Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΗΚΟΥΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΝΟΣ ΣΤΑ ΟΥΛΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΙΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑς

Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 3ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΙΑς ΒΔΟΜΑΔΑς ΚΑΙ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙς ΜΕΡΕς ΑΠΟ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΗς .ΒΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ .

ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΠΑΝΕ ΟΙ ΚΟΛΗΚΟΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!!

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΠΗΡΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗς ΔΩΣΩ ΛΙΓΟ ΝΤΕΠΟΝ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΤΕΠΟΝ????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΕΒΑΖΕΣ ΛΙΓΗ ΚΡΕΜΟΥΛΑ(ΟΠΩΣ Η MUDISAL Η ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΦΥΤΙΚΗ) ΣΤΑ ΟΥΛΑ ΤΗΣ ΝΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΑΚΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχήν wellcome to the club!!!!! εμείς ακόμη τυρανιόμαστε από τα δόντια.Αν παιρνει πιπιλα βάλτην στο ψυγείο και δωστης το μολις δροσισει. η δροσιά τα ανακουφιζει. επίσης υπάρχουν και μασιτικά που μέσα έχουν νερό τα οποία και αυτά τα βάζεις στο ψυγείο και της δινεις. κρέμα δεν της ειχα δωσει ποτε γιατι μου έλεγαν ότι ανακουφιζουν για 5 λεπτά και μετά ξαναπονάνε. της έχω δώσει ντεπόν όταν κλαίει το βράδυ και ξυπάνει συνεχεια από τον πόνο. το ντεπόν είναι για περιπτώσεις όπου πονάει πολύ κλαίει και δεν μπορεί να συνέλθει. πέρα από αυτά μπορείς να κάνεις μόνο υπομονή :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...