Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΡΕΜΑ ΣΥΓΚΑΜΑΤΟΣ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! Τα φώτα σας, τι κρέμες συγκάματος χρησιμοποιείται?Εγώ της κικο, αλλά δεν είμαι ευχαριστημένη ...και πως μπορώ να βρω εκπτωτικά κουπόνια για κρέμες συγκάματος,ξέρετε κάποιο τηλέφωνο?για να ζητήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλυτερο- και φυσικοτερο- που βρηκα ειναι το σπαθολαδο

Απο τοτε που το ανακαλυψα το χρισημοποιω στον γιο μου αντι οποιασδηποτε κρεμας

Στο δευτερο θα το βαζω απο την πρωτη μερα

Το βρισκεις σε φαρμακεια

Επισης το αμεσως επομενο που μου αρεσε ειναι η Σουντοκριμ- αλλα μονο για υπαρχον συγκαμα, και μετα η πενατεν και η φισαν, εχουν πολυ λιγοτερα χιμηκα απο αλλες κρεμες, υπαρχουνχ ρονια στην αγορα και ειναι δοκιμασμενες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με την συμπεθερα..εεεε...τη Σεσίλια ήθελα να πω!!!όσον αφορά

τις κρέμες δηλαδη..για το σπαθόλαδο δεν ηξερα οτι μπορει να χρησιμοποιηθει κ γι αυτο το

λόγο!

Παντως αν δεν εχουν συγκάματα τα μωρά σου,δε χρειάζεται να βαζεις τίποτα,απλα

να τα πλένεις σχολαστικα κ να στεγνωνεις καλά την περιοχή!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τη σουντοκριμ η παιδίατρος μου ήταν αρνητική.κι εγώ που κοίταξα εδώ στο ιντερνετ,διάβασα κάτι για καρκίνους.αλλά δεν μου εδωσε και καμιά λύση της προκοπής...η μία μου κόρη έχει μόνιμα ένα σύγκαμα δεν την πιάνει ούτε η ντακταντόρ,νομίζω οτι τη συνηθησε..πλένω τον ποπότης κάθε φορά που αλλάζω πάνα αλλά τίποτα.Επίσης εχω χρησιμοποιήςει και φισαν σε ασπρο σωληνάριο, αλλά τίποτα.μόνο φρέζυντερμ δεν πήρα γιατί είναι ακριβή...Έχω και διδυμα και τα έχοδα πολλά.Μήπως ξέρεται για εκπτωτικά κουπόνια, γιατί αυτές οι κρέμες κοστίζουν - ευρώ κάθε φορά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera..

Egw exw thn Bepanthol aloifh gia sugkama mwrou kai eimai polu euxaristimenh giati aporofate apo to dermataki tou kai den menoun ipolimata opos thn penaten pou xrisimopiousa sthn korh mou as poume..

Kapia stigmh to kalokairi pou eimoun egkuos sigkaika apo to lastixo tou esorouxou mou :shock::shock::shock: genika sigkeome eukola ta kalokairia otan foraw foustes kai evala apo authn , anakoufistika amesos sxedon kai mexri to proi (vradi pasaliftika) eixe figei..Emena h maia sthn klinikh kai h paidiatros authn mou sistisan....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOUDOCREM !ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΓΚΑΜΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΚΗ ΚΑΤΑΚΛΙΣΗ ΤΟΥ ΒΑΖΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ SOYDOCREAM ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΣΥΓΚΑΜΑΤΑ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΕΝΑΚΟΜΠ ΠΑΝΤΩς ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΤΙ ΑΝΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΓΚΑΜΑΤΟς Η ΧΡΗΣΗ ΚΡΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι ξερω πως η σουντοκριμ δεν εχει θεραπευτικη αλλα προληπτικη δραση...

Αν δημιουργηθει συγκαμα πρεπει να παρεις αλλα μετρα...Μελανι,βαμμα ιωδιου,σπαθολαδο...

Παντως αν μπορουμε να αποφυγουμε οτιδηποτε φαρμακευτικο,καλο θα ειναι...Για τα μωρακια μας μιλαμε αλλωστε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνησω με τα κοριτσια! Σπαθολαδο και κεραλοιφη για τα συγκαματα. Αλλα γιατι συγκεεται η μικρη σου τοσο συχνα? Τις εκανες τεστ ουρων μηπως ειναι πολ οξινα? Μηπως την πειραζει η πανα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mανούλες εγώ χρησιμοποιώ την κρέμα της welleda κ είναι καταπληκτική!!!!!!!!!!

Την αγοράζω από μαγαζί με βιολογικά κ είμαι πολύ ευχαριστημένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σε κάθε αλλαγη πάνας χρησιμοποιώ σπαθόλαδο και δεν εχουν συγκαει τα μωρα....εαν δεν εχω το αντικαθιστω προσωρινα με ελαιολαδο,αλλ ευτυχως πλεον καθε χρονο μου φτιαχνουν οι γονεις μου...

Αν συγκαουμε χρησιμοποιω την κρεμα για αλλαγη πανας της welleda απο την οποια ειμαι πολυ ευχαριστημενη ή μελάνι από το φαρμακείο...

Νομιζω οτι ειναι προτιμοτερο να μην φορτωνουμε τα μωρακια μας με κρεμες γεματες χημικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...