Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περί αρωμάτων...


Ανθη

Recommended Posts

Καλημέρα, αγόρασες τελικά άρωμα?

εγώ θα σου έλεγα να ρίξεις μια ματιά στην λίστα με τα τοξικά αρώματα πριν αγοράσεις!!!!....

εδώ μπορείς να διαβάσεις: http://www.madrev.com/site/index.php?op ... &Itemid=50

είναι η παρακάτω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου δεν θυμαμαι αν κ ποσο κραταει...δεν εχω ρωτησει κανεναν!!!! :lol:

Δοκιμασες να το βαλεις στα ρουχα σου?

Δεν παιρνεις μωρε μια αντρικη κολωνια? αυτες ολες κρατανε! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια την αγόρασα τελικά την pleasures delight της ESTEE LAUDER. Και ναι!!! Καρατάει και μου αρέσει πάααααρα πολύ ;) ! Δε λέει να φύγει από πάνω μου, χωρίς όμως να είναι βαρύ και ενοχλητικό άρωμα. Όλα τα άλλα σε μία ώρα δε μύριζαν πάνω μου..Αυτό όμως...σκυλί :lol::lol::lol:

Argi ευτυχώς δεν ανήκει στη λίστα με τα τοξικά αρώματα!!!!

Έρη μου τα αρώματα της DKNY μου αρέσουν πολύ. Τα έχω πάρει και τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα. Δεν είχαν όμως το επιθυμητό αποτέλεσμα..ΔΙΑΡΚΕΙΑ δηλαδή :lol:

Αναστασία μου δεν το φοράς το κασμίρ;;; Έτσι κατάλαβα και γι' αυτό σε ρώτησα αν σου κρατάει :roll: .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα πάω να το μυρισω το pleasures delight Ανθη!

Συμπεθέρα χαχαχα, δεν εχω πάρει κανένα απο αυτα που ανεβασες αν και φορούσα white musk στο λύκειο.. Εσυ ποιο άρωμα φοράς???

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ φοράω το The One της D&G!!! ωραίο είναι μου αρέσει και είναι το 2ο μπουκάλι που πήρα, μάλλον θα μείνω για λίγο σε αυτό!!!! :D

πάντως να ξέρετε ότι όταν φοράς ένα άρωμα πολύ καιρό, εσύ δεν το μυρίζεις πια, αλλά οι άλλοι ναι......

πιο παλιά φορούσα το Obsession του CK, μου αρέσει πολύ.....και ενώ δεν έβαζα πολύ, παρά μόνο στα σημεία όπου το άρωμα διατηρείται....όταν πήγαινα σε ένα χώρο και έφευγα ήξεραν όλοι ότι ήμουν εκεί!!!! :lol::lol::lol::? ....δλδ δεν είναι να το φοράς αν θέλεις να κρυφτείς!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου δεν το φοράς το κασμίρ;;; Έτσι κατάλαβα και γι' αυτό σε ρώτησα αν σου κρατάει :roll: .....

Ανθη μου αφου σου ειπα οτι μετα τη γεννα δεν εχω φορεσει ακομη κολωνια παρα μονο 1-2 φορες!Την εχω και με περιμενει(γεματο το 3ο μπουκαλι!!!)

Μεγεια σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρελαινομαι για μοσχομυριστά αρώματα...! είναι θεμα προσωπικού γούστου στη 'μυτη' της καθεμιας, αλλα εγω που θελω να αλλαζω -μη σου πω κ κάθε μέρα- ενα ειναι το άρωμα που δεν αλλάζω με κανένα κ το φοράω σταθερα απο τότε που βγήκε:

το INSOLENCE της GUERLAIN--δες το εδω:

http://www.nstperfume.com/2006/08/17/gu ... me-review/

μυρίζει 'καθαριότητα' --δεν ειναι πολυ γλυκο-καθόλου ξινό. ειναι απλά υπέροχο :):)

ααα..και εχει διάρκεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρελαινομαι για μοσχομυριστά αρώματα...! είναι θεμα προσωπικού γούστου στη 'μυτη' της καθεμιας, αλλα εγω που θελω να αλλαζω -μη σου πω κ κάθε μέρα- ενα ειναι το άρωμα που δεν αλλάζω με κανένα κ το φοράω σταθερα απο τότε που βγήκε:

το INSOLENCE της GUERLAIN--δες το εδω:

http://www.nstperfume.com/2006/08/17/gu ... me-review/

μυρίζει 'καθαριότητα' --δεν ειναι πολυ γλυκο-καθόλου ξινό. ειναι απλά υπέροχο :):)

ααα..και εχει διάρκεια!

δεν το εχω ξανα ακουσει

υπαρχει στα χοντος?αν περασω καποια στιγμη να το μυρισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου αφου σου ειπα οτι μετα τη γεννα δεν εχω φορεσει ακομη κολωνια παρα μονο 1-2 φορες!Την εχω και με περιμενει(γεματο το 3ο μπουκαλι!!!)

Μεγεια σου!!!!!

Ναι, το θυμάμαι που μου το είπες. Πριν γεννήσεις, όταν το φορούσες το κασμίρ, έμενε πάνω σου η μυρωδιά;; Σε ρωτώ για να δω αν φταίει το δέρμα μου τελικά που δεν μου κρατούν τα περισσότερα αρώματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μυρίζει 'καθαριότητα' --δεν ειναι πολυ γλυκο-καθόλου ξινό. ειναι απλά υπέροχο :):)

ααα..και εχει διάρκεια!

Μου κίνησες το ενδιαφέρον να πάω να το δοκιμάσω. Φοβερή η περιγραφή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου πραγματικα δεν θυμομουν αν κρατουσε...Μιλαμε για 2 χρονια πριν!(μυαλο κουβαρι!) αλλα εβαλα εχθες μονο για να δω ποσο κραταει!Στο δερμα δεν εβαλα πολυ...εκανα πσιτ πσιτ στα ρουχα κ λιγ στα χερια...Κρατησε καποιες ωρες...Οχι ολη μερα!Μετα εγω δεν μυριζα τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου πραγματικα δεν θυμομουν αν κρατουσε...Μιλαμε για 2 χρονια πριν!(μυαλο κουβαρι!) αλλα εβαλα εχθες μονο για να δω ποσο κραταει!Στο δερμα δεν εβαλα πολυ...εκανα πσιτ πσιτ στα ρουχα κ λιγ στα χερια...Κρατησε καποιες ωρες...Οχι ολη μερα!Μετα εγω δεν μυριζα τιποτα.

Αχ Αναστασία μου, το δικό μου μυαλό να δεις :? Μετά το Πάσχα ευχήθηκα σε ένα συνάδελφο ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ :shock::shock::lol::lol::lol: .Με κοίταγε ο άνθρωπος καλά καλά :lol: .

Μου είπε σήμερα μια μαθήτρια ότι τα αρώματα δε μένουν πολύ σε άτομα με ανοιχτή επιδερμίδα.Εγώ έχω ανοιχτή επιδερμίδα. Λύθηκε το μυστήριο λοιπόν :lol::lol:

ΑΣΧΕΤΟ: Η φωτό που έχεις βάλει με την κορούλα σου είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αντε κ του χρονου λοιπον με γαλοπουλα στη σουβλα!!!!! :lol::lol::lol:

Σ'ευχαριστω για τη φωτο!!!!

Δοκιμασες ομως να μην βαλεις στο δερμα σου αλλα στα ρουχα ή στα μαλλια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αντε κ του χρονου λοιπον με γαλοπουλα στη σουβλα!!!!! :lol::lol::lol:

Σ'ευχαριστω για τη φωτο!!!!

Δοκιμασες ομως να μην βαλεις στο δερμα σου αλλα στα ρουχα ή στα μαλλια???

Γαλοπούλα στη σούβλα ε :lol::lol::lol::lol: ;;;;Με τα μυαλά που έχω εγώ και αυτό θα κάνω :lol::lol: .

Αναστασία μου η αλήθεια είναι ότι στα μαλλιά δεν έχω βάλει ποτέ αλλά στα ρούχα έχω βάλει..Δεν έχω δει διαφορά όμως.. :roll::roll: . Τώρα όμως που μου τελείωσε η κασμίρ θα εγκαινιάσω την καινούρια που πήρα η οποία νομίζω θα με βγάλει ασπροπρόσωπη ;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα ρε κοριτσια βρηκατε καμια να μενει;;;

Εχω και εγω το ιδιο προβλημα. :(:(

Α ειμαι και κατασπρη!!!Λετε αυτο να φταιει;;; :o:o:o

Η κασμιρ μιστ φοβερηηηη!!!Αλλα μετα απο 5 λεπτα δε μυριζε τπτ. :shock::shock::shock:

Τωρα εχω την the one.Κατι μενει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα ρε κοριτσια βρηκατε καμια να μενει;;;

Εχω και εγω το ιδιο προβλημα. :(:(

Α ειμαι και κατασπρη!!!Λετε αυτο να φταιει;;; :o:o:o

Η κασμιρ μιστ φοβερηηηη!!!Αλλα μετα απο 5 λεπτα δε μυριζε τπτ. :shock::shock::shock:

Τωρα εχω την the one.Κατι μενει.

Γεια σου Παναγιώτα!!!!

Το κασμίρ μιστ είχα κι εγώ αλλά δε μύριζε τίποτα. Και την ONE έω αγοράσει αλλά τίποτα και αυτή..Μου είπε μια μαθήτριά μου ότι στις γυναόικες με άσπρη επιδερμίδα τα αρώματα γενικώς δε διαρκούν :( ..

Τελικά βρήκα ένα τέλειο άρωμα κατά τη γνώμη μου που κρατάει πολύ ;) ! Κοιμήθηκα, ξύπνησα και ακόμα μύριζα. Είναι το pleasures delight της ESTEE LAUDER. Δοκίμασέ το. Αν σου αρέσει το άρωμα θα μείνεις ικανοποιημένη από τη διάρκεια ;) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...