες του λιωνω ……αχ μεγαλη καψουρα τα παιδια μου :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Γιωργιτσα χρονια σας πολλα κοπελα μου ότι καλυτερο σου ευχομαι…..οπως τα λες το παιδι σου είναι αιμα σου ο αντρας σου είναι ξενος δεν θα σε πονεσει κανενας όπως οι δικοι σου ανθρωποι…. δεν ζευγαρωνουν όλα τα ζωα για παντα με το ταίρι τους …..μη σκας κ από τετοιους βρομισε ο τοπος.

Τι άλλο πολλα ειπα αντε του χρονου τωρα

Φιλια σε ολες παω να ξαπλωσω την διμετρη κορμαρα μου :mrgreen: προβλεπετε ξενυχτι σημερα με την κυρια Δαναη :cry:

Περιμένουμε νεα ηλιαννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΑΛΕ ΞΕΧΑΣΑ!!!! ΑΛΕΚΑ ΝΑ ΧΕΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ !!! ΘΕΝΑ ΝΑ ΧΕΡΕΣΕ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ!!!!!

Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΟΨΑΤΕ ΤΑ ΨΗΣΤΙΡΙΑ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανουν τα κοριτσια μου???????????????????????πως ειστε????????

εμεις ειμαστε σε απολυτη ησυχια!!!!!!! \:D/ \:D/ !!!!!!!τα μικρα κοιμουνται, τον βαγγελακη (ο αντρας μου χιχι) τον εχω στειλει σε κατι γιορτες που βαριομουν να παω μαζι του, (υποχρεωσεις βλεπετε), κ εγω εδω μονη μου αραχτη στην ησυχια μου χαλαρωνω!!!!!!!! (χαλαρωνω μεχρι αυριο,ελπιζω να μην μαθω παλι τιποτα περιεργο (γιατι το εχω συνηθησει πλεον να τρωω τις κεραμιδες την μια μετα την αλλη), κ ολα να ειναι καλα!!!!!!!!!

γεωργια μου χρονια σας πολλα κοπελα μου σε εσενα κ στον μικρο σου πολυτιμο θησαυρο!!!!!!!!να τον χαιρεσε κ να σε χαιρεται!!!!!!!!να ξερεις πως μονο το αγγελουδι σου αξιζει τα παντα κ τιποτα αλλο κ κανενας αλλος!!!!!!!!!!!!!!! ειστε εσυ γι'αυτο κ αυτο για σενα!!!!!!!!!!!!!!τωρα ολοι κ ολα τα υπολοιπα ειναι περιττα!!!!!!!!!!!

ζετα μου χρονια σου πολλα κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!να εισαι παντα καλα κ οτι επιθυμεις!!!!!!!!!!!!!!!!

θενα θενα!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ειδες η κουνιαδα........ σου βρηκε τη λυση για να στανιαρεις κ ηρθες στα ισια σου!!!!!!μπραβο η κουνιαδα!!!!!!!!! :lol: δεν σχολιαζω τιποτ'αλλο,αφου ειστε ολοι περδικια,δεν μασατε εσεις!!!!!!! :lol::lol:

ρενατα μου μια χαρα ο μικρος καθοταν,ωραια, ετσι δεν σε κουρασε κ εσενα τοσο!!!!!!!!!αντε αυριο να μην πονατε!!!!!!!

μαρια μου περασατε πολυ ομορφα ε??μπραβο κ του χρονου κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελενα μου πω πω λιγο δυσκολα σημερα με τον χρηστακο ε?????αχ μακαρι αυριο να ειναι μια χαρα κ να μην ποναει ουτε να εχει γκρινια!!!!!!κ εσυ υπομονη με την δουλεια!!!!!! (-|:-?~x([smilie=angry9.gif]

εμενα ο αγγελος ηθελε να τον εχω συνεχεια αγκαλια κ δεν ηθελε κανεναν αλλον!!!!!!!!ηθελε να ειναι καλλημενος πανω μου σαν βδελα κ να με χαιδευει!!!!!!! :shock: ουτε για κατουρημα δεν μπορουσα να παω εκλαιγε!!!!! :shock::shock::o:o

αχχχχχχχχχ ο ερωτας μου,ο αντρας της ζωης μου.........!!!!!!!!!!!!!! :x:ymdaydream::ymdaydream:

πολλα φιλια σε ολες σας κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!θα τα πουμε τωρα αυριο το μεσσημερακι με τα νεα

που θα εχω απ'την αυχενικη!!!!!!!!!!!!!!για να δουμε................!!!!!!!!!!!!!!!

καλο βραδυ κ καλη ξεκουραση σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:YMHUG::x:-*i-):-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια περασαμε ενα δυσκολο βραδυ με κλαματα, τσιριδες και ενα 37 απο τα δοντακια αλλα μολις ηπιε το ντεπονακι ησυχασε και ηρεμησε. Τωρα μολις χεστηκε και την ξαναβαλα για υπνο μπας και ξαπλωσω και λιγο και εγω λιγουλακι βλεπετε αυριο ξαναχουμε σχολειο! Ηδη οι γονεις μου ετοιμασουν το σπιτι τους για τη μικρη αν και ολα τα εχουν (εκτος απο το παρκο και ενα καρεκλακι για να τρωει). Μαλλον μεχρι το τελος του μηνα θα ξεκινησω και εγω αντε γιατι πολυ κωλοκαθισα!!!

Ηλιαννα μου εσυ εισαι το επικεντρο μας ολα καλα θα σου πανε στη αυχενικη μη αγχωνεσαι και ΦΕΤΑΑΑΑΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια απο Κω ηθελα να σε ρωτησω που τα βρηκες αυτα τα ευχολογια??? Μου αρεσε πολυ το καστρο και σκεφτομουν να το παρω και εγω αλλα να τις βαλω φωτο μεσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΝΝΕΦΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΕ ΜΙΚΡΗ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ..

ΑΛΕΚΑ ΜΠΕΣ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΛΟΓΙΑ http://www.zirgon.gr/proionta.html?page ... gory_id=16

ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΛΩ ΕΙΝΑΙ 2 ΣΕ 1 ΕΥΧΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΑΖΙ...

ΑΙΣΙΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΑΜΕ 11 ΜΗΝΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσιακια μου καλα τι κανετε????πως ειστε?????????????τα μωρακια μας τι κανουν?????????

εγω πηγα στο γιατρο, κ ναι λοιπον υστερα απο τοοοοοοσα που εχω περασει επιτελους ειναι ολα μα ολα μια χαρα!!!!!!ειναι τελεια το μωρακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαθαμε κ το φυλο

ΕΙΝΑΙ.......................................ΑΓΟΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω πολυ θεε μου,που εισαι κοντα του κ το προστατευεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αλεκα μου ταλαιπωρημενη,ξενυχτισμενη εισαι ε?????αχ αν μπορεις ξεκουρασου για να αντεξεις κ την υπολοιπη μερα!!!!!!!!!μια χαρα η σαντυ,κυρια μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου αντε κ σε ενα μηνα ερχονται κ τα πρωτα σας γενεθλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να το χαιρεσε το κοριτσακι σου!!!!!να παντα γερο κ καλοτυχο στη ζωουλα του!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οι υπολοιπες που πηγατε βρε κοριτσια??????????????????????????????

ακομα να χονεψετε το πολυ φαι???????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.... :D:D:D

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ ΜΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΧΕΙΣ 3 ΑΝΤΡΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ!!! ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ? ΑΝΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΙΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ;););) ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ, ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΣΒΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΑΣ ΚΕΡΑΚΙ!!! ΕΜΕΙΣ ΧΑΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :(:(:( ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΛΛΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ...ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΜΕΤΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ. ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ :(:( ΑΥΤΟΣ Ο ΑΠΡΙΛΗΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΣΑΚΙΣΕΙ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ Η 2η ΦΟΡΑ :twisted::twisted::twisted: ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΞΕΣΚΑΤΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΡΟΥΧΑ :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΓΥΡΙΖΕΙ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ

ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΜΕΤΟΣ ΚΑΙ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ...

ΚΑΛΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ????ΡΕΝΑΤΑ,ΜΙΚΑ,ΜΑΡΙΝΑ,ΜΑΡΙΑ ΠΑΤΡΑ,ΘΑΛΕΙΑ,ΓΕΩΡΓΙΑ...ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ...

ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΠΑΝΤΟΣ ΧΑΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ. ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΠΟΥ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΕΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ. ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...