Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

Καλημερααααα... σημερα θα ερθει ο κυριος να βαψει το δωματιο της μικρης μου! !!!! Και ποσο χαιρομαι κοριτσια και μπαμπακα!

Σαμαρκανδη, ευγε τελειος ο αρουλης σου ... και οχι πολυ βαρυς ολα μια χαρα :P:P:P:P:P:P:P

αντε αντε ολα να πηγαινουν καλα φτου φτου σκορδα ( που λεει και η γιαγιακα μου, στην οποια θα πεταχτω να φαω ψαρακι το μεσημερι)...

Περιμενω μια φιλη γυμναστρια να περασει βιαστικα τωρα για ενα πρωινο καφεδακι και να μου κανει κατι ασκησεις για τη λεκανη... Εσεις ακομα κοιμαστε?

Γιωργιαννα μου που εισαι?πας τον ομορφο αλεξανδρο σχολειο? Οι υπολοιπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΚΑΛΕ ΕΧΕΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΝΑΡΟΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΙΜΑΣΤΕ??ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΟΟΟ!!ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΑΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ...ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΝΙΚΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Κ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΣΕ ΠΡΩΙΝΟ....Ε!ΠΩΣ ΝΑ ΞΑΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΕΤΑ...ΠΑΛΙ ΜΟΥΝΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ....ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ???ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΟ...ΟΥΤΕ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΑΡΑΚΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ...Ε!ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΞΑΠΛΩΣΩ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ ΕΧΕΤΕ??ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ...ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ??ΜΠΕΙΤΕ ΚΑΛΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! καλα μαντεψες Αφρο μου πηγα το μικρο σχολειο και τωρα γυρισα. Ο ανδρας μου ακομη αρρωστος ειναι και κανω υπομονη, δεν γρινιαζει ευτυχως. Δεν ξερω τι να του κανω δεν τρωει και σουπιτσες!!

Παλι κοπανα απο το μαγαζι;;;;;; Δεν πειραζει αντε να βαψεις και το δωματιο και μετα να αρχισεις την διακοσμηση!!!

Σαμαρκαδε πολυ καλος ο Αρουλης, η θεση ειναι ιδια με τον δικο μου. Τι εχει σημερα στο προγραμμα; Βολτες ή δουλιτσες εξω;

Χοανιτα ειναι φυσιολογικο αυτο με την συχνοουρια. Μηπως κατεβηκε ή οπως λεει και Σαμαρκαδε σε πιεζει ο μικρος. Εμετα τωρα σταματησε η πολυ συχνοουρια, την νυχτα 1 το πολυ 2 να συκωθω, αλλα υπηρχαν στιγμες που ολη την ημερα ημουνα στην τουαλετα.

Οπως καταλαβατε παλι σπιτι θα ειμαι, μαλλον θα πλυνω τα σεντονακια του μπεμπη. το μενου ομως εχει γαριδομακαροναδα που μου αρεσει.

Που εχετε χαθει οι υπολοιπες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Εγώ ξύπνησα νωρίς σήμερα, από την ώρα που έφυγε ο άντρας μου για δουλειά, γτ έκανε φασαρία μέχρι να ετοιμαστεί κ δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ..

Afro, καλά βαψίματα σήμερα!

Samarcande κ georgi, η μπέμπα μου είναι σε αντίθετη θέση απ'τα δικά σας μπεμπάκια!! Πλατούλα δεξιά και ποδαράκια αριστερά!!! Περίεργο πως διαλέγουνε θέση?

Σε λίγο θα ξεκινήσω για το ιασώ. Θα πάω στο μάθημα μητρικού θηλασμού! Θα το πούμε όταν γυρίσω! Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και μπαμπά της παρέας.. έκανα την εξέταση και μέχρι το μεσημέρι περιμένω τα αποτελέσματα.. για να δούμε.. :roll: Γεωργιάννα, μιαμ μιαμ μου άνοιξες την όρεξη. Sarmacande μια χαρά τον βρίσκω τον Αρούλη σου...τόσο περίπου ήταν και ο δικός μου μπεμπάκος την προηγούμενη βδομάδα.. Σε δύο βδομαδούλες έχω ραντεβού με τη γυναικολόγο για να δούμε αν έκανε δουλειά το κρεβάτωμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φατσουλες!!!!!

samarcante καλος ο μπεμπουλης!!!!!!!μεγαλωσε το ζουζουνακι!!!!

γιωργο τις ειδα τις φοτο πολυ ομορφο κ αρμονικο δωματιο!!!!!

γεωργιαννα γαριδομακαροναδα διαβασα!!!τυχερη που σε σταματησε η συχνοουρια εγω βαρεθηκα να σηκωνομαι τα βραδυα...

στειση καλο μαθημα πες κ εμας καμμια συμβουλη!!!

γιουλακι μου εβλεπα τις φωτο σου..τι δουλεια εκανες???η μηπως ηταν τα ρουχα του νικου???το κοκκινο μαλλι σου παει τρελα!!

αφρο μου αρχισατε τις εργασιες :lol: τι ωραια αντε με το καλο!!!ουτε σημερα δεν θα πας φαρμακειο να φανταστω? :lol:

χοανιτα ευχομε να ειναι τελειες οι εξετασεις σου κ να φταιει το κεφαλακι του ζουζουνιου σου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Κοιμήθηκα 11 ώρες, δεν το πίστευα!! Είμαι ακόμα εντελώς ζαλισμένη και προσπαθώ να θυμηθώ τι έχω να κάνω!... Για φαγητό, επειδή θα είμαι μόνη μου, λέω να φτιάξω ένα κομματάκι φιλέτο μοσχαρίσιο και σαλατούλα. Το ΣΚ ξέρω πως θα γουρουνιάσω οπότε σήμερα θα το πάω πιο διαιτητικά... Τα ξαναλέμε αργότερα! χχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρεται κ απο μενα...κοριτσια, σημερα παραστρατησα κ ξυπνησα στις 9.30...με επιασε πανικος,παλι αναποδα η διατροφη...εχτες το βραδυ δεν κοιμη8ηκα καλα,ιδρωνα μαλλον απο την ινσουλινη κ εφαγα μια καραμελα οπως μου εχει πει κ ο γιατρος σε περιπτωση εφιδρωσης.

Ολη η οικογενεια του αντρα μου ειναι μαζεμενοι στο σπιτι του πε8ερου μου...αρχιζει η αντιστροφη μετρηση κ κανενα απο τα αδερφια δεν πηγε στην δουλεια.

Εγω παλι πηγα στο ΙΚΑ,μετα Ζαρα για να παρω ενα σετ μπουφανακι κ φορεματακι Ανοιξιατικο για τα γενε8λεια της ανηψιας μου κ μετα περασα απο Τζαμπο για κρεμαστρες του μωρου,ενα baby on board φορμακι ροζ κ κατι ειδη χειροτεχνιας.8α το ριξω λιγο στην τακτοποιηση πραγματων,σιδερωμα κτλ να ξεχαστω κ λιγο.

Εν τω μεταξυ εχτες ειδα παλι κατι κιτρινα υγρα αοσμα,το ειχα πει στον γιατρο κ μου ειχε πει πως ειναι απο την διπλη δοση σιδηρου που περνω,δεν ξερω...αν δω οτι συνεχιζεται 8α του το ξαναπω.

Το σημαντικοτερο....την νυχτα στον υπνο μου η κοιλια μου κανει μια τεραστια συσπαση,δλδ τρανταζεται κ ξυπναω απο αυτο...εχτες το επα8α 3 φορες...εσας σας συμβαινει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου η τεραστια συσπαση μαζι με την εφιδρωση υπογλυκαιμια μου κανει οτι ειναι...ρωτα το γιατρο μηπως η δοση της ινσουλινης στην πραξη σου πεφτει μεγαλη... βεβαια μπορει να ειναι και μεμονωμενο περιστατικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου η τεραστια συσπαση μαζι με την εφιδρωση υπογλυκαιμια μου κανει οτι ειναι...ρωτα το γιατρο μηπως η δοση της ινσουλινης στην πραξη σου πεφτει μεγαλη... βεβαια μπορει να ειναι και μεμονωμενο περιστατικο

Γεια σου Αφρο μου,μπορει να ισχυει αυτο που λες οντως,εφιδρωση βεβαια επα8α μονο εχτες κ συσπασεις 3 φορες πρωτη φορα...εκανα 1 τις προηγουμενες μερες...

8α το εχω υποψην ...σε ευχαριστω πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φατσουλες!!!!!

samarcante καλος ο μπεμπουλης!!!!!!!μεγαλωσε το ζουζουνακι!!!!

γιωργο τις ειδα τις φοτο πολυ ομορφο κ αρμονικο δωματιο!!!!!

γεωργιαννα γαριδομακαροναδα διαβασα!!!τυχερη που σε σταματησε η συχνοουρια εγω βαρεθηκα να σηκωνομαι τα βραδυα...

στειση καλο μαθημα πες κ εμας καμμια συμβουλη!!!

γιουλακι μου εβλεπα τις φωτο σου..τι δουλεια εκανες???η μηπως ηταν τα ρουχα του νικου???το κοκκινο μαλλι σου παει τρελα!!

αφρο μου αρχισατε τις εργασιες :lol: τι ωραια αντε με το καλο!!!ουτε σημερα δεν θα πας φαρμακειο να φανταστω? :lol:

χοανιτα ευχομε να ειναι τελειες οι εξετασεις σου κ να φταιει το κεφαλακι του ζουζουνιου σου :lol:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...ΟΧΙ ΚΑΛΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑ...ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΕΙΜΑΙ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ....ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΔΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΟΘΟΝΕΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ??Ε!ΕΚΕΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΡΑΒΙ,ΣΕ ΦΡΕΓΑΤΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΑΝΘΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε αφρο να τελειωσουν τα βαψιματα να μπουν κ τα πραγματα της μικρης μεσα!!!!δεν θα χορτενεις να το κοιτας μετα :lol::lol::lol: περιμενω κ εγω τον αντρα μου να μου βαψει το εναν τοιχο που μας λερωσε ο μαστορας να κανω γενικη κ να στρωσω τα πραγματα..σε λιγες μερες θα μπω κ στον μηνα μου μην τρεχω.

samarcante ποσο σε ζηλευω...ποσο σε ζηλευω να ξερες!!!!θελω κ εγω να κοιμηθω ετσι...οπως παλια να ξαπλωσω κ να ξεραθω στον υπνο!!!σαν την νυχτεριδα κοβω βολτες..

εχθες εκανα γιουβαρλακια εμεινε ενα πιατο για τον αντρα μου για μενα εφτιαξα πατετες με λιγο αρακα...

ηθελα να ρωτησω μηπως κ ξερετε αν μπορω να αντικαταστησω το κανονικο αλατι με αυτο που βγηκε τωρα στα σουπερ θα πεσει αραγε η πιεση η θα κανω μια τρυπα στο νερο?

ωραια δουλεια γιουλακι!!!τα ειδα αλλα σκεφτηκα οτι μπορει να πηγες για βολτιτσα εκει χαχα!!!δεν ξερω τι λες εγω ψηφιζω κοκκινο δαγκωτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxxx kourastika na diavasw tis selides pou gra4ate :D

Telika x8es to prwi pirame ton pc mou sto texniko k itan etoimo to apogeuma alla epeidi o texnikos einai sto dromo mou otan pigenw kratiko nosokomeio k eixa simera rantevou piga simera k to pira..Eixe 200 IOUS :shock::?:o ..

Opws anafera piga kratiko eixe mono 2 giatrous tou mavrou xamou k den dextika na me dei kapoios apo tous 2 k ekana k parapono tis maias pws den mou dinoune ka8olou prosoxi k ka8e ka8e fora pou paw k zitaw ena apo tous giatrous pou 3erw pws einai kaloi oloi apousiazoun k mou dinoun allous pou den me e3etazoun kan k eimai poli apogoiteumeni, tis edei3a k to iperixografima pou fenete o omfalios lwrios sto laimaki tis k me evale na ka8isw se mia gwnia wspou na zitisei kapoio allo giatro na katevei apo tous 8alamous giati ekeinoi pou tin mesa tous epra3a k itan XALIA..Telika ir8e meta apo 10-15 lepta kapoios apo tous kalous k meta apo poli glei4imo :P ton katafera na milisoume me ka8isixase gia ton omfalio lwro mou eipe pws para polla mwrakia genniountai me fisiologiko toketo me etsi sin8ikes k einai akindino, mou eipe gia na tilixtei 2 fores simainei o omfalios lwros mou einai makris k etsi mallon den 8a diskoleutei na parei 8esi giati 8a iparxei peri8wrio..An omws sto mina mou dw tin beba iperkinitiki pou den prepei giati logou xwrou den poli koinounte tote kati simvainei k na paw amesws..Me rwtise pws 8elw na gennisw k tou eipa fisiologika k mou eipe kanena provlima..Eutixws ola kala piesi, oura,kila,palmoi den eidame tin zouzouna alla ele3e tous palmou tis..

Vrikame k to kinito tou dieu8inti tis Maiuetikis tou kratikou nosokomeiou ,pigenei k i kori mias filis tis mamas mou k ekeini kratiko k mia fora pou tin eide tis edwse to kinito tou, tis eipe pws e3etazei k sto spiti tou me 50 evro k an 8elei na tin gennisei ekeinos sto kratiko me 100-200 evro to kanei (sto kratiko opoios giatros einai vardia se genna) me e3etase k mena mia fora k ontws einai poli kalos giatros..Oloi mesa stin paranomeia akou ekei na ton plirwsw na me 3egennisei :twisted:

Epomenws twra pou 3erei k o simerinos giatros tin katastasi mou k ma8ame k to proswpiko kinito tou Dieu8inti ta pragmata 8a einai eukolotera an dw pws pali paizoun tous kinezous..Mou eipe k ena 8eios mou k mia 8eia mou gia 2 diaforetikes maies pou gnwrizoun k doulevoun sto kratiko k an tixei k tis xreiastw na paw na tis zitisw (idi tin mia tin zitisa simera alla eleipe)..

Aaa tin kiriaki einai ta gene8lia mou :D:D ..Exw to savvato to vradi kalesmenous 15 atoma (siggeneis-3aderfia) alla den 8a mageire4w 8a ferw pizzes oi perissoteroi nistevoun k 8a feroume k pizzes nistisimes..Avrio prwi-prwi 8a kanw k mia geniki to spitaki mou k ola kala...

Sorry gia to mege8os tous minimatos mou alla exei apo ta x8es na sas gra4w!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια μου εχεις απολυτο δικαιο,να τους πληρωνουμε για να μας ξεγεννησουμε; Εμεις τι να πουμε 1000ε και πληρωνουμε και το νοσοκομειο!!! αντε ολα καλα θα πανε και η Βικτωρια θα βγαλει το λωρο.

Γωγω για ρωτα τον γιατρο σου γι'αυτο που λεει η Αφρο. Δες το και εσυ εαν μετρησεις εκεινη την στιγμη το ζακχαρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααααα!!

Οχι δεν κοιμομουν μ3εχρι τωρα...αντιθετα ξυπνησα ασπο νωρις...σηκωθηκα....εκοψα λιγο απο το λαχταριστο κεικ πο εφτιαξα κ πηγα στη μαμα μου για καφε κ κουβεντουλα !! Ενταξει της εξηγησα ορισμενα πραγματα κ μιλησαμε κ ξεκαθαριστηκε το θέμα... της επεσε η αλλαγη της κορουλας τη ςσε μαμα κ δεν ξερει πως να με βοηθησει κ ενοχλειτε κιολας που δεν την αφγηνω να μου κανει δουλειες...ετσι συφμωνησαμε να βοηθαμε η μια την αλλη :)

Μετά εφυγα κατεβηκα κεντρο μπας και βρω ρουχακια για το μαιευτήριο!! μονο επιθεματα αγορασα ....κ ενατιραντακι ασχετο! Πηρα ομως 2 μπιμπερακια της μπεμπας απο τα chicco γιατι τα ηθελα , πήρα κατι φορμακια εσωρουχακια για το καλοκαίρι , πήρα κατι σαλιαρες κ μια κουβερτουλα αγκαλιας... κ μια μπουγατσα με κρεμα αλλα δε τ οελεμε σε κανεναν :lol::lol: παραδοξως εφαγα την μιση (!) μαλλον ημουτν αρρωστη η δεν ιμαι πια Ρουνα αλλα Νιτσα ( απο το γουρουνιτσα) :lol::lol:

Ανδρια ωραια τα καταφερες μπραβο για την επιμονη σου!! οσο για το δημοσιο ενταξει εδω στην ελλαδα χρηματιζονται για μια ακτινογραφια !!! οποτε καλα εισαι!!

Σουλακι θα διαφωνησω...της γιουλης της παει πολυ το ξανθο.. την κανει πιο γλυκια...βεβαια κ 4εγω λατρης του κοκκινου ειμαι κ περιμενω πως κ πως να γενησω για να τα κανω κοκκινα τα μαλλάκια μου!!! Εχω αυτο το σκατι τωρα πουτ μου την δινει στα νευρα!! :lol::lol:

ΚΟριτσια?( κ αφρο κυριως)...η σειρα βρεφικων καλυντικων NIVEA BABY σας λέει κατι? πηγα σημερα στα hondos για διαφορα κ τα μυρισα κ ηταν ωραια..

επισης...σερβιετες λοχειας που θα βρουμε?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω για τα μωρα λογω αλλεργιων θα επαιρνα μαρκες υποαλλεργικες και εγκεκριμενες απο τον εοφ... αλλα εγω το εχω αυτο το κολλημα δηλαδη προτιμω τα φισαν σου λεω μια φθηνη η ακομα περισσοτερο τα αβεν... Τα νιβεα δεν ειναι υποαλλεργικα, μπορει να θεωρηθω υπερβολικη απλα το εχω και στα προιοντα που χρησιμοποιω η ιδια το κολλημα, οποταν δεν τα εχω δοκιμασει ειρηνακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε κ εγω φισανελεγα να παρω αλλα δν μου μυρισαν κ πολυ ωραια...εκτως κ αν τελικα καταφερω να παρω weleda..αληθεια αυτα εκτως απο το ινερνετ σε φαρμακεια υπαρχουν; Τα ξαναλεγαμε αλλα ξεχασα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα wedela υπαρχουν σε μαγαζια με βιολογικα οχι σε φαρμακεια, δεν ξερω που θα τα βρεις στη θεσσαλονικη να σου πω συγκεκριμενα, γκουγκλαρε το αν θες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ta weleda ειπα και εγω στην μαμα μου να κοιταξει εαν μου βρει στην Αμερικη. Εκει χρησιμοποιουν πολυ τα Jonson's. Μαλλον θα παρω της Avene ή Aveeno θα δω. Μου αρεσε και το λαδακι της Αpivita που ειναι φυτικα.

Σερβιετες λοχιας πηραμε απο τα Μαθερκαρε. Πηρα 1 πακετο και υπολοιπες απο τα alway's.

Αφρο πως βγηκε το δωματιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιο βγηκε αλλα κατι μου λειπει ακομη... το χρωμα πολυ ωραια κατι ψιλολεπτομερειες στο βαψιμο με χαλασαν αλλα ειμαι λιγο υστερικη αντικειμενικα ειναι μια χαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σας κορίτσια..Άντρια χαίρομαι που πήγαν όλα καλά στο κρατικό και βρήκες μια άκρη για να είσαι πιο ήρεμη.. Ειρήνη εγώ σερβιέτες λοχείας θα πάρω μάλλον απο το φαρμακείο.. Τελικά ο μικροβιολόγος μου είπε ότι τα ούρα βγήκαν μια χαρά.. Σήμερα δεν έχω τόσο συχνοουρία όπως χθες οπότε μάλλον ήταν το κεφαλάκι του μωρού.. Εμένα αύριο ο άντρας μου έχει δουλείες με φούντες.. Επειδή σε κάποια σημεία το σπίτι έχει υγρασία οι τοίχοι θέλουν φτιάξιμο.. θα ξεκινήσει με τη κρεβατοκάμαρα για να είναι έτοιμη μιας που τέλος του μηνός θα έρθει και η κούνια μας και θέλω να τελειώνω σιγα-σιγά με τις δουλείες... Χαιρετώ και τις υπόλοιπες της παρέας, Γεωργιάννα, Afro,Jule,Ηλιοδώρα,Sarmacande και όλα τα υπόλοιπα κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αντρια τι δημοσιο..παντου τα παιρνουν!!!εδω σε εμας ο διευθυντης της μαιευτικης εχει ταριφα 500 ευρω για καισαρικη!!!αυτος ηταν κ ενας λογος που επελεξα τον γιατρο που εχω τωρα ειναι διευθυντης β' δεν εχω ακουσει ουτε απο μια κοπελα παραπονο κ το σημαντικο δεν ζηταει χρηματα ενταξει αν δωσεις απο μονος θα τα παρει,αλλα αλλιως ειναι καποιος να τα ζηταει κ αλλιως να θελεις απο την χαρα σου να του δωσεις κατι,εμεις αποφασισαμε να δωσουμε 150-200 στον γιατρο μου κ 100 στον αναισθησιολογο ετσι για το καλο,αλλα απαγορευσα στον αντρα μου να δωσει δωρακι στις μαιες αν δεν μου δειξουν τα βασικα του θηλασμου που με καιει..

απο την αρχη εχω τον ιδιο γιατρο αλλα εχω το τηλεφωνο του κ τον παιρνω κ τον ρωταω ποτε να παω

εν το μεταξυ τι εκανες τοσο πια στον υπολογηστη κ γεμισε ιους???δεν του εχεις προστασια???

καλησπερα χοανιτα!!χαιρομε που βγηκαν οι εξετασεις σου καθαρες!!!

αφρο μου οτι σε ενοχλει φτιαξτο τωρα δεν πιστευω οτι εισαι υστερικη,η λεπτομερεια αλλωστε κανει την διαφορα :lol::lol::lol:

ειρηνακι μου την καλυτερη δουλεια εκανες οπως λεει κ η παροιμια οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους,χαιρομε που τα βρηκατε με την μανουλα σου!!!παλι ψωνακια εκανες για την μικρουλα ε!σιγα να μην κρατιοσουν!!!!η καλυτερη αγορα ηταν η μπουγατσα ομως :lol::lol::lol: που ειναι η αλλη μιση?την εστειλες σε εμενα??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...