Μετάβαση σε περιεχόμενο

αναμονή για χοριακή


Recommended Posts

Γεια χαρά σε όλητην παρέα

Εκανα εμβρυομεταφορά πριν από 6 μέρες και πρέπει να περιμένω άλλη μία εβδομάδα για τη χοριακή.Δεν περνάν οι μέρες.HELP!!!!!! :unsure:

Συμπληρωματική αλλά πολύ βασική πληροφορία

Εχω ήδη ένα κοριτσάκι 3 χρονών πάλι από εξωσωματική. ΤΗ ΜΑΓΔΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Τα πράγματα είναι πολύ πιο διαφορετικά πάντως όταν έχεις ήδη ένα παιδάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ.

ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ (ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ) ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΝΩΔΥΝΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΛΛΗ ΘΑ ΧΑΡΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ.

ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ (ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ) ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΝΩΔΥΝΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΛΛΗ ΘΑ ΧΑΡΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws orises kalh mou sth parea mas!!!ap'oti katalava ekanes

e3wswmatikh k perimeneis gia na kaneis th xoriakh!!!

eyxomai na pane ola kala k na eisai aisiodo3h!!:)

mhn kaneis to la8os k exeis synexeia sto mualo sou(to 3erw oti einai sxedon adunato)apla pes oti ama to skeftesai to glwssotrws gia na to vgazeis ligo apo to myalo sou!!!

mhn apogohteuteis akoma k an to apotelesma den einai auto pou 8eleis:dry:

makari na einai 8etikh h xoriakh koukla!!:)

perimenoume nea sou..:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws orises kalh mou sth parea mas!!!ap'oti katalava ekanes

e3wswmatikh k perimeneis gia na kaneis th xoriakh!!!

eyxomai na pane ola kala k na eisai aisiodo3h!!:)

mhn kaneis to la8os k exeis synexeia sto mualo sou(to 3erw oti einai sxedon adunato)apla pes oti ama to skeftesai to glwssotrws gia na to vgazeis ligo apo to myalo sou!!!

mhn apogohteuteis akoma k an to apotelesma den einai auto pou 8eleis:dry:

makari na einai 8etikh h xoriakh koukla!!:)

perimenoume nea sou..:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΝΑ ΣΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΝΑ ΣΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα προσπαθησε να απασχολησε με διαφορα οπως διαβασε κανενα βιβλιο-περιοδικο,λυσε σταυρολεξα και δες κανενα DVD.Και εγω εκανα εξωσωματικη και σε καταλαβαινω,ευχομαι να περασουν γρηγορα οι υπολοιπες μερες και να μας ανακοινωσεις την τεραστια χοριακη σου!!!!!Θα χαρω πολυ :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα προσπαθησε να απασχολησε με διαφορα οπως διαβασε κανενα βιβλιο-περιοδικο,λυσε σταυρολεξα και δες κανενα DVD.Και εγω εκανα εξωσωματικη και σε καταλαβαινω,ευχομαι να περασουν γρηγορα οι υπολοιπες μερες και να μας ανακοινωσεις την τεραστια χοριακη σου!!!!!Θα χαρω πολυ :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλησπερα Γλυκα σε καταλαβενω απολυτα γιατι ακριβως πριν μια εβδομαδα ετσι ημουν κ εγω..:) εκανα τελικα τη β-χοριακη τη δευτερα 3 νοεμβροιου κ βγηκε θετικη...:woohoo: :woohoo:

αν καταλαβα καλα εκανες εξωσωματικη; ετσι δεν ειναι; το ιδιο κ εγω,σου ευχομαι τα καλυτερα κοπελα μου...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλησπερα Γλυκα σε καταλαβενω απολυτα γιατι ακριβως πριν μια εβδομαδα ετσι ημουν κ εγω..:) εκανα τελικα τη β-χοριακη τη δευτερα 3 νοεμβροιου κ βγηκε θετικη...:woohoo: :woohoo:

αν καταλαβα καλα εκανες εξωσωματικη; ετσι δεν ειναι; το ιδιο κ εγω,σου ευχομαι τα καλυτερα κοπελα μου...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...