Μετάβαση σε περιεχόμενο

eimai kai pali egkyoylaaaaaaaaaaaa..


Recommended Posts

kalhspera se olo to foroym......exw ta kalhtera nea poy tha mporoysa na exw meta apo 10 mhnes apo ton xamo toy gioy moy hrthe ena neo sporaki sthn koilitsa gia na me kanei na xarw kai egw ligaki eyxome na exw ta kalhtera apotelesmata kai na xarw ayth thn fora thn mhtrothta mexri to epakro......

eyxaristw oles tis kopelies poy me stiriksan edw mesa kai eyxome sthn kathe mia ta kalhtera..............filakia polla......

aaaaa kai na mhn ksexasw epeidh exw kai pollles kopelies sto fb.files den tha hthela na anaferoyme tipota ekei giati den exw akoma skopo na pw kati se kanenan...........filakiaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα η Παναγιά να σας προστατεύει! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Φιλιά πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια και απο εδω κοριτσακι μου !!!ευχομαι ολα να πανε καλα ,να χαρεις την εγκυμοσυνη σου και σε 9 μηνες να εχεις αγκαλιτσα το μωρακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπη μου πολυ χαιρομαι με τα νεα σου...νιωθω απόλυτα πως ενιωσες με οτι περασες και καταλαβαινω την χαρα κ την λαχταρα σου τωρα...με το καλο να κρατησεις ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου που θα γεμισει την ζωη σου !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!Κ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!!!!!ΑΝ ΘΕΣ ΕΛΑ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!Συγκινούμαι πάρα πολύ γιατί ξέρω τον αγώνα σου!Με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα το αγγελάκι σου και να γίνεις ο πιο ευτυχισμένος ανθρωπος πανω στη γη!Καλή και όμορφη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νία μουυυυυυυυ!!!!!!! Τι τέλεια νέα είναι αυτάαα!!!!!!

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!!! Σου εύχομαι μία τέλεια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!! Να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου!!!! Πολλά φιλάκια στην κοιλίτσα σου!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νία μουυυυυυυυ!!!!!!! Τι τέλεια νέα είναι αυτάαα!!!!!!

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!!! Σου εύχομαι μία τέλεια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!! Να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου!!!! Πολλά φιλάκια στην κοιλίτσα σου!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

se eyxaristw para poly koykla moy kai esy na eisai kala kai na prosexeis to agoraki soyyyyy...........axxxxx telika ola ginonte tha ginoyme manoyles ksana kai tha ta paroyme agkialia mas.filakia polla........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεσα απο την καρδια μου ευχομαι ναχεις μαι ηρεμη εγκυμοσυνη

να παρεις το/α μωρακι/α σου αγκαλιτσα σε 9 μηνες!

απολαυσε το ταξιδι!

η παναγια να σε φυλαει κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki μου με το καλο κοριτσακι μου!!!!!!!!να εχεις μια υπεροχη,ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!σε εννια μηνες να κρατησεις στην αγκαλιτσα το πιο υγιες και ομορφο μωρακι του κοσμου!!!!!!!!!!!!

συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Άντε με το καλό να ευχαριστηθείς την εγκυμοσύνη σου και με το καλο να το πάρεις στην αγκαλιά σου!!!! Ελπίζω να είναι κολλητικό :D:D:D

Φιλιάαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nia μου σου εύχομαι τα καλύτερα... Με το καλό να γίνουν όλα ... Να περάσεις την ομορφότερη περίοδο της ζωής σου και να την απολαύσεις όσο γίνεται περισσότερο.... Περιμένουμε νεάκια. Φιλάκια πολλά πολλά πολλά....

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα να πανε ολα καλα, να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια και να γεμισεις ευτυχια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...