Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ :lol::lol::lol: ΝΑΓΙΝΕΙ ΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΩΝ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!!!!!

ΑΑΑΑΑ Κ ΔΕΝ ΣΟΥ ΣΥΖΗΤΑΩ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΩ ΑΚΟΥΓΑ Κ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΡΑΛΕΝΕ!!!!!! Ε ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΜΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΓΗΚΑ ΝΗΚΙΤΡΙΑ ΟΜΩΣ!!!!!!!!! Ε ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΙ ΓΑΜΠΡΟ ΣΟΥ ΚΑΝΑ!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D ΚΑΙ ΖΟΡΙΚΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σπέρααααα!!!! ;);)

Τί κάνετε κοριτσάρες?

Ηλιάννα μου βρε κοπέλα μου,μη στεναχωριέσαι..Αυτό που σου λέει η Έλενα.Σκέψου θετικά και ολα θα πάνε καλά..Να είσαι σίγουρη γιαυτό..Σίγουρα έχεις δίκαιο,έχεις ταλαιπωρηθεί..αλλά για αυτή τη ζωούλα πρέπει να παλέψεις..να είσαι καλά για να το νιώθει, να δίνεις δύναμη..Σκούπισε τα ματάκια σου,και βάλε πείσμα ότι δε θα αφήσεις τίποτα να σε χαλάσει..θα είσαι καλά για τα παιδάκια σου..και τα τρία..Έλα και εμείς εδώ είμαστε..για να λέμε τις μούρλιες μας αλλά να βοηθάμε και στα δύσκολα..Κρίμα όπως είπε και η Ζέτα που δεν είμαστε κοντά σου.. :-*:-*:-*

Ρενάτα μου τί κάνεις? Ρώτα το γιατρό σου και μην ντραπείς..σε καταλαβαίνω αλλά...είναι και "σοβαρή" περιοχή..δεν παίζουν με αυτά!!

Ζέτα..χαλαράααα!!!!!Σε φαντάζομαι αραχτή στην καρέκλα στη βεράντα, με το γυαλί ηλίου να διαβάζεις περιοδικό και δίπλα η Δημητρούλα να παίζει και να φωνάζεις "Πεθερά, εγώ δε θέλω πολύ αλάτι στη σαλάτααααα" :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ΠΑΡΕΠΙΠΤΩΝΤΟΣ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΩ :lol::lol::lol::lol::lol: ΤΥΠΙΚΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ Κ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΥΧΙΑ Κ ΕΓΩ :lol::lol::lol:

ΑΧ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ Κ ΕΓΩ!!!! ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΣΠΥΡΑΚΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ Κ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ ΚΑΙ ΣΕ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΦΕΥΓΟΥΝ!!!! ΒΑΛΕ ΛΙΓΗ BEPANTHOL ΝΑ ΦΥΓΕΙ!!!!

ΜΑΡΙΑ ΠΑΛΙΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩΩΩΩΩ! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγήκα και ξαναμπήκα!!!Μου φάνηκε ότι ξύπνησε ο Κωνσταντινος και είπα να τα στείλω αυτά που έγραψα μην τα χάσω μέχρι να πάω και να γυρίσω!!!

Έτσι Έλενα..μπράβο μπράβο!!!!

Ναι να σας πω και εγώ το ευχάριστο? Πού θα φάμε την Κυριακή? Στης ξυνής!!!! :|:| Με το ζόρι πάω... Εννοείται πως δεν θα της πάω τίποτα και εννοείται ότι δε θα την πάρω τηλ.για να τη ρωτήσω άμα θέλει κάτι να ετοιμάσω..Σε όλα τα τραπέζια την έπαιρνα και πάντα όχι,όχι λέει, και φωνάζει ο άντρας μου ότι αυτό το συνήθειο που έχω να το κόψω..ότι άμα με καλεί κάποιος δεν θα παίρνω τηλ.να ρωτάω για να του ετοιμάσω κάτι..ε λοιπόν,καιρός δεν είναι να ακούσω τον αντρούλη μου??? Αύριο πρωί κλείνω και εγώ ραντεβού για νύχιαααα!!! ;);)

Αλέκα τί έγινε? Δουλεύουμε, έγινε και η κόρη φίρμα στον παιδικό και μας ξεχάσατε?

Καλά η συμπεθέρα σου..θα τη βρούμε στο "Πάμε πακέτο"!!!

Ντίμι μου θα της περάσει της μικρούλας..μην ανησυχείς..για να σου λέει και ο γιατρός σου..δες το και τώρα που θα αλλάξετε περιβάλλον..

Οι υπόλοιπες τί κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα ετοιμαζόμασταν να πάμε εκκλησία, χτυπάει το κουδούνι, ήταν μια θεία του άντρα μου..κάτσαμε..έφυγε σχετικά νωρίς αλλά ήταν ώρα του μικρού να φάει και δεν πήγαμε τελικά..Και χθες δούλευα,δεν πήγα..αύριο θα δουλεύω,ίσα που θα προλάβα..θα δω μπας και τα καταφέρω να πάω..μου αρέσει πολύ τη Μεγάλη Εβδομάδα..αλλά δεν μπορούμε και πολλή ώρα γιατί ο Κωνσταντίνος βαριέται στο καρότσι και στα χέρια και θέλει να μπουσουλάει κάτω!!!! :shock::shock:

Τέλοσπαντων..άλλα ξεκίνησα να σας πω!! Όπως μιλαγαμε με τη θεία και της λέγαμε ότι θα φύγουμε,ένας γείτονας φώναξε τον άντρα μου και βγήκε για λίγο..και τότε η θεία με χαμηλή φωνή μου λέει " Καλά κάνεις κοπέλα μου που φεύγεις..πάρε τον άντρα σου και το παιδί σου μακριά από δώ..μακριά και αγαπημένοι..και μου κλείνει το μάτι...σαν τη μάνα σου δε σε αγαπάει κανένας..και μου ξανακλείνει το μάτι.." Και λέω βρε παιδί μου τί θα έχει ακούσει η γυναίκα από τη ξυνή και ίσως και από την πεθερά...???..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=director.gif] Τα κατάφεραααα!!!

Θαυμάστε τις βουτιές μας στο προφίλ μου!!! Ναι, ο μικρός ήταν σαν τον Φλωρινιώτη junior,εγώ δε μου άρεσα πολύ βάψιμο και χτένισμα, και το βιβλίο ευχών το έκανα να φαίνεται ότι είναι δώρο..λόγω ημέρων..2 Ιανουαρίου και το εσωτερικό κάποια ήταν δικές μου ιδέες, κάποια κλεμμένα από το ιντερνετ!!!! :oops::oops:

Όχι τίποτα άλλο..άργησα και χάσαμε τις νύφες!!!

Καληνύχτα!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΜΙΚΡΗ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΨΗΝΩ ΓΕΜΙΣΤΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΝΗΣΤΙΣΙΜΑ ΦΥΣΙΚΑ...ΚΑΙΡΟΣ ΣΥΝΝΕΦΙΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟ...

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΣ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΑΚΟΥ ΝΕΚΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΚΑΡΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΑΝΕΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΕΣ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ...

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΚΛΑΙΓΕ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΑΛΑΝΙΑΡΗΣ :D:D ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΗΣΟΥΝ...ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κ ας είμαστε εδώ .... Εγώ σας σκέφτομαι να ξέρετε .... κ τα απογεύματα που δεν μπορώ να μπω....

Ρενάτα μου και συ να χαίρεσαι το παλικαράκι σου κ σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Ναι όντως ας μην είναι σοβαρά τα πεσίματα κ να είναι καλά πάντα τα παιδάκια μας !!!! Κι εγώ θέλω να πιστεύω ότι δεν είναι ανησυχητικό … εφόσον κατά τ άλλα είναι απολύτως φυσιολογική! Και το ξέρω ότι σίγουρα από πεσίματα θα έχουμε πολλά στη πορεία μας… απλά με ανησύχησε λίγο όλο αυτό με τα ματάκια της….Ναι ευτυχώς που κ με το εμβόλιο δεν είχαμε πυρετάκο γιατί δεν θα το άντεχα κι αυτό αυτή τη βδομάδα …!!!!!!

Τη μικρή μου κι εγώ δεν νομίζω ότι θα την πάω στην Ανάσταση. Δεν έχει νόημα να το ξυπνήσω το παιδί για μισή ώρα (κοιμάται στις 10,00) …. να το παω εκκλησία (που δεν θα καταλάβει κ τίποτα ….εδώ που τα λέμε) να ξαγρυπνήσει…. Μπααααα….του χρόνου ναι…!!!

Mariaxar μου… αντε βρε!!!! Καλά να περάσεις !!!!!!!!

Πλακα πλακα … να της σπάσεις κι εσύ τα νευρα κ να το παίξεις μες στη καλη χαρά !!! Παίξτο απίστευτα καλή κ χαρούμενη κ κάνε την αδιαφορη κ τη χαζή εκεί που σε παίρνει… για να της σπάσεις κ εκεινής τα νεύρα.. κ κοίταξε δηλαδή να περάσεις τέλεια κ να το καταευχαριστηθείς πραγματικά ....κι αυτό θα την «πονέσει» πολύ πιο πολύ απ΄οτιδήποτε άλλο νομίζω. …

και να σας πω ρε κορίτσια… με τα νύχια σας δηλαδή … επίτηδες το κανετε??? Που έχω να τα βάψω πόσο καιρό τωρα….λείπει κι η μητέρα … κ δεν μπορω να αφήσω το παιδί ……. Αλλά έννοια σας!!!! Δεν θα γυρίσουμε από το χωριό ???? Επίσης, έχω να σου πω ότι ήσουν πολύ όμορφη στη βάπτιση... αλλά τη παράσταση εννοείται (και συγνώμη κι όλας …) την έκλεψε ο γιός σου !!!!!!!! και νομίζω ότι … τρελαίνεται για το νερό !!!!!!!! Αυτό εκμεταλεύσου το … ειδικά τώρα το καλοκαιράκι!!!!!!! Εμείς την πάμε κ κολυμβητήριο από 6 μηνών σε πισίνα>! Αγαπάει πολύ το νερό !!!!

Ηλιανούλα ...εσύ για το τέλος.... Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου !!! Εχεις δίκιο που είσαι στεναχωρημένη…αλλά πρέπει πάντα να είσαι αισιόδοξη και να πιστέψεις μέσα σου ότι όλα είναι καλά γιατί ΟΝΤΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ! Εφόσον ακούσατε κ τη καρδούλα του,…. Τώρα για το μέγεθος.. εμένα κ οι δυο οι κολλητές μου είχαν μικρά έμβρυα… κ δεν αναπτυσσόταν σωστά κάθε μήνα… κ τελικά και τα 2 μωρά σήμερα 2 ετών είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! Ακούς κ η Ελενα τι τράβηξε…. Κ αυτό είναι απλά ένα κοντινό μας παράδειγμα … να ήξερες πόσα τέτοια περιστατικά συμβαίνουν κ τι τραβάει η κάθε μια… απλά μέχρι τώρα στις 2 σου εγκυμοσύνες ήσουν από τις τυχερές που δεν σου έτυχε τίποτα!!!! Γι αυτό προσπάθησε να μην σκας!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι τα γεμιστά είναι το αγαπημένο μου φαγητό .. δεν στέλνεις κανά πιατάκι????

Εμείς σήμερα θα φάμε πρώτη φορά ψάρι!!! Είναι το μόνο που της έχω καθυστερήσει…. !!!

Φιλιά !!!!!!!!

Συμπεθέρα ζεις???? Να σου στείλω γραμματέα τελικά ??? ή μήπως προτιμάς κανα φυσικοθεραπευτή????? Θα σου βρω έναν ψηλο… λιγνο….με στιβαρα μπρατσα… μελαχροινό…… Τι λες?????

;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! Να είστε καλά να χαίρεστε και εσέις τα μπουμπούκια σας!!

Εμείς σήμερα θα φάμε φακές..θέλει καμία??? :D

Ντίμι μου αυτό θα κάνω!! Χαλαρή και αδιάφορη και θα περνάω τέλεια!!!Σιγά μην κακομουτσουνιάσω και της δώσω και την ευχαρίστηση!!! Αχ..Θέε μου τί λέω..μέρες πού είναι...πού να νηστέψω και να κοινωνήσω που κολάζομαι με τέτοιες σκέψεις κάθε μέρα.. :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!! ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ!!!!!! ΟΙ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΙ ΑΦΕΝΤΙΚΟΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ Κ ΤΖΑΜΠΑ ΜΗΓΕ ΤΟ ΜΑΜΗΣΙ!!!!!! ΠΡΟΤΙΜΗΣΑΝ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

ΕΧΟΥΝ ΑΛΑΞΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΟΙ ΚΛΙΚΕΣ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΚΟΥΩ ΤΡΕΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΑΛΑΛΙΖΩ!!!!!! :D:D:D Κ ΟΥΤΕ ΣΚΑΩ!!!!!

ΠΗΓΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ Κ ΚΡΑΤΗΣΑ ΤΟ ΚΕΝΟΥΡΙΟ...ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΑΥΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!!!! ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΝΩΝΙΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ :cry::cry:

ΜΑΡΙΑ ΘΑ ΜΠΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ....Κ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!! ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΤΕΕΕ!!!! :D ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΥΝΗ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΝΤΙΜΗ!!!! ΚΑΝΤΗΝ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ!!!!!! Η ΘΕΙΑ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ!!!!!!!!!

ΝΤΙΜΗ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΡΙΟ Ε???? ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΕ Κ ΕΔΩ ΒΡΕΦΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ 6 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΠΑΝΩ :cry:

ΚΑΛΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΖΕΤΕ ΟΙ 2 ΜΑΡΙΕΣ?????? ΑΦΟΥ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΛΕΥΤΕΡΑ ΕΙΣΤΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γλυκες μου μανουλες!!!!!!πως ειστε????τι κανουν τα μωρακια μας????????????

εγω καλα ειμαι προσπαθω τουλαχιστον,το παλευω!!!!!!!!προσπαθω να το παιξω λιγο τρελιτσα μπας κ αισθανθουμε καλυτερα!!!!!!!!!

σας ευχαριστω ολες σας παρα πολυ βρε κοριτσια μου,μεσα απ'την καρδια μου!!!!!!!!να ειστε ολες καλα κ να χαιρεστε τα παιδακια σας!!!!!!!!!!!!!!

σας εχω πρηξει....... κ εγω εδω με τα δικα μου καθε φορα μια το ενα μια το αλλο!!!!!!!!!!!! :roll::roll::oops::oops:

πραγματικα σας νιωθω πολυ διπλα μου κ να ειστε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας ευχαριστω ολες μαζι αλλα κ καθε μια ξεχωριστα!!!!!!!!!!!

γραψατε τοοοοοοοσα παλι!!!!!!!!! :shock::shock::o:o:o:o τι να πρωτοθυμηθω να σχολιασω!!!!!!

δεν ειμαι κ καλη σ'αυτο με την μνημη.........!!! :?:roll:

ο σχολιασμος θα αρχισει απο δω κ επειτα!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες σας κ σε ολα τα γλυκουλια μωρακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΕΡΓΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΠΡΙΝ ΚΑΜΜΙΑ ΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.

ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΑΓΗΤΟ ΕΤΟΙΜΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ. ΓΑΡΙΔΟΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ !!! ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΦΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΤΥΡΑΚΙ.

ΕΛΕΝΑ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙ. ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΕΦΥΓΕ Η ΚΟΚΚΙΝΙΛΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ. ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΠΕΡΙΟΧΗ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΚΙ ΕΣΕΝΑ. ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΥΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΣΕ ΤΗΝ ΞΥΝΗ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΟ ...ΜΑΚΡΙΑ ΚΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ....ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΤΟ ΜΟΥ !!! ΕΦΑΡΜΟΣΕ ΤΟ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΔΥΝΑΤΩ ΝΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΩ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ !!! ΣΕ ΛΙΓΙΟ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ.

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΙ ΕΓΩ DIMI ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ....

ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΖΗΛΕΨΑ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ ΕΔΩ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΘΑ ΣΟΥΛΟΥΠΩΘΩ ΕΓΩ. ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ. ΚΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΖΗΛΕΥΩ !!! ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ, ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΦΟΒΕΡΟΣ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥ !!! ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΒΟΛΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ !!!! ΚΙ ΕΣΥ ΦΥΣΙΚΑ ΗΣΟΥΝ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ.

ΕΜΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΛΗ Η ΑΤΤΙΚΗ. ΚΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΕΧΩ ΚΙ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΥΤΑΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΚΛΑΙΕΙ. ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΛΛΙΟΤΡΑΒΗΧΤΟΥΜΕ ΕΝΩ ΘΑ ΜΑΣ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ. ΧΑ ΧΑ ΧΑ ..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα!!!!!!!!!!!!!!να'μαι κ παλι!!!!!!!ξαπλωσα λιγο κ προσπαθησα να κοιμηθω λιγο κ λεω προσπαθησα γιατι ειχα κ την αννα μαρια μαζι κ δεν το'κλεινε το στοματακι της,οτι βλακεια ηθελες εκεινη την ωρα την ελεγε!!!!! :o:twisted: :twisted: :twisted: ωσπου της ειπα πως θα την παρει ο κακος ο κυριος κ θα την ριξει στην θαλασσα να την φανε τα ψαρια :lol: :lol: :lol: :lol: κ σταματησε λιγο κ κοιμηθηκαμε!!!αλλα μονο για λιγο!!!δεν πηραζει κατι ειναι κ αυτο απ'το τιποτα!!!!!

τωρα περιμενω τη μαμα μου να ερθει να παρει τα παιδια (α κ να μου ξησει λιγο κ κατω το πατωμα που εχει κατι μπογιες κ δεν μπορω να σκυβω).

θα ετοιμαστω σιγα σιγα να παω να περασω βαφη σε μια κοπελα κ μετα θα παω να αγορασω κουρτινες για το σαλονι μου μιας κ βαψαμε το σπιτι κ ταιριαζουν οι παλιες που ειχα!!!!!! (να αλλαξει λιγο κ η διαθεση)

ρενατα μμου αντε υπομονη θα περασει το πασχα κ μετα θα εχεις τις ομορφες ετοιμασιες για την υπεροχη βαφτιση του μικρου σου!!!!!!! με το σπυρακι ενταξει τελικα???

θενα μου τι επαθες παλι????????το ευχελαιο που λεγαμε το εκανες η μπα?????

α μιας κ λεγατε που θα παμε την ανασταση, εγω εχω κατι χρονια να παω στην ανασταση κ λογος ειναι πως φοβαμαι πολυ τα μπαμ μπαμ (βλεπε βεγγαλικα,δυναμιτακια κ.ο.κ. :lol::lol::lol: )

πηγαινουν παντα οι υπολοιποι κ εγω μενω σπιτι κ τους περιμενω κ τα χαζευω απο μακρια!!!!!! :lol:

πολλα φιλακια κουκλιτσες μου!!!!!!

τα λεμε το βραδακι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλωσσα δεν βαζετε μεσα σας δυνοπαθω μεχρι να σας διαβαζω. αντε επειδη λειπω αδικαιολογητα σας βαζω φωτο να σας γλυκανω!!!

post-12053-13873936852408_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙ.

ΚΑΛΑ ΑΛΕΚΑΚΙ ΚΟΥΚΛΙΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ. ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ. ΚΑΛΕ ΓΡΑΨΕ ΜΑΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΑΙ. ΑΛΛΙΩΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΑΛΕΚΑ.....ΘΕΑ Η ΚΟΡΗ ΑΛΛΑ Κ Η ΜΑΝΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ!!!! ΗΣΑΣΤΑΝ Κ ΟΙ 2 ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ :D:D:D:D ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΗΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΥΠΕΡΟΧΕΣ!!!!!!!!!

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ ΘΑ ΠΩ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?

ΜΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ!!!!! ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ:ΑΞΙΟΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ!!!!!!!!!! :lol::lol:;);)

ΕΓΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΒΑΦΤΙΣΗ :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ!!!!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ...ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ!!!!!!

<<ΠΟΤΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ...ΠΟΤΕ Ο ΚΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΟΝΕΙ>> ΠΟΥ ΛΕΜΕ Κ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ!!!!!!! ΕΛΕΟΣ ΒΡΕ ΘΕΝΑ ΜΟΥ.....ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!!!! ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΝ ΑΣΘΕΝΗΣ!!!! :o ΑΝΤΕ ΣΥΝΕΛΘΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ...Κ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ!!!!!

ΗΛΙΑΝΑ ΕΤΣΙ.....ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ,ΨΩΝΙΑ,ΒΟΛΤΕΣ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ! :D ΠΑΝΕ Κ ΕΣΥ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΝΥΧΙ!!!!!!

ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ!!!! :lol::lol::lol: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΠΡΟΣΘΕΤΑ ΝΥΧΙΑ!!! ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ ΧΤΙΣΤΑ Κ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΤΡΑΒΟΥΣΑ :) ΒΑΨΙΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΚΑΝΩ ΜΩΟΝΗ ΜΟΥ Κ ΠΕΤΣΑΚΙΑ ΚΤΛ!!!! ΚΑΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΦΥΣΗ!!!!!! :D:D ΕΙΔΙΚΑ το κΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΝΥΧΙΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ!!!!! ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ!!! ΑΦΟΥ ΤΑ ΒΑΦΩ Κ ΜΟΛΙΣ ΣΤΕΓΝΩΣΟΥΝ ΑΡΧΙΖΩ Κ ΤΑ ΞΥΝΩ :lol::lol::lol: ΑΝΩΜΑΛΗ :lol::lol:

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΖΑΜΠΑ ΑΝΗΣΥΧΙΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΥΡΙ???? ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!!! ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΛΑΚΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΣΕ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΗΘΟΣ ΧΕΡΙΑ!!!!ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΑΛΕΡΓΕΙΑ!!!!!

ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΠΥΡΑΚΙ.....ΘΑ ΤΕΝΤΩΝΕΙΣ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ!!!ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΕ ΣΕ ΤΕΝΤΩΜΕΝΟ ΔΕΡΜΑ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια,τι κανετε?????εγω πηγα εκανα ττη δουλεια μου,αγορασα κουρτινες ,τις εβαλα κ τελικα αυριο θα τις παω πισω γιατι δεν μου αρεσουνε!!!!!!! :shock::shock::evil:

ειμαι μες στα νευρα,σκοτωνω ανθρωπο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

εβαλα τον αγγελο για υπνο κ λυσαξε εκλαιγε κ οχι γιατι ειχε κατι , αλλα γιατι ηθελε να κολογυρναει κ να τον εχω αγκαλια να κανουμε χαδια!!!!!! :shock: τελικα τον αφησα ,εκλαψε ωσπου του περασε κ κοιμηθηκε!!!!!!

δεν εφτανε αυτο μετα ειχα κ την αννα μαρια.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

της ελεγα να κοιμηθει κ εκεινη την ωρα της ηρθε να χεσει , να φαει, να παιξει, να τραβηξει κορδονια , να αλλαξει βρακι να... να...... να..να.......να.....ναααααααααααααα..................!!!!!!!!!!!!!!!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ωσπου τη βουταω την ανεβαζω στο κρεβατι , της τραβαω κ το τσουλουφι κ κοιμηθηκε!!!!!!!!!!

( α αφου με φωναζε για πουστικες αγκαλιτσες κ τετοια,αλλα εγω δεν πηγαινα)

τωρα βασικα ειμαι σκατα,παω να σκασω,αλλα δεν θα με καβαλησουν κιολας αυτα.........!!!!!!!!!!!!

αλεκακι μου φτου σας φτου σας αμα κ κορη κουκλες κουκλες εισαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελενακι μου το παλευω ...!!!!!!ε δεν μπορει να ειμαστε συνεχεια @κατα!!!!!!!

καλα νυχακια θα φτιαξω παρασκευη κ εγω , χερια ποδια!!!!!!μονη μου φυσικα , τι την μαθαμε την τεχνη!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλο βραδυ σε ολες!!!!!!!!!!

παω να ξαπλωσω μπας κ ηρεμησω κ ξελαμπηκαρω λιγο απ'ολη αυτη την τρελα :twisted: !!!!!!!!!!

φιλιαααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο το κλικλικοσπιτο. Οκ πρεπει να σας απολογηθω πρωτα.... Οχι δεν εχω παει ακομα δουλεια κατα το μαιο με βλεπω απλως ο αντρας μου μιας και με βρηκε το πρωι ελευθερη χωρις δουλειες ειπε να με χωσει σε τραπεζες-εφοριες-κτεο-αστυνομιες και οτι αλλες υπηρεσιες υπαρχουν αφου τωρα που δουλευει δεν μπορει να παει ο ιδιος και εγω ειμαι απαλλαγμενη απο το μωρο. Η Σαντυ τα παει υπεροχα στο παιδικο, πλεον παμε αφου την ταισω το πρωι και την περνω κατα τις 2 με 2:30 το μεσημερι αφου την ταιζουν εκει και τρωει ολο της το φαι το καλο μου το κοριτσι και κοιμαται μια ωριτσα! Απο σημερα μεχρι τις 26 του μηνος ο παιδικος ειναι κλειστος και οταν με το καλο ξαναανοιξει θα την παω την μικρη απο τις 8 μεχρι τις 3 για να προσαρμοσουνε τα κοριτσια το προγραμμα της και στο πρωινο φαγητο και αφου επιτυχουμε και αυτο μετα θα παω δουλεια! Συν τις αλλοις βγηκανε και οι φωτο και πρεπει να διαλεξω για να βαλουμε στο αλμπουμ, αποφασισα να μη δωσω στη νονα της φωτογραφιες γιατι διαλεξε καμια σαρανταρια και να της κανω ενα ψηφιακο αλμπουμ και σε αυτην αλλα να ειμαστε λιγοτερο εμεις (το ζευγαρι) στις φωτο και περισσοτερο αυτη. Νομιζω οτι θα της αρεσει πολυ!!! Θα φτιαξω τις φωτο και θα τις ανεβασω στο προφιλ μου να της σχολιασουμε καλυτερα!

Τα δικα σας τωρα...

Ηλιαννα μου ολα σου μια χαρα αντε ξεθυμανε μια και καλη στα ψωνια και να τους ξεσηκωσεις ολους στα μαγαζια που δεν βρηκες σωστη κουρτινα

Μαρια μου τωρα θα μπω να δω τις φωτο σας και να σας καμαρωσω!

Ελενα μου με γεια το καροτσι σας πολυ ομορφο και τα πραγματακια σας. Και εμεις γεμισαμε δωρα απο τους νουνους μας και σε λιγο θα παμε στη γιαγια μας (πεθερα μου) να δωσει και αυτη το κατιτις της στη μικρη μη χε.....

Ζετα μου μη στεναχωριεσαι για τη δουλεια ολα καλα θα πανε το πολυ πολυ αραχτη και λαιτ στη παραλια να λιαζεται τις κορμαρες σας μανα και κορη!

Θενα μου τι εγινε μετα το διπλωμα της νοσοκομας ειπες να το ριξεις σε ρεπο και ξεκινησαμε κοπανουλες ποναει το χερι μου ποναει το πραμα μου???? Ποναν τα παλικαρια ωρε???

Αυτα τα λιγα κοριτσαρες μου οσες ξεχασα "σταυρωστε με σταυρωστε με" που ειναι και επικαιρο. Σας αφηνω γιατι η μικρη κλαιει και θελει ναρθει και στους δυο υπολογιστες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Καλημέρα.... Χρόνια Πολλά σε όλες τις όμορφες και στους όμορφους (γαμπρούς εννοώ) ;):D

Θα ευχηθώ σε όλες σας Καλή Ανάσταση να έχετε ... προσεχτική οδήγηση σε όσες φύγετε ή πάτε βολτίτσες.... Καλό Πάσχα και Καλό Σούβλισμα (κι άμα λάχει... αντί του αρνιού .... βάλτε κανά σύζυγο στη σούβλα..... :lol::lol::lol: ).

Να περάσετε υπέροχα ΟΛΕΣ μαζί με τα παιδάκια σας και τις οικογένειές σας !!!!!!!!!!!

Ειδικά ......

στην Αλέκα μας να της πω..... "ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ" .... νομίζω ότι ο άντρας σου θα δυσκολευόταν πολύ να διαλέξει εκείνη τη μέρα ποια είναι η πιο όμορφη από τις δύο σας @-)

στην Ηλιάνα μας να προσέχει λίγο παραπάνω και να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς... κι άσε τα "διαβολάκια" σου να πρίζουν τον άντρα σου γι αυτές τις μέρες!!!!!

και.... στη συμπεθερούλα ..... να μου προσέχει τον Ιασωνάκι.... :D .... και την υγεία της !!!! :roll:8-):-s .... κάτι γίνεται.... θέλεις ψάξιμο.... ας τελειώσει το Πάσχα με το καλό ... κ μετά θα σε τακτοποιήσω... X( Νομίζω ότι πρέπει κλείσεις κανά ραντεβού με κανά γιατρό ... να δούμε τι γίνεται με την παρτυ σου!!!!!! :-?:-?:-? ..... Μη με παρεξηγήσεις... εγώ τα λέω γιατί θέλω το καλό σου :geek::ymcowboy::@)3:-O

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!!! :o):ymapplause::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα ομορφες μανουλες κ ομορφα μωρακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????πως ειστε?????????????

εμεις ξυπνησαμε πριν καμια ωρα οικογενειακως κ ειπα να μπω να σας πω μια καλημερα κ να ξεκινησω να κανω δουλιτσες!!!!!!!!!σημερα (προς το παρον) καλυτερα ειμαι!!!ο αντρας μου ομως δεν θα ελεγα πως ειναι γιατι .......αυτος τα ακουει συνεχεια....!!!!! :oops::oops: αχ πολλα νευρα βρε κοριτσια,παρα πολλα...κ χωρις λογο!!!!!ολα μου φταινε!!!!!!!!τελοςπαντων ειπαμε προσπαθουμε σε ολα,ειμαστε στην προσπαθεια!!!!!! :lol: το απογευμα θα παω μια βολτα στην κουμπαρα μου (νονα του αγγελου) με τα παιδια , να παιξουν με τα δικα της κ το βραδακι λεω να παω λιγο εκκλησια μπας κ ηρεμησει λιγο αυτο το θηριο που βγαινει απο μεσα μου μες στα νευρα!!!!! :roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλεκα μου αντε συνηθισε μια χαρα η σαντυ στον παιδικο,ωραια!!!!!εσυ ....στο τρεξιμο ε????ωωωχχχχχχχ!!!!

μαρακι μου σας ειδα στις φωτο.μια κουκλα εισα κ εσυ αλλα κ ο κωνσταντινος!!!!!!!!!φτου φτου φτου!!!!!!!!

καλα δεν εκλαψε καθολου??????μπραβο το αγορι μας!!!!!!!!!!

εμας μας ειχε ακουσει ολη η γειτονια εκει τριγυρο απο την εκκλησια οταν τον εβαλε ο παππας στην κολυμπυθρα!!!!!!

αυτα κοριτσια μου,σας αφηνω τωρα παω να μαζεψω λιγο να κανω καμια δουλεια!!!

θα τα πουμε μετα!!!!

πολλα φιλια σε ολες σας γλυκες μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντιμι μου ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ Κ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ κοριτσι μου !!!!!!!!!!!!!!!!!! καλα να περασεις αυτες τις μερες!!!!!!!!!!να περασεις πολυ πολυ ομορφα!!!!!!!!!

καλα οσο για τα θηριακια μου δυστυχως μονο εμενα ακουνε (ειδικα η αννα μαρια)!!!!τον πατερα της δεν τον ακουει κ τοσο παρα μονο οταν την μαλωσει!!!!!οποτε εγω ειμαι ο δερβενακας, μπαμπουλας του σπιτιου!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι να κανουμε,να'ναι καλακ τα υπολοιπα...........!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια κοπελα μου!!!!!!!!

δωσε ενα φιλακι κ στην μικρουλα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!! Σας ευχαριστώ όοολες για τα καλά σας λόγια! Να στε καλά κοριτσάρες μου!!

Χτες μπήκα λίγο σας διάβασα αλλά δεν πρόλαβα να γράψω γιατί γκρίνιαζε έκλαιγε ο Κωνσταντίνος!

Αλέκα φτου φτού!!! Κούκλες και οι δύο!! Πολύ ωραίο και το μαλλί σου..καλά το φόρεμα το είχαμε δει και πιο πριν..Α!! Θυμάσαι που σου είπα ότι το είχα δει και εδώ? 180 ευρώ έκανε!!!! Νομίζω εσύ το παζάρεψες και το πήρες πολύ πιο φθηνά ε? Καλά σκέφτηκες για τη νονά..Μπράβο και στη Σάντυ..αναμενόμενο ήταν ότι θα τα πήγαινε μια χαρά..είναι καλό μωράκι.Άντε και μη χάνεσαι!!!

Ηλιάννα μου ΗΡΕΜΗΣΕ!!!! Άντε να χαλαρώσεις και άσε τα συμμαζέματα..και με την εκκλησία απόψε να νιώσεις και γαλήνη..αχχχχ! Εγώ πήγα χτες με τη μαμά μου και τον Κωνσταντίνο γιατί ο άντρας μου δούλευε..μόνο γαλήνη δεν ένιωσα :oops::oops: Τη μία χαχάνιζε, την άλλη βάραγε παλαμάκια, μετά ήθελε να μπουσουλήσει, να τραβήξει τα μαλλιά μιας κυρίας που καθόταν μπροστά, να τραβήξει τις καρέκλες...Έκατσα μια ώρα και τον πήρα και έφυγα...και σήμερα δυστυχώς τα ίδια θα κάνουμε μάλλον..όσο αντέξει...

Ντίμι μου Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα και σε εσάς!! Καλά να περάσετε!! Μμμμμ...μου έβαλες ιδέες με το σούβλισμα τώρα....αλλά μήπως μας βγει..... ξυνό???? :lol::lol::lol::lol:

Έλενα, όντως από σένα περιμένουμε φώτο ακόμα!! ;) Άξιος αντίπαλος ε??? Μου άρεσε αυτό!!!!

Και εγώ νύχια δεν μπορώ τα πρόσθετα..Κάνω αραιά και πού τζελ αλλά το ψιλοβαριέμαι :oops: .Τα βάφω μόνη μου αλλά δε μπορώ να καθαρίσω πετσάκια, γιαυτό πάω...και το τζελ το κάνω άμα θέλω να γυαλίζουν πολύ και να διατηρηθούν γιατί εγώ όλη μέρα μες το νεροχύτη και τα φάρμακα..πού να μείνει νύχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...