Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 7...εν όψη τελικού!!!


Recommended Posts

Γειά σας εγκυούλες!!! Τι κάνετε? Το ρίξατε στις βόλτες ε? Το ίδιο έκανα και εγώ, πρίν απο λίγο μαζεύτηκα στο σπίτι... είχε τέλεια μέρα σήμερα!

Σήμερα έχει γενέθλια ο άντρας της Μαρίας! Μαράκι να τον χαίρεσαι, να τα εκατοστήσει και να είναι πάντα γερός!! Με το καλό να έρθει και ο γιός και να είστε πάντα γεροί και ευτυχισμένοι!!!

Κατερίνα με μέτρο οι δουλειές!

kiska τι κάνεις? Οι αναγούλες? Ελπίζω να ελαττώθηκαν λίγο.

aerini μεγαλώσατε και εσείς!! Ξεμπερδέψατε και με την Β επιπέδου, μπράβο! Χαίρομαι που είναι όλα καλά! Καλή συνέχεια απο εδώ και πέρα! Με το καλό να δείτε το ζουζύνι σας αύριο!

Άννα το ίδιο έχω νιώσει και εγώ... είναι φυσιολογικό, σε κλωτσάνε πρός τα κάτω!

Chrystalleni αυτό με την μουσική το είχα ακούσει και εγώ... δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις.

Καλά να περάσετε στη βόλτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kοριτσακια μου καλημερα!Καλη εβδομαδα!

Νικη να ζησετε παντα ευτυχισμενοι με τον αντρουλλη σου.

Μαρακι κι εσυ να χαιρεσε τον αντρουλη σου και με το καλο να χαρειτε τα ρουχαλακια σας!! Τελεια!!

Γιελιζ μου κι εσας πανεμορφα τα ρουχαλακια σας!! Με το καλο να τα φορεσει ο ζουζουνος σας!!!

Εγω εδω και 3-4 μερες ενιωθα οτι το μωρο με κλωτσαει προς τα μεσα. Να με πονανε ολα τα οργανα, με σαπισε ο σκατιαρης, αφου δεν μπορουσα να καθισω απο τον πονο. Χτες περπατουσα 45 λεπτα για να γυρισει επιτελους. Μου κανει γυμνασια απο τωρα... :oops::oops::oops:

Ειμαι στη δουλεια και προσπαθω να ξεχασω οτι ειναι δευτερα σημερα. Αντε να περασει και αυτη η βδομαδα και μετα ερχετε Πασχα!

Εσεις κοιμαστε ακομα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαχη.αστα να πανε ειναι αυτες οι κλωτσιες.απο τη μια μας κανουν κ χαιρομαστε κ απ την αλλη.............

:) εμενα εκτος απο τα χτυπηματα αυτα κατω,χτες βραδυ,αφου κανω το μπανακι μου,ξαπλωσα.κ εκει που ξαπλωσα με πιανει ενας πονος στη κοιλια που εμεινα κοκκαλο.μιλαμε τωρα για πονο,οχι βλακειες.κ εκει που για κανα 5λεπτο μου χε κοπει η ανασα,πεταει ο αντρας μου δε περπατας πανω κατω το δω,ματιο μπας κ ειναι το εντερο σου?ΕΥΤΥΧΩς.με το που περπατησα λιγο παω τουαλετα κ αποδειχτηκε οτι ηταν διαρροια [smilie=bootyshake.gif] (συγνωμη κιολας πρωινιατικα).τι να πω.οτι κατατρομαξα παλι?

τελος παντων.ολα σε μενα τυχαινουν :? ?εγω βεβαια νομιζω απλα οτι ειναι ελλειψη εμπειριας που φοβαμαι καποια πραγματα που αλλες τα βλεπουν φυσιολογικα :-ss

αυτα

καλημερα κ σε ολα τα κοριτσια :-* .τι κανετε?εγω μολις ξυπνησα αν κ καθολου δε το ηθελα.αυτη τη παρασκευη εχω τη β επιπεδου :-s κ αλλαζω κ το μηνα μου [smilie=blob3.gif] .μακαρι να πανε ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα κ απο μενα.χρονια πολλα για τον αντρα σου μαρακι!!να ειστε γεροι κ αγαπημενοι κ με το καλο να υποδεχτειτε τον μπεμπη σας.

αννα μακαρι να ηταν μονο μια φορα κ να μην σε πιασει καμια γαστρεντεριτιδα...γιατι παιζει πολυ τον τελευταιο καιρο.κ με το καλο την παρασκευη ο υπερηχος.εμεις εχουμε αυριο ραντεβου να δουμε το νινι μας.

μαχη απο τωρα αρχισε τα ζοριλικια ο μπεμπης?αντρες παιδι μου τι να πεις :lol::lol:

η αληθεια ειναι οτι τωρα πλεον εχω αρχισει κ νοιωθω κ εγω την μπεμπα καθημερινα κ ειδικα το βραδυ.εχε γουστο να μου βγει νυχτοβια :shock::shock: .ειναι τοσο απαλα τα χτυπηματακια κ ισως γιαυτο να τα καταλαβαινω το βραδυ που χαλαρωνω γιατι ολη μερα στο ποδι που να παρω χαμπαρι.

εμας το σαβ/κο περασε ησυχα....εκανα μερικες δουλιτσες πηγα κ για καφε σε μια φιλη,περασαν οι μερες.ανυπομονω για την αλλη βδομαδα.ευτυχως απο μ.πεμπτη θα καθομαι κ θα παω δουλεια την τριτη...γιουπι κ παλι γιουπι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα, προσεξε για καμια ιωση γιατι θα ταλαιπωρηθεις. Κι εγω δεν μπορεις να φανταστεις πονο.....αφου δεν μπορουσα ουτε να καθισω....αλλα λεω αν περπατησω θα αλλαξει θεση και θα ανακουφιστω. με το καλο η Β'επιπεδου.

Μιχαελλα σε ζηλευω!!!! τωρα που ειναι μικρουλλα πιο πολυ το βραδυ θα την νιωθεις που εισαι ηρεμη.

Ποσο βαριεμαι σημερα στη δουλεια....... και η ωρα δεν περναει με τιποτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sissy τι καλα.ωραιο συναισθημα να σου κανει παρεα το μωρακι σου :D

προσεχω ρε κοριτσια.λετε να τη πατησα?αν κ σημερα ειμαι μια χαρα

οι υπολοιπες που ειστε υπναρουδες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Τι κανετε?Χαθηκαμε το ΣΚ.Εγω μιας κ ημουν μονη ειχα παει στους γονεις μου κ γυρισα αργα εχθες.

Μαρακι να χαιρεσαι τον αντρα σου!Με το καλο να ερθει κ το μωρακι σας!

Κατερινα μου τελεια η φωτο με τη κοιλιτσα.Κ με τις δουλειες χαλαρα...

Καλημερα Γιεληζ μου!Ετοιμαζεστε για νεα μαστορεματα??

Εμεις σημερα θα πλυνουμε μπαλκονια κ καποιες μοκετες μιας κ εχει τελειο καιρο,οι γονεις μου δηλαδη θα μου τα κανουν.... ;)

Αννα Μιχαελα κ Μαχη μου καλημερα κ σε σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Τι κάνετε??? Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!!! Χθες ευτυχώς δεν κουράστηκα και πολύ...να'ναι καλά η μαμά και η ξαδέρφη!!!Απλά στεναχωρέθηκα λίγο γιατί οι πολύ φίλοι του αντρούλη μου δεν πέρασαν καθόλου τελικά και νομίζω τον πείραξε αν και δεν είπε τίποτα...Το καλύτερο του δώρο νομιζω ήταν χθες το πρωί που έβαλε το κεφάλι στην κοιλιά μου και μιλούσε στον μπέμπη κι αυτός άρχισε να χοροπηδάει!!!

Μάχη μου κι εμένα το Σάββατο με είχε πεθάνει με τις κλωτσιές προς τα μέσα! Και κάθε τόσο ένιωθα ότι θέλω να πάω τουαλέτα!!

Άννα μου ελπίζω να μην είναι κάτι και να περάσει...Αυτό με το έντερο εγώ το έχω συνέχεια..

Μιχαέλα μου με το καλό ο υπέρηχος αύριο!!

Αέρινη μου καλως ήρθες!! Σε χάσαμε...μπράβο για την β΄επιπέδου...καλή συνέχεια από εδώ και πέρα!

Χρυσταλλένη μου το ξέρω κι εγώ γι'αυτό για την μουσική...Δοκίμασε το όμως...δεν χάνεις κάτι!

Σοφάκι καλημέρα!! Ετσι εσύ μην κάνεις τίποτα...μονο να επιβλέπεις!

Το πρωί ένιωθα τον μικρό που έκανε κάτι σαν κύματα στην κοιλιά μου κι ενώ νύσταζα δεν το έκανε η καρδια μου να ξανακοιμηθώ...Ηθελα να απολαύσω το θέαμα!! :lol::lol: Την Τετάρτη έχουμε κι εμείς υπέρηχο και μέχρι τότε θα σκάσω!!!!

Καλημέρα σε όλες!!!Καλη εβδομάδα να έχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια καλα εκανες και πηγες βολτιτσες. Ειχε και καλο καιρο!!!

Μαρια θα στεναχωρεθηκε σιγουρα...αλλά εσύ πες του οτι μαλλον δεν ηρθαν για να μην φερουν αναστατωση λογω της εγκυμοσυνης σου ;)

Αντε με το καλο ο γιατρος! Σε λιγες μερες σπας κι εσυ το εκατοσταρι!!!!

Εντωμεταξυ το Σαββατο εφτιαξα και το παγωτο και βγηκε τελειο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες και καλή εβδομάδα!!

Μάχη μου και εμένα μου κάνει κάτι τέτοια ώρες ώρες και πονάω,ειδικά όταν κλωτσάει προς τα κάτω... αλλά είπαμε, χαλάλι!!

Άννα μου περαστικά και προσοχή! Τα πέρασα την πρόσφατα και σε καταλαβαίνω... μπορεί να μην είναι τίποτα αλλά καλού κακού να αποφεύγεις τα γαλακροκομικά αυτές τις μέρες και να τρώς "στεγνά" φαγητά. Με το καλο η Β΄επιπέδου την Παρασκευή!

Μιχαέλα άρχισε τα χτυπήματα το νινί ε? Με το καλό να το δείτε αύριο!!

Σοφία μου δεν έχει μαστορέματα σήμερα πήγε ο άντρας μου στον οδοντίατρο γιατί τον πονούσε ο φρονιμίτης... να δούμε πώς θα γυρίσει και μετά θα αποφασίσουμε για τις δουλειές...

Και εσύ να επιβλέπεις μόνο, μην κουραστείς...

Μαράκι ευτυχώς δεν κουράστηκες.... Άρχισε να κάνει φιγούρες ο μικρός! Τέλεια! Με το καλό να το δείτε και εσείς την Τετάρτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Τι κανετε γκαστρουλες;

Μαρακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!

΅Εμεις το σ/κ περασαμε ηρεμα,μπορω να πω και βαρετα...Ο αντρας μου δουλευε νυχτα,οποτε δεν βγηκαμε.Μονο χθες ηρθε η κουμπαρα μου με το βαφτιστηρι μου και τον αδελφο της για καφε.Κατα τ'αλλα σπιτι,εκανα δουλιτσες και αραξα στον καναπε.

Η μπεμπουλα μου ειναι αρκετα ζωηρη αλλα ακομα δεν μου κανει αυτα που περιγραφετε.Να σφινωνει καπου και να ποναω.Απλα την νοιωθω που κλωτσαει. :lol: Γενικα απο αυτα που διαβαζω,θα πρεπει να θεωρω πως εχω πολυ καλη εγκυμοσυνη,μιας και δεν εχω καμια ενοχληση.Αν δεν κλωτσαγε και η μπεμπα,θα ξεχνουσα οτι ειμαι και εγκυος. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γιελιζ!!! Μου αρέσει που ανυπομονείς για τα μαστορέματα!!!

Μάχη μου ούτε οι δικοι του δεν τον θυμήθηκαν!! Οκ δεν έχουν σχέσεις αλλά μαζί μου μιλάνε...μπορούσαν να πάρουν να ευχηθούν..

Σπάω κι εγώ το εκατοστάρι ε??? Το Σάββατο θα κάνω πάρτυ τοτε!!

Κορίτσια είχα παραγγείλει κι αυτά από το άμαζον χωρίς να είμαι εντελώς σίγουρη πόσα μωρομάντηλα είναι...Μου τα έφεραν τώρα!! 9 πακέτα των 63 και τα πήρα μόνο 11 ευρώ!!!!!

http://www.amazon.co.uk/Pampers-Sensiti ... 121&sr=1-1

Καλημέρα Νικη και Χρύσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι πολυ καλα τα πηρες...αν σκεφτεις οτι σε εμας η συσκευασια των τριων εχει καπου στα 5 κατι...τα πηρες σουπερ!!!καλημερα κ στις υπολοιπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανυπομονώ Μαράκι γιατί θέλω να τελειώνουμε για να κάααθομαι μετά... :lol::lol::lol:

Μου φαίνεται καλοέμαθες με τα πάρτυ!! :lol::lol::lol: Άντε με το καλό να κατέβεις κάτω απο τις 100!!!

Πολύ καλή τιμή τα μωρομάντηλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Καλημερα καλημερα!!!!

Μαρακι τελεια προσφορα!!!!

Εγω το ΣΚ ξεπατωθηκα...

εκανα γεννικη το μπανιο μου και την κουζινα...τωρα θα τα ξανακανω πριν γεννισω...ελπιζω μονο ο γιος μου να διατηρει μια στοιχειωδεη ταξη μεσα στα ντουλαπια...απο εξω θα τα κανω με ενα πανακι υγρο και προντο.

Απο χτες εχω μια πολυ περιεργη ταχυπαλμια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και στα υπολοιπα κοριτσια.

Νικη μολις μεγαλωσει λιγο η μπουμπου θα δεις και εσυ την γλυκα ;):lol:

Μαρια ουτε οι δικοι του. Εεε αυτο ειναι γαιδουρια μεγαλη. Καλα το ιδιο τους το παιδι ειναι. Ποση σκληροτητα πλεον.......Εσυ εισαι στο σπιτι και δεν βγαινεις εξω και κανεις διαδικτυακες αγορες....παντως πολυ καλες προσφορες....Δεν το συζητω...αφου τα παιρνουμε που τα παιρνουμε τουλαχιστον να γλιτωνουμε και μερικα λεφτα

Χρυσα με ρεγουλα οι δουλειες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου Κύπρο είμαι...Τα είχα παραγγείλει με άλλα πράγματα και σύνολο τα μεταφορικά ήταν γύρω στα 8 ευρώ..Στο σύνολο με τα υπόλοιπα ήταν μια χαρά τα μεταφορικά..δεν ξέρω για Ελλάδα...Μόνο ξέρω ότι δεν μου τα έστειλαν μαζί με τα άλλα που παρήγγειλα...ήρθαν χώρια!!

Γιελιζ αυτή τη φορά το πάρτυ θα το κάνω μόνη μου!!! :lol::lol::lol: Μην κουραστώ κιόλας!!! :lol:

Σας είπα το σοκ που έπαθα σήμερα??? Οπως σας είχα αναφέρει η ζυγαριά μου είχε χαλάσει...οποτε έχω να ανέβω σχεδόν 3 βδομάδες...Τι το θελα κι ειπα στον άντρα μου να την φτιάξει??Από 60 που με έδειχνε σήμερα με έδειχνε 61,5!!!!!!!!!!!!!! :shock::o :o Πότε πρόλαβε η άτιμη??? Νομίζω τελικά πως ακόμα χαλασμένη είναι :?8-):lol:

Χρύσα μου για την ταχυπαλμία δεν ξέρω...εγώ την έχω λόγω των χαπιών που παίρνω...αν συνεχίστει έντονα ενημέρωσε τον γιατρό σου...και ξεκουράσου!!

Μάχη μου οπως τα λες είναι...ο αντρας μου με απειλει οτι θα μου πάρει την κάρτα να μην αγοράζω!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου τις πάνες πάμπερς δεν στέλνουν ούτε εδώ...Μήπως γι'αυτό λες??? Τα μωρομάντηλα πάντως μου τα έστειλαν!

Γιελιζ ευχαριστω που με υποστηρίζεις :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrysa μου να μη τα περνας στο ντουκου αυτα.να μετρας κ τη πιεση σου κ το ζαχαρο κ παλμους.κ εγω οπως το μαρακι παιρνω γιουτοπαρ κ μου κανει ταχυπαλμιες αλλα τωρα εχουν μαειωθει αρκετα

μαρακι εγω ξερεις τι εχω παρατηρησει?οτι ο κοσμος εχει κλειστει πολυ στον εαυτο του.εγω ημουν 6 χρονια διορισμενη στη κερκυρα οπου κ γνωρισα τον αντρα μου κ παντρευτηκα.εκει ειχαμε τις παρεες μας κ τους φιλους μας.απο το δεκεμβρη μετακομισαμε στα γιαννενα που ειναι ο τοπος καταγωγης μου κ το σπιτι μου.η αληθεια ειναι οτι δυσκολευομαστε πολυ.εχω βεβαια 2-3 ανθρωπους που βρισκομαστε αραια κ που.αλλα δεν υπαρχει αυτο το δεσιμο πως να το πω!δηλ λες του αλλου ελα απο το σπιτι κ λεει θα δουμε....και μπορει.....κτλ.κ μπορω να πω οτι κ εγω κ ο αντρας μου ειμαστε αρκετα ως πολυ φιλοξενοι.δε ξερω.ισως ειναι οι δυσκολοι καιροι που ο κοσμος δεν εχει διαθεση.οποτε μη παρεξηγειτε κ εσεις κανεναν.ολοι ειναι στη καρακοσμαρα τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...