Μετάβαση σε περιεχόμενο

υπολογιστης...


gerani

Recommended Posts

γεια σας κοπελες

θα θελα τη γνωμη σας...

κοιμαμαι με τη μικρη μου στο κρεβατι

βασικα εχω ενωσει το κρεβατι με τη κουνια αλλα ειμαστε διπλα διπλα

και επειδη το βραδυ ξαπλωνουμε μαζι παιρνω το λαπτοπ στο κρεβατι μου και ασχολουμαο η βλεπω ταινιες

λετε να πειραζει το μωρο;

δεν ειναι διπλα της αλλα και παλι..

βεβαια απο την αλλη σκεφτομαι αν ειναι ετσι να ξηλωσω το ασυρματο,να πεταξω κινητα κτλ

αλλα με πιανει και αγχος..

η γνωμηξ σας;

ευχαριστω προκαταβολικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, εννοείς ότι έχεις το ασύρματο δίκτυο ενεργό στο σπίτι έτσι; Η μπαίνεις στο δίκτυο με καλώδιο;

Σε γενικές γραμμές το ασύρματο δίκτυο που έχουμε στο σπίτι δεν επηρεάζει τον άνθρωπο αλλα καλύτερα να χρησιμοποιείς καλώδιο για το δίκτυο αν είναι δυνατόν και αυτο επειδή το μωρακι σου είναι πολυ μικρο. Όταν με το καλο χρονισει θα μπορείς άνετα να το χρησιμοποιείς. Τώρα για την ηλεκτρομαγνητικη ακτινοβολία του λάπτοπ και μόνο, Νομίζω ότι είναι μηδαμινή η επίπτωση του αυτού καθεαυτου γιατί έτσι κι αλλιώς δεχόμαστε τεράστια ακτινοβολία απο χίλια δυο πράγματα στο σπίτι...

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gerani γειά σου! Γνωρίζω ότι όλες οι ηλεκτρονικές συσκευές εκπέμπουν εκπέμπουν μια ποσότητα ακτινοβολίας ακόμα κ η τηλεόραση η οποία δεν είναι σε ποσότητα που να επηρεάζει τον άνθρωπο (τουλάχιστον έτσι μας λένε).

Τα φυτά του εσωτερικού χώρου αποροφούν μέρος της ακτινοβολίας αυτής κ γενικά είναι λύση γενικότερη ώστε να την ψιλοαποφύγουμε.

Σου παραθέτω ένα λινκ να δεις

http://ygeia.tanea.gr/default.asp?pid=5&faqID=8618&la=1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...