Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΑΝΗΛΘΑ!!!!! ΜΕ...... ΠΑΡΕΑ!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ-πολύ Apis μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το ζόρι κρατιόμουνα.... η αλήθεια είναι........ αλλά έτσι το ήθελα μωρέ να γίνει......

Φιλάκια πολλά κούκλα μου!!!!!!! Και στο μπεμπάκι σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηνελοπη μουυυυυυυυυυυυ... :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Εχω χαρει τοοοοοοσο πολυ!! :D:D:D:D:D:D

Και μας το κρατουσες μυστικο τοσο καιρο τετοιο νεο...? :D:D Και τσουτσουνακι...? Αχ!!!! Πολυ χαρηκα τωρα!! Ολα μα ολα να πανε καλα κοριτσαρα μου.

Τα φιλια μας και την αγαπη μας στη γεμιστη κοιλιτσα..!! :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΠΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΙΣΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΟΡΑΚΙ ΣΟΥ...

σιyχαριτιρια κοριτσακι μου...με ενα γερο μορακι ...

ακομα δεν το πιστεβο..αλα που τα παι ..τα το ξαναδιαβαζο ξανα και ξανα..και τα το πιστεψο μεχρι στο τελοσ... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ...Πιπίτσα μου στα έγραψα και στο αλλο ποστ...Καλώς μας ήρθατε!! Ολα καλά θα πάνε...Καλή συνέχεια από εδώ και πέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Φανούλα μου!!!!!!!!!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ γλυκειά μου!!!!!!!! Χμ….. για τσουτσουνάκι δεν το βλέπω!!!! Ο χαζομπαμπάς υπερηφανεύεται πως ο γιατρός θα μας πάει με καισαρική, γιατί δε θα σκαλώνει η τσουτσού του παίδαρου!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά λέω εγώ….. το έπαθε το κοκο-μπλόκο του ο καλός μου!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Γεια σου Nikulinaki μου!!!!!!!!!! Διάβασε!!!!! Διάβασε!!!!! Θα το πιστέψεις!!!!!!! Δε μπορεί!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πώς τα πας εσύ χρυσούλι μου????? Όλα καλά με το νινάκι???? Πόσο είσαι τώρα????

Ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου!!!!!!!! Κι εσύ αγοράκι περιμένεις νομίζω ε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου πιπιτσα μου. Εγω ειμαι απο τις γκαστρουλες μαιου και μας επισκεπτοσουν εκει και τα λεγαμε. Και αναρωτιωμουν γιατι ειχες χαθει!!!!! Χαρηκα παρα πολυ και ευχομαι με εναν αγοραρο γερο και τυχερο. Ολα να σου πηγαινουν καλα απο εδω και περα!!!!! Η καλυτερη εκπληξη που μπορουσες να μας κανεις :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι καλα που δεν μας το ανακοινωσες οταν θα ειχες γεννησει :lol::lol:

Χαρηκα απιστευτα για εσενα και δεν θα το πιστεψεις.....πριν λιγο καιρο σκεφτομουνα που εξαφανιστηκες!!!!

Καλως ηλθες λοιπον στο κλαμπ των αγορομανων.....τωρα θα καταλαβεις τι εστι ερωτας πραγματικος....ρωτα και εμενα που τον βιωνω εις διπλουν :D

με το καλο ο μπεμπακος σου και ξερεις ε......???????

μπες ξανα σε 1 χρονο ,που θα περιμενεις την μπεμπα :roll:

φιλακια

αχ θελω και αλλο...ποσο μου λειπει η κοιλουμπαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε :YMHUG: το κοριτσι μας γυρισε διπλοοοοοοοοοοο!!!!!Pipitsa μου μπραβο βρε κοριτσι μου πολυ ευχαριστη εκπληξη!!!!Ολα θα σας πανε μια χαρα και θα ερθει ενα μωρο αλλο πραμα!!! :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χρύσα μου!!!!!!!!!!!

Βέβαια..... στις γκαστρουλίτσες του Μαϊου δε μπήκα καλέέέέ (αλτσχάϊμερ..... δεν είναι..... μη δίνεις βάση!!!!) :lol::lol::lol::lol:

Σε ευχαριστώ πολύ-πολύ κοριτσάρα μου!!!!!!! Να μου φιλήσεις το μπεμπόνι σου!!!!!!!!!!!

Καλά..... Ειρηνάκι..... έλιωσα στα γέλια!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Έχεις δίκιο μωρέ!!!!!!! Νωρίς το είπα μάλλον ε........ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου, ανυπομονώ να αγκαλιάσω το μικρό μου ερωτάκι!!!!!!!!

Γεια σου Αναστασία μου!!!!!!!!! Γεια σου κούκλα μου!!!!!!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!! Κι εσένα όλα να σου πάνε τέλεια κορίτσι μου!!!!! Τέλεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsazouzouna δεν ξερω αν με θυμασαι,ειχαμε συναντηθει σε καποιο ποστ μια φορα και ειχαμε μιλησει,χαρηκα πολυ με τα καλα νεα σου και σου ευχομαι να σου πανε ολα τελεια,να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να κρατησεις το μπεμπακι σου στην αγκαλια σου γερο και δυνατο,η Παναγια μαζι σου κοπελα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μου λες πρώην Μαγιο-γκαστρουλίτσα Χρύσα μου.....

Πού γράφετε τώρα καλέ???? Πού έχετε μαζευτεί????

Στις φρεσκομανουλες Δεκεμβριου-Ιανουαριου 2010-2011 εμαστε και καλως να ορισεις και απο κει να μας λες τα νεα σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά και χαρά σου Πιπίτσα μου και από εδώ!!!

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!! Άργησες να μας γράψεις, αλλά μας τα είπες όλα με το ν με το σ !!!!

Σε χάσαμε και ανησυχήσαμε, αλλά τέλος καλό, όλα καλά....!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Με το καλό να μπεις στο μήνα σου και να αγκαλιάσεις το ζωηρούλι αγοράκι σου!!! Ε, ρε τι έχεις να τραβήξεις... αρματώσου γιατί ο μικρός θα σου αλλάξει τα φώτα!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μου τ΄αλλάξει Μαρικάκι μου!!!!!!! Ανυπομονώ!!!!! Αν μου κάνει ναζάκια....... θα του τρώω τα πατουσάκια!!!! Απλά πράγματα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σε ευχαριστώ πολύύύύ βρε φιλενάδα για τα εικονιδιάκια!!!!!!!!!!! Super!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tetoulinaki μου!!!!!!!!!!!!!!!

Πού είσαι ψυχή μου????? Χαθήκαμε τελείως.......

Σε ευχαριστώ πάάάάάρα πολύύύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ Sakoulina μου!!!!!!!! Κι εσύ να χαίρεσαι τα βλαστάρια σου καλή μου!!!!!!!!!! Το πανέμορφο ζευγαράκι σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Πόπη!!!

Σοβαραααααααααα;;;; Τι λες τωρα!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!! ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

Πω πω πολυ χαρηκα ρε συ!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Παναγιώτα μου!!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου, πάρα πολύύύ!!!!!!!!!!!!

Να χαίρεσαι τα στολιδάκια σου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχουυυυ!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif] ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!

Ποσο χαρηκα δεν ξερεις!!! Μπορει να μην ετυχε να μιλησουμε ποτε αλλα

παρακολουθουσα την πορεια σου τοσο καιρο!! Σου αξιζουν παντα τα καλυτερα!! :)

Καλη συνεχεια στην εκγυμοσυνη σου και με το καλοοοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...