Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

Anastasia μπράβο βρε κοπέλα μου!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Τι ευχάριστα νέα ήταν αυτά και δεν είναι και πρωταπριλιάτικα!!! :D:D

Ηταν να μη γίνει η αρχή! Αντε jannolino είσαι η επόμενη! Την άλλη εβδομάδα ραντεβού εδώ να πανηγυρίσουμε και την δική σου θετική χοριακή!!!! Μπράβο ρε κορίτσια μας συγκινείτε και μας δίνετε πολλές ελπίδες! Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τις εγκυμοσύνες σας και σε 8 μήνες να κρατάτε τα υγιαίστατα λουλουδάκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟ Αναστασια μου!!! Πολυ χαιρομαι!!!!

Εγω το σακο τον ειδα στην 7 εβδ. μεχρι τοτε δεν βλεπανε τπτ. Μονο η χοριακη μου το ειχε επιβεβαιωση!

Σας ευχομαι οταν τελειωσετε το Νο4 να εισαστε ολες μανουλες!! Μαλλον σας εφερε γουρι!!!

Μια καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι και με ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Νο 4 αποδείχτηκε πολύ γουρλίδικο....!!!!!!

Αναστασία μου συγχαρητήρια και από μένα!!!! Εύχομαι ότι καλύτερο για σένα και το σποράκι σου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ετσι...αντε με το καλο να κολλησετε ολες την γκαστριτιδα που κυκλοφορει στο 4...Αναστασακιιιιιιιι...με το καλο....λοιπον φιλεναδες φρεσκογκαστρουλες...ξαπλα και ακινησια...μην δω καμια να κουνηθει μεχρι τον 3ο...την εφαγαααα...εγω σακο ειδα στην 6η βδομαδα με το μπιζελι μεσα...στην 8ο ακουσα καρδια...πηγαινα καθε 2 βδομαδες να βλεπω αν ολα ειναι καλα μεχρι να κανω την αυχενικη..οταν εκανα την αυχενικη ησυχασα...αντε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη..και στα δικα σας οι υπολοιπες....παμε ολες μαζι ενα φυσιμααα ΑΑΑΑΑΑ.....ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες, ευχομαι καλη εγκυμοσυνη στις εγκυουλες και γρηγορα γκαστριτιδα στα αλλα κοριτσια!!!

janolino ντυσου χτενισου στολισου, βαλε αρωματα και πουπουλα,φτερα και δαντελες ..ετοιμασου αν υποδεχθεις το/τα μωρακια σου!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Αναστασάκι μου Συγχαρητήριααααα μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι μου [smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

Μωρουλι η σπερματέγχυση μου κόστισε 250 η επεξεργασία σπέρματος και 350 ο γιατρός.Το σπερμοδιάγραμμα έκανε 100 και η υστεροσαλπιγγογραφία έκανε 120 μαζί με το σκιαγραφικό υγρό.Η σπερματέγχυση δεν είναι καθόλου επώδυνη.Οτι άλλο θες ρώτα μας :P:P

Σκορπίνα μου η υστεροσκόπηση γίνεται οσο δεν εισαι αδιάθετη και δεν ειναι και επώδινη :P

Jannolino άντε η σειρά σου τώρα να μας πεις τα ευχάριστα!!!!! [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

Άντε και γρήγορα θετικά τεστάκια και σε μας!!!! :D:D:D

Κορίτσια εδω έγινε σεισμός 6,2 και τα είδαμε όλα :?:o

`

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασία μου......μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.....μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....με το καλό να υποδεχτείς στην αγκαλίτσα σου το αγγελούδι σου......:))..... [smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]:-bd:-bd:-bd .......πόσο χαίρομαι..ειλικρινααααααααααααααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuandooooooooooooooo μουυυυυ.....πόσο πολύ χαίρομαι για σένα καλή μου..... ......μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....μπράβοοοοοοοοοοοοοο..........άντε με το καλόοοοοο να κρατάς το μωράκι σου αγκαλίτσα σε εννέα μήνες..και λίγο λιγότερο.........

λιτσάκι μου.....κάναμε μεταφορά την γραμμή του τηλεφωνου και δεν είχαμε ιντερνετ.........τωρα όμως έχουμε και ήρθα ξανά........πόσο χαίρομαι που είμαι ξανά κοντά σας....τί στενοχώρια πήρα.....αλλά να' μαι και πάλι....

Και τώρα τα δικά μου.....cuando μου..........και εγώ μία από τα ίδια.........ο πελαργός επισκέφθηκε και εμένα......είμαι εγκυούλααααααααααααααααααααααααααααααααα......έκανα χοριακή και το μάθαμε.........

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ......

εύχομαι σε όλες σας ο Απρίλιος να είναι τόσο γενναιοδωρος όσο ήταν και για εμάς......σας φιλώ γλυκά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Cuando μου πίστεψε με τα είδαμε όλα.....όλος ο κόσμος έμεινε για ώρα έξω απο τα σπίτια του,φαντάσου εμείς που αμα κάνει σεισμό λέμε 'Ελα μωρέ και τι έγινε θα κουνηθούμε λίγο και θα σταματήσει" :shock::shock: Κι οχι και τίποτα αλλο αλλά απο τις κακοτεχνίες εδώ θα πάμε σίγουρα εν τόπο χλωερό :lol: και δε θα προλάβουμε να πούμε ούτε κιχ :lol: .Βρε ΘΕΕ τι νομίζεις οτι εδω είναι Ιαπωνία και θα αντέξουμε; :lol:

Αχ Παναγιά μου φύλα μας :roll:

Μίκι μου Συγχαρητήρια και σε σένα!!!!Όλα τα καλά μαζεμέναααα!!!!Να έχεις κι εσύ μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!! [smilie=wav.gif]

Άλλος με τη βάρκα μας.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΜΙΚΙ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!!!!!ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ Κ ΝΑ ΦΥΣΑΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΛΗΣΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ Κ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Miki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P

αντε τριτωσε το καλο.... για να συνεχιζουμε ετσι!! ευχομαι καλες εγκυμοσυνες στις υποψηφιες μανουλες και γκαστριτιδα σε εμας τις υπολοιπες!!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ :roll::roll: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΙΚΥ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΕΓΙΝΕ;ΓΚΑΣΤΡΩΧΑΛΑΣΜΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ;ααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!ο μαρτης πολυ καρπερος!!η ανοιξη φερνει λουλουδακια πολλαααααααααααααααααααααα!αχ δεν το πιστευω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου ναι ήταν καλός σεισμός αφού ανησυχήσαμε.Μας ανακοίνωσαν οτι καλό είναι να προσέχουμε για 2 εικοσιτετράωρα επείδη δεν ξέρουν αν ήταν ο κύριος σεισμός.Αχ μακάρι μόνο να μη μας πιάσει στον ύπνο. :roll:

Muriam έγινε μεταξύ Ρόδου και Κρήτης αλλά τον νοιώσαμε καλά.Ζήμιες δεν έγιναν πέρα απο ένα μπαλκόνι που έπεσε πάνω σ'ενα αυτοκίνητο αλλά ευτυχώς χωρίς να χτυπήσει κανένας.

Περισσότερο ανησυχούν για όλα τα σπίτια της Κρήτης γιατί δεν έχουν χτυστεί με σωστές προδιαγραφές και ανακοίνωσαν οτι το καλοκαίρι θα έχουμε πολλούς και καλό είναι να ελέγξουμε τα σπίτια μας. :roll:

Αχ και δεν έχω αφήσει απογόνους πως θα διαιωνιστεί το είδος μου; =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muriam απο το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί....πάντως απόψε θα είμαστε λίγο ανήσυχοι......

Φιλάκια κοριτσάρες μου και γρήγορα κι εμείς μανούλες!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariap μου......σε ευχαριστώ μέσα από την ψυχή μου...και σε σένα ότι καλύτερο σύντομα..:)....πολλά πολλά φιλάκια.,..

muriam μου......πόσο πολύ σε ευχαριστώ και σένα καλή μου......αντεύχομαι παρομοίως τα καλύτερα για σένα και το νινάκι που φουσκώνει στην κοιλίτσα σου..:)....πολλά πολλά φιλάκια...:)

twiggy μου........θερμά σε ευχαριστώ γλυκιά μου....και σε σένα εύχομαι ο Απρίλιος να σου φέρει το νινακι που λαχταρας....πολλά πολλά φιλάκια...

cuando μου......cuando μου.......να μας πάνε όλα καλά......και να έχουμε σύντομα στις αγκαλίτσες μας τα νινάκια μας.....να είμαστε γερές και εμείς και τα μικρουλάκια μας....σε γλυκοφιλώ...:)

elina μου........σε ευχαριστώ πολύ καλή μου.......σύντομα και από σένα χαρμόσυνες ανακοινώσεις εύχομαι......ο Απρίλιος θα φέρει πολλούς πελαργούς με σποράκια...:)

και σε όλα τα κορίτσια που έχουμε μαζί μας και επιθυμούν με τόση αγάπη και προσμονή ένα σποράκι στην κοιλίτσα τους εύχομαι από καρδίας με το καλό να μας αναγγείλετε τα ευχάριστα νέα σας....:).....σας φυσάω με όλη μου την αγάπη.....

-ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τώρα τα δικά μου.....cuando μου..........και εγώ μία από τα ίδια.........ο πελαργός επισκέφθηκε και εμένα......είμαι εγκυούλααααααααααααααααααααααααααααααααα......έκανα χοριακή και το μάθαμε.........

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ......

εύχομαι σε όλες σας ο Απρίλιος να είναι τόσο γενναιοδωρος όσο ήταν και για εμάς......σας φιλώ γλυκά......

Πολλά συγχαρητήρια miki!!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] Πότε έκανες χοριακή; Τι αριθμό είχες;

Τι έγινε ρε κορίτσια ... δεν σας προλαβαίνουμε!!!

Σε λίγο θα μείνουμε 3 και ο κούκος σε αυτό το post! :lol::lol::lol:

Έλα τώρα που γυρνάει ας ετοιμάζεται η επόμενη!

Rose χιώτισσα βάλε τα δυνατά σου ... τα κορίτσια ξεκίνησαν τέλεια τον μήνα οπότε πρέπει εμείς να τον τελειώσουμε το ίδιο καλά!!! Μόνο να μην τον αποτελειώσουμε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!! ΠΩ-ΠΩ!!!!!!!!ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! :D:D:D:D:D ΤΙ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΙΚΙ82!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΝΤΩΣ Ο ΜΑΡΤΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΠΡΙΛΙΟΣ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!1 [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] ΑΝΤΕ JANNOLINO!!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ..... ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ...ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ !!! ΠΟΛΛΑ ++++++++++++++++++++ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!! ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΦΥΣΩ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα σε ολες μας!!!!!Miki συγχαρητηρια κοπελα μου, σου ευχομαι μια ομορφη εγκυμοσυνη!!! Ολα να σου πανε καλα!!

Κοριτσια ευχαριστω ολες σας για τις ευχες, δεν σας γραφω αναλυτικα μην ξεχασω καμια.......να ρωτησω...μηπως περασε η Σια να με κλάσει? :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...