Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο8! Και οι κλωτσιές συνεχίζονται!!


Recommended Posts

Kισκα περαστικα!Πες το στον γιατρο σου για το μουδιασμα!

Το μπλουζακι τελικα το πηρα και ηταν τελειο!Και η γραμματοσειρα πολυ ωραια! ;)

Παω να κανω μπανακι γιατι θα βγουμε!

Αννουλα,,οσο δεν ενοχλει η κοιλια,δεν το εγκαταλειπουμε το σπορ. :lol: Τι φταιει και αυτος ο ερημος ο αντρας μου να τον εχω στην στερηση; :lol: Αφηστε που νοιωθω πως γενικα ειναι πιο ευερεθιστη η ευαισθητη περιοχη τωρα στην εγκυμοσυνη. :oops: Δοκιμαστε και θα με θυμηθειτε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νικη μου οντως.......σε αφησα για το τελος για να το σχολιασω κ τελικα ξεχαστηκα........

Σε ειδος βρε παλιοκοριτσο????????????????????????????????????? Κ ο χαρακτηρισμος για να εξηγουμαι δεν οφειλεται στο οτι το εκανες αλλα στο οτι μας το λες σε μας τις πονεμενες!!! κ ναι η ευαισθητη περιοχη εννοειται οτι ειναι πιο ευερεθιστη :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορρυ Σοφουλα μου,δεν το σκεφτηκα πως εχουμε και διδυμομανουλες που απαγορευεται να...ασκουν το αθλημα. :roll: Μην φανταστεις και εμεις αραια και που... :roll: Σε παρηγορησα τωρα; :lol:;)

Τελικα το μεξικανικο εστιατοριο ειναι κλειστο και μαλλον θα παμε για πιτσα.

Αντε,παω για μπανακι,καθυστερησα!Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορούδες μου

Βεbulino μια χαρά εξελίχθηκε η μέρα σου και το δώρο ετοιμάστηκε και τη βολτίτσα σου και τα δωράκια σου πήρες και έδωσες και μια χαρά σε "ευχαρίστησε" ο αντρούλης σου :lol::lol::lol::D Πάντα τέτοια. Εμείς ακόμα έχουμε κολλήματα με το θέμα, αν συνεχίσουμε έτσι θα κλείσουμε ένα χρόνο με τη γέννηση του μωρού και τα λοχεία. :?:?:?:?:?:?

Γιελίζ μου μια χαρά το μωράκι σου. Πάντα τέτοια. Να το δεις να γεννιέται με το καλό και να χει πάντα την υγεία του.

Σοφίτσα αν δυσκολεύεσαι να φας το τζισκεικ κάνε delivery προς Κύπρο πλευρά. Δεν ξέρω αν αρέσει στο Μαράκι αλλά εγώ θα το τιμήσω δεόντως.

Εγώ θα κάνω μια φρουτοσαλάτα για απόψε και βλεπουμε και τι άλλο.

φιλιά κοπελίτσες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες!!

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου για τις ευχές σας!!! Με το καλό και εσείς να πάρετε αγκαλιά τα μωράκια σας!

Σοφία αν το μετρήσεις έτσι όπου ναναι σπάς το φράγμα των 50 ημερών!!! :shock::shock::shock::shock: Αλλά γιατί να πανικοβληθείς??? Μια χαρά θα πάνε όλα και θα κρατήσεις τα κοριτσάκια σου στην αγκαλιά σου!!

Και εγώ σήμερα που κάναμε λίγες βόλτες παραπάνω κουράστηκα αρκετά. Θέλει αρκετή ξεκούραση απο εδώ και πέρα! Καλά να περάσετε απόψε και φάε και ένα κομματάκι τσιζκεϊκ και για τον γαμπρό σου! ;);)

Μαράκι οι πόνοι στο πόδι πρέπει να είναι απο τη μέση... κάτσε μπροστά στο καθρέφτη γυρισμένη στο πλάι και δές πόσο μεγάλη καμπύλη κάνει η μέση σου γιατί την "βαραίνει" η κοιλιά, εγώ το έκανα σήμερα και προσπαθούσα να ισιώσω τη μέση μου και δεν μπορούσα... αλλάζει σχήμα η μέση κανονικότατα και είναι φυσικό να μας πονάει.. Και όπως είπε και η Σοφία ξεκουράσου!!

Κίσκα μου μεγάλο ζόρι αυτό με το στομάχι... έχω και εγώ θέμα και ξέρω... μήπως να σου έδινε ο γιατρός κάτι να παίρνεις πρίν πάρεις τα αντιβιοτικά? Περαστικά σου! Όσο για τα μωρά μάλλον μας κάνουν καψόνια από τώρα!! :lol::lol:

Νίκη όλα καλά λοιπόν με το μπλουζάκι!!! Είχε και καλά αποτελέσματα τα οποία δεν θα σχολιάσω γιατί είναι πολύ πονεμένη ιστορία και δεν θέλω!! ;);):lol::lol::lol::lol: Καλά να περάσετε απόψε!

Chrystalleni μου μετά την αποκόλληση και εμείς έχουμε θέμα.... και ξέρω ότι θα έχουμε το ίδιο θέμα και μετά την καισαρική, πέρσι πέρασαν 2 μήνες μέχρι να το πάρουμε απόφαση γιατί φοβόταν μη μου κάνει ζημιά που είχα κάνει ράμματα!! Υπομονή τι να κάνουμε???

Άσχετο... κορίτσια εμένα έχει πανικοβληθεί λίγο ο άντρας μου και μου λέει να κάνω μια λίστα τι χρειάζομαι για το νοσοκομείο για να ετοιμάσουμε τη βαλίτσα σιγά σιγά!!! :lol::lol::lol::lol: Το έχει πάρει πολύ ζεστά!! Αλλά δεν μπορώ να του πώ και τίποτα και του λέω εντάξει θα το φροντίσω, κάτσε να κλείσουμε και τον 7ο και μετά.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να σας πω μια καλησπερα κ μια καληνυχτα.....πηγαμε γατρο κ ειδαμε την κορακλα μας...η οποια ειναι μια θεα...μια βεντετα...κ ολη την ωρα μας σνομπαρε διαρκως :lol::lol::lol: απο την ωρα που εβαλε ο γιατρος τον υπερηχο αλλαξε τρεις φορες μερια μονο κ μονο για να μην δουμε την φατσα της...ειδαμε ομως το παπι της :lol::lol: ειχε ανοιχτα τα μπουτελια της κ εμεις την βλεπαμε απο κατω...σαν να καθοταν σε καρεκλα κ εμεις βλεπαμε ποπουδακι κ παπακι...ηταν πολυ ωραια.σημερα την ειδαμε αρκετα λεπτα σε σχεση με τις αλλες φορες...η κυρια ομως πολυ σελεμπριτι...καθε που πηγαινε να την τσακωσει ο γιατρος ολο εβαζε το χερι στην φατσα κ δεν βλεπαμε τιποτα.μας ειπε οτι ολα ειναι καλα κ το μωρο κ ο πλακουντας,ειδαμε τα 2 αγγεια που περνανε απο την κυστη,το στομαχακι κ απο βαρος ειναι 285.ολα καλα!!!κλεισαμε κ για β επιπεδου στης 28\4 οποτε σε δυο βδομαδουλες θα την ξαναδουμε.μου εδωσε σιδηρο κ ασβεστιο κ προχωραμε....παω να διαβασω τα απογευματινα σας νεα...τα λεμε αυριο...καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου τέλεια τα νέα σας!!!! Μπράβο!!! Τελικά τα περισσότερα καλοκαιρινά μωράκια σνομπ μας βγήκαν!!! Δεν θέλουν να δείχνουν φάτσες!!! :lol::lol::lol: Με το καλό η Β επιπέδου!!!

Και εγώ στις 26/4 έχω ραντεβού πάλι, κοντά είμαστε!!

Εμείς κοιτάμε στο αμαζον διάφορα πράγματα που θα παραγγείλουμε με τον άντρα μου γιαυτό θα σας αφήσω γιατί πολύ πορώθηκε ο καλός μου και δεν με αφήνει να γράψω άλλα!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια στις κοιλίτσες τα λέμε αύριο!! Καληνύχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα ξεμπερδεψαμε απο κοσμο.Ηταν μονο οι γονεις να ερθουν κ ενα φιλικο ζευγαρι,τελικα ηρθαν κ καποιοι φιλοι του καλου μου να δουν τον αγωνα κ πριν λιγο εφυγαν...Τωρα καθομαι καναπε κ χαζολογαω.Οι ζουζουνες μου εχουν υπερενταση κ αυτες κ κανουν διαφορα κολπακια στην κοιλια μου :D:D κι εγω καθομαι κ τις χαζευω.

Γιεληζ οκ,τσακισα ενα κομματι τσιζκεικ για τον γαμπρο μου ;);) Οσο για βαλιτσα κ εγω μετα τη 32η θα την εχω ετοιμη.Σημερα εμαθα κ για μια κοπελα που γεννησε μολις μπηκε στον 7ο,πολυ νωρις.Ειχε διδυμα κ ειναι στη θερμοκοιτιδα,μια χαρα ομως. :D:D:D

Χρυσταλλενη μου κι εμεις μια απο τα ιδια....πληρη αποχη :(:(:(:(:(:(

Μιχαελα μια χαρα τα νεα σας!!!Με το καλο κ ο Β'επιπεδου!

Αντε σας αφηνω κι εγω!Τα λεμε αυριο.Καλο μας βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααααααααααααα!τι κανετε?ολα καλα?

σοφιτσα κ εγω τις δικες μου για νυχτοβιες τις κοβω.καθε βραδυ πολυ σβουραααααααααααα

σημερα θα βγω νωρις για δουλιτσες κ βολτιτσα

καλη ημερα να εχετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα φουσκοκοιλιτσες!!!!!!!Τι κανετε??

Εμεις σημερα ειχαμε ξενυχτι σχεδον οοολο το βραδυ :):):):):) ειχε ορεξουλες ο μπεμπης ε και στο τελος σηκωθηκα!!!!!!!!!

Μαλλον πειναγε τομικρο μου..χτες ημουν ψιλοχαλια μετα το μεσημερι...με πειραξε το μαρουλι..παντα μου καθεται βαρυ το μαρουλι το κλασσικο κ η χαζη εφαγα χτες κ τελικα μπλιαξξξξ μεχρι αργα το βραδυ ημουν χαλια...εφαγα απλα ενα τοστ κ δο φρουτα..κ τωρα το πρωι λυσσαξα απο την πεινα!!!!!

Εφαγα δυο τοστ με τυρι!!!!

Τωρα ηρθε η αδερφη μου..σας αφηνω κ τα λεμε μετα!!!

Φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και απο μενα!!!! Τι κανετε? Εγω στο γραφειο. Ειναι Τεταρτη και ειναι απο τις χειροτερες μου μερες....

Κισκα πες στον γιατρο οτι εχεις προβλημα με το στομαχι σου, ισως σου δωσει τα χαπια σε αλλη μορφη.

Σοφια μου αν ειστε στις 60 μερες εγω ζηλευω λιγακι :oops: Ααα και αφου επιμενεις μπορεις να μου στειλεις αυτο το κομματι το τσιζκεικ με το κτελ.....οκ οκ....δεν θα σου πω οχι....(μην το τσιγκουνευτεις ομως να ειναι μεγαλο ;) ) :lol::lol::lol::lol:

Γιελιζ και μενα τον αντρα μου τον εχει πιασει υστερια να τα εχουμε ολα ετοιμα....Κι εγω οτι μπορω θα τα παρω απο τωρα γιατι οσο βαραινω καταρχην δεν θα μπορω να πηγαινω με την ιδια ανεση για ψωνια..και απο την αλλη ας τα εχω ετοιμα σε μια γωνιτσα γιατι αν συμβει οτιδηποτε ο αντρας μου δεν θα ξερει τι να παρει...

Μιχαελλα σταρ απο τωρα η κορη!!!! ντιβα απο την κοιλια!!!

Νικη νομιζω οτι μπορει να αγχωθηκες για το μπλουζακι αλλα αξιζε ;)

Κι εγω προχτες παρασυρθηκα και εκανα ξερετε τι :oops::oops::oops: Αλλα δεν μπορουσα να αντισταθω :oops::oops::oops:

Αννα καλη βολτα!!!

Λοιπον θα κανω τις δουλιες μου και θα μπω μετα παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia...kala milame exw faei poli klwtsia apo to koritsaki mou mallon epeidi tsakwthikame ligo xtes me to mpampaka tis :( kai stenaxwrithike gt opws fainetai tou exei apo twra adynamia...oso gia ta soutien pou lete loipon eida xtes ton katalogo apo ta lidl....nai nai apo ta lidl...kai exei 2 soutien thilasmou apo tin deftera 18 apriliou me 7.99...egw proswpika tha ta parw gt einai ena soutien pou de tha to forame poli...protimw na ta dwsw allou ta lefta mou se alla pragmata gia to koritsaki mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!! Τι κάνετε? Εγώ νιώθω πολύ καλύτερα σήμερα...μόνο ο πόνος στο πιπί συνεχίζεται προφανώς λογω του βάρους του μωρού..το πιστεύεται πως δυσκολεύομαι να ανοίξω και τα πόδια μου?? :lol: Οσο για το μούδιασμα θα το αναφέρω στο γιατρό σήμερα...αλλά γενικα χθες το έντερο με ταλαιπωρούσε πολύ!!!

Νίκη μου φαντάζομαι πέρασες πολύ ωραία χθες... :oops:;) Πάντα τέτοια!! Κι όσο για το "είδος"....ένα έχω να πω "Περασμένα μεγαλεία και θυμόντας τα να κλαις" :lol::lol::lol:

Μιχαέλα μου η μικρή σου μεγάλωσε...με το καλό η β' επιπέδου τώρα...Η μικρή πειράζει που είναι και πολύ βεντέτα? Πειράζει??? :lol::D

Πώ πω έχω κέφια σήμερα!!! :lol::lol: Ειναι που θα δω τον παίδαρο μου!!!

Χριστινάκι μου να μην στεναχωριέσαι...παντρεύεσαι σε 2 βδομάδες?? με το καλό!!!

Άννα μου καλημέρα!! Καλές δουλίτσες!!

Σοφάκι μου στο ορκίζομαι τίποτα δεν έκανα χθες :lol: μόνο μαγείρεψα!!! Για το τζισκεικ θα συμφωνήσω με την συμπατριώτισσα Χρυσταλλένη...στείλε κι από δω... :lol::lol:

Μάχη μου καλημέρα!! Καλή δουλίτσα...και να μου είσαι ψύχραιμη!!

Κατερινάκι καλημέρα...ξενύχτηδες γίνατε?? Πάω και εγώ να φτιάξω δυο τοστ με τυράκι...να πιω και το γαλατάκι μου!!

Εμένα πάλι ο μικρός είναι πολύ ήσυχος το βράδυ...μόνο τη μέρα είναι κινητικός!

Κίσκα μου να ξέρεις ότι το γιουτοπαρ ειναι δυνατο χάπι και φέρνει ταχυπαλμία και τρέμουλο..Καλύτερα νατρως καλά πριν το πάρεις!

Γιελιζ καλές αγορές από το αμαζον...εμένα χθες μου ήρθαν κάτι μπιμπερό που παρήγγειλα!!!

Σίγουρα κάποια ξέχασα :oops::oops: Καλήμερα φιλενάδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera maraki24...entaksei stenaxwriemai ligo gt exw ton kalytero antrouli tou kosmou kai ton stenaxwrw ki egw...oxi pws de ftaiei kai aftos...ante...naiiiiiiiiiii pantrevomai.....xa xa xa....perimenw pws kai pws....

asxeto....gia to yutopar pou les to pairnw ki egw.ton teleftaio kairo tremw syxna les na einai apo afto??????

tha to pw sto giatro...alitheia esy pote gennas???

kai kati teleftaio...apo to amazon kaneios paraggeleies apo ekswteriko??me paypal??pws??gt me endiaferei......sorry se epriksa.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες!!!!ποια κανει τρελιτσες κ κανει κ την δυσκολη? ;);) εγω παντως να πω την αμαρτια μου εδω κ κανα δυο βδομαδουλες εδω μια ορεξη...ενα κατιτις...δεν μπορω να πω τον ποτιζω τον μπαξε μου :lol::lol: ποια μου ειχε πει οτι μετα τον 4ο σου ερχεται η ορεξη?προς το παρον λοιπον κατι κανουμε...τωρα αν πιασουν κ οι ζεστες...αστα βραστα!!!αλλα ειπαμε οτι για τετοια θεματα δεν μιλαμε εδω...μονο για φαι που μας αφορα ολες :lol::lol:

μαρακι σημερα εχεις ραντεβου με τον παιδαρο?τελεια τελεια!!!!

χριστινα με το καλο ο γαμος σας κ κοιτα να το διασκεδασεις οσο μπορεις αλλα προσοχη!!!

θα σας βαλω την φωτο της μπεμπας που ειπα χθες με το ποπουδακι της.....επιστρεφω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου καταρχήν δεν με έπρηξες..Το γιουτοπαρ φέρνει τρεμουλο...οταν τρωω ομως μειώνονται τα συμπτώματα..Εχεις συσπάσεις κι εσύ και τα παίρνεις? Πρώτα ο Θεός με έχει Πητ 26/7..

Για τις αγορές παίρνω από το http://www.amazon.co.uk πληρωνω με καρτα και μου τα στέλνουν. Απλά να προσέξεις να αγοράζεις προΐόντα που γράφουν από κάτω οτι έχει δυνατότητα δωρεάν μεταφορικών και ότι πωλούνται από το άμαζον για να πληρώνεις ελάχιστα μεταφορικά. Ελπίζω να βοηθησα.

Μιχαέλα μου καλημέρα!!! Περιμένουμε φώτο από την σταρ!! Αμα θες συμπεθεριαζουμε κιολας...κατσε να δω ομως πρώτα το πωπουδάκι για να εγκρινω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου φαινεται λιγο σκοτεινα γιατι δεν εβαλα φλας,εκανε αντανακλαση

οπως βλεπετε φαινονται τα μπουτακια της(ανοιξαμε κ σας περιμενουμε :lol::lol: )ο ποπος μας κ αναμεσα το παπι!!!φανταστειτε οτι την βλεπετε κατω απο μια καρεκλα.

αυτη ειναι η κορακλα μου!!!

post-13071-1387393676895_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Μια χαρούλα σας βρίσκω όλες.

Νίκη μου προσεχώς θα τυπώσουμε όλες μπλουζάκια (ντουζινα) για να πληρωνόμαστε σε είδος ;):lol: .

Να σας πω και ΄γω κάτι να γελάσετε... πριν λίγες μέρες που είχαμε και ΄μεις μια ...... :oops: σε είδος πληρωμή, όπως καθόμουν μετά είδα ότι η μικρή είχε ανέβει ψηλά σχεδόν στο στομάχι μου. Παραμορφώθηκε η κοιλιά μου. Ηταν πολύ αστείο, άρχισα να πιέζω με το δάχτυλο το μέτωπο του αντρούλη μου και του έλεγα: "σ΄αρέσει, σ΄αρέσει?" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: . Ετσι θα σου πει μόλις βγεί η κόρη σου!!!!!!

Προχθες όμως σε μια άλλη προσπάθεια ψιλοπόνεσα, θα ρωτήσω τον γιατρό μήπως πλέον πρέπει να αρχίσει η αποχή? :?

Χριστινάκι άντε "Η ώρα η καλή"

Ωχ Μιχαέλα ετοιμάστε τη "ζωνη αγνότητας" από τώρα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α μαρακι σε προλαβε αλλη συμπεθερα :lol::lol::lol: την εχω δωσει στης χρυσας τον μπεμπη!!!

βεβαια εχω ακομα μια,κατα 4 χρονακια μεγαλυτερη....αν δεν εχετε θεμα με την ηλικια πολυ ευχαριστως να συμπεθεριασουμε :lol::lol: σκεφτειτε το!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xi xi kala ki emeis otan pigame gia ton yperixo sissy mou anoige to stomataki tis kai sikwse kai ta podia tis..mexri ki egw pou den eimai giatros to eida ksekathara...koritsaros..............!!!!!!ti glyka ta mwrakia.....alla kai afto to paidi...apo twra ola sti fora?evlepe kai o pateras tis........xi xi....a

maraki apla se rwtaw me ti karta plirwneis?proplirwmeni apo trapeza?se rwtaw gt to epsaxna ki egw aftes tis meres...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ελισαβετ ο αντρας μου μολις ειδε την φωτο μου λεει...η πρωτη κορη μας βγηκε αγοροκοριτσο...οτι δεν ειδαμε απο κοριτσι,η μικρη θα μας τα δωσει μαζεμενα...απο τωρα κ ειναι με ανοιχτα τα ποδια...οταν μεγαλωσει τι θα μας κανει ;);) σε βλεπω του λεω να βαζεις σιδεριες στα παραθυρα γιατι το βραδυ θα την χανεις :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πολυλογουδες κουκλαρες μου!!!!

Τι κανετε;;;;

πως πανε τα κεφια!!!!!

αααα..συμπεθερα πολυ σταρ η νυφη μου!!!!!...ωωωωω...η φωτο σας ολα τα λεφτα...χιχιχιχιχι!!!!!

Οσο για τον συμπεθερο πες του θα την προσεχει ο γιος μου- αρκει να βγει πιο τσαμουκας και οχι τοσο χαλβας οσο ο αδελφος του-..οποιος την πειραξει θα εχει να κανει μαζι του!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

κατι ηθελα να πω αλλα ακομα δεν λειτουργω εντελως..θελλω εναν καφε...εβαλα γαλλικο..παω να βαλλω μια κουπα να ξυπνισω..πολυ νυστα ρε παιδια..πολυ νυστα..και ο μικρος δεν ξυπνησε ουτε μια φορα σημερα..μονο στις 7 οπου ηπιε ςτο γαλα του και ξεραθηκε παλη για υπνο...ξυπνησε ξανα 9 παρα 10 και παραλιγο να αργισω στη δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...