Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σκουπισαμε ποδαρακια και να μαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: με το δεξι και με το καλο πολλες εγκυουλες!!!!!!!!!!!!!να ριξω ενα μικρο φυσηγματακι;κι αυριο που θα μαι πιο σιγουρη θα ριξω ενα μεγαλο....χαχαχα....φουοουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουοουουουου!!!!!!!!!!

γελουσαμε αναστασια...ειμαι εγκυος και ειμαι εγκυος και να τα τωρα... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandaki!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

Μπραβο σου μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε τωρα!!Φυσα μας κι εσυ!!!!!!!!

Αχ τωρα σκεφτομαι λετε εκανα μαλακια που ακουσα τη γιατρο μου και δεν εκανα 2η σπερματεγχυση? Αλλα με χαλια κινητικοτητα... ξερω εγω, με φοβισε οτι εχω παρει πολλες φορες τα σερπαφαρ κι οτι δεν κανει...Ας ελπισουμε οτι θα γινει κατι συντομα εχω κουραστει τοσο πολυ... ειναι μαρτυριο... βαρεθηκα τις εξετασεις βαρεθηκα να ψαχνομαι βαρεθηκα να ελπιζω... συγνωμη για τη μαυριλα αλλα ειχα πολυ κακη μερα!

Αναστασακι... εισαι η επομενη.. σκεφτομαστε θετικα για σενα!!!! σας φιλω ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουιγγι δεν πειραζει..η αληθεια ειναι οπως μου ειπαν ειναι καλυτερα να τις κανεις συνεχομενα...αυξανονται οι πιθανοτητες...ουτε εμεις ειχαμε σουπερ κινητικοτητα...αλλα δεν ξερεις καθε μηνα τι κανουν τα σπερματακια...δεν πειραζει θα ξαναξεκινησεις οταν νιωσεις καλυτερα...εγω ημουν ετοιμη να τα παρατησω μετα την πρωτη αποτυχια...θα τα ειχα παρατησει..αλλα με βοηθησαν καποιες φιλες να συρθω και γαι τη δευτερη ..χωρις ορεξη και χωρις πολλη πιστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλιά μου χιώτισσα...Cuandaki μου.... συγχαρητήηηηηηηηηηηρια!!!!!! Τι υπέρχομα νέα είναι αυτά που μας ανακοίνωσες;;;;;;;; Ας ελπίσουμε τουλάχιστον ότι το Νο4 που άνοιξε με τα ευχάριστα νέα σου θα είναι γουρλίδικο για όλες τις υπόλοιπες..... Φύσα μας λοιπόν και εσύ !!!!! Εύχομαι από αύριο που θα δείτε σακουλάκι να ζείτε μόνο ευτυχισμένες στιγμές!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia k i diki mou mera......xaaaaaaliaaa

twiggy mou se katalabainw!!!aftes oi atimes oi meres otan erxonte.....simera me rwtise o antroulis mou pws niwthw k me epiasan ta klammata giati eniwtha opws kathe apli kathimerini mera!!!to pairnw apofasi koritsia!!!paw gia arnitiki xoriaki!!! :(:( ti prepei akoma na trabiksw arage??

cuandaki mou esy de xaliesai gia tipota nai????na prosexeis to sporaki sou.... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα γιατι ειχα αγωνια για την cuando αλλα μολις ειδα τα ευχαριστα χαρικα τοοοσο πολυ...αντεεε με το καλοοο....συμπτωματα ειναι νωρις για αυτο δεν εχεις..εγω ειχα μονο ενα στιθος τεραστιο και πονακια χαμηλα αλλα αυτο ηταν λογω οτι δουλευα και αρχισε να κανει συσπασεις η μητρα και τελικα εμεινα σπιτι κρεβατωμενη να πινω τα utrogestan..τα συμπτωματα αρχιζουν γυρω στις 7βδομαδες..οχι βεβαια σε ολες..μερικες ειναι τυχερες και δεν εχουν καν συμπτωματα...εγω τωρα ειμαι στον 4ο και ακομα εμετους εχω...ειμαι και μιον 4 κιλα...καλα παω...αντε βρε με το καλο...ποια εχει σειρα??Η αναστασια και η janolino???Αντε αντε meredoula και εσυ με το καλο και φυσικα το marikaki...δεν τα διαβαζω ολα τα ποστακια εχω και ζαλαδες και δεν μπορω να ειμαι πολυ ωρα μεσα...αλλα περιμενω τα καλα νεα...παρτε και ενα φυσιμα και απο εμενα και ελπιζω το 4 να σας βγει σε καλοο τωρα που ειναι και Ανοιξη!!! αααα...φουουουουουουουουουο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω cuando να εισαι καλα...

δεν ξερω, εγω ηθελα να ξανακανω σπερματεγχυση αλλα η γιατρος μου δεν ηταν υπερ. Ο προηγουμενος γιατρος μου ειχε δωσει 3 μηνες σερπαφαρ περυσι αλλα μας ειπε να προσπαθουμε μονοι μας! Η νεα μου γιατρος ειπε οτι ηταν λαθος που δεν με ειχε παρακολουθησει. Καναμε 1 προκληση ωορρηξιας και σπερματεγχυση αλλα δεν τα καταφεραμε. Και μετα μου λεει μην κανεις αλλη, τα σερπαφαρ δεν ειναι και ακινδυνα!Τωρα μας εδωσε κι αλλες εξετασεις για να δουμε αν γινεται να βελτιωθει το σπερμα.. Απλα εγω εχω κουραστει τοσο με ολα αυτα! Δεν με ενδιαφερουν πια οι εξετασεις και τι μπορει να γινει! Νιωθω οτι εξαντλειται η υπομονη μου.. να παω για εξωσωματικη? Εγω που ημουν τοσο κατα αρχικα τωρα δεν μπορω να σκεφτω τιποτε αλλο! Ακομα και εαν αποτυχει.. μηπως ετσι καταλαβω κατι? μηπως το παρω αποφαση?

αχ συγνωμη ρε κοριτσια για τη μαυριλα... σημερα ειμαι πολυ χαλια... :cry:

ας ανακοινωσει καποια κι αλλα ευχαριστα το εχουμε αναγκη!!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino δεν πρέπει να σκέφτεσαι έτσι.... πρέπει να είσαι αισιόδοξη και να έχεις πίστη!!!! Είδες η cuando που της το λέγαμε ότι είναι έγκυος και δεν το πίστευε;;;;; Ελπίζω έτσι να γίνει και με εσένα...να δεις την τεράστια χοριακή και να μην πιστεύεις στα μάτια σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy mou egw exw kataleiksei sto eksis sympwrasma:prepei na pistebeis poly k na porebesai me afta pou sou stelnei o Theos sto dromo sou!!!

an einai na ginei tha ginei k apo mono tou an den exete megalo problima me to sperma!!!thelw na sou pw pws esy blepeis ws teleftaia lysi tin ekswsomatiki!!!akoma k afti omws den sou eggyatai 100%ti mitrotita!!ti na pw???se katalabainw apolyta!!!!!!!!exw xasei k egw tis elpides m k aisthanomai pws i seira m pote den erxetai........sou efxomai glykia mou poly syntoma na meineis egyoula koukla m!! :):):)

kon mou se efxaristw poly......pragmatika!!alla simera exw paradwsei ta opla mou!!! :(:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι γινεται εδω ποτε φτασαμε στο 4? @-)@-) με το που μπηκα και ειδα νεο ποστ καταλαβα οτι καποια ειναι εγκυουλα και ναααιιιιιιιιιιιιιιι η cuando μας :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: πολλααααααααααααααααααααααααααα συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααα με ενα γερο μωρακι cuando μουυυυυυυυ.ποοοσο χαρηκα για σενα αν και το πιστευα οτι ησουν οπως θα ειναι και η αναστασια μας ;)

τι καλα νεο ποστ με ποδαρικο μια νεα εγκυουλα @};-@};-@};-@};-@};-@};- το καλυτερο!!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

αναστασακι μου εγω λεω κανε κανα τεστακι θα δειξει αν εισαι που θα εισαι δηλαδη ;) αντε καλε να κοκκινησεις και εσυ ;;);;)

η λιστα μας ειναι απαιχτη και οσο κοκκινιζει γινεται ακομα πιο καλη :-bd

jannolino μου η σειρα μας δεν εχει ερθει ακομα αυτο να λες και οχι δεν ερχεται ποτε.θα ερθει ειμαι σιγουρη πως θα ερθει για ολες μας!ας μην χανουμε την πιστη μας και ας αφησουμε Εκεινον οποτε θελησει να το στειλει το μωρακι μας εμεις απλα να κανουμε οτι περναει απο το χερι μας και να περιμενουμε να το υποδεχτουμε :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy mou egw exw kataleiksei sto eksis sympwrasma:prepei na pistebeis poly k na porebesai me afta pou sou stelnei o Theos sto dromo sou!!!

an einai na ginei tha ginei k apo mono tou an den exete megalo problima me to sperma!!!thelw na sou pw pws esy blepeis ws teleftaia lysi tin ekswsomatiki!!!akoma k afti omws den sou eggyatai 100%ti mitrotita!!ti na pw???se katalabainw apolyta!!!!!!!!exw xasei k egw tis elpides m k aisthanomai pws i seira m pote den erxetai........sou efxomai glykia mou poly syntoma na meineis egyoula koukla m!! :):):)

kon mou se efxaristw poly......pragmatika!!alla simera exw paradwsei ta opla mou!!! :(:?

σε ευχαριστω jannolino!! ειναι κακη μερα που θα παει θα περασει!!! ετσι ειναι οπως τα λες..κι ευχομαι κι εσυ να μεινεις εγκυος συντομα!! οπως λεει και η rose ας μην χανουμε την πιστη μας... ας προσπαθησουμε.. τι αλλο πια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy και εγώ έκανα μια αποτυχημένη σπερματέγχυση και σταμάτησα για να κάνει ο δικός μου θεραπεία,

καλύτερα να καθυστερήσεις 1 με 3 μήνες για να βελτιωθεί κάποιο πρόβλημα παρά να μπαίνεις σε μια διαδικασία που είναι αγχωτική και φυσικά τα φάρμακα δεν είναι ποτέ αθώα....

μην κάθεσαι και σκέφτεσαι οτι αν έκανες και την δεύτερη ίσως τώρα να τα κατάφερνες γιατί αυτό δεν το ξέρεις, κάθε εμπόδιο σε καλό ;)

jannolino με κάλυψε η Ροουζ... πολύ ωραία τα λες !!!

kiska :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!

ΣΙΑ ΜΟΥ???? :roll: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!

cuandaki ΜΟΥ?????

ΛΕΣ ΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ?????????ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ??????????? ;):P:?:

ΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩ!!!!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΧΡΩΣΤΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ POST [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][-x \:D/ [smilie=love2.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=happy1.gif][smilie=love4.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=angel13.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=hello2.gif] [smilie=icon_compress.gif] [smilie=hello2.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=wave.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=love8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουαντιτάκι ξεκινήσατε την θεραπεία ;

ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ....ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΕΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΑΣΚΗΣΗ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ........

ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΟΥΡΟΛΟΓΟ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!!

ΤΙ ΧΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ΣΑΝ ΝΑ ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΟ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΙΩΘΩ.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, τι καταπληκτικά νέα ήταν αυτά;;;;; :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Μόλις συνδέθηκα και διάβασα την ανακοίνωση της cuando μας. Συγκινήθηκα απίστευτα πολύ, αλλά δεν εξεπλάγην!!! Το περίμενα!!!

Ποιά έχει σειρά, άραγε;;;; [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Καλορίζικο και γουρλίδικο να είναι το Νο4, με πολλές χαρούμενες ανακοινώσεις!!!!

:y32b4::y32b4::y32b4::y32b4::y32b4::y32b4::y32b4::y32b4::y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τελικά δεν την έκανε καθόλου ο άντρας μου κ ούτε το ζήτησαν οι γιατροί. Φαντάζομαι πως για να μην το ζήτησαν οι δυο γιατροί, ακόμη κ αυτή η εξέταση αρκεί, αλλά δες τι θα σου πει κ ο γιατρός σου. Εγώ τώρα μόλις είδα ποια έκανα, στην βάζω φωτό. 
    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...