Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο6...Τελική Αναμέτρηση 3!!!


Recommended Posts

Μιχαελα μου ωραια ιδεα,μπορουμε να το κανονισουμε ναι!

Μαρακι οντως ωραιο προγραμμα εχετε για σημερα!!κι εμεις εχθες ειχαμε φιλους,κανονισαμε να βαφτισουν κ τη μια ζουζουνα,κατι που ηθελα πολυ και το χαρηκα αλλα κουραστηκα,οχι γιατι εκανα τιποτα αλλα εκατσα πολυ ωρα στον καναπε κ ως συνηθως πονεσε η πλατη μου!

Βικυ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Καλη λοχεια να εχει η αδερφουλα σου!:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω κοριτσακια μου. και στα δικα μας τωρα. καλε πολυ δακρυ. τι ειναι αυτο. αν κανω ετσι για το ανηψι φαντασου οταν κρατησω την μπεμπα μου τι θα γινει. θα καταργησω την λειψηδρεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δυστυχως εμενα δεν βλεπω να την ξεκοβει.....χτες ηρθαν 7,00 και εφυγαν 10,00, και με το ζορι. Εγω να θελω να κανω μπανιο, να φτιαξω μαλλια και να μην ξεκουμπιζονται. Αν ερχονται καθε μερα και καθονται 3 ωρες δεν ξερω τι θα γινει...... :twisted::twisted::twisted: Μαλλον θα τους αγνοω, να κανω κανονικα το προγραμμα μου, σαν να μην ειναι εκει και θα το πιασουν το νοημα τι σκατα....αν μου φορτωνονται καθε μερα, ποσο να αντεξω η γυναικα....

Βικη Να ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!! γερο, δυνατο, καλοτυχο!!!!!

θα φτασει και μας η μερα σιγα σιγα...

Εγω σημερα εσπασα το 100αρι. 99 μερες :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία μου εμένα η πλάτη μου μπορεί όλη μέρα να νιώθω μια ψιλοενόχληση, όταν ξαπλώσω όμως το βράδυ δεν υποφέρεται!! Εγώ το βράδυ κάτι θα μαγειρέψω οπότε σίγουρα θα κουραστώ..

Βίκυ μου μακάρι πάντα τα δάκρυα σου να είναι από συγκίνηση και χαρά!!

Μάχη μου μην αγχώνεσαι από τώρα..με το καλό να περάσεις και τις 50 μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Μαχη και εσυ με το καλο....να τις 50ακοσαρισεις..

και φυσικα μετρας και εσυ πλεων αναποδα!!!!

ΚΑΛΕ ΝΑΙ..ΚΑΝΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΟΥ ΕΣΥ..που θα παει..θα το πιασουν το υπονοουμενο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια. μαχη εχουν δικιο. κανε το προγραμμα σου και καποια στιγμη θα το καταλαβουν αν οχι δεν πειραζει. περαστικα τους. αντε να αρχισουμε αντιστροφη μετρηση σγα σγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααα!Μαχη μου πρεπει να σου δωσω μαθηματα!!!Εμενα ποε επαναλαμβανω,ερχεται συνεχεια,το προγραμμα μου δεν μου το χαλαει καθολου.Το μπανιο μου,τις δουλειες μου,το μαγειρεμα μου,ολα τα κανω κανονικα.Προχθες να καταλαβεις μου χτυπαει το κουδουνι,ανοιγω κ μου λεει''Ηρθα κι εγω,λιγο απροειδοποιητα''(λες κ ηταν η 1η φορα) και της απανταω κι εγω ''Εσυ καλα εκανες κ ηρθες,εγω ομως φευγω"".Κι εφυγα αμεσως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη μου άντε να κατέβεις κάτω απο τις 50 τώρα με το καλό!!

Όσο για την πεθερά κάνε εσύ το προγταμμά σου και μη δίνεις σημασία... θα το καταλάβουν κάποια στιγμή δεν μπορεί...

Σοφία ΣΩΣΤΗΗΗΗ!!! Πολύ καλά έκανες!!! Εγώ παιδιά όποιος και να είναι (ακόμα και η μάνα μου) δεν το μπορώ να έρχονται απροειδοποίητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαχη μου οταν με το καλο ερθει το μωρακι σου δεν θα εχεις κ πολυ χρονο για να εξυπηρετεις κ την πεθερα...κ οταν θα ξεκλεβεις χρονο θα κοιταζεις να ξεκουραζεσαι...εκεινη το βραδυ μια χαρα θα κοιμαται...εσυ θα ξενυχτας κ θα σηκωνεσαι 10 φορες την νυχτα...οποτε μια δυο τρεις που θα παει θα το παρει χαμπαρι...θα κοιτας το μωρο σου κ αστην αυτη να καθεται μονη της...θα τις λες...*με ολο το θαρρος,δεν εισαι καμια ξενη* κ θα φευγεις...εκτος κ αν σου κανει καμια δουλεια οποτε θα φαινεται κ λιγο χρησιμη κ σε κατι κ οχι μονο στο καναπε :lol::lol: σοφια δεν υπαρχει καλυτερο :ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala koritsia k emena adiakrith einai alla epeidh exoume mia apostash 30xlm den erxete xwris na mou pei..k sugkekrimena xtes arpaxthka me ton antra mou dioti den thellw na erthei na mou kanei douleies erxete sunexeia h mana mou..k auto to ekana giati kapoia stigmh pou hrthe na mou kanei tis douleies eixe thn fahnh idea na anoiksei to stoma ths k na petaksei bomba...''den tha rwthsw thn nufh mou''elege ston pethero k se emena enw siderwne ;;an tha thellhsw na parw kati apo to spiti''(to diko mou ennouse)''outos h allws o gios mou douleuei k ta agorazei ola edw mesa''...egw eixa meinei afwnh hthela na shkwthw na ths siderwsw to prwswpo alla kratithika...k apo tote epeidh egw mesa sto spiti den eimai diakosmitiko k oute ga...m..w ton aera den thellw na ksanarthei..telos..exw adiko????????

maxi mammy upomonh!!!

k egw thellw na erthei h wra na gennhsw....h mana mou k trellogiagia phge k phre papoutsakia k fanelaki me mpokseraki ta opoia bebai tha ta foresoume ston 9 mhna alla den bariese..trellogiagia einai oti thellei kanei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το email μου ειναι pianisimo@windowslive.com

ειπα να κανω την αρχη

;)

μερικαλ χαρα στο κουραγιο σου κοπελα μου

καλα του ειπες και μια χαρα κανονα εθεσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAA!!!Μαιρουλα η δικη σου εχει τρελο θρασος!!!!

Με την λογικη της....η δικη μου πεθερα θα επρεπε να φυγει απο το σπιτι της γιατι η γκαρσονιερα της φτιαχτηκε με λαυτα του αντρα μου..και εγω εξοπλησα το δικο μας με δικα μου λευτα..γιατι ο καλος μου προτιμησε να μη του εχουμε στα ποδια μας ουτε για λιγο

εχουμε βεβεια ακομα ελλειψεις αλλα ΟΚ, θα τα φτιαξουμε καποια στιγμη

Κοριτσαρες ποιες εχουν φεισ;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω την αληθεια εμενα με περνουν τηλ πριν ερθουν...αλλά τωρα...αν ερχονται καθε μερα...μηπως το κοψουν φοβαμαι...αλλά καθε μερα...δηλαδη εγω προσωπικη, οικογενειακη ζωη (με την στενη εννοια) δεν μπορω να εχω, ασε που θελω να βγω, να ξαπλωσω, να ξεουραστω, να ερθουν 5 φιλοι στο σπιτι, να κυκλοφορησω στο σπιτι μου οπως γουσταρω. Αλλα αυτο θα κανω, εγω το προγραμμα μου και θα το πιασουν το νοημα. Στην τελικη θα λεω παντα οτι ειχα κανονισει για βολτα....

Σοφια καλα της εκανες!!!! μενεται κοντα και την εχεις συνεχεια σουρτα φερτα???

Μιχαελλα κι εμεις εχουμε 20χλμ αποσταση παλι καλα, αλλα αυτο σκεφτομαι οτι εκει που εγω θα θελω να ξεκουραστω θα την εχω μεσα στα ποδια μου. Και σιγα μη με βοηθα κιολας......επισκεπτρια κανονικη....

Μερικαλ εσενα ειναι χειροτερη, επρεπε να την το κανεις αγνωριστο το προσωπο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Μερυκαλ...δεν παιζεται η δικιά σου...Τι ατάκα ήταν αυτή??

Ευτυχώς και πάλι ευτυχώς που ο άντρας μου τους βάζει όλους σε τάξη. Οι δικοί μου ειναι πιο διακριτικοι και ετσι δεν έχουμε προβλήματα. Μόνο οταν ήταν να αγοράσουμε διαμέρισμα ο μπαμπάς μου πήγε να εμπλακεί και τον έβαλα εγώ στη θέση του. Ειναι πολύ σημαντικό να ακολουθεί την ίδια στάση το ζευγάρι με τους δικούς του.

Κι εγώ έχω fb αλλά δεν είμαι τρελλή φαν!! Νομίζω το πιο χρήσιμο είναι να ανταλλάξουμε τηλ μεσω πμ οπως είπε η Μιχαέλα...τουλάχιστον ένα μήνυμα θα μπορούμε να το στείλουμε.

Βρε κορίτσια η Mariamg που χάθηκε? Μακάρι να είναι όλα καλά για το κορίτσι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα κ εγω εχω φεισ...σου στελνω πμ για να με βρεις.

βικη σε προσωπικο μηνυμα να ανταλλαξουμε τηλεφωνα για τις γεννες.

α!οκ. τωρα καταλαβα. συγνωμη κοριτσια. δικαιολογουμαι πιστευω. θεια εγινα και σε κανα τριμηνο μανουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa gia perimenete na sas kanw files

kai emeis prospathoume na exoume koinh taktikh k tous bazei k sthn thesh tous o antras mou alla to muallo tous einai toooosoooo kolhmeno pou den uparxei giatreia...oso trella mpinelikia k na pesoun to apotelesma einai to idio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ Μιχαελλα περιμενω

θα σε κανω request< εχω το ιδιο αβατας με το παγωνι με εδω

ΠΜ ειναι ναι προσωπικο μινημα, κατω απο τα αβαταρ μας εχει ενα εικονιδιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...