Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ!!!


Recommended Posts

Βρε κορίτσια είναι δυνατόν να συμβεί κάτι τέτοιο???

Και αν ναι τότε τι θα γίνει????

Αχ Παναγία μου και Χριστούλη μου ούτε να τα σκέφτομαι δεν μπορώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι το φαινομενο "Τρωω το αδερφακι μου"

Οταν εχασα το διδυμο στην αρχη της εγκυμοσυνης το ειχα ψαξει πολυ. Ειναι συχνο φαινομενο αυτο.

Τοτε λοιπον εμαθα πως η γειτονισσα μυ στα 60 της πηγε κ αφαιρεσε απο τη μητρα της ενα μεγαλο ογκο που ειχε πολλα χρονια και απλα της ελεγαν οι γιατροι να μη το πειραξουν. Τελικα κανανε εξεταεις και ηταν ο διδυμος της που ποτε δεν αναπτυχθηκε.

Ακουγεται φρικιαστικο, αλλα ειναι συνηθες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,κι εγώ είχα δει κάποτε στην τηλεόραση σε ένα ντοκιμαντέρ,ότι οι περισσότεροι από μας ήμασταν δύδιμοι,αλλά για κάποιο λόγο δεν αναπτύχθηκε ποτέ το αδελφάκι μας.....

Είτε απορροφήθηκε,είτε αυτό που περιγράψατε εσείς.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι το φαινομενο "Τρωω το αδερφακι μου"

Οταν εχασα το διδυμο στην αρχη της εγκυμοσυνης το ειχα ψαξει πολυ. Ειναι συχνο φαινομενο αυτο.

Τοτε λοιπον εμαθα πως η γειτονισσα μυ στα 60 της πηγε κ αφαιρεσε απο τη μητρα της ενα μεγαλο ογκο που ειχε πολλα χρονια και απλα της ελεγαν οι γιατροι να μη το πειραξουν. Τελικα κανανε εξεταεις και ηταν ο διδυμος της που ποτε δεν αναπτυχθηκε.

Ακουγεται φρικιαστικο, αλλα ειναι συνηθες ;)

einai k tza 2 kapws tromaktiko!!!pragmatika k egw den mporw na skefte kati tetoio!!!k twra diladi to mwro tha gennisei mwro????tha ginoun ola akindyna k fysiologika? :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κουμπάρα μου είχε πάνω απο το αυτί της ένα λίπωμα τουλάχιστον έτσι πίστευε τελικά όταν έκαναν βιοψία έμαθαν ότι ήταν μέρος απο το δίδυμο αδερφάκι της το οποίο δνε ανανπτύχθηκε ποτέ !τελικά δεν το αφαίρεσε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ομως ναι υπαρχει και εχω δει βιντεακια με τετοια νεα στο youtube οπου εκει εχουν πολλες περιπτωσεις με παρασυτικα..αδερφακια οπως τα λενε...επεισης σε ενα ντοκιμαντερ ειδα οτι οπως ειπε και μια κοπελα πιο κατω οι πιο πολλοι απο εμας εχαμε ενα 2διμο που δεν αναπτυχθικε και ειπαν πως ειδικα για αριστοχεριδες υπηρχε ενα 2διμο δεξιοχειρας.δεν ξερω κατα ποσο αληθευει αλλα σε ντοκιματερ ητανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ είχα διαβάσει παρόμοια περίπτωση παλιότερα και η αλήθεια είναι ότι τότε είχα εκπλαγεί. Τελικά η φύση συνέχεια μας εκπλήσει. :!::o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...