Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΑΝΗΛΘΑ!!!!! ΜΕ...... ΠΑΡΕΑ!!!!!!


Recommended Posts

PIPITSAZOUZOUNA συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σου έυχομαι να έχεις ένα υπέροχο υπόλοιπο εγκυμοσύνης και με εναν πόνο να αποδεχτείς το μωράκι σου. Με το καλό!!!!!!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου γλυκά, σας ευχαριστώ πάάάάάρα πολύ για όλες σας τις ευχούλες!!!!! Να μου είσαστε όλες καλά!!!! Πάω να τα διαβάσω & σας απαντάω άμεσα!!!! Φιλούθια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χίλια ευχαριστώ σε όλες σας κορίτσια μου!!!!!!!!! Τα φιλιά μου!!!!!

Lenaki μου σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!!!!!! Όντως δε μιλήσαμε ξανά, αλλά κι εγώ σε παρακολουθούσα!!!!! Να χαίρεσαι τα κουκλάκια σου!!!!!!! Θα τα λέμε κι από φατσομπούκι!!!!

Αναστασία μου, σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!! Να μου φιλήσεις τον γλυκύτατο Σπυράκο σου!!!!!!

Marinax μου, χίλια ευχαριστώ!!!!!!!!! Ο γιόκας σου είναι πολύ μουτράκι!!!!!!!! Θα τον φάω!!!!!

Αναστασία μου, γλύκα μου, η κοράκλα σου έχει να κάψει καρδιές!!! Ναι…. Όντως είχα θέμα με τη μάνα μου, αλλά δε γινότανε να μην της πω πως έρχεται το 1ο της εγγόνι!!!! Κι όντως…. βοηθάει πολύ και σε πολλούς τομείς!!!!

Νανούκα μου, σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου κι εσύ να χαίρεσαι το βλασταράκι σου!!!!!!

Βρε Merentaki…..αχ…. τι μου κάνεις με το nick-name σου!!!!! Δε γινότανε να το πω νωρίτερα, αν ήσουν στη θέση μου θα με καταλάβαινες πιστεύω!!!!! Κι εύχομαι…. να είσαι πολύ-πολύ γρήγορα!!!!

Θουλάκι μου, σε ευχαριστώ πολύύύύύύ!!!!!!! Να χαίρεσαι τα παληκάρια σου & θα χρειαστώ συμβουλές…. στο ΜΑΜΜΥ υπάρχουνε πολλές αγορομανούλες!!!!!

Grousi μου, χίλια ευχαριστώ κούκλα μου!!!!!!!! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!!!!!

Ανθούλα μου!!!!!!!! Θυμάσαι που μιλάγαμε πολύύύύύ στις αρχές??? Όταν είχα πρωτογραφτεί στο ΜΑΜΜΥ???? Τελικά ήρθε…. δεν ήταν στο χέρι του…. ευχαριστώ πολύ και για τ΄Αγγλικά…. να μου είσαι καλά!!!!!!

Κατερινάκι μου, με το καλό να πάρεις κι εσύ το μικρούλι σου αγκαλίτσα!!!!! Θα τα λέμε και στα καλοκαιρινά μωράκια!!!!!!! Πολλά φιλιά!!!!!!

Chrysoyla μου, ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!! Φίλησε μου το ζουζουνάκι σου!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ-πολύ Minie μου!!!!!!!! Κι εσύ να χαίρεσαι τα διδυμάκια σου καλή μου!!!!!!!

Νανά μου, θα έρθει εκεί που δεν το περιμένεις!!!! Άκου κι εμένα…. μόλις το ξεχάσεις κι απασχολήσεις το μυαλό σου με άλλα πράγματα!!!! Ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου Alex/poli!!!! Πολύ πρωτότυπο nick-name!!!!! Ό,τι επιθυμείς κοπέλα μου!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ Αγγέλα μου….. με συγκινούνε πολύ αυτά που λες!!!!! Να μου είσαι καλά!!!!

Δημητρούλα μου!!!!!!!! Τι κάνεις αγάπη μου???? Χίλια ευχαριστώ κορίτσι μου, να είσαι καλά!!!! θα δώσω και στην κοιλίτσα φιλάκια, μην ανησυχείς… όταν την πετύχω ακίνητη!!!!!!

Muriam….. να είσαι καλά μικρή μου, ευχαριστώ πολύ & να προσέχεις κι εσύ την κοιλίτσα!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Γεια σου Ντιοσάκι μου!!!!!!! Εννοείται θα τα λέμε κι εκεί!!!!!!!!!! Φιλούθια πολλά-πολλά στην αγοροκοιλίτσα!!!! Ξεσκίζεται κι εσένα στους χορούς?????

Demaki μου, σε ευχαριστώ πάρα πολύ κούκλα μου!!!!!! Κι εσύ να χαίρεσαι το …..γατάκι σου μωρομανουλίτσα!!!!!

Γεια σου Νινίνα μου, τα έχουμε πει και στο φατσομπούκι!!!! Χίλια ευχαριστώ κορίτσι μου & να μου φιλήσεις τον κούκλο σου!!!!

Ντινάκι μου!!!!! Μπορεί να μην έμπαινα, αλλά δεν έχω ξεχάσει κανένα κοριτσάκι!!!! Εντάξει???? Σε ευχαριστώ πολύ-πολύ μικρή μου, να μου φιλήσεις το παληκαράκι σου!!!! Να μου είσαι καλά γλυκιά μου παλιά φιλενάδα!!!!!

Oliax μου, σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου!!!!!!! Ο μικρός σου είναι γλύκας!!!! Πώς χαμογελάει το ναζιάρικο!!!!!

Γεια σου βρε Πωλινάκι μου…. με την απίστευτη μουτράκλα της κορούλας σου!!!!! Σε ευχαριστώ πολύύύύύ ψυχή μου!!!!!!! Να μου είσαι καλά αγάπη μου!!!!!!!

Ντινάκι μου….. σε προειδοποιώ…. φιλικά πάντα…. θα τα δαγκώσω τα μαγουλάκια & θα τα ψάχνει το Ολινάκι!!! Σε ευχαριστώ πολύύύύύύύ αγάπη μου!!!!!!

Χρυσανθάκι μου!!!!!!!!! Οι συμβουλές σου άκρως πολύτιμες!!!! Χωρίς πλάκα τώρα!!!! Βοηθήσανε πάάάάάρα πολύ!!!! Να μου φιλήσεις το ζουζουνάκο σου & πολύ γρήγορα…. να βρεθείς στη θέση μου!!!!! Από την καρδιά μου στο εύχομαι φιλενάδα!!!!!

Κυριακή μου, σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κούκλα μου!!!!!!!

Λινάκι μου, σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!!!!!! Και στα δικά σου!!!!!!!! Γρήγορα!!!!!!

Χίλια ευχαριστώ και πάλι σε όλες σας Mammylandίτσες μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθούλα μου!!!!!!!! Θυμάσαι που μιλάγαμε πολύύύύύ στις αρχές??? Όταν είχα πρωτογραφτεί στο ΜΑΜΜΥ???? Τελικά ήρθε…. δεν ήταν στο χέρι του…. ευχαριστώ πολύ και για τ΄Αγγλικά…. να μου είσαι καλά!!!!!!

Θυμάμαι φυσικά. Ειλικρινά χάρηκα πάαααρα πολύ για σένα! Να είσαι κι εσύ καλά! Κι εσύ και το μωράκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα, εισαι φοβερη!

Εισαι μια κουκλα!

τι κοιλιτσα ειναι αυτη?????

Φτουσου!

Λαμπεις ολοκληρη!

Καλη Ανασταση και με εναν πονο γλυκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύύύύύύύ Ελενάκι μου!!!!!!!!!!!

Να χαίρεσαι την υπέροχη οικογένειά σου!!!!!!!!!!!!!!!!

Χριστός Ανέστη κούκλα μου!!!!!!!!!

Χρόνια Πολλά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύύύύ Ειρηνάκι μου!!!!!!!!!!!

Ο Παναής σου είναι κούούούούκλος!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D

Φιλάκια πολλά κοπέλα μου στα παιδάκια σου!!!!!!!!

Χρόνια Πολλά!!!! Χριστός Ανέστη!!!!!!! Να τους χαίρεσαι όλους!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηνελοπιτσακι μου!! Τρελο υδροχοακι!!!!!

Αυτα κ αν ειναι νεα!!!!!! Δε φανταζεσαι ποσο εχω χαρει με τα νεα σου!!!!

Με το καλο να υποδεχτεις το γιοκα σου!!!!!!!!!!

Χριστος Ανεστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

amaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnn..ti blepwwwww ti xara????????????oti tha gennousame mazi den to perimenaaaaaa..aplaaaa teleiaaaaaaaaaaaaaaaa

mprabo koritsakiii oti kalutero me mia teleiomhnh egkumosunh kalh mouuuu..polla koina pantos k egw me pshfiako ekana thn eksakribwsh enw tou agiou nikolaou phra thn thetikotath xoriakh opws epishs perimenw k egwwww agori..ti wraia..tha pane mazi fantaroi k tha lene k oi duo poso polu ta laxtarousan oi manoules tous!!!!!!!tha ta leme sta kalokairina mwrakiaa twraa...filiaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αγάπη μου!!!!!! Χίλια ευχαριστώ κοριτσάρα μου!!!!!!!!!! Nα μου είσαι καλά!!!!!!!!!! Γρήγορα στη θέση μου!!!!!!!!!!! Πίστεψέ το με όλη τη δύναμη της ψυχής σου & θα γίνει!!!!!!!!!!!!! Κανέναν δεν ξεχνάει ο Θεούλης μας!!!!!!!!! Με ακούς??????

Merykalaki μου…… είδες πόσα κοινά όμως?????? Να μας πάει καλά μικρή μου & να γεννήσουμε κι οι 2 τα υπέροχα αντράκια μας!!!!!!!! Φιλιά πολλά στη στρουμπουλίτσα σου!!!!!!! Πώς είσαι από κιλάκια καλή μου???? Εγώ το πρωί ζυγίστηκα….. έχω πατήσει τα +5,5…… αχ…. πολύ γρήγορα μπαίνουνε τα ρημάδια!!!!!!!!! Ουάάάάά!!!!!!!!!!!

Το μόνο που θέλω είναι να μη δυσκολέψω τη γέννα!!!!!!! Από τις παλιο-λιγούρες μου!!!!!!!!! Δε με νοιάζει το πόσα θα πάρω..... αρκεί να μεγαλώνει ο μικρούλης μου....... έχει να πέσει πείνα μετά...... δε θα μου αφήνει το καμάρι μου καθόλου χρόνο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

pipitsa zouzouna!!! Τι νέα είναι αυτά?Εχω να γράψω πάρα πολύ καιρό γιατι ήμουν σε μια δύσκολη φάση, μετά απο την δεύτερη αποτυχία με φυσικό κυκλο! Μπορω να σου πω ότι με έκανες να κλαίω! Χάρηκα πάρα πολύ γιατι ξέρω ποσό δυσκολά πέρασες κι εσυ. Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να είσαι πάντα καλά και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο αγοράκι! Η παναγία και η μαμά της να είναι πάντα δίπλα σου!!!!! :) Μας έδωσες πολύ κουράγιο απο τα νέα σου!!!Ευχομαι και σε όλες σας τα καλύτερα!Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teri μου!!!!!!!!! Πολύ καιρό είχα να "σε δω" η αλήθεια είναι!!!!!!

Υπομονή χρυσούλι μου!!!!!! Το καλό πράγμα αργεί!!! Έτσι δε λένε???? Θα έρθει!!!! Μη μου απελπίζεσαι!!!!!! Θα έρθει μόλις θελήσει εκείνο το ζουζουνάκι!!!!!!!!! Σε φιλώ...... να μου προσέχεις!!!!!! Με ακούς????

Newagemama...... γεια σου γλυκιά μου!!!!!!!!! Φιλιά πολλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TA PIO EYXARISTA NEA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!!!!! ΕΙΔΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Δε φαντάζεσαι πόσο χάρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο ρε συ!Μπράβο!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι τα καλύτερα για σενα και τον μπεμπάκο σου!!!!!!!

Περιμένουμε να μας πεις νέα σου!

Τελικά υπάρχει Θεός και βλέπει και ακούει,αυτούς που τον φωνάζουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εσύ και άλλη μία πολύ αγαπημένη κοπέλα εδώ στο μάμμυ,με κάνατε να χαρώ παααααααρα πολύ με τα ωραία νέα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μην αγχώνεσαι καθόλου με τον τοκετό....

Η φύση ξέρει καλά τη δουλειά της!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια στην κοιλουμπίτσα σου!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Α!Να πω και κάτι που παρατήρησα.........

Καλέ πώς σου πάει η εγκυμοσύνη!!!!!!!!!

Στη φωτό του προφίλ σου,είσαι σκέτη γλύκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Φτου σου κοπελάρα μου!

Όλα τέλεια να πάνε μέχρι τέλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου έυχομαι τα καλύτερα ! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] Όλα να πάνε καλά και να μας περιγράφεις κ την μοναδική εμπειρια της γέννας σου ! Θα κρατάς ένα γερό νινί κ 8α καταλαβαινεις πως είναι ο επίγειος παράδεισος!

Χαρηκα πάρα πάρα πολύ που προστέ8ηκε μια τρυφερη μανούλα στο club , έυχομαι κ σε όλες τις άλλες που αναμένουν κ 8έλουν !

τα φιλιά μου κ καλή εγκυμοσυνη κοριτσάκι μου! [smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου γράψανε κι άλλα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ μικρές μου!!!!!!!!!! Καλέ δεν το περίμενα!!!!!!!!!!

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

@ngel σε ευχαριστώ πολύ γλυκειά μου!!!!!!!! Ό,τι επιθυμείς…….. να σου έρθει πολύ γρήγορα!!!!!!! Από την καρδιά μου!!!!!!!!!!

Ιφιγενειάκι μου…… με το καλό κοριτσάκι μου να γεννήσεις κι εσύ τη μικρούλα σου!!!!!!!!! φιλάκια στο αγοράκι σου!!!!!!!

Molly μου χίλια ευχαριστώ κοπέλα μου!!!!!!!! Να χαίρεσαι το πανέμορφο λουλουδάκι σου!!!!!!!! Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λογάκια!!!!!!!! Πολύ τρυφερή η φώτο στο αβατάρ σου!!!!!

Juliax μου σε ευχαριστώ πολύ-πολύ κούκλα μου!!!!!!!!!!! Να χαίρεσαι το στολιδάκι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πιπιτσαζουζουνα μου ποσο χαιρομαι για σενα!!!ολο αυτον τον καιρο που εμπαινα στο μαμμυ παντοτε διαβαζα την αγωνια σου και την προσμονη για το μπεμπακι που εχεις ηδη στην κοιλιτσα σου!ευχομαι κοπελαρα μου να σου πανε ολα υπεροχα κ να κρατας το μωρακι σου αγκαλιτσα στην ωρα του!καλη συνεχεια και με κανεναν πονο θα ευχηθω εγω!!!ειναι η πιο ομορφη στη ζωη μας αυτη!οσο για τον τοκετο να μην φοβασαι καθολου!ο Θεος δινει κ αντεχουμε τους πονους!ακου με.το εζησα περυσι στις 4 αυγουστου κ τα αντεχεις ολα!!!!!με το καλοοοοοοο!!!! :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αναστασία μου σε χιλιοευχαριστώ μικρή μου!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά-πολλά στο πανέμορφο μουτράκι σου!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

γειά σου κοριτσάκι!!!συγχαρητήρια πολλά πολλά πολλά!!Εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να κάνεις ένα υγιέστατο μωράκι!Δεν γράφω πολύ συχνά στο μάμμυ αλλά μπαίνω συχνα όμως κ διαβάζω κάποια θέματα.Θυμάμαι που έγραφές συχνα κ μου άρεσε ο τρόπος σκέψης σου(ή μάλλον γραφής σου) κ απο τη φωτογραφία σου κ απο τα λόγια σου φαίνεται οτι είσαι μια πολύ γλυκιά κ συμπαθιτική κοπέλα.Έτσι γλυκούλι θα είναι κ το μωράκι σας ευχομαι!

φιλάκιαΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Η μητρότητα είναι το πιο υπέροχο & θαυμαστό ταξίδι στη ζωή μιας μανούλας!!!!!

Ο μικρούλης μου είναι πολύ καλό νινάκι.... ήσυχος σε γενικές γραμμές.... αλλά όταν πεινάμε χαλάμε τον κόσμο!!!!

Μας έχει καταγοητεύσει!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου για το ενδιαφέρον σας!!!!!!!

Να χαίρεστε κι εσείς τα ζιζανιάκια σας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...