Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο8! Και οι κλωτσιές συνεχίζονται!!


Recommended Posts

Καλημέρα Ελις μου!!! Ρώτα το γιατρό σου...

Μιχαέλα μου τι ποδάρες είναι αυτές??? Μοντελάκι!!!! Χάσαμε από συμπεθεριό ε?? Θα περιμένουμε μήπως κάνεις και 3η κόρη!! χαχα

Χριστινάκι μου με πιστωτική προπληρωμένη πληρώνω.

Χρύσα μου υπναρού καλημέρα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koριτσια ηρθα παλι!!!

Χριστινα καλωςηρθες, καλα στεφανα και με το καλο να ερθει το μωρακι σας!!!

Μιχαελλα αν και δεν φαινετε πολυ καθαρα η φωτο....γιατι μας βαζεις σε πειρασμο αφου την εταξες αλλου?? :lol::lol:

Ελισαβετ με το μαλακο.....οχι αγρια πραγματα και να μην ολοκληρωνει μεσα γιατι δεν κανει :oops::oops:

Μαρακι για τα μουδιασματα μην ανυσηχεις. Λογω της αυξησης του βαρους και της αλλαγης του σωματος, πιεζεται κανενα νευρο και σε χτυπαει, το παθαινω κι εγω και αυτη ηταν η απαντηση του γιατρου!!! Χαιρομαι που εχεις κεφια!!!

Λοιπον σημερα παρειγγειλα αυτο τελικα και ελπιζω να προλαβει να ερθει να το φορεσω το Πασχα :shock::shock:

http://www.asos.com/Asos/Asos-Maternity ... &clr=Black

εντωμεταξυ χαθηκαν η Ευγενια και η Βικη τις τελευταιες μερες :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα αν σου βγει χαλβας μην ανυσηχεις...θα βγαινουν εξω κ θα τους κανει πλατες ο σπαιντερμαν :lol::lol: θα προστατευει την μικρη της αδερφη :lol::lol: οποτε τα βολεψαμε.....με ή χωρις συνοδεια θα κυκλοφορουν μαζι!!!που να τα ακουγε τωρα αυτα ο μπαμπας μας :twisted::twisted: θα του επεφταν κ τα λιγα μαλλια που εχει :lol::lol:

μαρακι νομιζω πως το δικο μου εργαστασιο θα βαλει λουκετο μετα απο αυτην την γεννα :lol::lol: βεβαια ποτε μην λες ποτε αλλα λεμε τωρα....

μαχη μου να μην διαλαλησω την πραματια μας :lol::lol: μπουτακια κ ποπουδελι ειναι αυτα...για φαντασου τα με φρουφρουδενια βρακακια(για να μην πω με στριγκ οπως ειπε ο αντρας μου :shock: )

ελισαβετ οπως ειπε κ η μαχη οχι μεσα :oops::oops: μου το ειπε κ εμενα ο ντοκτορ αν κ η γιατρος στην μικρη μου δεν μου ειχε πει κατι τετοιο(εκτος κ αν θεωρηται αυτονοητο κ εγω που....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη μου κι εμένα μάλλον τα ίδια θα μου πει..

Η Ευγενία ειχε πει οτι θα ετοιμάζουν μια εκδήλωση και θα είναι εκτός γραφείου...ισως γι'αυτο να μην μπαινει...

Πολλά κορίτσια χάθηκαν...ελπίζω μόνο να είναι καλά!

ΓΙα το θέμα που λέτε...για το μέσα έξω λέω.... :lol::lol: Πέρσι που δεν ξέραμε το πρόβλημα και μας το επέτρεπε ο γιατρός μας είχε πει οχι μεσα.....μονο προς το τέλος κάποιοι το προτεινουν για να αρχίσει ο τοκετός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη ΠΟΤΕ μην λες ποτέ!!!! Κοιτα και μένα, μετά απο 15 χρόνια!!!! Και ΄γω ΠΟΤΕ έλεγα :ymblushing:

Οσο για το "μέσα" δεν μου είπε κάτι ο γιατρός, το είχα βέβαια κατά νου και το τηρούσαμε στην αρχή, αλλά τώρα που πέρασαν τα δύσκολα "ξεψαρώσαμε" και το παραβιάζουμε ενίοτε :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω το εχω ακουσει αυτο μαρακι...οτ το σπερμα περιεχει καποια ορμονη που προκαλει συσπασεις για γεννα...οποτε στον 9ο βουρ στο ψητο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα οταν μπαινεις στο μηνα σου κανει να τα κανει μεσα.... :oops::oops::oops: Τι λεμε πρωινιατικο Χριστε μου :lol::lol::lol:

Μιχαελλα για τον στηθος που εχει παρει την ανιουσα καλά τα λες, θα το αναδικνυει. Για κατι αλλο που εχει παρει την φαρδιουσα να δω πως θα το αναδεικνυει (καταλαβατε τι εννοω :roll::roll: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mallon oti exei na kanei me internet kai ekswteriko eimai asxeti....gia paradeigma esy maximammy gia n aparaggeleis evgales proplirwmeni?kserw oti allo afti kai allo i pistwtikh..den thelw na mpleksw me pistwtikes apo to net..poy mporw na vgalw??esy ti ekanes?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα τι κανετε???Πρωι ειμαι μεσα σημερα..καλως ηρθες christina ...Μιχαελα την ιδια φωτο με ποπουδακι και πιπι εβαλα και εγω στο προφιλλ..εχω τρελαθει μιλαμεε ηθελα μια κορη τοοοσο πολυ...λοιπον τελικα το επαθα και το τρεμουλο...για αυτο ειμαι και σπιτι πρωι πρωι...να απαντησω δεν θυμαμαι ποια ρωτησε εχτες τι εκανα και κουραστικα τοοσο...δεν εκανα τιποτα απο το "ξεχασμενο"...την προηγουμενη κυριακη ηρθε η κουμπαρα μου και εγω ολο το πρωι ειχα πλακωθει στις δουλειες..καιρο τις ελεγα να μην ερθει γιατι ειμαι χαλια μια με το στομαχι μια με τους πονους και ειμαι ξαπλωμενη ολη μερα αλλα ρε κοριτσια πραγματικα ΧΕΣΤΙΚΕ...μου τηλεφουνουσε καθε μερα και ελεγε ..εισαι καλα σημερα να ερυθω?(απο Αθηνα ερχεται)καποια στιγμη λεει ο αντρας μου πες της να ερθει να τελειωνουμε να μην σε πριζει...τι τα ηθελα εγινα 1000 κομματια και ακουσα και την ατακα...την αλλη φορα να εισαι καλα που θα ερθω να παμε για καφε σε καμια καφετερια....τι κοσμος θεε μου...μετα μεσα στην εβδομαδα επρεπε να αλλαξω βιτρινα στο μαγαζι λογω Πασχα και τετοια και μετα απο αυτο ξανα αρχισαν οι συσπασεις συν οτι εχω και ουρολοιμοξη και μου ειπε η γιατρος πως το κανει χειροτερο..τελειααα!!Σημερα πρωτη φορα που με επιασε τετοιο τρεμουλο και ταχυκαδια..και πριν πινω και ενα χαπι για να μην εχω εντονα συμπτωματα...αλλα δεν νομιζω πωςκανει τιποτα..πως οδηγησα να ερθω σπιτι δεν ξερω..ετρεμαν τα ποδια μου τα χερια μου και η πιεση ειχε φτασει στο 12...(εγω ειμαι γυρω στο 7 με 7.5 οποτε για εμενα το 12 ηταν πολυ)παλμους ειχα 104 αλλα η γιατρος μου ειπε με πανω απο 140 να ανησυχω..κοριτσια ειμαι σιγουρη πως αυτη η μπεμπα θα γεννηθει γρηγορα...τη βλεπω ποσο βιαζεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου ακριβώς όπως τα λες είναι...

Κίσκα ειναι η αρχή που παίρνεις τα χάπια...μετά θα μειωθούν τα συμπτώματα...Τα έχω και εγώ...τωρα που γράφω το χεράκι τρέμει και η καρδούλα χοροπηδά!!! :lol::lol: Στην αρχή κι εμένα αυξήθηκε για πρώτη φορά στη ζωή μου η πίεση αλλά μετά ήρθε στα συνηθισμένα χαμηλά επίπεδα της. Εγώ θα σου έλεγα ότι πρέπει να ξαπλώνεις...επειδή ξέρω από συσπάσεις....για να μην ανησυχείς πρέπει να ξεκουραστείς..Θελει περιορισμό και όχι κούραση οταν έχεις συσπάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω ρε γαμωτο αλλα αυτη τη βδομαδα ετυχε να εχω ενα σωρο παραγγελειες λογω Πασχα και παω μαγαζι τρεχω σε τραπεζες και ξεκουραζομαι απο το μεσημερι και μετα..αλλα το βλεπω ακομα και οταν περπαταω πως ποναω..σημερα πηγαινα στην τραπεζα και εκανα ενα βημα τωρα και ενα μετα απο 10 λεπτα...παντος πολυ εντονα τα συμπτωματα..παλι καλα που ηξερα οτι κανει ετσι και δεν ανησυχισα..αντε να περασει αυτη η βδομαδα να ηρεμισω λιγο και να παω στη μαμα μου να ξεκουραστω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κισκα μου και αυτη η κουμπαρα σου ελεος δηλαδη δεν μπορει να καταλαβει οτι εισαι εγκυος και δεν κανει να κουραζεσε :twisted::twisted: Κανονικα επρεπε να το φαει το μπινελικι της αλλα τεσπα. Ξεκουρασου παντως μην ζοριζεσε και πολυ....

Χριστινα εγω εχω προπληλωμενη καρτα για το ιντερνετ, την εβγαλα στην Τραπεζα Κυπρου, απ'οτι ξερω και η Τραπεζα Πειραιως βγαζει αν σε βολευει καλυτερα.

Και οπου ειναι εφικτο χρησιμοποιω paypal για μεγαλυτερη ασφαλεια. Δεν ειναι τιποτα εξαιρετικα δυσκολο. Θα βγαλεις την καρτα, θα βαλεις οσα χρηματα κοστιζει αυτο που θελεις να αγορασεις και στη συναλλαγη θα βαλεις τα στοιχεια. Αν εχεις paypal ακομα καλυτερα. Στο αμαζον, στο ebay που ειναι μεγαλα σαιτ δεχονται paypal.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίς μου καλές δουλίτσες...

Κίσκα μου δεν έχεις κάποιον να σε βοηθήσει? Προσπάθησε να ξεκουράζεσαι...κι ολα θα πάνε καλά.. Πες στον γιατρο να ελέγξει και τον τράχηλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκες μου!!!Εχω σηκωθει απο νωρις αλλα ολο κ κατι εκανα κ τωρα μπηκα...

Μαρακι τι καλα που θα δειτε το ζουζουνι σας σημερα!!!Αντε με το καλο κ να μας πειτε κ νεα!

Χριστινα μου καλως μας ηρθες,καλα στεφανα κ με το καλο να ερθει κ η κορακλα σας!

Δε θα σχολιασω κ α θ ο λ ο υ που σας επιασε παλι οιστρος περι σεξ κ συνεχιζω....

Κισκα μου ειναι τετοιες οι μερες που κ ξεκουρασου να σου πουμε με το μαγαζι ειναι δυσκολο.Τουλαχιστον προσπαθησε να εισαι χαλαρη κ να μην αγχωνεσαι κ οποτε δε νιωθεις καλα να ξαπλωνεις ;)

Μιχαελα η φωτο με τη μπουμπου σας ειναι τελεια!!!

Μαχη μου νομιζω εκανες τη σωστη επιλογη με το φορεμε ;) Μεγεια!!!

Καλημερα Χρυσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα. Από σήμερα και εγώ σπίτι εκτός από κάποια ιδιαίτερα που έχω το απόγευμα. Ξύπνησα 6.15, να ετοιμάσω πρωινό του αντρούλη μου, ο καημένος 6.40 φεύγει και τρέχει (δάσκαλος Μαράκι μου Λάρνακα :) και μ αρέσει να του κάνω παρέα όταν πίνει τον καφέ του. Ξαναέπεσα στις 7 μέχρι τις 9.30. Το περίεργο είναι ότι περίμενα ότι θα χαλαρώσω τώρα που έκατσα αλλά νιώθω άγχος ότι αφού είμαι σπίτι πρέπει κάτι να κάνω :lol::lol::lol::lol:

Νομίζω θα μου περάσει. Χαίρομαι που στε όλες καλές και τα μωράκια σας.

Μάχη μου ωραίο φόρεμα

Μιχαέλα εν πολλά cute η φωτογραφία της μικρής σου

Κίσκα μου όσο μπορείς ξεκουράσου και προσπάθησε να μην αγχώνεσαι

Μαράκι θα έρχομαι Λακατάμεια επίσκεψη. Κερνάς καφέ; :lol::lol:

Χρίστινα παντρεύεσαι;;;; με το καλό και με το καλό να έρθει και το μωράκι σου

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γιωργο....ο καιρος πλησιαζει........!!!

καλημερα κρυσταλενη κ καλη τεμπελια :lol::lol: απολαυσε το τωρα που μπορεις γιατι μετα θα το ψαχνεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki την Δευτερα που πηγα μου τον ελενξε και ηταν μια χαρα ευτυχως..Μαχη μου η κουμπαρα τα εχει φαει τα μπινελικια της αλλα δεν την ενδιαφερει...ειλικρινα...να της λεω οτι ειμαι χαλια και να λεει οκ τοτε θα σου τηλεφωνω καθε μερα και οταν εισαι καλα να μου πεις να ερθω..της λεω πας καλα κοπελα μου δεν εχω ιωση εγκυος ειμαι..και τον Μαρτη με πηρε τηλ στις αρχες και μου λεει 25 Μαρτιου θα εισαι καλα να ερθω??Μονο και μονο για να κανει διακοπες ρε κοριτσια..δεν το εχω κανει ποτε σε κανεναν αυτο..αλλα αυτη δεν καλει ποτε σπιτι της..και το Πασχα που θελω να παω στη μαμα μου μου λεει αχ ωραια μιας και ειναι κοντα η Ερετρια θα ερθω και τις ειπα ενα σωρο δικαιολογιες για να μην κουβαληθει και λεει ο αντρας μου μα πες της οτι δεν θελεις γιατι θελεις να εισαι με τους γονεις σου..του λεω τοοσο καιρο με την εγκυμοσυνη και δεν καταλαβαινει θα καταλαβει τωρα αλλα το καλο ειναι οτι ολο τον καιρο πριν ερθει με επερνε τηλ καθε μερα για ωρες και με επριζε και αφου ηρθε και ησυχασε δεν ξαναπηρε...μου τηλεφωνουσε ταχα να δει πως ειμαι και τωρα που ειμαι χαλια τπτ..και το αλλο κουφο που μου ειπε...επειδη τωρα το δευτερο θα το βαπτισει η αδερφη μου γιατι πραγματικα δεν θελω καν να κανω καμια κουμπαρα που στη πορεια θα μου σπαει τα νευρα και δεν θα μπορω να κανω κατι λογω παιδιου...ζηλεψε που λετε που εχω κοριτσι λες και ο γιος μου ειναι σκατο δεν ειναι παιδι..και λεει ααα τυχερη η αδερφη σου...θα παιρνω και εγω πραγματα στο κοριτσι..οκ θα παρω και στο αλλο ..και της λεω δεν εχουν αναγκη...εχουν και γονεις...σορρυ για το πριξιμο αλλα φουντωσα τωρα!

Καλημερα Γιωργοοο μια χαρα κιλα εχει ο μικρος..τα 3200 θα τα εχει φτασει πιστευω σε 17 μερες...καλημερα Σοφιαααα προσπαθω οσο μπορω να καθομαι..να ειναι καλα ο αντρα μου που μαγειρευει και μαζευει οτι μπορει...δεν εχω κανεναν εδω και ειναι πολυ δυσκολο...

Καλημερα Κρυσταλενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Σοφάκι...

Γιωργο καλημέρα...μεγαλώσατε κι άλλο!!!

Χρυσταλλένη μου καλημέρα...και το ρωτάς??? Έλα να τα λέμε!!!

Κίσκα μου η κουμπάρα δεν παίζεται!! Μονο που τα είπες εκνευριστηκα εγώ :evil: τι επιμονή!! Και μηδέν κατανόηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλλενη μου ακομη δε πηρες αδεια κ νιωθεις οτι κατι πρεπει να κανεις?Χαλαρωσε κ απολαυσε το!!Θα εχεις πολλα να κανεις κ σε λιγο καιρο που θα αρχισεις τις ετοιμασιες κ φυσικα οταν γεννησεις!

Κισκα μου πραγματικα απαραδεκτη η κουμπαρα σου.Συγνωμη κιολας...αλλα μεχρι κι εγω συγχυστηκα με αυτα που γραφεις :evil::evil:

Γιωργο μια χαρα ο μικρουλης σας!Η Μαριαννα σου πως ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαχη και εγω απο την Τραπεζα Κυπρου εχω..πολυ βολικα

Καλημερα Σοφιτσα..πως μου εισαι;;;;;

Γιωργο πολυ καλη η φωτο!!!!

ναι καπως ετσι θα εισαι...

Χρυσταλλενη καλη ξεκουραση!!!!

Κισκα..απαραδεκτη...τι να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...