Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

Μπα, κουάντο, κι εμένα το στήθος τώρα έχει αρχίσει να πρήζεται και να πονάει. Δεν είναι όλα τα συμπτώματα σε όλες τις εγκυμοσύνες ίδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ Κ ΚΟΥΑΝΤΟ ΠΙΝΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΝΕΡΟ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΟΖΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΕΡΟ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΔΙΨΑ,ΕΣΤΙΨΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑ ΦΥΣΙΚΟ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ Κ ΤΟΝ ΗΠΙΑ ΜΕ ΤΙΝ ΜΙΑΣ.ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΡΙΑ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ Κ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΠΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΤΙΝ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΚΑΝΕΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ!!!!!!ΦΙΛΙΑ Κ ΚΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ, εγώ διψάω, αλλά ούτε για νερό έχω όρεξη. Πίνω, αλλά γουλιές.

Χυμό προσπαθώ να πίνω και πάντα τον πίνω στη στιγμή, γιατί αλλιώς φεύγουν οι βιταμίνες!

Πάντως, γενικά νιώθω το στόμα μου στεγνό και διψάω πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες εγκυούλες!

Πώς είστε σήμερα;

Από δίψα και εγώ άλλο τίποτα,είμαι συνέχεια με ένα ποτήρι νερό.

Για χυμό δεν το συζητώ, έκανα κάποιες προσπάθειες αλλά μου

έκανε το στομάχι χάλια και δεν το ξαναπροσπάθησα.

Cuando εμένα ακόμα και τώρα το στήθος μου που μπαίνω στη

12η εβδομάδα την Πέμπτη δεν με πονάει, απλώς είναι πολύ

πρησμένο.Μην ανησυχείς καθόλου!!!!!!!!!

Titina με το καλό να κάνεις το Β Επιπέδου!!!!!

Εγώ κορίτσια μου πάω την Πέμπτη για αυχενική και έχω

μεγάλη αγωνία.Βγαίνουν αμέσως τα αποτελέσματα;

Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!!! εύχομαι σε όλες με το καλό να κρατήσουμε στην αγκαλία μας τα μωράκια μας :) θα ήθελα ιδιαίτερα να πω συγχαρητήρια στην αναστασία και την cuanto για τις εγκυμοσύνες τους!!! μπορεί να μην έχουμε μιλήσει ποτέ αλλά παρακολουθούσα και εγώ την αγωνία τους να αποκτήσουν ένα μωράκι...και χάρηκα πάρα πολύ μόλις το έμαθα!!!! teddy_dion σου εύχομαι καλή επιτυχία στην αυχενική όλα καλά θα πάνε τα αποτελέσματα από την μέτρηση της αυχενικής διαφάνειας τα παίρνεις απευθείας και την αιματολογική εξέταση του α-τεστ λίγο αργότερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!!! εύχομαι σε όλες με το καλό να κρατήσουμε στην αγκαλία μας τα μωράκια μας :) θα ήθελα ιδιαίτερα να πω συγχαρητήρια στην αναστασία και την cuanto για τις εγκυμοσύνες τους!!! μπορεί να μην έχουμε μιλήσει ποτέ αλλά παρακολουθούσα και εγώ την αγωνία τους να αποκτήσουν ένα μωράκι...και χάρηκα πάρα πολύ μόλις το έμαθα!!!! teddy_dion σου εύχομαι καλή επιτυχία στην αυχενική όλα καλά θα πάνε τα αποτελέσματα από την μέτρηση της αυχενικής διαφάνειας τα παίρνεις απευθείας και την αιματολογική εξέταση του α-τεστ λίγο αργότερα...

Τοτούλα,

σε ευχαριστώ πολύ!

και εσύ με το καλό να γίνεις μανούλα!!!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsiaaaa ti kanete??????

kai egw re koritsia dipsaw poly kai na fantastite den epeina prin kathoyloy nero .kai twra poly kai vevaia meta tsisakia....xaxaxaxaxa........ax pote tha perasei o kairos na paw na dw kai egw to fasolaki moy.............21 einai poly makria akoma gia na metraw e??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου εγκυουλες!!!!!!!!!τι κανετε?????πως ειναι οι κοιλιτσες??????????

τοτουλα καλως ηρθες κοριτσι μου κ με το καλο το μωρακι σου!!!!!

κοριτσια κ εμενα το στηθος αυτη τη φορα δεν με ποναει απ'την αρχη,εχει καποιες βδομαδες που με ποναει αλλα οχι τοσο πολυ!!!!!!χθες με ποναγε πολυ η μεση μου ολη μερα!!!!!οχι πονο πονο ηταν σαν πονος περιοδου.κ σημερα ποναει ακομα κ εχω κ κατι πονακια περιοδου!!!!

περιμενω με αγωνια το απογευμα να παω στον γιατρο να δω το μωρακι μου κ τι γινεται τελικα με την αποκοληση!!!!!!μακαρι να ειναι ολα καλα!!!!!!

φιλια πολλα σε ολες σας κοριτσια μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες...

πρωινές πρωινές βλέπω όλες...

Teddy μου με το καλό η αυχενική κορίτσι μου, αυτή την Πέμπτη εσύ και την άλλη Πέμπτη στις 14 εγώ...έκλεισα ραντεβού πρίν από λίγο.

Από δίψα κι εγώ μια απ'τα ίδια κορίτσια, ούτως ή άλλως έπινα πολύ νερό τώρα κορακιάζω!!!!!! Λες κι έχω φάει αντζούγιες, αλλά δεν μπορώ να πιώ για να ξεδιψάσω γιατί μου φέρνει αναγούλα...εχθές ειδικά ήταν μαρτύριο, μόλις έπινα νερό κατευθείαν το έβγαζα...στο τέλος έβγαιναν μόνο τα υγρά του στομάχου (μπλιάξ)!!!!!!

Πήγα στον γιατρό εχθές το απόγευμα...το εμβρυάκι μου μεγάλωσε πάρα πολύ, είδαμε χεράκια, ποδαράκια...έλιωσα!!!!!!! Μια χαρούλα είναι...το αιματάκι που έχω κατά καιρούς είναι από μια πολύ μικρή αποκόλληση που υπάρχει περιφερειακά στον σάκο (δεν το πολυκατάλαβα πάντως δεν είναι μέσα στον σάκο που είναι το μωράκι.) Ο γιατρός μου δεν έδειξε να ανησυχεί. Πρός το παρόν όλα καλά...να δούμε τί θα δείξει και η αυχενική την άλλη Πέμπτη.

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια μου ωραια πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα κ κυριως που ειναι καλα το μωρακι σου!!!!!!!

με το καλο να κανεις κ την αυχενικητην αλλη πεμπτη κ καλα αποτελεσματα να εχεις!!!!!!

εγω εχω αυχενικη την Μ.Δευτερα!!!!!

νασια μου εμενα η αποκοληση ειναι στο σακο με το μωρο.αρα ειναι πιο ανησυχιτικο αυτο ε??γιατι ο γιατρος την τελευταια φορα που πηγα το πρωτο που κοιταξε ηταν αν ειναι καλα το μωρακι!!!!!!

ουουουουφφφ εχω τρελη αγωνια για σημερα!!!!αντε να περασουν οι ωρες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι μου πραγματικά πιστεύω ότι το μπεμπάκι σου θα είναι μια χαρά...απλώς πρέπει να ξεκουράζεσαι λίγο παραπάνω. Θα το δείς που σήμερα θα είναι όλα τέλεια και το ζουζούνι σου θα σε χαιρετάει! Πιστεύω ότι μια αποκόλληση όπου και να είναι θέλει προσοχή αλλά από ότι κατάλαβα από τον γιατρό μου με λίγη προσοχή ξεπερνιέται! Ακόμα κι αν υπάρχει όμως η αποκόλληση αυτό δεν σημαίνει ότι θα έχει πάθει κάτι το νινάκι, κι εγώ πιθανότατα την αποκόλληση να την είχα από την αρχή της κύησης αλλά επειδή είναι πολύ μικρή τώρα φάνηκε καλύτερα, το μωράκι όμως είναι μια χαρά και μεγαλώνει...το ίδιο θα είναι και με το δικό σου!!!!!! Είμαι σίγουρη καλό μου!!!!! Μην φοβάσαι...θα περιμένω να μάθω τί έγινε σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι φίλες εγκυούλες,

Ηλιάννα μην έχεις αγωνία όλα θα πάνε καλά

σήμερα, θα μας φέρεις καλά νέα το βράδυ!

Νάσια ευχαριστώ πολύ με το καλό και

η δική σου αυχενική την άλλη Πέμπτη!

Τι ωραία που είδες το ζουζουνάκι σου,

ανυπομονώ και εγώ μεθαύριο!

Φιλιά φιλιά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!! ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑ ΠΡΟ ΕΚΛΠΛΗΞΕΩΣ!! ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ,ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΕ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ!!ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΛΕΩ ''ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ''!!!!!!!1ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ!!!!ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ 1 ΚΑΡΔΟΥΛΑ....ΑΛΛΑ 2!!!!! ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!!!!! ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!! ΑΥΤΑ!!! :D:D:D ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demoyla διδυμομανούλα????????? Τέλεια νέα κοριτσάκι μου...με το καλό τα μωράκια σου!!!!!!!! Ωραία έκπληξη σου κάνανε τα ζουζούνια σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!! ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ!!! :D:D:D:D ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΧΑΡΙΚΑ ΠΟΛΥ!!! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑ!! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ TEDDY ΜΟΥ!!!!!ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ :D:D:D ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ :D:D:D:D ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντεμουλα μου τι ευχαριστα ειναι αυτα!!!!!!!!!!!!!μπραβο κοριτσακι μου μπραβο!!!!!!!!!τι πιο καλυτερο ε?????με το καλο να αποκτησεις κ τα δυο σου μωρακια!!!!!!!!!νασια μου μακαρι κοριτσακι μου να ειναι ολα καλα!!!!!!θα δουμε το βραδυ!!!!!!η αληθεια ειναι πως προσεχα πολυ μονο τις 4-5 πρωτες μερες μετα μια το ενα μια το αλλο.......!!!!!!παντως θελει πολυ προσοχη!!!!!

τεντυ ντιον μου με το καλο κ εσυ μεθαυριο να εχεις πολυ πολυ καλα νεακια κοπελα μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα εγκυούλες....:)

Ντεμούλα μου σου τα ειπα και στο άλλο ποστακι για τα διδυμάκια σου.....τι τελεια....μπράβο κοριτσάκι μου,...όλα να πάνε καλά....

κοριτσάκια μου, σήμερα και εγώ θα πάω στον γιατρό....και περιμένω πως και πως να περάσουν οι ωρες...:)

εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας και στος κοιλίτσες μας και να μας πάνε όλα κατ' ευχ'ην....

Ηλιάννα μου την ίδια μερα θα πάμε σοτν γιατρό....:...άντε...μην ανησυχεις όλα θα είναι καλά με το νινάκι σου..:)

σας φιλώ όλες..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μικι μου μαζι θα δουμε τα μωρακια μας το βραδυ!!!!!!!να δουμε πως θα ειναι!!!!!ολα θα ειναι καλα κοριτσακι μου θα δεις το μικρουλι σπορκι σου!!!!!!!!!!

μακαρι να εχω κ εγω ευχαριστα νεα,να ειναι ολα καλα!!!!!!!!!!

ουουουυουουουφφφφφ δεν περνανε κ οι ωρες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...