Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

Ηλιάννα διάβασα τα νέα σου..

τι να πω βρε κορίτσι μου... μακάρι να έγινε λάθος !!

καλή επιτυχία στην αυχενική, εύχομαι να πάνε όλα καλά !!

φιλάκια πολλά !!

τα φιλιά μου σε όλες σας κορίτσια, και στις κοιλίτσες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια, γειά σας και πάλι!

Τελικά πήρα άδεια για σήμερα και ξάπλωσα για δύο-δυόμιση ώρες. Ξάπλωσα και το πρωί έντεκα-μιάμιση (σηκώθηκα δέκα), κάθε φορά κοιμόμουν και καμιά ώρα, καταλαβαίνετε για τι χάλι μιλάμε... Τώρα το απόγευμα, όπως κοιμόμουν, ρίχνουν μια κροτίδα κοντά στο σπίτι μας και τινάχτηκα στον ύπνο μου και ξύπνησα. Δεν τρόμαξα, αλλά φοβήθηκα μετά μήπως έπαθε τίποτα το σποράκι...

Μίκι, μαζί θα πάμε για υπέρηχο! Κι εγώ την άλλη Παρασκευή θα πάω! Ελπίζω ν' ακούσουμε και οι δύο καρδούλα!

Εγώ αύριο μπαίνω στην έβδομη εβδομάδα, αλλά, όπως έχω ξαναπεί, υπολογίζω ότι η σύλληψη έγινε πάρα πολύ αργά.

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιανα μακαρι να μην ειδε καλα ο γιατρος, ευχομαι ολα καλα.Κοριτσια να σας πω επιτρεπεται να χρησιμοποιησω οινοπνευμα?ή βιξ?για εντριβη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax hliananiki mou mhn mou stenaxwriesai se parakalw!!!!!Tha ps gia thn ayxenikh kai tha deis oti den htan tipota kai oti tzampa anxothikes!!!!!!!kouragio koritsaki mou!!!!!!!!

koritsia edw kai dyo meres me exei piasei dyskoiliothta paw poly dyskola sthn toualeta....kai me ponaei olh mera h koilitsa mou kai me sfygei.....fovithika ligo....lete na enoxleite to mwraki mou apo ayto?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε cuando μου.....καλη μου.....μην στενοχωριεσαι............δεν ειναι κατι ανησυχητικο....πηρες τηλ. τον γιατρο σου???..........εγω απο συμπτωματα δεν εχω τιποτα...πλην της συχνοουριας και κατι πονακια που και που στην κοιλιτσα......οποτε.....μην στενοχωριεσαι.....τα βυζακια μου δεν πονανε....μονο οι θηλες μου φαγουριζονται...:)

δεν θελω να εισαι λυπημενη....παρε τηλ. τον γιατρο σου και πες το και θα δεις οτι δεν θα σου πει κατι κακο....τα μπεζ δεν σημαινουν κατι...μονο το αιμα και τα καφε υγρα μου `ειπε χθες ο γιατρος μου.......αντε καλη μου....χαμογελασε μας...:)

Αννα Μαρια μου μαζι θα ακουσουμε καρδουλα μαλλον εεε???,.....μακαρι...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ.ΚΟΥΑντο κ μικι θα δειτε κ σπορακια κ θα ακουσετε κ καρδουλεσ!!!!!!!ΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ.....ΝΑ ΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ....ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕ ΤΙΝ ΠΑΝΑΓΙΑ Κ ΤΙΝ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Κ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ Κ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΠΑΡΕ ΑΔΕΙΑ...ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΣ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΡΙΕΣ?ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΒΙΞ ΙΣΩΣ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ....ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΟΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΗΛ.Κ ΡΩΤΑ ΤΟΝ.ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Η ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΕΣ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ....ΤΑ ΑΚΤΙΝΙΔΙΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΠΟΛΥ Κ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΠΑΜΙΕΣ ΑΡΑΚΑΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟ ΚΛΠ.ΕΓΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΡΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΒΑΛΑ 2 ΥΠΟΘΕΤΑ ΓΛΥΚΕΡΙΝΗΣ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑΤΡΟΥ ΦΥΣΙΚΑ.ΤΙΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΟΤΕ ΤΙΝ ΚΑΝΟΥΝ?ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΕΟΜΑΔΑ ΕΝΟΩ?ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για κανε το πιο συγκεκριμενο.....μπεζ ισον= καφε? κιτρινοπο?κρεμ?

κουάντο η Αναστσία μου είπε να σου πω ( έπρεπε να κλείσει και δεν μπορούσε να περιμένει.. )

οτι ο γιατρός της, της είπε αν δεις καφέ ή κόκκινο τότε κάτι παίξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΑΝΤΟ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΠΕΖ ΚΑΦΕ ΣΤΙΝ ΑΡΧΗ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΗΛ.ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΩ Κ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΣΚΥΒΩ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΤΕΝΤΩΝΟΜΑΙ....ΠΗΡΑ Κ ΟΥΤΡΟΖΕΣΤΑΝ Κ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ.ΠΑΡΕ ΤΗΛ.ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ......ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου εγώ θα σου έλεγα να μην πανικοβληθείς ακόμα κι αν δείς καφέ (όχι μπεζ και κιτρινωπά κτλ.) υγρά, μέχρι τώρα το έπαθα τρείς φορές (η μία ήταν πάρα πολύ έντονη σε ποσότητα και κράτησε 3 μέρες-ήταν σαν έναρξη περιόδου) και παρόλαυτά το εμβρυάκι μου πάει καλά προς το παρόν τουλάχιστον. Αν θυμάσαι και προχθές πήγα στον γιατρό για το ίδιο πρόβλημα πάλι και όμως το εμβρυάκι μου ήταν μια χαρούλα. Το είχα πάθει και στην κόρη μου μία μέρα μετά που ανακάλυψα πως ήμουν έγκυος...κράτησε μια εβδομάδα και έμεινα ξάπλα για ένα μήνα και τώρα το κοριτσάκι μου είναι 16 μηνών. Μην προδικάζεις τίποτα...απλά ενημέρωσε τον γιατρό σου και εν ανάγκη να πάς να σε δεί κιόλας (ακόμα καλύτερα για να ηρεμήσεις κι εσύ.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax miki moy mpravo poly omorfa ta neakia soy glykia moy .........koritsakia moy oles eimaste asta na pane telika .....mexri na ta paroyme agkalitsa mas kai na gyrisoyme spitakia mas tha exoyme to anxgos .........egw na deite poso exw poy gyrisa meta apo genna xwris mwro sto spiti einai trela allla ti na kanoyme tha ta antimetopisoyme olaaaaaaaaaaaaaaaaaa........arkei na eimaste kala emeis kai ta fasoylakia mas ......filakia se oles kai kalo vrady na exoyme..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιακουλινάκι μου αυτήν την εμπειρία να γεννάς και να γυρνάς στο σπίτι σου χωρίς μωρό την έχω ζήσει κι εγώ...τρείς μέρες γεννούσα, το μωρό δεν έβγαινε και ο γιατρός μου αρνιόταν να μου κάνει καισαρική και να φάω άδικα μαχαίρι...Ήμουν στην 25η εβδομάδα και ήταν αγοράκι...πίκρα! Αλλά η ζωή συνεχίζεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιακουλινάκι μου αυτήν την εμπειρία να γεννάς και να γυρνάς στο σπίτι σου χωρίς μωρό την έχω ζήσει κι εγώ...τρείς μέρες γεννούσα, το μωρό δεν έβγαινε και ο γιατρός μου αρνιόταν να μου κάνει καισαρική και να φάω άδικα μαχαίρι...Ήμουν στην 25η εβδομάδα και ήταν αγοράκι...πίκρα! Αλλά η ζωή συνεχίζεται...

einai trelaaaaaaaa............den perigrafete emena htan 31 evdomadwn kai agoraki kai emena........axxxxxxxx ti na pw shmera einai 10 mhnes akrivws kai nomizw oti htan xthes............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ καλό μου πόσο σε καταλαβαίνω...εμένα έχουν περάσει 7 χρόνια και δεν το ξεχνάω...δεν ξεχνάς ποτέ απλά μαθαίνεις να ζείς μ'αυτό...και να σκεφτείς ότι μόνο στήριγμα είχα τους γονείς μου γιατί μόλις είχα χωρίσει γι'αυτόν ακριβώς τον λόγο...ο "προκομένος" μετά από 9 χρόνια σχέσης και αρραβώνα σκέφτηκε ότι δεν ήθελε παιδιά (ή μάλλον η μάνα του το σκέφτηκε αντί γι'αυτόν)!!!!!!! Για δύο χρόνια εξαφανίστηκα από τον κόσμο, έκλαψα, χτυπήθηκα, έκανα ότι μ@λ@κι@ μπορείς να φανταστείς...Αλλά είπαμε...η ζωή συνεχίζεται!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΧΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΤΑ ΣΦΙΞΟΥΜΕ ΣΤΙΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!!ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΣΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριάκι μου γλυκό ξέρεις τί μου λεέι η μαμά μου? Πάντα μου το έλεγε δηλαδή αλλά όταν έγινα μάνα το κατάλαβα...οι μανούλες μέχρι να κλείσουν τα μάτια τους δεν ησυχάζουν ΠΟΤΕ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκανα λαθος να περιμενω να το πετυχω τοσο ευκολα...τελειωσε το ονειρο για μενα αποψε...σας το λεγα δεν το νιωθω....τελειωσε...μια ωραια αρνητικη χοριακη και τελειωσε το ταξιδι...παμε για αλλα...ειμαι ...δεν ξερω πως νιωθω...αδεια..χαλια..δεν εχω λογια... καλη συνεχεια στις εγκυουλες εγω θα απομακρυνθω λιγακι..και οταν με το καλο συνελθω θα τα πουμε...σας ευχαριστω ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando mu,ti les???piges sto giatro i ekanes apo moni su xoriaki???ti eipe o giatros???ti borei na sinevi???kuragio kai ipomoni koritsaki mu.ola ginodai gia kapoio logo.de xero ti allo na su po tora...arga i grigora tha apoktiseis k esi to moraki su pu to theleis toso poli!!!filakia kai thetiki skepsi :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χτες ειχα λιγο μπεζ το απογευμα..εχει δυο μερες τωρα που δεν νιωθω πια εγκυος το φοβομουν...συνεβει αυτο που μπορει να συμβει τις πρωτες βδομαδες..εφυγε το μωρακι..το κυταρακι...γιατι μωρακι δεν ηταν και καλυτερα που δεν προχωρησε..απλα λιγο το ονειρευτηκα και τωρα πρεπει να ζησω αυτην την απωλεια..χτες βραδυ εκανα χοριακη που μου επιβεβαιωσε τους φοβους μου..θα ερθει αλλο ..

κοριτσακια μου η αληθεια ειναι οτι ο πονος μιας τετοιας απωλειας ειναι απεριγραπτος...τωρα μπορω να νιωσω ολα τα κοριτσακια που το εχουν ζησει και πολλες φορες πανω απο μια φορα η σε πιο προχωρημενη φαση...θελω να πιστευω οτι ειναι θετικο που συλλαβαμε μια φορα..οτι πηρε μπρος η μηχανη και οτι συντομα θα ξανασυμβει και θα μεινει...δυστυχως πρεπει να μαθουμε να κανουμε και αλλο υπομονη...ποναει πολυ κοριτσια..παρα πολυ..αλλα οταν μοιραζεσαι τον πονο μενει μισος...αναστασουλα μου βγαλε οτι θα γινω μανουλα..θα γινω αλλα οχι τωρα.. :roll: ...θα παω ελλαδιτσα τωρα να ηραμησω ενα μηνα και μετα με αλλη ενεργεια θα βαλουμε μπρος απο το μαη...πρωτα ο θεος και καλα να ειμαστε...σας ευχαριστω πολυ..πολλη καλη συνεχεια και πολλες σγκυουλες ευχομαι..δεν θα το βαλω κατω..χτες ηταν μια φριχτη νυχτα..σημερα ειναι μια δυσκολη μερα..αλλα θα περασει...ξερω οτι υπαρχουν πιο δυσκολα και ασχημα..ξερουμε οτι ειμαστε καλα και θα ερθει..μας βασανιζει πιο πολυ απο αλλα μωρακια αλλα τι να κανουμε..ισως ηθελε να μας προετοιμασει για το επομενο...θα ερθει..ειμαι θετικη κι ας ποναει η ψυχη μου σημερα...μην το βαζει καμια σας κατω..ολες θα γινουμε μανουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου ειλικρινά δεν έχω λόγια...και ξέρω πως ότι λόγια παρηγοριάς και να σου πώ τώρα θα σου φανούν αστεία μπροστά σ'αυτό που περνάς...πάρε τον χρόνο σου μέχρι να ηρεμήσει η καρδούλα σου...θα ξαναπροσπαθήσεις, αφού έγινε μία φορά θα ξαναγίνει, έχει ο Θεός γλυκιά μου! Μακάρι να σου δώσει δύναμη να συνέλθεις γρήγορα...θα έρθει άλλο μωράκι...το θέλεις τόσο πολύ και το αξίζεις!

Μια μεγάλη αγκαλιά από μένα :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσι μου μόλις το διάβασα...δεν εχω λόγια....στεναχωρεθηκα πολύ....ο θεούλης ξέρει τι κάνει...ηρέμησε και ξεκίνα τις προσπαθιες σου οπότε νιώσεις εσυ έτοιμη....σίγουρα αφού έγινε μια φορά θα ξαναγίνει...εμείς εισαστε εδώ οπότε θελήσεις μιλήσεις!!!!φιλάκια πολλά!!!ι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...