Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΕΒΑΛΑ Κ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ Κ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ.ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΝ ΚΟΛΙΤΙΔΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ Κ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΦΟΡΜΕΣ ΦΟΡΑΩ ΕΔΩ Κ 10 ΜΕΡΕΣ.ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΑΣ ΠΗΡΑΤΕ ΑΛΛΑ ΚΛΠ?2 ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΡΑΚΙ 85 ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!!!ΘΑ ΤΙΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ Κ ΤΙΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ....ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΤΙΣ Κ ΠΟΛΥ ΣΙΓΚΙΝΙΤΙΚΟ....ΜΕΧΡΙ Κ ΚΟΛΑΝ ΠΗΡΑ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΘΑ ΠΑΩ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ από μένα εγκυούλες...

εύχομαι σε όλες μας τελειόμηνες εγκυμοσύνες και με το καλό να πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!!!!

Εγώ από ρούχα δεν προβλέπεται προς το παρόν να πάρω τίποτα, ευτυχώς έχω αρκετά ρούχα από την προηγούμενη εγκυμοσύνη μου και καλοκαιρινά.....εκτός πιά αν γίνω ΧXXL μέχρι το τέλος πράγμα πολύ πιθανό καθώς και στην κόρη μου είχα βάλει 21 κιλά!!!!!!!!! :lol:

Φιλάκιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera kai apo emena koritsia ....me to kalo ola ta mwrakia mas ........filia kai kalo vrady...........................

ax mhn lete apo twra gia kilaaaaaaaaaaa akoma exw apo thn proigoymenh kale xaxaxaxxaxa......alla kai apo royxa twra tha einai kalokairina opote tha stenaksoyn pali ta portofolia.....ax as eimaste kala kai ola tha ginoyn............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalspera kai apo mena koritsia!!!!!!!!!egw pou eimai sto telos ths 18 evdomadas exw parei 4 kila mexri stigmhs..polla den einai?????? :(:(:(:(:(:( apo rouxa kai egw pros to parwn pio poly kolan foraw....kai mou exei meinei ena tzin pou foraw akoma pu mou einai vardy sthn mesh.....alla den to vlepw gia poly akoma.....apo mplouzes mia xara outos h allos kai prin den mou aresan oi kolites oute oi kontes...opote eperna mlouzoforemata pio poly...alla olo kai kati prepei na psonisw gia anoiksiatika giati den me vlepw kala.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα!!!!! να'μαι κ εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σας βρηκα!!!!! :lol:

καλημερα σε ολες σας εγκυουλες μου κ σε ολα τα μωρακια!!!!!!!τι κανετε???????πως ειναι τα μωρακια????

εγω σε λιγο πρεπει να ξεκινησω να κανω δουλειες γι το βραδυ ,για το παρτυ των παιδιων!!!!θα ξεπατωθω λιγο αλλα....τι να κανουμε!!!!!

καλα οσο για ρουχα καλοκαιρινα δεν εχω τιποτα φαρδυ (εκτος απο κανα δυο μπολουζες για μεσα στο σπιτι).τα φιραγα στενα κ οποτε πρεπει να αγορασω!!!!!!

περιμενω την τριτη να παω στον γιατρο να δουμε τι γινεται!!!μακαρι να μην υπαρχει η αποκοληση,αλλα με τις βλακειες που κανω τωρα τελευταια.....!!!!!!!αντε να δουμε τι γινεται!!!!!!

πολλα φιλακια κοριτσακια μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια εγκυούλες...

μαζευόμαστε σιγά σιγά! Τί καλά!

Ηλιαννάκι μου με ρέγουλα οι δουλειές σήμερα καλό μου...γιατί δεν το κάνατε σε παιδότοπο να γλιτώσεις κι εσύ όλη την κούραση? Εύχομαι να περάσετε πάρα πολύ όμορφα με τα ζουζουνάκια σας!!!!

Σήμερα δεν είμαι καθόλου στα καλά μου...το στομάχι μου είναι κάπως, η γεύση μου επίσης, νιώθω κόπωση χωρίς ιδιαίτερο λόγο και ψιλοζαλίζομαι. Έβαλα δύο πλυντήρια με ρουχαλάκια της μικρής και κάθομαι και τα κοιτάω, δεν έχω κουράγιο να βγώ έξω να τα απλώσω...

Φιλάκια ζουζούνες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kenete koritsakia mu!!!!ego mia xara,alla anisixo!!!adi na paro varos,exasa kiolas!!!kai fisika den ofeiletai se emetus, giati apla den exo!!!kai troo kiolas!!!ti mu simvainei????deftera tha pao gia iperixo kai me exei faei i agonia!!!

filakia se oles kai hliannaki mu,na xairesai ta paidakia su!!!!na einai pada igih kai eftixismena!!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOU VANESSAKI!!!!!!!!KAI EGW KALA EIMAI TWRA THA FAW SE LIGO PSARAKI!!!!!!!!TO MWRAKI MOU KATHE MERA TO NIOTHW KAI PIO POLY!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D EGW EIMAI STO TELOS TIS 18 EVDOMADAS KAI EXW PAREI 4 KILA :(:(:(:( DEN XERW AMA EINAI FYSIOLOGIKO H OXI!!!!!!!MHN ANHSYXEIS THA DEIS TO MWRAKI SOU THN DEYTERA KAI THA EINAI OLA KALA!!!EGW THN DEYTERA PAW STON GIATRO NA DEI TIS EXETASEIS MOU...DEN XERW POTE THA MOU KLEISEI RANTEVOU GIA YPERHXO!!THELW NA DW TO MWRAKI MOU THN TELEYTAIA FORA DEN TO EIDA SXEDON KATHOLOU :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΜΕΤΕ?ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...Κ ΓΩ ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ 2 ΚΙΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΡΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΛΠ Κ ΜΕΤΑ ΞΑΠΛΩΝΩ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ.Κ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΚΙΛΟ ΜΙΝ ΑΝΗΣΗΧΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ.ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΙ...ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ?ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΚΑΝΑ 2 ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΣΤΥΛ ΣΑΛΒΑΡΙ ΦΑΡΔΥ ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ ΓΙΑ ΑΝΟΙΞΗ Κ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ.ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΩ Κ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΘΑ ΨΩΝΙΣΩ.ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΒΑΨΩ Κ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ.Κ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΠΟΙΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?ΕΣΕΙΣ ΒΑΖΕΤΕ?ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΒΑΖΕ ΒΑΖΕΛΙΝΗ Κ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΛΑΔΙ ΣΩΜΑΤΟΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ....ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...φρεσκια φρεσκια..ειπα να ρθω κι απο δω...ελπιζω να ειστε καλα και να πανε καλα ολες οι εγκυμοσυνες και να κρατησουμε ομορφα υγιη μωρακια...εγω ακομα προσπαθω να το πιστεψω..ποτε ειδατε σακο κοριτσια;θα θελα να το δω να το πιστεψω...χαχα...προς το παρον εχουν αρχισει κατι ζαλαδες...εγορασα ηδη παντελονι εγκυμοσυνης και φοραω φαρδια γιατι το τζιν με πιεζε οποτε καθομουνα..ειναι μεγαλη απολαυση αυτο της εγκυμοσυνης...

θα παω την αλλη παρασκευη που θα μαι στην 5η βδομαδα και 3 μερες..ετσι υπολογιζω συμφωνα με την οωρηξια...θα δω λετε σακο;καρδουλα ελπιζω στις 14 που εχουμε κλεισει για αυτο...στις 6 βδομαδες και κατι....αλλα εχω ακουσει οτι αργει καμια φορα..το θεμα ειναι οτι πρεπει να ταξιδεψω ελλαδα ισως αμεσως μετα...γενναει η αδερφουλα μου μια κορουλα..χαιρομαι τοσο που θα παω με νεα για ξαδερφακι που ερχεται..χαχαχα....μενω εξωτερικο...σας φιλω και θα τα λεμε... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοκ τοκ καλε να περασωωωωωωωωω?θα με κερασετε κατι της, νεα μανουλα εδω....ακομα δηλαδη να το πιστευψω!!! :-p Ειμαι ακομα πολυ νωρις μαλλον!!Δευτερα παω στο γιατρο να με εξεταση ενδοκολπικα, φανταζομαι για το ενδομητριο!Ελπιζω και η χοριακη μου να ανεβει.Ρε κοριτσια πειτε μου λιγο τι χοριακες ειχατε και ποια ημερα κανατε, ετσι να παρω μια 2η αποψη, αν και η muriam , η καλη μου φιλεναδιτσα με ηρεμησε οτι ολα ειναι οκ.Την ημερα που περιμενα περιοδο ειχα 34 και μετα απο 2 ημερες ειχα 73!Ειναι καλα λετε? :-? Λογικα απο την αλλη εβδομαδα πρεπει αν εκτιναχθει στα υψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι μου θα το πιστεψουμε που θα παει...χαχαχα....εγω πιστευω οτι αφου διπλασιαζεται ειναι οκ..ελπιζω τα κοριτσια να σε κατατοπισουν..εγω που δεν εκανα..αχ..ενα γχος το χω..αλλα θα κανω υπομονη...ολα καλα θα ειναι...καπου διαβασα οτι η καρδουλα ισως εχει αρχισει ηδη να χτυπα..παιζει;υπαρχει περιπτωση την αλλη βδομαδα να ακουσω κατι που θα μαι 5 μιση βδομαδων;συμφωνα με τη μερα οωρηξιας και σπερματεγχυσης φυσικα...χαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου ναι αργα η γρηγορα θα το πιστεψουμε.Τωρα για καρδια ξερω οτι πολλες την ακουνε απο τις 6 εβδομαδες εως τις 7....αλλα ολα σχετικα ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...