Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Jannolino μου που χαθηκες??? Μπαινεις και εσυ σε σειρα ε..??

Kon καλη επιτυχια την Πεμπτη!!!!!!!!!!!

cuando καλα κανεις και δεν το σκεπτεσαι τοσο...Εγω ειπα οτι γινει, εγινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σε καταλαβαινω.Μια απο τα ιδια, αλλα εστω κα ετσι ξεφευγουμε με τη δουλεια λιγο.Ολα καλα θα μας πανε!!!

Εγω τωρα σας φιλω πρεπει να φυγω θα τα πουμε το βραδυ :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κον χιωτισσα μου...μην ανησυχεις...θα πορευτουμε παρεα...ευχομαι να προχωρησουν τα εμβρυακια και την πεμπτη να πατε για εμβρυομεταφορα...μια χαρα...τζανολινο που χαθηκες εσυ;καλη επιτυχια τη δευτερα!!!!!σκορπινακι καλα;αντε σια αυριο με το καλο να παρεις τα εμβρυακια σου και να μας ανακοινωνεις τα ευχαριστα σε λιγες μερες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασούλα μου, επιτέλους πήρατε το πράσινο φώς...καλή αρχή...δώσε της να καταλάβει της ακατανόμαστης [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif]

Cuando + twiggy βαστάτε γερά κορίτσια, ένα σπερματοζωάριο χρειάζεται... μόνο ένα...

ΣΙΑ μου, σου στέλνω όλη μου τη θετική σκέψη και όλη μου την αισιοδοξία για αύριο... @};-@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-(*)(*)(*)(*)(*)(*):-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Jannolino, παλιά μου χιώτισσα... εύχομαι γρήγορα να πάρετε το πράσινο φως και να συνεχίσεις στον αντίποδα της ΣΙΑΣ :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Kon21 κάνε υπομονή και κουράγιο μέχρι αύριο, γιατί έχουν υπάρξει πολλές εγκυμοσύνες με "τεμπέλικα" ωάρια (αυτό δια στόματος Κανακά...). Έχε πίστη στα εμβρυάκια σου και συνέχιζε να τους στέλνεις τη θετική σου σκέψη... %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε απευθειας συνδεση με το αεροδρομιο του Ελληνικου στην Αθηνα....

Γκλιννννν γκλονννννν.... [smilie=director.gif] .αναχωρηση αυριο στις 10:30 απο την πύλη 14 αεροσκαφος boing της εταιριας Σιας ΑΕ για το κεντρο Μιτωση προς παραλαβη 3ων λιλιπουτιων επιβατων :-bd .Η διαδρομη ειναι Μιτωση προς κοιλιτσα Σιας!!.Σας ευχομαστε καλο ταξιδι. \M/ Ο πιλότος του αεροσκαφους,κα Σια σας ευχαριστει θερμα για τις ευχες σας! ;;):x Γκλιννννννννν γκλονννννννν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε απευθειας συνδεση με το αεροδρομιο του Ελληνικου στην Αθηνα....

Γκλιννννν γκλονννννν.... [smilie=director.gif] .αναχωρηση αυριο στις 10:30 απο την πύλη 14 αεροσκαφος boing της εταιριας Σιας ΑΕ για το κεντρο Μιτωση προς παραλαβη 3ων λιλιπουτιων επιβατων :-bd .Η διαδρομη ειναι Μιτωση προς κοιλιτσα Σιας!!.Σας ευχομαστε καλο ταξιδι. \M/ Ο πιλότος του αεροσκαφους,κα Σια σας ευχαριστει θερμα για τις ευχες σας! ;;):x Γκλιννννννννν γκλονννννννν!!!

anastasia metras meres ki esi vlepo ante kalo mou...oso gia tin anakoinosi tis sias egrapses =))=)) kalo taxidi kai kali paralavi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσιαααα!

αναστασακι μου ωραιααααα ειδες που με την θεραπεια εφυγε και φοβοσουν?αντε με το καλο τωρα ερχεται το σπορι,πλησιαζει [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif]

στην σια μας αυριο γινεται η εμβυομεταφορα?αχ με το καλο να ειναι Παναγιτσα μου :ympray::ympray: τι ωραια ολες παιρνεται τον δρομο της μητροτητας ;;);;)

cuando μου ετοιμασου το ανοιξιατικο μωρακι σου ερχεται ;):)

μαρικακι που εισαι τι κανεις?

Kon21 με το καλο και καλη επιτυχια σου ευχομαι..μην χανεις τις ελπιδες σου ολα μπορουν να συμβουν οποτε αισιοδοξια και χαμογελο για να υποδεχτεις το μικρο σου [smilie=binkybaby.gif]

εγω κοριτσια δεν ξερω σε ποια μερα του κυκλου μου ειμαι γιατι δεν μετραω.πρησμενο στηθος εχω λιγο, σπυρακια ειχα βγαλει λιγα και τωρα εφυγαν αρα παλι τιποτα δεν θα εχει συμβει.θα παμε τον επομενο μηνα μαλλον να κανει σπερμοδιαγραμμα και βλεπουμε.οποτε χαλαρααα μεχρι να ερθει παλι η κυρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι meredoula μου 13...εβδομαδα..περασε ο καιρος αλλα δεν μπορω να πω πως δεν το καταλαβα...μια χαρα το νιωθω...ελπιζω καλα νεα να εχετε ολες συντομα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΛΑ ΟΚ Ε?ΑΝΤΕ ΒΑΛΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΤΩ Κ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ.....ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΙ ΝΕΑ?ΡΟΖΕ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΣΠΥΡΑΚΙΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΒΓΑΖΩ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΟΠΟΤΕ ΜΙΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ....ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!ΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam μου το ξερω το εχω ακουσει για τα σπυρακια αλλα δεν νιωθω κατι διαφορετικο.συνηθισμενη ειμαι μωρε δεν πειραζει!φυσα εσυ και καποια μερα που θα παει θα με κολλησεις :lol::lol::lol:

μεγαλωνει το σπορι σου βλεπω τι καλααααα απιστευτο μου φαινεται με το καλο να ειναι :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΖΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ...ΚΟΙΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΥΓΡΑ ΠΟΝΟ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕΣΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΒΓΑΛΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΠΥΡΑΚΙ Κ ΛΕΩ ΕΛΕΟΣ Κ ΣΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ....ΧΑΧΑ.ΣΑΣ ΦΥΣΑΩ Κ ΟΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αυτο ειναι αεραααααααακιιιιιιιιιι :):) εγω πρεπει να ειμαι στην 20η μερα σημερα και τωρα αυτες τις μερες πρηστηκε το στηθος και ειχα βγαλει τα σπυρια ενω κοντα στην ωορρηξια μου γινοταν αυτο τωρα αλλαξε.πονο στην μεση ειχα λιγο αλλα εχω και προβλημα οποτε δεν το πιανω για συμπτωμα με πιανει μερικες φορες.τι να πω ολα ειναι πιθανα οποτε αναμενουμε!ποσο καιρο πριν ειχες αυτα τα συμπτωματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpinaki mou ti kaneis???ola kala??

egw eimai se anamenna karbouna [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss ti deftera exw ti prwti eksetasi k tha mathw ta peretairw!!!

kala koritsi mou, perimenw thn akatanomasth gia na kanw ysteroskophsh alla me talaipwrei akomh den leei na erthei, ante ola kala na pane thn deytera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia m!

mpika k gw na euxithw me ti seira m kali epitixia sto koritsi mas tin sia me tin emvriometafora!ola kala na pane kopelitsa m!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI SOU!

kali epitixia kai euxomai se liges meroules na xeis ta pio thetika nea tis zwis s koritsi m!

mesa ap tin kardia m euxomai ola ma ola na pane teleia natasoula m!

filakia!

oi upoloipes kala m eiste?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΥ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΑΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Η ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΑΙ ΣΥΝΤΑΜΑ ΑΠΟ ΕΝΑ Η ΚΑΙ ΔΥΟ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tοniantoni σε ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου!!!

Σια μου καλη επιτυχια κοριτσαρα μου ,να σου πανε ολα ΑΨΟΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειμαστε διπλα σου και θα προσευχομαστε για σενα!!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ Αναστασία θα σε χάσουμε απο το μαμμυ όταν ανάψει πράσινο φως ; [smilie=sex.gif]

ο ουρολόγος σας ειπαι να κάνετε σε περίπου 20 μέρες σπερμοδιάγραμμα ;

Σία αυριο ειναι μεγάλη μέρα !!!

σου ευχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

kon καλή επιτυχία, τα καλά ερχονται απο εκει που δεν το περιμένεις ;)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...