Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο6...Τελική Αναμέτρηση 3!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κάλό μεσημέρι Μάχη μου!!!

Καλό μεσημέρι Γιελίζ!

Εγώ μόλις τσάκισα το μπωλ με το παγωτο φραουλα που είχα στην κατάψυξη...Ε πόσο να λέμε για παγωτο???Δεν άντεξα :oops::lol:

Σας αφήνω τώρα να ξαπλώσω στον καναπέ μου να συνεχίσω το λογοτεχνικό μου...

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα και εγω.Τελικα εφτιαξα κοτοπουλο στην κατσαρολα με μελι και πορτοκαλι και ρυζακι γιασμιν.Το απογευμα θα παμε για καφε με κατι φιλους και βαριεμαι...

Καλο μεσημερι στα κοριτσια που φευγουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες καλησπέρα, βρε μέχρι να γεννήσουμε θα πάει Νο 100 .....11 σελίδες σε μια μέρα δεν σας προλαβαίνω.......... :D

Φιλάκια πολλά και απο εμάς......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρεεεε δεν παιζοσαστε....μια μερα δεν μπηκα και οχι μονο γραψατα 100 σελιδες αλλα ανοιξατε καινουργιο ποστ....ωρε τι γινεται εδω περαααα....???Τι νεακια???Βαρεθικα να διαβασω τα παλια και τα καινουργια...πολλες σελιδες βρε κοριτσια...ααα για οσες δεν ξερετε την αυχενικη ααα..τι να σας κανω..ειναι τοοοσο καινουργια εξεταση που αν και δεν την καλυπτει ο ΟΑΕΕ εγω την εκανα..ΧΑ!!Κατα αλλα καλα..εχτες με επιασε πολυ πεινα...εφαγα ενα μεγαλο μπωλ με παγωτο βιενετα σοκολατα..2 φερερο ροσε...μισο κουτι πασατεμπο και μια μεριδα λουκουμαδες με μελι...ωραια ηταν αλλα ειχα τυψεις που γουρουνιασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια

ανακοινωση μου

η αδερφη μου μπηκε τελικα νοσοκομειο και της εχουν βαλει ορο για να ξεκινησουν τεχνιτοι πονοι

καλα ειστε οι υπολοιπες?

κισκα ωραιο ακουγεται το παγωτο θα θελα να χα και γω αλλα με πειραζουν τα γαλακτοκομικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερίζω τα ΚΑΠΗ!!!! :lol::lol::lol:

Βλέπω πάλι καλύψατε αρκετά θεματάκια!! Φαγητά- γλυκά- πεθερές!! :lol::lol:

Εμείς σήμερα φάγαμε ψαράκι στον φούρνο με σαλάτα χόρτα... μετά έβρασα τα μπρόκολα, κουνουπίδια δεν είχε καλά και δεν πήρε ο άντρας μου (Μαράκι λές να κάνει και ο δικός μου τα κόλπα του δικού σου??? Δεν του πολυαρέσει το κουνουπίδι... :roll::roll: )

Μετά έβαλα (επιτέλους) να βράζει το γλυκό κολοκύθα...και ακόμα βράζει.... να δω πώς θα βγεί!!

Για παγωτομηχανή που λέγατε νομίζω ότι είναι περιττό... μια χαρά δουλειά κάνει και το μιξερ...

Α χθές πήγαμε στη πεθερά... και της είπαμε για την εγκυμοσύνη (τον πίεσα λίγο τον δικό μου γιατί δεν ήθελα να το μάθουν απέξω... δεν είναι ωραίο...) μας είπε με το καλό και ούτε τόλμησε να ρωτήσει σε ποιόν μήνα είμαι κτλ... :lol::lol: :lol

Δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα...

Είμαι και λίγο ζαλισμένη σήμερα απο τη δουλειά... αλλαααααα τα τελείωσα όλα!!! :lol::lol::lol::lol:

Που είστε όλες? Έλατε κερνάω γλυκό!!! :lol::lol::lol:

Βίκυ μου με το καλό να γεννήσει η αδερφούλα σου!!! Με έναν πόνο!!!! Θα περιμένουμε νεότερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω Γιελιζ μου να σαι καλα. περιμενει να την παρουνε στην μαιευτικη. δεν ξερω κατα ποσο πιο επωδυνο ειναι με τεχνιτους πονους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω στην αρχη λογω εγκυμοσυνης δεν μπορουσα καθολου γαλακτοκομικα και λιγουρευομουνα να πινω γαλα και μολις το επινα το εβγαζα...αλλα απο την αλλη ελεγα...ας το πιω να ευχαριστιθω και ας το βγαλω...χιχιχιχ...αλλα παγωτο το ηθελα ρε κοριτσια και εχει φαει κολλημα ο αντρας μου οτι επειδη τα πιο πολλα μαγαζια τα εχουν απο το καλοκαιρι περισυ και εχει λεει τοξοπλασμα...ελεοςςς..Κοριτσια εγω εκανα τεχνητους πονους..οκ ποναγααααα...δεν ηξερα απο που..μεση κοιλια..αλλα εκανα επισκληριδιο και ευχαριστηθηκα γεννα...λοιπον κοριτσια τωρα μου ηρθε τι θα φτιαξω την αλλη Παρασκευη που εχω τη γιορτη μου ...και μου τρεχουν τα σαλιιαααα.....λοιπον..κοτοπουλο με ασπρη σος,μανηταριων και φιλαδελφια με ρυζακι και ..αχ....σαλατα με ροδι.....αχχχ το θελω τωραααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kiska λάθος ώρα μιλάς για φαγητά!!! :lol::lol::lol::lol: Μπές καμιά πρός το μεσημεράκι να ανάψεις φωτιές!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Όσο για τα παγωτά χθές γέμισαν το ψυγείο της ΔΕΛΤΑ στο Μίνι Μαρκετ απέναντι ακριβώς απο το σπίτι μου!!! Το Σ/Κ λέω να χτυπήσω ένα BOSS double caramel!!! Τώρα που είναι φρέσκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι κανεις εδωωωωωωωω :-h:-h ???βικη με το καλο η αδερφη σου...τελικα θα τις βαλουν τεχνιτους?μαλλον μπορει ηδη κ να εχει γεννησει...η αληθεια ειναι οτι χωρις επισκληρηδιο δεν αντεχονται,ειναι αφορητοι αλλα ανοιγεις σχετικα γρηγορα κ γεννας.εγω ειχα κολλησει στο δυο διαστολη για δωδεκα ωρες με σπασμενα νερα κ δεν ανοιγα με τιποτα...μολις μου βαλαν τεχνιτους πονους,μετα απο 7,5 ωρες γεννησα...αλλα τα ειδα ολα!!!ευχομαι να μην ταλαιπωρηθει πολυ η αδερφη σου κ ολα να πανε καλα!!!

οι υπολοιπες ολες καλα?εγω πριν λιγο ηπια το γαλατακι μου για να με σβησει γιατι παλι ειχα επισκεψη στην τουαλετα...μπλιαχ κ παλι μπλιαχ...καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εδω ειμαι και πειναωωωω....με επιασε και εμενα η επισκεψη στην κυρια...και εβαλα το υποθετο γιατι δεν υποφερεται..ρε θελω να γουρουνιασω παλι αλλα θα εχω τυψεις μετααα.....καληνυχτα...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Βίκυ μου!!

Γειά σου Μιχαέλα!!! Πάλι τα έβγαλες?? :(:(:(

Ε τότε να κεράσω γλυκό μόνο τη kiska :-p:-p:-p:-p:-p

Έτοιμο το γλυκάκι μου!! Μιάααμ!!

Κανονικά σερβίρεται με καρύδια η αμύγδαλα τριμμένα...αλλά δεν είχα...

68062814.jpg

Έχω γλυκό μέχρι να γεννήσω!!! :lol::lol::lol:

56305005.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!! κοιμαστε ακόμα?

Σοφακι ναι τωρα ειμαι τυχερη που ερχονται μια στις 20, αλλα χτες που ηρθαν ξερεις τι μου ειπαν οτι οταν γεννηθει το μωρο θα ερχονται, καθε μερς :roll::roll: θα πηδηχτω απ'το παραθυρο.......

Βικη γεννησατε καλέ??

Γιελιζ νοικοκυρουλλα λιγουρευτικο το γλυκακι σου!!!! Το ειπατε στην πεθερα τελικά??

Εγω εδω και καμια 10αρια μερες οτι και να φαω μου ανεβαινει :(:( και απο χτες το βραδυ εχω πολλη αναγουλα :(:( Δεν ειχα στην αρχη αναγουλες και θα εχω στο τελος....μαλλον ο σκατιαρης μου πιεζει το στομαχι.

Εβλεπα χτες ονειρο οτι εβαψα τα μαλλια μου μαυρα και οτι μου πηγαιναν κιολας :?:?:? τι μπορει να σημαινει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια και γιωργακη. παιδια την βαλανε μεσα χθες βραδυ και την ρωτησαν αν θελει να ξεκινησουν τεχνιτους αλλα επειδη ουτε τα νερα δεν ειχαν σπασει ειπε οτι ηθελε να περιμενει. ετσι κατα τις 6 και μιση μου εστειλε μνμ ο γαμπρος μου οτι σπανανε τα νερα , ειχε διαστολη 5 και ειχαν ξεκινησει μονοι τους οι πονοι και τωρα περιμενουμε να γεννηθει ο ανηψουλης μου ο γλυκουλης. αχ συγκινηθηκα παλι. πολυ κλαμα τις τελευταιες μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι με το καλο!!!!!!!

Τι ωραια που ερχετε το ανηψακι!! Μετα απο λιγους μηνες θα ερθει και το δικο σας το μπεμπακι και θα ειναι συνομηλικα τα ξαδερφακια!!!!!

περιμενουμε με αγωνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα μαχη μου. το ευχαριστο ειναι οτι γεναει χωρις τεχνιτους πονους. τα υπολοιπα δεν τα γνωριζω ουτε εγω. εδω ακομα δεν ξερω πως στην ευχη πρεπει να γεννησω. αντε και να δουμε ποτε θα παμε στον ωρυλα. τουλαχιστον να ξερω τι μου γινεται βρε αδερφε. ουφφφφφφ. παω να παρω το σιδηρο μου και ερχομαι. φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Πώς είστε σήμερα?

Εγώ για να πω την αλήθεια, τις τελευταίες μέρες σέρνομαι, φοβάμαι ότι έχει πέσει ο σίδηρος. Ευτυχώς την Δευτέρα πάω για εξετάσεις (γενικές & καμπύλη ζαχάρου).

Μάχη και ΄γω έδω και καμιά 10 μέρες έχω πρόβλημα με το στομάχι μου. Όχι ναυτίες, αλλά υποφέρω μόλις φάω και έχω την αίσθηση ότι θα σκάσω, μάλλον είναι αυτό που λες, πιέζει το στομάχι.

Βίκυ με το καλό η αδερφή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια!! Τι κάνετε?

Βίκυ μου με το καλό και πάλι, εύχομαι πολύ σύντομα να μάθεις τα ευχάριστα νέα!!

Μάχη μου ναι το είπαμε τελικά στην πεθερά... δεν ήθελα να το ακούσουν απέξω... γιατί εγώ σιγά σιγά άρχισα και φαίνομαι...

Εσένα πάλι τι απειλή ήταν αυτή που σου πέταξε η πεθερά σου??? Τι θα κάνουν κάθε μέρα στο σπίτι σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...