Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 7...εν όψη τελικού!!!


Recommended Posts

Είχα λίγη δουλίτσα και γράψατε 4 σελίδες :o

Σοφία τέλεια η κοιλίτσα σου

Ευγενία ωραία και ευχάριστα νέα, μπράβο!!

Δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελλη καλωστηνα!!!

Τι εκανε ςτελικα με το σηδηρο;;;;

αχ εμενα θα με τρελανει η πεθερα μου...

ο γιατρο ςμου δεν ειναι πολυ υπερ των συμπληρωματων και μονο εφοσων χρειαζετε θα μου γραψει..

τωρα που θα κανω τις αιματολογικες μου ειπε θα δουμε ..

και μου λλεει η πεθερα..τιι σοι γιατρος ειναι αυτος που δε μου δινει βιταμινες!!!

Μιχαελλα τι σου θυμησα...αχ ασε...

τελικα ρε παιδια υποτιθετε οτι εχω ενα μεγαλουτσικο σπιτι..αλλα απο χωρους τζιφος...μαλλων δεν ειμαι καλη στην οργανωση ...να δω τωρα που θα βαλλω ολα αυτα τα ρουχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκλεισα ραντεβου στην μικροβιολογο για την καμπυλη ζακχαρου για την Παρασκευη!! θα παρω αδεια απο τη δουλεια αν και μου ειπαν οτι μια ωρα θελει αλλά ας κανω κατι πιο επικοδομητικο, να παω για καφε με καμια φιλη μου :lol::lol::lol:

Εκλεισα και ραντεβου στο κομμωτηριο το Σαββατο, επιτελους να γινω ανθρωπος γιατι το μαλλι ειναι χαλια!!!

Χρυσα εγω παλι εχω και μικρο σπιτι και δεν με φτανουν με τπτ οι αποθηκευτικοι χωροι :(:( Οσο και να οργανωθω δεν χωρανε με τπτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια βαριεμαι υπερβολικα σημερα..δεν ξερω τι να κανω.Ο καλος μου εχει ρεπο κ ακομη κοιμαται,μαγειρικη δεν εχω,πως να περασει η ωρα????

Μαχη τελεια!Αυτο μας ελειπε,να ξαναπας για δουλεια μετα :o:o:o Να απολαυσεις βολτα κ καφεδακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο χρυσα κ εγω το σκεφτομουν...ζουμε 5 χρονια στο σπιτι μας κ σκεφτομαι οτι τωρα κ δεν μπορω να χωρεσω τοσο ρουχομανι κ καλαμπαλικι.που εχουμε κ τρια δωματια κ χωρια μια μικρη αποθηκουλα.σε λιγα χρονια τι θα γινεται?ελπιζω τωρα που θα βαλουμε μια ντουλαπα στις μικρης το δωματιο να συμαζευτω καπως.ελεγα να μην παρω συρταριερα γιατι εχω μια μονη,αλλα μαλλον θα αναθεωρησω.τελικα σε ενα σπιτι χρειαζεται ενα δωματιο 4χ4 μονο με ντουλαπες για ρουχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα καλημέρα, σήμερα έχω γιατρό και θα τον ρωτήσω.

Σχετκά με την πεθερά σου.... η δική μου τον είπε μ@λ@κ@ επειδή δεν μου έδωσε ακόμη συμπληρώματα :lol::lol::lol::lol::lol: . Αυτά λέει να τα κάνει στην γυναίκα του

Εμείς ευτυχώς μετακομίσαμε πριν 1,5 χρόνο, λες και το ξέραμε. Βέβαια μετκομίσαμε γιατί ο "καλός" μου ήθελε ένα δωμάτιο για γραφείο, αλλά τελικά δεν πρόλαβε να το χαρεί :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα οσο μεγαλα κ να ειναι τα σπιτια μας δε χωραμε με τιποτα..Μιχαελα εχεις δικιο,μονο ενα δωματιο με ντουλαπες μονο θα σωσει την κατασταση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ναι δεν το συζητω..

και να φανταστειτε οτι εχω και υπογειο το οποιο εχω τιγκαρει με ραφια..και το πλαησκαλο στην ταρατσα στο οποιο εχω μια ντουλαπα τριφυλλη ..συν μια αλουμινενια στο μπαλκονι μονο για τα απορροιπαντικα και τις σαλτσες μου

και να πω οτι ειμαι και καμια σαβουρομαζωχτρα..οχι...αλλα ειδικα τωρα που φιαχναμε το δοματιο του μεγαλου...απιστευτα πραγματα...

να δω ποτε θα εχω χρονο να κανω παλη ενα καλο ξεκαθαρισμα και να πεταξω

Σοφακη πηγενε βολτα!!! χαζεψε βιτρινες...κανε μανικιουρ...λουσου χτενισου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια 12 πηγε η ωρα....τι τρωμε σημερα? :D:D:D εγω εκανα κατι μεταξυ πατατες γιαχνι κ αρακα.επειδη ο αντρας μου δεν τον θελει αλλα εγω τρελενομαι...εκανα πατατες γιαχνι κ εβαλα κ λιγο αρακα μεσα :D:D

βρε κοριτσια το μαρακι δεν μπηκε σημερα...ειχε γιατρο το πρωι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου :lol::lol::lol: ευχαρίστως!!!! :lol::lol::lol: Ξέρεις πόσοι μου το έχουν προτείνει??? :lol:

όπου πάω σιδερώνω.. αφού τσακώνομαι με τηνπεθερά να μην μου σιδερώνει γιατί θέλω να τα κάνω εγώ!!!!Της παίρνω κι εκείνης ρούχα... πουκάμισα του πεθερούλη μου και τέτοια και της τα φτιάχνω.. οπότε ότι θέλεις!!!Όλα τα δωράκια δεκτά!!!!!! :lol::lol:

Σήμερα έχω δυο μικρά μπιφτέκια και πολύ σαλάτα!!!!!!!!!

Μπεμπουλίνο του το είπα για τη διατροφή και είπε να αυξήσω τις ποσότητες στο ψάρι, κρέας,σαλάτες και τίποτα άλλο.. θα δω θα συνεχίσω λίγο έτσι μήπως και συνηθίσω και βλέπουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το δωματιο ντουλαπα θα ηταν ιδανικο οντως.

εμεις θα φτιαξουμε σε ενα μαραγκο παντως μια ντουλαπα, η οποια θα ειναι σαν συρταριερα και απο πανω θα εχει και για κρεμαστα ρουχα, για να βαλουμε τα ρουχαλακια του μικρου. 2 σε 1 δηλαδη. Και θα μας την βαψει το ιδιο χρωμα με την κουνια.

Νομιζω οτι ετσι θα μας βολεψει καλυτερα παρα συρταριερα ή ντουλαπα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι. καλε οντως το μαρακι δεν μπηκε σημερα. χθες δεν ειχε γιατρο? ελπιζω να ειναι ολα καλα. εγω εχω μπιφτεκια στο φουρνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μαρακι δεν ειχε χθες αλλα προχθες το βραδυ ραντεβου.χθες μας ειπε οτι ολα πηγαν καλα στον υπερυχο κ μας εβαλε κ φωτο την κοιλια της.ποιος ξερει...μπορει να βγηκε εξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελλα καλο μεσημερι!!!

Ναι η Μαρια ειχα παει προχτες στο γιατρο..

Ουφφ, δεν περναει η ωρα σημερα ρε κοριτσια......εχω ακομα 2 ωρες δουλειας.....και δεν μπορω αλλο, πληττω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου τι κάνετε; Ετοιμάζομαι για τα ιδιαίτερα του απογεύματος και ψιλοβαριεμαι. Σήμερα κλείσαμε τις 29 εβδομάδες. Απίστευτο πως προχωράει ο καιρός! Θύμαμαι ακόμα την πρώτη φωτογραφία του μωρού (δηλαδη τη μαύρη τρύπα) στις 5 εβδομάδες και κάτι. :lol::lol:

Εσείς τι κάνετε; Να σας πω κορίτσια αν από εβδομάδας κάτσω και δεν διεκδικήσω νέα αντικατάσταση ποιες από σας θα χω για παρέα τα πρωϊνά;;;; ε;;;;;;

:D:D:D Πάω για μεσημεριανό. Το μενού έχει όσπρια.

Θα τα πούμε το απόγευμα.

Καλό μεσημέρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?εγω τωρα γυρισα.ειχα παει να παρω τα δωρακια για τη βαφτιστηρα μου κ επ ευκαιριας εριγα κ μια (κλεφτή) :? ματια σε φορμακια,κρεββατακια,καροτσακια.αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!τρελλαθηκαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.πως κυλαει ο καιρος γρηγορα κ για μενα αργαααααααααααααααααααααααααααααααα? :lol:

σημερα ειχε κουνουπιδι με αυγα το μενου.δε προλαβα να μαγειρεψω η σουρτουκω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μεσημέρι κοριτσάκια!!!

Κρυσταλένη είδες πως περνάει ο καιρός??Ποιες θα έχεις για παρέα??? όλες εδώ είμαστε δεν βλέπεις ως φεύγουν οι σελίδες???? :lol::lol::lol:

Άννα μου καλά έκανες και βόλταρες.. τα μωρουδιακά είναι σκέτο ξεμυάλισμα!!άσε... εγώ αποφε'υγω να γυρνάω σε τέτοια μαγαζιά γιατί δεν θα κρατηθώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα νικολα απ οτι βλεπω περιμενεις κ εσυ κοριτσακι.τα κοριτσακια οσο να ναι το θελουν το ροζουλι τους,το στρασακι τους το φραμπαλα τους.αχ!να περασει ο καιρος να ρθουν με το καλο οι κοριτσαρες μου.

η αληθεια ειναι οτι κ εγω κρατιεμαι γιατι ειναι παρα πολυ νωρις για μενα κ ειμαι λιγο επιφυλακτικη.αλλα αμα θελει ο θεος κ φτασω στις εβδομαδες σου.......ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ................ποιος θα με πιανει 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα και εγω!Πηρα τις τσιπουρες μου και τωρα εβαλα τη μαμα μου να τις μαγειρεψει.Θα μου βρασει και λιγο σπανακι και ειμαι οκ.Τελικα ευτυχως που με αφησε ο αντρας μου στα μαγαζια και δεν πηγα στην πεθερα.Ειχε μακαρονια με κιμα και κεφτεδακια και επεμενε να παμε να φαμε.Δεν πηγαμε αλλα φυσικα του εδωσε ενα σωρο ταπερ.Οποτε εκεινος εφαγε μακαρονια,τσιμπησα και εγω εναν κεφτε για την μυρωδια! :lol:

Για τα συμπληρωματα που λετε,ισως να μην υπαρχει λογος να τα παιρνουμε αν δεν εχουμε προβλημα.Εμενα αυτο που μου ειπε να παιρνω απο την αρχη και νομιζω πως ειναι και απαραιτητο για ολες,ειναι το φιλισιν.Βοηθαει παρα πολυ στην ομαλη αναπτυξη του εμβρυου!Διαβαζα κατι αρθρα και μακαρι να το ηξερα να επαιρνα και πριν μεινω εγκυος.Τα υπολοιπα μου τα εγραψε στην πορεια.Αλλα καλο μου εκαναν,ανεβηκε ο αιματοκριτης μου στο 39 με τον σιδηρο.Ασβεστιο ξεκινησα πολυ προσφατα.

Το Μαρακι αληθεια που ειναι;Ευχομαι να ειναι καλα και απλα να μην εχει χρονο να μπει.

Μαμα Νικολα,μην καθεσαι να πεινας κοπελα μου.Καλα σου ειπε ο γιατρος.Τρωγε κρεατακι αφθονο,αυτο κανω και εγω.Και αν φας και 2 φορες την εβδομαδα απο λιγο ρυζακι ή πατατα δεν πειραζει.Τουλαχιστον εμενα με τετοιες ποσοτητες δεν μου ανεβαινει το ζαχαρο.Το μετραω καθε μερα.Παρακολουθησε το και βλεπεις.Εχεις μηχανακι που μετριεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα φτάσεις καλέ μην ακούω σαχλαμάρες!!!Και θα πάρεις πολλά φούξια!ροζ και στρας!!!!! ;)

Όντως τα κοριτσάκια τα θέλουν όλα αυτά!

Εμένα βέβαια μου αρέσουν και τα αγορίστικα!!Σκέτη αλητεία! ;)

Μπεμπουλίνο έχω μηχανάκι!!μετριέμαι και μέχρι τώρα είναι πολύ καλά!! 82 μετά το φαγητό!!

Πατάτα δεν μου έχει καθόλου!!! :( Ρύζι μου έχει αλλά μία φορά την εβδομάδα.. δεν πειράζει .. θα τρώω σαλάτες και κρέας περισσότερο αν δω ότι συνεχίζω να πεινάω!Σήμερα είμαι καλύτερα.. δεν πεινώ τόσο!μπορείκαι να το συνηθίζω.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...