Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΟΛΕΣ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ, ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ. ΜΞΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΕΙ. ΒΟΥΡ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ ΠΕΝΤΙΘΚΙΟΥΡ !!!

ΕΜΕΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΝΩΡΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΧΟΥΖΟΥΡΕΥΑΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΒΑΨΑΜΕ ΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΨΗΣΑΜΕ ΚΑΙ 2 ΤΣΟΥΡΕΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ. ΝΑ ΕΙΝΑ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ !!! ΧΙ, ΧΙ, ΧΙ !!! ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΟΥΝ ΞΥΝΟ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.

DIMI ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ. ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ. ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ. ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΗΣ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ Ή ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙ. ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΟ ΔΕΡΜΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΕΥΡΑ. Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ. ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 2 ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΑΚΟΜΗ ΟΠΩΣ ΕΣΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ.

ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΞΑΝΑΕΓΡΑΨΕΣ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ. ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΜΑΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΕΣ. ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ.

ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ? ΑΚΟΜΗ ΤΑ ΑΥΓΑ ΒΑΦΕΤΕ ? Ή ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΒΑΨΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας και πάλι!

Ρενάτα μου εμείς στην ξυνής όπως είπα και πιο παλιά, θα πάμε και εδώ γύρω θα 'μαι συνέχεια!!

Και εμείς βάψαμε αυγά..βγήκαν ωραία και εμάς..αλλά με τις βαφές από την υπεραγορά δεν μου αρέσουν..στην Κύπρο παίρνουμε ρίζες και τα βάφουμε και βγαίνουν τέλεια και είναι και εντελώς φυσική η βαφή..Αύριο θα φτιάξουμε φλαούνες, κάτι παραδοσιακά γλυκά-αλμυρά της Κύπρου,με τυρί (όχι φέτα) και σταφίδες..αχχχ..δεν είστε και κοντά να σας στείλω να δείτε τί ωραία είναι!!!Φτιάξαμε σήμερα τσουρέκια (πρώτη φορά τα φτιάχνω!)και κάτι άλλα μυζηθροπιττάκια (καλλιτσούνια),κρητική συνταγή!!

Μοσχοβόλησε το σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα μη καθησω να βαψω αυγα και να ψησω κουλουρια και καθετι πασχαλινο γιαυτο υπαρχουν οι γιαγιαδες για να τα κανουν ολα αυτα και εγω να καθομαι να ξυνομαι και να πινω καφεδες!!!!

Σημερα τελειωσα με το φωτογραφο δηλαδη κανονιστηκαν τα αλμπουμ και βγαλάμε τις πρωτες φωτο να τις μοιρασουμε και παθανε ολοι πλακα. Μετα πηγαμε γιατρουλη (ενδοκρινολογο) και μας εξετασε ειμαστε μια χαρα ζωηρες απλως αυξανουμε τις δοσεις του φαρμακου για να ακολουθουν την αναπτυξη της. Και μετα πεθερα να της δωσω τις φωτο και για να δωσουν το δωρο στη Σαντυ. Τις πηρανε μια στρατα που καθεσαι αλλα ασυγκινητη η δικια μας.

Αυτα τα νεα μας σας κλεινω γιατι ηρθε ο μπαμπας μας και θελει να φαει και ασχοληθω λιγο μαζι του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα νταν!!!!!!!

ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ !!! ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΒΓΑΛΑ ΤΑ ΕΝΤΕΡΑ ΜΟΥ!!! 2 ΦΟΡΕΣ ΕΜΕΤΟ ΕΚΑΝΑ!!!!! ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΕΝΗ...ΕΧΩ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ :ymsick::ymsick::ymsick:

ΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΣΧΑΛΙΑΤΙΚΑ!!!

ΑΒΓΑ ΕΒΑΨΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ!!!! ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΘΙΜΟ!!! ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ!!!!

ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΟΜΩΣ!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΣΧΑΛΙΑ Κ ΣΤΗΝ ΝΟΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Έλενα τί έπαθες??? Έγκυος δεν είσαι ε? Μην είναι καμία γαστρεντερίτιδα? Κυκλοφορεί ιός τώρα..

Εμείς πήγαμε εκκλησία..ο Κωνσταντίνος μου έβγαλε τη ψυχή..Κάτσαμε μια ώρα και γυρίσαμε..Πήγαμε και πήραμε και τα δώρα των νονών του από το ταχυδρομείο..Μας έστειλαν μια πολύ όμορφη λαμπάδα,πράσινη με ωραίες κορδελίτσες, και έναν πειρατή-κρεμάστρα!! Και ένα παντελόνι λευκό, με μία καζάκα μωβ, όλα trussardi! Θέλει και μάρκες ο κ@λ*ς μας!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσαρες σας την εκανα την χαρη και σας εβαλα φωτο της βαφτισης μας στο προφιλ μου. Οσοι πιστοι προσελθετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ. ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΑ ΠΕΝΘΟΥΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΕΘΙΜΟ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ...ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ? ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ? ΜΗΠΩΣ ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ? ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ'ΧΕΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!! ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΤΟ ΑΡΝΙ :lol::lol::lol: ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ. ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΑΚΙ. ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ?

ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΣ. ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΠΑΡΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΛΕΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΣΟΥ. ΓΙ ΑΥΤΟ Μ ΑΡΕΣΕΙΣ. ΑΣΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ !!! ΜΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ Η ΣΤΡΑΤΟΥΛΑ ΣΑΣ. ΑΛΛΑ Η ΣΑΝΤΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗΣΕΙ. ΑΦΟΥ ΑΛΩΝΙΖΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.

ΖΕΤΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ. ΚΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ. ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΝΥΧΙ ΕΣΥ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΕΠΙΤΑΦΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ.

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ. ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΓΕΥΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ. ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΠΕΣΑΜΕ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ. ΠΙΑΣΤΗΚΕ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΡΩΙ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΑΖΙ.

ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΑΚΟΜΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

ΑΚΟΜΑ ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ :cry::cry::cry: ΕΜΕΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

ΕΙΧΕ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΔΟΥΛΕΙΘΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΡΑΤΙΜΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΗΝ ΒΑΡΔΙΑ!!!! ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ!!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΕΝΑ Μ0ΝΑΣΤΗΡΙ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΟΠΟΤΕ ΕΠΙΤΑΦΙΟ ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΑΜΕ!!!!! ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ!!! :cry:

ΡΕΝΑΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΖΩ ΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΤΛ;) ΟΠΟΤΕ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ Κ ΦΕΥΓΩ :oops::oops:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Ζετούλα Καλή Ανάσταση και καλά να περάσετε!!Περιμένουμε νέα σας!!! ;)

Έλενα ακόμα? Τί έπαθες βρε παιδάκι μου...

Εμείς πήγαμε τώρα το βράδυ στον επιτάφιο..Μείναμε έξω από την εκκλησία και μετά ακολουθούσαμε..ο μικρός εντάξει ήταν παρόλο που δεν ήθελε να είναι στο καρότσι και τον κράταγε ο άντρας μου και εγώ έσπρωχνα άδικα το καρότσι..όλα καλά και ωραία..μέχρι που σε μια περιοχή κάτι παιδιά πετάγανε δυναμιτάκια..στα πρώτα 5-6 απλά τρανταζότανε..τον κράταγα εγώ και είχε κρυφτεί μες την αγκαλιά μου..ε μετά είπε να αρχίσει να κλαίει..έκανε ένα κλάμα σπαραχτικό..μαύρισε το παιδί..ήρθαμε γρήγορα γρήγορα σπίτι και βγάλαμε απόφαση ότι αύριο δε θα πάει στην Ανάσταση το βράδυ..ούτε εγώ και γιαυτό δε θέλει ούτε ο άντρας μου να πάει..θα δούμε τώρα αν τον πείσω να πάει με τα πεθερικά και τη μάνα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ΗΤΑΝ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΗΠΙΕ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ...

ΕΛΕΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΕ...

ΖΕΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΜΕΡΙΚΑ ΕΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ!!! :D:D Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ;) ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ TON ΕΨΗΣΑ :lol::lol: ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Μαράκι!! Πολύ όμορφα όλα, εμένα μου αρέσει περισσότερο η κορόνα και μετά το κάστρο..Και η άμαξα είναι πολύ ωραία..αλλά εξαρτάται και πώς θα είναι η πρόσκληση και το όλο θεματάκι..αλήθεια τί όνομα αποφασίσατε?? Για πες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!! ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΠΡΩΙ!!!! :) ΤΩΡΑ; ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙΣΤΙΣ 12 ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ :cry: ΠΡΙΝ ΕΧΕΙ Κ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ :D

ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΨΗΦΙΖΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ!!!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΑΠΛΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΠΟΙΟ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ :D

ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΗΝ ΚΟΡΟΝΑ!!!!! ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟΡΙΠΤΟΝΤΑΙ :D

ΕΓΩ ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ!!!!

ΚΑΛΕ ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΕΣ ΜΑΣ :-ss:-ss:-ss:-ss ΜΗ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ!!!! ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ!!!!

Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΕΣΑΣ,ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ,Κ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!! ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!!! ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ.....ΜΗΝ ΦΑΤΕ ΠΟΛΛΥ....ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΑ ΚΙΛΑ :lol::lol::lol:

ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΠΑΣΧΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΓΚΗΠΙΚΗ ΑΜΑΞΑ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΦΟΤΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ...ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ :roll::roll: ΦΥΣΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΣΧΟΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!

Λυπάμαι που εξαφανίστηκα τόοοοσο καιρό αλλά δεν είμαι και στα καλύτερά μου...

Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω....λυπάμαι.. (έχετε γράψει και τόοοοοοσα πολλά)

Πείτε μου αν θέλετε εν ολίγοις τι έχω χάσει... :oops::oops::oops::oops::oops:

Εγώ είμαι στους δικούς μου... Θα κάνω μόνη ανάσταση.... ΝΙώθω εντελώς χάλια...

Εύχομαι σε όλες σας να περάσετε υπέροχα την πρώτη Ανάσταση με τα κουκλάκια σας!!!!

Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσια τι κανετε χρονια πολλα κ καλη ανασταση εγω ξανα με αντιβιοση κ ο ιασονασ το ιδιο :cry: κ κανουμε κ εισπνοεσ οπωσ κ η Δαναη :roll:

μαρακι εμενα το βαλεντινα να σου πω την αληθεια δεν μου αρεσει γιατι το εχω συνδεση με κατι αλβανιδεσ που γνοριζω κ ξερω οτι πολυ οι γυφτοι το βαζουν :oops::oops: το κωνσταντινα ειναι ωραιο κ αρχοντικο ονομα ;) εγω θα σου ελεγα μονο αυτο γιατι ειναι κ μεγαλο θα την ταλεπορεισ καθε φορα με τα γραφιοκρατικα θεματα :mrgreen:

ελενα κι περαστικα.....βρε μπασ κ μασ φουσκωσεσ? :mrgreen:

φιλια σε ολεσ λιγο σασ διαβασα :oops::oops:

γιωργιτσα μακαρι να ευτυχισεισ μια μερα γιατι σου εξιζει κατι καλυτερο!

ηλιαννα ζετα μαριεσ ρενατα θαλια αλεκα μικα μαρινα συμπεθερα (:-*:-* )καλη ανασταση κ οσεσ ξεχασα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΣ!!!ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ :( ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΣΟΥ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ...

ΘΕΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ :o:o ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!τι κανετε??????ειμαστε ολες εξαφανισμενες βλεπω!!!!!!!!!να'μα'στε καλα, να περναμε καλα κ δεν πηραζει!!!!!! κ εμεις γυρω γυρω ειμαστε ποτε απ'δω ποτε απο κει!!!τωρα μπηκα μια στα γρηγορα να σας ευχηθω!!!!εμεις το βραδυ δεν θα παμε στην ανασταση γιατι ο αγγελος δεν αντεχει με τιποτα... κ δεν ξερω αν στειλω την αννα μαρια μου με τον πατερα της κ τους γονεις μου!!!!!!!!οχι οτι με πηραζει που δεν θα παω ,εχω κατι χρονια να παω στην ανασταση επειδη φοβαμαι οπως σας εχω πει οοοολα αυτα τα μπαμ μπαμ!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!!!!!Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ Κ ΓΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου εμενα μου αρεσει η κοροναλιγο πιο πολυ απο τα υπολοιπα!!!πιστευω πως ταιριαζει κ με το ολο συνολο στην φοτο που ειδαμε!!!!!

γεωργια μου λυπαμαι κοριτσι μου που εισαι τοσο χαλια!!!!!ευχομαι να περασει πολυ σηντομα!!!!κ οτι θελεις ,εμεις εδω ειμαστε!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

ελενακι μου πως εισαι κοριτσι μου σημερα????????βρε μπας κ κανουμε παρεα με τις κοιλιες μας....??????? :oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θενα μου περαστικα σας κοπελα μου!!!!!!αμαν πια βρε κοριτσι μου τι ειναι αυτο το πραγμα...????????

τα φιλια μου κ την αγαπη μου σε ολες σας ομορφιες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ !!!!

ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΑΓΙΟ ΦΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 9.30. ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΕΞΕ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΞΩ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΑΡΚΕΤΑ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΜΟΝΗ, ΔΕΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΣΟΥ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΡΩΜΟΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΑΚΝΕΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ.

ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΚΩ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΩΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΟΛΟ CONCEPT. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΠΠΟΡΙΠΤΟΝΤΑΙ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΞΑΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ.

ΗΛΙΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΕΣΥ. ΜΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΑΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΑΡΝΙ ΜΑΖΑΜΕΝΟ. ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΨΗΣΟΥΜΕ ΑΡΝΙ. ΜΟΝΟ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΟΣΟΥΒΛΙ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΙΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...