Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες τις τσούπρες!! :D

Miki μου μπράβο κουκλίτσα μου, συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα γερό και ευτυχισμένο μπεμπάκι!! ;)

Αχ καλέ κορίτσια φυσάτε καλέ μπας και κολλήσουμε κι εμείς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Miki συγχαρητήρια και από μένα!!!!!!! Εύχομαι όλα να πάνε πολύ πολύ καλά και σύντομα να κρατάς στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!!!!

Jannolino μου είσαι η επόμενη και περιμένουμε μόνο θετικά νέα και απο σένα!!!!!!!

Πήραμε μπροστά για τα καλά μου φαίνεται και η λίστα μας κοκκινίζει για τα καλά....άντε κορίτσια και οι υπόλοιπες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!

miki mou synxaritiria k apo mena koritsi mou!!na exeis mia kali egkymosini!!!! :D

koritsia mou.....emena ... o Theos as me bgalei pseftra :ympray::ympray::ympray: alla den nomizw na kokkinisw sti lista!!!!ta symptwmata mexri twra einai sxedon anyparkta k oso erxonte oi meres k ta elaxista eksafanizonte!!!kamia elpida koritsia!!!!apo exthes to brady me exei piasei mia thlipsi k skeftomai pws tha ta kataferw :?::( prosefxomai kathimerina k efxomai o Theos na mou dwsei dynami na anteksw k alli mia apotyxia!!!!!xilia sygnwmi pou sas mabrizw alla den mporw na to krataw mesa m k ston antra mou den thelw na ta pw etsi giati thelw na ton stiriksw oso mporw!!!

k pali kalimera k oi egkyoules mas na prosexoun ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα να μαλωσω το τζανολινακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι ειπαμε ε;;;;;;;;;;;;;;δεν εχει παντα συμπτωματα!!!!!!!!!!!εχεις ακομα μερες!!!!!!!!!!!!!!!και δεν συνοδευεται ενα θετικο τεστ με συμπτωματα παντα!!!!!!!!!!μην σκεφτεσαι αρνητικα γλυκια μου και θα ερθει το μπουμπουκακι....βρεχει παλι μωρακια..τζανολινο μου μια τερααααααααααααααααστια αγκαλια κι ενα μεγαλο φυσηγμα αγαπης και καλης ενεργειας φοουουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μένα κούκλες μου...:)

madi μου σε ευχαριστώ θερμά για τις ευχές σου....ειλικρινά ότι καλύτερο και σε σένα και σύντομα ο Απρίλης να σου φουσκώσει την κοιλίτσα...:)....πολλά φιλάκια.,...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoula μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου...και εσύ καλή μου να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και να έχεις ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλίτσα σου...:)...πολλά πολλά φιλάκια..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασία μου καλημέρα.....και σε σένα εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλο να έχεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου...:).....πολλά πολλά φιλάκια,.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou μου....καλημέρα.....χίλια ευχαριστώ κουκλίτσα μου.....και σε σένα εύχομαι σύντομα ο πελαργός να σου φέρει το σποράκι στην κοιλίτσα σου...πολλά φιλάκια.,,,:)

kon μου......θερμές ευχαριστίες για τις ευχές σου......με το καλό και σε σένα ο Απρίλης να φέρει ένα νινάκι μέσα στην κοιλίτσα...;)....πολλά φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino μου......:)....γλυκιά μου...όχι στενοχώρια και θλίψη καλή μου....λίγες μερούλες έμειναν ακόμη...:).....λίγη υπομονή και όλα θα σου πάνε καλά...:).......να ανοίγεις την καρδουλα σου και να μας καταθέτεις όσα σε βασανίζουν....είμαστε εδώ για σένα....:).....σε φιλώ γλυκα.....όλα θα πάνε κατ' ευχήν....και ο πελαργός θα κάνει την εμφάνιση του..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και για να μην ξεχνιόμαστε....:)........

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

με όλη μου την δύναμη και την αγάπη.....:)...άντε να κολλήσετε και εσείς και να είμαστε εγκυούλες όλες μαζί...:)

σας φιλώωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ MIKI MOYY ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :-\

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΛΗΣΑΤΕ ΓΚΑΣΤΡΙΤΙΔΑ ΘΑ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΤΕ???

ΔΕΝ ΝΟΕΙΤΑΙ POST ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ................ :(

ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΤΕ Ε???

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγω φευγω απο δω αν δεν κοκκινησει ολη η λιστα!!!!!!!!!!!!!!!!μικι γεια σου κι εσενα!!!αναστασια ουουουουουουου!!!!!!!!!!κοριτσιααααααααα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη δεν μπορω να την βρω... X( ποια θα μου βρει ενα κεφαλι διαθεσιμο να τραβιξω τα κοτσιδια της γιατι αρχισε να γραφει χαζομαρες? :-w

Αμα σε πετυχω μικρη θα σε κανω 10 παραδες!!!!Ρε Γιαννα ξεκολα λεμε...δεν εχει παντα συμπτωματα ...τα εχουμε πει 1000 φορες και τα λεω κι εγω να τα ακουω....κι εγω σημερα δεν νιωθω εγκυος....αλλα τι αν κανω περιμενω δευτερα να παω στον γιατρο να με δει να ηρεμησω.Αν δεν το νιωθουμε εμεις οι ιδιες ποσο το θελουμε θα φυγει δεν θα κατσει...!!! ;) Ηρεμησε πολυ σε παρακαλω γιατι κι εγω ετοιμη ειμαι να βαλω τα κλαματα :((:((:(( εεεε Γιαννουλιτσα μου? ;;):-*

cuandoooooooooo γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυ :ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miki82 ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!!!! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΣ!!!! ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ! ΦΥΣΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ!!!!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ..... ΓΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμ εγω νιωθω εγκυος;;;;;;;;;;;;;;χαχαχαχαχαα.....ας γελασω δυνατα...εδω το κοιταω για να το πιστεψω...εχω μονο μια μικρη αισθηση οτι απο χτες το βραδυ αρχισαν κατι ζαλαδες... :?:lol:

ειναι ομως ο κοσμος μια γιορτη απο την πεμπτη δεν μπορω να το περιγραψω...ηρθαν και οι υπολοιπες εγκυμοσυνες και δεσαμε!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: τζανολινο εχει πολυ τραβηγμα σε κοτσιδα...ε;καλα λεει η αναστασια αντε!!!!!!!!!!!!!!!δεν σου πα παιδι μου η κικιτσα ουτε συμπτωμα ουτε τιποτα 3 μωρακια ειχε!!!!!...απο την πεμπτη βδομαδα και μετα αρχιζουν!!!!!!!!να μη σου πω 7η!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas epitrepw ta panta!!!!alla ti na kanw????????????den kserw re gamwto....mia etsi eimai k mia alliws!!!!kala den xreiazetai na pw oti idi apo xtes exw stamatisei na koimamai apo tin agwnia :twisted:

efxomai na perasoun grigora oi meres k kalo i kako na to mathoume na teleiwnoume!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου καλημερούδια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μια ημέρα έλειψα και έγινε.... της γκαστρίτιδας :lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασούλα μου!!!!!!! Γλυκιά μου!!!!!!!!! Επιτέλους εγκυούλα!!!!!!!!! Τέρμα τα γνωστά τεστάκια..... Τώρα σε βλέπω να αγοράζεις μόνιτορ, για να ακούς την καρδούλα κάθε μέρα...!!!!

Μίκυ, συγχαρητήρια και σε σένα!!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:8-}8-}8-}8-}8-}8-}(*)(*)(*)(*)(*) \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif]

Άντε, εγκυούλες μας cuando, anastasia, miki, πιαστείτε αλα-μπρατζέτα και ανοίξτε ένα καινούργιο πόστ, γιατί θα σας έρθουν και άλλες σύντομα... ;);););););););)

Λοιπόν, Jannolino, ή θα σου τις ξεριζώσω τις κοτσίδες... [smilie=icon_scratch.gif] [smilie=icon_scratch.gif] [smilie=icon_scratch.gif] [smilie=icon_scratch.gif] , ή θα σε κλάσω...[smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] , για να μην ξεχνιόμαστε... Τι μαυρίλα είναι αυτή που σε έχει πιάσει, βρε χιώτισσα;;;;; Εάν θυμάμαι καλά, έχεις 6 ημέρες ακόμα μέχρι την χοριακή. Ψυχραιμία, φιλενάδα!!! Ψυχραιμία!!! Μην προεξοφλείς κάτι που δεν έχει τελειώσει ακόμα. Όλα παίζονται!!! Όλα παίζονται!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x[smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Μωρούλι, μην ξεχάσεις τα παυσίπονα για την υστεροσαλπιγγογραφία, μισή ώρα πριν από την εξέταση... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

skorpina, η υστεροσκόπηση γίνεται μέχρι την 12η ημέρα (σε κοιμίζουν και είναι εντελώς ανώδυνη) :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Φιλάκια σε όλες, καλό Σαββατοκύριακο και μην ξεχνάτε κορίτσια, η λίστα κοκκινίζει ταχύτατα και περιμένει... [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madi τι να πω εγω σηκωνω τα χερια ψηλα και τα ποδια ανοιχτα :lol::lol::lol::lol::lol:

μικι με το καλο σου ευχομαι μια τελειομηνη και υγιη εγκυμοσυνη!πηρατε φορα εσεις δεν σας προλαβαινουμε :-p φυσατε τωρα συνεχεια ολες μην μας αφησετε να ερθουμε γρηγορα κοντα σας :)

τι τρελο παρτυ αυτες τις μερες με τις εγκυουλες μας :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και στα δικά σου ρόουζ!!! Τώρα που κλείσατε τους 6 μήνες μετά την επέμβαση, ετοιμάσου, στολίσου, βάψου, βάλε αρώματα, φτερά και πούπουλα, γιατί η γκαστρίτιδα παραμονεύει στη γωνία... και θα σκάσει μύτη αναπάντεχα....!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Είδες τι έγινε με την Αναστασία μας....

Σας φιλώ και βγαίνω, γιατί έχω δουλίτσες... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και στα δικά σου ρόουζ!!! Τώρα που κλείσατε τους 6 μήνες μετά την επέμβαση, ετοιμάσου, στολίσου, βάψου, βάλε αρώματα, φτερά και πούπουλα, γιατί η γκαστρίτιδα παραμονεύει στη γωνία... και θα σκάσει μύτη αναπάντεχα....!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Είδες τι έγινε με την Αναστασία μας....

Σας φιλώ και βγαίνω, γιατί έχω δουλίτσες... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

σε ευχαριστω μαρικακι μου αλλα 7 μηνες κλεισαμε οχι 6 :( για να δουμε ποσο δικιο θα εχεις ;;) και στα δικα μας να λες ομως ;):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

janolinaki κουραγιο γλυκια μου, το ξερω ειναι δυσκολη αυτη η αναμονη.. πολυ σκληρη... ευχομαι να εισαι η επομενη και το παρτυ να συνεχιστει!

κι εγω τα χαλια μου εχω, μαλωσα εχθες με τον αντρα μου παρα πολυ, σημερα ολη μερα σπιτι δεν μου μιλαει ουτε καν με κοιταει... :cry: πολυ αρνητικη ενεργεια βρε κοριτσια τι θα κανω? μου ειπε και κατι λογια..! οτι ειναι σαν να ζει με ενα φαντασμα, οτι δεν αντεχει αλλο... :cry: τι να κανω? οταν με παιρνει απο κατω δεν μπορω να μην το εκφραζω.. πως να ειμαι μεσα στη τρελη χαρα οταν τιποτα δεν μου βγαινει? κουραστηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

janolinaki κουραγιο γλυκια μου, το ξερω ειναι δυσκολη αυτη η αναμονη.. πολυ σκληρη... ευχομαι να εισαι η επομενη και το παρτυ να συνεχιστει!

κι εγω τα χαλια μου εχω, μαλωσα εχθες με τον αντρα μου παρα πολυ, σημερα ολη μερα σπιτι δεν μου μιλαει ουτε καν με κοιταει... :cry: πολυ αρνητικη ενεργεια βρε κοριτσια τι θα κανω? μου ειπε και κατι λογια..! οτι ειναι σαν να ζει με ενα φαντασμα, οτι δεν αντεχει αλλο... :cry: τι να κανω? οταν με παιρνει απο κατω δεν μπορω να μην το εκφραζω.. πως να ειμαι μεσα στη τρελη χαρα οταν τιποτα δεν μου βγαινει? κουραστηκα!

prospathw poly na eimai aisiodoksi twiggy mou alla na eimai k realistria....otan blepw kapoia pragmata..i mallon....otan den blepw...e den mporw na kanw senaria me ti fantasia mou!!!gnwrizw k kserw oti oi pithanotites ligosteboun.... :(

kouklitsa mou esy giati malwses me ton antra sou??einai dyskola gamwto k egw otan malwnoume den to antexw!!k douleboume monoi mas k oli mera de stabrwnw koubenta :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανουν τα κοριτσια μας?Πολυ υπνους ριχνω τι γινεται μωρε ετσι θα παει η βαλιτσα? :-?

Γιαννα ηρεμησες λιγακι ή να συνεχισω το τραβηγμα? [smilie=icon_geek.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...