Μετάβαση σε περιεχόμενο

με πειραζει αυτο που κανει!!!!


Recommended Posts

καλημερα!!!!ξερετε κατι,δεν με πειραζει που το κανει,καταλαβενω οτι φοβαται,με πειραζει που το κανει σχεδον καθε μερα και μροστα στον υπολογιστη,μηπως εχει καμια συνομιλια?(αυτο μου το εβαλε στο μυαλο η κολλητη μου)δεν μπορει καθε μερα να ερεθιζετε απο κατι?και αν εχει εθιστει που σιγουρα εχει εθιστει αυτο δεν ειναι καλο.σας λεω και που δεν ημουν εγκυος αφου γεννησα κ μετα το ιδιο εκανε αλλα οχι τοσο καθημερινα.το γαμωτο ειναι οτι δεν με ανεβαζει κ εμενα σαν γυναικα κ νιωθω θαρρης και ειμαι καμια 60-70 χρονων.αληθεια σας λεω.και ειμαι απο αυτες που κανουν κολπα στους αντρες τους,μου αρεσουν τα σεχυ εσωρουχα κ εχω,μου αρεσει να του χορευω κ να γδυνομαι,ειμαι τετοια αλλες δεν το εχουν,δηλαδη τι θελει αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

XASTOUKIA THELEI NA RTHEI STA ISIA TOU :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

EGW PISTEVW ARXISES KAI DEN ANTEXEIS PLEON THN FASH AFTH KAI MIA MERA THA ARXISEIS NA VRIZEIS KAI DEN THA STAMATAS!!! :lol: EGW STO XANALEW!! KANE SOVARH SYZHTHSH GIATI ME PLAGIO TROPO DEN KATALAMVAINEI!! STA ISIA PAIDI MOU PES TOU " XERW OTI KANEIS AFTO KAI AFTO KAI DEN THELW NA TSAKWTHOUME ALLA THELW NA XERW GIATI ME MENA DEN KANEIS ERWTA! ME KANEIS KAI NIWTHW 60 KAI XERW OTI EIMAI SEXY KAI OORFH AN KAI EGGYOS ALLA ESY ME KANEIS NA NIWTHW ASXHMA! "

DEN YPARXEI KALYTEROS TROPOS APO THN EILIKRINEIA PISTEPSE ME!!!!!!!!!! MHN MAZEVEIS TETOIA AISTHIMATA MESA SOU DEN THA VGEI SE KALO!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρακολουθώ την συζήτησή σας για το θεματάκι :twisted::twisted:

Εχω να σου πώ το εξής κουκλίτσα μου χωρίς να θέλω να σε στενοχωρήσω στην κατάστασή σου... Αυτό που έχει πάθει είναι εξάρτηση και σίγουρα αν δεν κάνετε κάτι για να σταματήσει δεν θα σταματήσει να το κάνει και μετά την εγκυμοσύνη... απλά τώρα και να τον πιάσεις στα πράσσα το έχει ως άλλοθι.. Είναι σαν το τσιγάρο κάνεις ενα-δυο στην παρέα και καταλήγεις να κάνεις κάθε μέρα μετά..

Θα φτάσει σε σημείο να ερεθίζεται μόνο έτσι και το πρόβλημα θα μεγαλώσει...

Όσο και να γελάμε είναι μορφή εξάρτησης...

Φιλικά πάντα έλενα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά κούκλα μου... στην κατάστασή σου οι ορμόνες μιλάνε..... αλλά με το ζόρι να κάνετε σεξ αφού δε θέλει;

κάτσε να γεννήσεις πρώτα με το καλό και μετά κάντου όσες τρελίτσες κι όσα παιχνιδάκια μπορείς....

και αν του αρέσει τελικά... τί το τόσο κακό κάνει πια;

προτιμάς να βρει άλλη και να κάνει μαζί της αυτά που δεν κάνει σε ένα;

άστον να ξεσπάει στο ίντερνετ.... και μετά τη γέννα ανέλαβε εσύ δράση ;)

με το καλό το μωράκι σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...