Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

ΗΛΙΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Κ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ!!!!

ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΑΣ ΜΑΜΑΝΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΗ Κ ΠΕΡΝΑΕΙ!!!!

ΩΣΤΟΣΟ Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΡΙΗΜΕΡΑ ΚΤΛ ΚΑΤΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ!!!! ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΤΟ ΧΩ ΜΕΤΑΝΕΙΩΣΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ Ν ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ :D

ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΠΟΝΙΔΙΑ ΣΟΥ!!!!!!! ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΕΜΕΙΝΕ!!!!! Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΧΡΗΣΤΑΚΙ Κ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΛΑ!!!!!!

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΣΑ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΛΑ!!! ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΦΕΝΟΤΑΝ ΒΟΥΝΟ ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΑΖΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!! :roll:

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΤΗΝ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ... Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ....ΓΥΡΙΣΕ ΤΑΙΣΤΗΚΑΜΕ Κ ΤΩΡΑ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΙΟΥΣ ΥΠΝΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΟΧΟ Κ ΓΑΛΗΝΙΟ ΥΠΝΟ??????????????????

ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΣΥΓΚΗΝΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΦΙΛΟΥΡΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ρε ΘΕΝΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΡΡΩΣΤΗ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΑΩ ΑΠΟ Ο ΓΕΛΙΟ!!!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!! :cry:

ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΠΗΡΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Κ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΝΙΑΡΟΥΜΕ ΑΝΕΜΕΛΑ :lol:

ΤΡΩΩ ΚΑΡΠΟΥΖΙ Κ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου.................εδώ είστε ακομα??????????????

Ζεσταίνομαι ζεσταίνομαι...................χαμός και χωρίς ρεύμα δράμα η κατασταση...............

Καλά περάσαμε Σαββ/ριακο...........βγήκαμε για φαί το Σαββατο, πρώτα καναμε τις βουτιες μας στην πισίνα και μετά βγήκαμε έξω........ο Ορέστης κοιμότανε φυσικά και εμεις απολαμβαναμε τις γαρίδες μας.......... :lol::lol::lol::lol::lol: Ηταν τελειες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Την Κυριακή την βγαλαμε σπιτι μας με φιλους και συγγενεις στην πισίνα..............

Και σημερα επιστρεψαμε στη δουλεια........

Θενα μου περαστικα επιτέλους...........τι παθαινετε κ σεις...........βαλτε σκορδα............

Ελενάκι καλύτερα που δε θα βαφτισει το μωρό..........εκνευριζομαι να ακουω απο υποχρεωση........... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Απο υποχρεωση ξεχνάς ένα μωρό????????????Μην τα πάρω τώρα................

Ο κουνιάδος μου και πρωτοκουμπαρος μας θα βαφτιζε τον Ορέστη αλλά δεν του το εδωσα και τον πηρε η αδερφη μου...........καλύτερη νοννά αποκλείεται να βρισκαμε...........και του ειπαμε οτι θα βαφτισει το δευτερο.............τώρα όμως ούτε κ αυτό θέλω να βαφτίσει...............στα γενεθλια του Ορέστη ήτανε στο εξωτερικό διακοπές και έχει πάνω από 2 μήνες να τον δει...............δεν ειναι νοννος του αλλά αν ήτανε????????????Είμαστε πολύ εντάξει..............θα κακοφανήσω πάλι την πεθεράτσα αλλά [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ :D

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!!!! ΔΟΥΛΕΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΖΕΣΤΗ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΚΛΙΜΑ!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΝΑΤΕ Ε????????

ΚΑΛΑ ΝΤΕ ΜΗΝ ΒΑΡΑΣ !!!!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ...ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!! ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΔΟΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ....ΓΙΑΤΙ Κ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΛΟΓΟ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ!!!

ΕΧΕΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ....ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΕΙΠΑ!!!! ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

ΑΑΑΑ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΗΝ ΧΑΘΕΙΣ ...ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΝΕΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ...ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ;)

ΟΙ ΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????

ΝΤΙΜΗ??? ΔΕΝ ΠΗΓΑΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ???

ΜΜΙΚΑ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΨΩΝΕΙΑ??? ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΗ???

ΑΡΡΩΣΤΙΑΡΙΚΟ ΘΕΝΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ???

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ?????????????????????

ΓΚΑΣΤΡΩΜΕΝΟ ΚΟΡΜΙ??????????????????ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??? ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ??????????? ΓΥΡΙΣΕΣ??????????

ΜΑΡΙΑ???? ΜΑΡΑΚΙ ???? ΜΑΡΙΩ???? ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ???? ΤΟΣΟ ΤΡΕΞΙΜΟ???? ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΣ?????????

ΧΜΜΜΜΜ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα να μαι κ γω!!!!!! χαιρετω τα απανταχου κορμια! εμεις το σαββατο παραγγειλαμε τα βαφτιστικα μας! τελικα πηρα το μπελοκ φιλτνισι με κοριτσακι -φουντιτσα και ματακι! τελειο θα ειναι. ηθελα την καρφιτσα πεταλουδα αλλα τελικα καταληξα σ αυτην..το φορεμα το εχω παπουτσια απο ιντερνετ τελεια σε νουμερο και εφαρμογη.. αλλα βρε κοριτσια σαν να εχω χασει αλλο 1,5 κιλο και δε θελω που θα φτασω 50 κιλα κοκκαλα θα μεινω???????? χτες ηταν να παμε σε ενα πανηγυρι σκ.....τα η μικρη ξεκινησε απογευματινο κλαμα χαμος δοντια..ξεντυθηκα και ηπια κρασι στο μπαλκονι (με τοστ και τσιπς) . επρεπε να χαλαρωσω ειχα τσιτωσειιιιιιιιιιιιιιιιιιι. τωρα κοιμαται εβαλα μπαμιες στο φουρνο και παω για σιδερωμα. θα επανελθω πιστευω συντομα. θενα καηκεσ απ τον ηλιο περαστικα , βαζε κρεμουλες να δροσιζεσαι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...