Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

ΩΧΧΧΧΧΧ!!!!!!!Μεσα ειναι η Τασω :o:o:o:o

Δεν θα εμπαινα ρε αληθεια,αλλα κοιμηθηκε η Δημητρουλα οποτε..... :lol::lol::lol::lol:

Εκανα 2 τοστ,μετα να μαζεψω την κουζινα,να κανω μπανιο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στο MEGA εχει τον Σπυριδη,μιλαει για την γαστρεντεριδα

Ποια ειναι η στιγμη της αληθειας :?:?:?:?:?

Κανενα πακοτινι κερναει :?::?::?:

Φωτεινη εγω θα σιδερωσω το απογευμα,,,γιατι Δημητουλα και σιδερο δεν ειναι συμβατα :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγία μου,η γαστρεντερίτιδα είναι το χειρότερό μου!Δε τη χωνεύω με τίποτα.Χίλιες φορές πυρετό παρά γαστρεντερίτιδα. :-ss:-ss:-ss:-ss

Η στιγμή της αλήθειας για το τι έφαγες ρε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!Τωρα καταλαβα!!!!!

Ομως φιλεναδα μην με ξαναπεις Ζαχαρουλα,βγαζω φλυκταινες :!::!::!::!:

Οι αλλες δεν θα μπηκαν ακομα :?:? βεβαια παιζει και να εχουν χαθει οι ξανθιες :)):)):)):)):)):)):)) ειδικα η συμπεθερα μου η ξανθια =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) καλα ατη τελευταια μπαινει οταν λειπουμε ολες :lol::lol: πρεπει να μας δωσει το τηλ της να την ειδοποιουμε :!::!::!: Λετε να μην ειναι καλα :(:(:(:?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλούσα με τη μανα μου στο τηλ. Τελικά χτες βγήκε και της άρεσε το μαγαζί που πήγε. Θέλει λέει να ξαναπάει. Είδατε πως γιορτάζει ο κόσμος τη γιορτή της γυναίκας;; Όχι σαν και εμάς τα μουρόχαβλα :shock::shock::shock: που γλεντούσαμε με τα τραγουδάκια από το youtube

:cry::cry::cry::cry:

Πάω να κάνω καμιά δουλειά και ένα μπανάκι. Μην πάω στο ιδιαίτερο με το μαλλί λάδι :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ,συγνώμη αν σε πείραξε.ΓΙα πλάκα στο είπα :oops::oops::oops:

Όντως ρε,η Μάγδα είχε και το μπέμπη άρρωστο.Μπορεί να μην προλαβαίνει. :roll::roll:

Φωτεινούλα,άντε καλό μπάνιο και καλές δουλειές.

Όσο για τα τηλέφωνα κάποια στιγμή ας ανταλλάξουμε ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε που να παω ηξερα,τη Δημητρουλα τι να εκανα δεν μου ειπες :?::?::?: πρωτο πιστα και η Δημητρουλα :lol::lol::lol: αλλα φιλεναδα εγω μια χαρα περασα με τη Βιταλη,εσυ που ηθελες hard εμεινες μπουκαλα :lol::lol: αντε καλο μαθημα :!::!::!:

Κατερινακι,υπομονη μωρε και ψυχραιμια :) πως αλλιως θα παρηγορησεις την Καθολικουλα :) διαβασα το αλλο θεμα που ανοιξες,καμια σχεση αυτη η βλακεια :o:o:o μια χαρα τα κανεις ;) απλα σου απαντησα εδω μην πεταχτει κανενας ειδικος παλι και ακουσει κανενα γαλλικο πρωι-πρωι :lol::lol::lol::lol:

Ελα ρε ξεκολλα :lol::lol::lol: απλα εχω αλλεργια στο ονομα μου :lol::lol::lol: το Κατερινακι το ξερει,της εχω απαντησει σε ενα παλιοτερο θεμα που ειχε ανοιξει ;)

Τι εχει η συμπεθερουλα μου :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε,βέβαια κάνουμε και διακρίσεις τώρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πλάκααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!

Νομίζω πως είχε πυρετό ο μπεμπάκος.Λες να κάνω λάθος;Το Μητσάκι;Ωχ,λες να έχει έφοδο από την πεθερά :lol::lol::lol: Τι τραβάει κι αυτή η ερμη.Η Ρούλα η δικηγορίνα;;ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,σαν πολύ δε λιγοστέψαμε;Η Σταυρούλα πάντως έχει σχολείο.Πού ακούστηκε πάντως:Στη Φλώρινα τα σχολεία να λειτουργούν κανονικά κι εδώ όχι. :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

25+1 σημαντικά πράγματα που με δίδαξε η μαμά μου:

:

1. ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ:

"Αν πρόκειται να σκοτωθείτε με τον αδερφό σου, πηγαίνετε έξω. Μόλις τελείωσα το σφουγγάρισμα." :

2. ΠΡΟΣΕΥΧΗ:

"Κάνε την προσευχή σου να βγει ο λεκές από το χαλί." :

3. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΣΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ:

"Αν την άλλη Πέμπτη που θα πάω στο σχολείο σου για το τρίμηνο, δεν έχεις καλούς βαθμούς, καλύτερα να έχεις φύγει από το σπίτι πριν γυρίσω." :

4. ΛΟΓΙΚΗ:

"Δεν έχει γιατί. Γιατί έτσι είπα εγώ." :

5. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗ ΛΟΓΙΚΗ:

"Αν πέσεις και ματώσεις τα γόνατά σου, θα φας το ξύλο της χρονιάς σου γιατί θα έχεις σκίσει και το παντελόνι σου." :

6. ΠΡΟΝΟΗΤΙΚΟΤΗΤΑ:

"Άλλαξε βρακί, ρε παιδάκι μου. Αν χτυπήσεις και σε πάνε στο νοσοκομείο τι θα πουν οι γιατροί;" :

7. ΕΙΡΩΝΕΙΑ:

"Σταμάτα να κλαις δίχως λόγο γιατί θα σε κάνω να κλάψ εις με λόγο." :

8. ΕΥΛΥΓΙΣΙΑ:

"Ωραίο πλύσιμο έκανες! Δεν βλέπεις τον σβέρκο σου που είναι μαύρος;" :

9. ΩΣΜΩΣΗ:

"Κλείσε το στόμα σου και φάε το φαΐ σου." :

10. ΑΝΤΟΧΗ:

"Δεν θα σηκωθείς από το τραπέζι αν δεν τελειώσεις τα ρεβύθια σου." :

11. ΚΑΙΡΙΚΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ:

"Το δωμάτιό σου είναι σαν να το χτύπησε τυφώνας." :

12. ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ:

"Ό,τι σου λέω εγώ σου φαίνεται παράλογο. Εσύ τα ξέρεις όλα κι εγώ είμαι παράλογη, έτσι;" :

13. ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ:

"Συνέχισε την γκρίνια και θα δεις! Εγώ σε γέννησα, εγώ σε θα σε σκοτώσω." :

14. ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ:

"Πού τάμαθες αυτά, ρε παιδάκι μου;Γιατί δεν βλέπεις τον αδερφό σου; Έτσι κάνει;" :

15. ΖΗΛΕΙΑ

"Εγώ στην ηλικία σου δεν είχα παπούτσια να φορέσω. Χιλιάδες παιδάκια σήμερα γυρνάνε ξυπόλητα. Μην είσαι αχάριστος." :

16. ΔΙΟΡΑΤΙΚΟΤΗΤΑ:

"Περίμενε να πάμε σπίτι και θα δεις." :

17. ΥΠΟΜΟΝΗ:

"Θα το ανοίξουμε όταν πάμε σπίτι." :

18. ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ:

"Σταμάτα να αλλοιθωρίζεις γιατί στο τέλος θα μείνεις αλλοίθωρος." :

19. ΥΠΕΡΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ:

"Βάλε το πουλόβερ σου. Κάνει κρύο και δεν το καταλαβαίνεις." :

20. ΧΙΟΥΜΟΡ:

"Αν κοπείς με το μαχαίρι μην έρθεις κλαίγοντας σε μένα γιατί θα τις φας από πάνω." :

21. ΕΝΗΛΙΚΙΩΣΗ:

"Αν δεν φας όλο το φαΐ σου δεν θα μεγαλώσεις." :

22. ΓΕΝΕΤΙΚΗ:

"Όλα τα χούγια του πατέρα σου πήρες." :

23. ΚΑΤΑΓΩΓΗ:

"Όταν σου δίνουν κάτι να λες ευχαριστώ. Μην είσαι βλάχος." :

24. ΣΟΦΙΑ:

"Όταν μεγαλώσεις θα καταλάβεις." :

25. ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ:

"Θα κάνεις και συ παιδιά μια μέρα.Μακάρι να σου κάνουν ότι κάνεις εσύ σε μένα." :

+1 ΑΜΕΤΡΟΕΠΕΙΑ:

(αμέσως μετά τον γάμο:) :

"Άντε, κάντε κι ένα παιδάκι τώρα. Εγώ είμαι εδώ, εγώ θα το μεγαλώσω." (ένα-δυο χρόνια αργότερα:) :

"Όποιος έχει παιδί κάθεται στο σπίτι του και το μεγαλώνει. Αρκετά! Εγώ τα δικά μου τα μεγάλωσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πολυλογουδες!!!!!! Μια μεαρ ειπα η γυναικα να παω σε μια φιλη μου να διασκεδασω λιγο σαν ανθρωπος και τι καταλαβα εχασα το μεγαλο γλεντι που εγινε εδω.Τι λογοδιαρροια σας επιασε μου λετε :?::?::?: Να το επαναλαβετε αλλα να ειμαι και εγω μεσα διοτι ζηλεψα πολυ :(:(:(

Κατερινα μου περαστικα στην κουκλιτσα σου.Ποναει μωλε το καημενακι.Ειναι δυσκολο να βλεπεις το μωρακι σου να υποφερει.Υπομονη,θα περασει.παρτην πολλες αγκαλιτσες και δως της πολλα φιλακια :):):)

Φουφουκα οταν με το καλο ανοιξεις το νο4 θα λεγεται" διακοπες στη Μυτιληνη" γιατι θα παρεξηγηθω :evil::evil::evil: Γιατι ειμαι καλη αλλα μπορω να γινω και εγω Τασσω αμα λαχει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι πολυ εμπνευσμενο :!::!::!: πεθανα στο γελιο :lol::lol::lol:

Ελενη ο τιτλος για το 4 εκλεισε"καλα,πλακα με κανεις :?: ",βαζεις υποψηφιοτητα για το 5 :lol::lol::lol: να ησουν εδω,να μην το εριχνες εξω :!::!::!: καταλαβες ,βγαινουμε,τα σπαμε και εχουμε και απαιτησεις μετα :o:o:o:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν νομιζετε οτι θα περασω 3 ωρες να διαβαζω τους τομους αφηνοντας το μωρο ειστε γελασμενες!!!

ειδα το νουμερο 2 ολο κ εδω στο 3 εχουν κανει σβουρες τα ματια μου!!!

φουφου ειχαμε φικους χτες κ παιζαμε βρες τη διαφορα μεχρι τις κ μισι,η πεθερα για υπνο!!!

να υποθεσω οτι δευτερη δεσμη ειναι η θετικη κατευθυνση...ε,χαρα παραδεηξου το ειχαμε τα πιο καμενα μελη...απο διαβασμα αλλα κ απο υπερβολικη φιλοδοξια...

παω για τουρνουα ταβλι με την αδερφη μου....!!

ανυπομονω να δωδω εβαπορε....αν κ λεει ο γιατρος οτι δε κανει...εσεις????ποτε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα μην υποβαλλω και δηλωση του νομου 105 για να βαλετε τον τιτλο που ζητησα.Δεν πειραζει εσεις θα χασετε τις διακοπες στη Μυτιληνη.Εγω μια χαρα θα ριχνω καθημερινως και αδιαλλειπτως τα μακροβουτια μου..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι ρε Ελενη!!!!

Μιτσι δεν χρειαζομαστε εβαπορε προσ το παρον,εχουμε την καλη την αγελαδα την Χαρα :!::!:

Εμεις παντως ειμαστε τα αλανια του σχολειου,δεν ξερω για εσας :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου δεν σας εχω ξεχασει απλα δεν μπορω να συνδεθω, προσπαθω απο το πρωι και μολις τα καταφερα. Θα στειλω μηνυμα στην admin και επανερχομαι!Καλα για να τα διαβασω ολα και να θυμηθω να σας απαντησω σημερα ουτε λογος!!Σας επιασε πολυλογια!!Καλοριζικο το νεο μας θεματακι και δηλωνω οτι πρεπει να παρουμετα μπεμπεκια και να παμε ολες στο Βικουλινι!!!Και αφου για το 4 και 5 εχει κελισει ο τιτλος δηλωνω συμμετοχη για το 6, οχι φυσικα για την Τρίπολη (τι να ερθετε να κανετε εδω??) αλλα για τη Σκυρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...