Μετάβαση σε περιεχόμενο

Α-ΣΤΑ-ΜΑ-ΤΗ-ΤΑ μωράκια Μαίου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009 νο7!!!!!


Recommended Posts

Αχ αστα ρε Ντινακι,σκ@τ@ οι δουλειες!!Η μαμα μου εχει να κανει 1 βδομαδα σεφτε :o:cry: !!!Ουφ!!Τεσπα!!

Ευχομαι να βγαλειλιακαδα στη Δραμα κ χιονια στον Παρνασσο(χωρις αερα ομως!) :) !

Παω γιατι ξυπνησε η ζουζουνιτσα μου!!!

Μακια πολλα :x:x:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eνταξει,Στελλίτσα μου,είναι κ το είδος σας όμως σχετικά πιο εξεζητημένο...

Πού θα πάει,στο χέρι του είναι??Πόσο χειρότερα μπορεί να πάει..???

Θέλει δε θέλει,πρέπει να πάει καλύτερα!

Τα πιο γλυκά φιλάκια μου κ στις 2 σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!

Τι κάνετε?

Εμείς όπως σας είπα και προχθές έχουμε ιωσούλα που γύρισε(πάλι) σε βρογχίτιδα....

Δε κόλλησε από τα πάρτι,άλλωστε σε δυο μόνο πήγαμε τελικά(είχαμε πρόγραμμα για 4!!!)

Αυτά ήταν στις 13 και 16 Φεβρουαρίου.....και ο μικρός κόλλησε τη Δευτέρα!

Μάλλον απ τ ανίψια μου την άρπαξε...και πιο συγκεκριμένα,η μαμά μου του τη μετέδωσε...

Τα πρωινά τον φυλάει μαζί με τον ανιψιό μου και την ανιψιά μου (που ήταν άρρωστη και δεν πήγαινε σχολείο).

Επειδή όμως τα ανίψια ήταν άρρωστα,πήρε ο Μιχάλης άδεια και είχε εκείνος τα πρωινά το Γιώργο,για να μην έλθει σε επαφή μαζί τους και τη Δευτέρα πήρε η αδελφή μου άδεια και τα κράτησε σπίτι....

Έστειλα εγώ το Γιώργο στη μάνα μου που προφανώς είχε κολλήσει αλλά δε νόσησε,κι έτσι...είμαστε τώρα με πυρετό,μυξούλες ,έντονο βήχα και άπειρη γκρίνια!!!!!!!!!! :(

Την Τρίτη και την Τετάρτη ήταν δράμα τα πράγματα....

Δεν είχα κλείσει μάτι όλη νύχτα...Κάθε 1 ώρα ξυπνούσε και φώναζε "μαμά"

Βρυκόλακας είχα καταντήσει!!!!!!!!!!!! :o:o:o

Χθες είχε πιο ήρεμο ύπνο,μόνο 3 φορές με σήκωσε!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ελπίζω σήμερα 1 και αύριο καμία!!!!!!!!!

Σήμερα είχαμε το πάρτυ στον παιδικό...τελειώσαμε και πιο νωρίς και ανέβηκε πάλι η διάθεση μου!Γέλασα με τα μικρά...χορέψαμε...ντύθηκα για 2η χρονιά φέτος....

Αυτή τη φορά κουνελάκι!!!!!Χα!Χα! :)):)):)):))

Δεν έχω ακόμη φωτό......

Δωρούλα καλορίζικο το σπίτι σας!Μου αρέσουν περισσότερο τα χρώματα του τοίχου στη δεύτερη φωτό!Είναι πιο έντονα!

Μου άρεσε και η ιδέα της φωτό-ταπετσαρίας με το προσωπάκι του παιδιού!!!!!Δε θυμάμαι όμως ποιά κοπέλα το είπε.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Εμείς έχουμε αυτό το δωμάτιο:http://www.mammyland.com/forum/11/11034?start=50

με θέμα τη ζούγκλα!!!!Θα του το κρατήσω και στο δημοτικό,γιατί είναι ουδέτερα τα χρώματα στις κουρτίνες και το χαλί...

Τώρα για την ταπετσαρία δε ξέρω...τη λυπάμαι μωρέ......

Όσο για το χίονι...μακάρι ναρθει!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?::?::?::?::?:

[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Κορίτσια μου σας αφήνω....ο μικρός νύσταξε και πρέπει να κάνουμε μπανάκι....

Φιλάκια σε όλες και σόρρυ που δεν πρόλαβα να σας σχολιάσω...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα...βλεπω απουσιες ε?εμεις για 3μερο ησυχα στο σπιτι αφου εχει κρυο και υπηρεσια ο αντρας μου μονο κυριακη πρωι εχω σε γενεθλεια να παω και δευτερα κλεισαμε παρεα σε εστιατοριο για φαγητο μια που ο καιρος δεν ευνοει για χαρταετο..

τωρα τα νεα μας....

καναμε β επιπεδου και εχω ενα υγιεστατο κοριτσακι ναι θα τα κανω ενα και ενα....ελεγα γιατρε εισαι σιγουρος?τον ρωτησα κανα 5 φορες μεχρι που μου εδειξε το πιπι..χαχαχαχ...ειναι μπαμπατσακια οπως λεμε δηλ ειναι μισο κιλο αυτη τη στιγμη και αν παω μερχι τελος θα μου βγει κοντα 4 κιλα οπως μου ελεγαν και στον κωνσταντινο 3800περιπου.παντως σε συγκριση με τον κωνσταντινο μου βγαινει πιο μεγαλη αλλα ως το τελος θα φανει....και απο οτι ειδα στις φωτο που βγαλαμε μοιαζει στον κωνσταντινο και ως συνεπεια στο μπαμπα παντως εχει τα χειλια του σιγουρα..αυτα τα νεα μου για την ωρα θα σας αφησω γιατι εχω πονοκεφαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Ιφι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι όμορφα νέα είν αυτά!!!!!!!!!!!!!!

Ως γνωστόν,έχω μία ιδιαίτερη αδυναμία στα κορίτσια!!!!!!!!!!!!

Αχ!Ωραία!Μήπως να την παντρέψουμε με το Γιώργο μου,να βρω κι εγώ επιτέλους μία συμπεθέρα? =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είναι γερή......και ας μοιάζει σε όποιον θέλει...

και ας παντρευτεί και όποιον θέλει!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Με το καλό εύχομαι κούκλα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....καλε εδω ειμαστε κ εμεις...που να παμε με τετοιο παλιοκαιρο; :evil: αφηστε που για κ.δευτερα λεει θα ειναι χειροτερα... :huh: τα νεα μας ο μικρος εχει κοψει αρκετα το γαλα, σε συνδυασμο με μια τρελη γκρινια,που δε δειχνει ομως να υπαρχει κατι σοβαρο.. :huh: υποψιαζομαι τα πισω δοντακια, αλλα παλι δεν ειμαι σιγουρη γιατι τρωει σχεδον απ ολα τα υπολοιπα....προχθες το βραδυ ξυπνησε κατα τις 1 το βραδυ κ ηθελα αγκαλιες, ενω κοιμοταν στα χερια μας μολις τον βαζαμε στο κρεβατι ορθιος κ εκλεγε.....τον κρατησα κανα μισαωρο εγω κ μετα ανελαβε ο πατερας του, τους πηρε ο υπνος στον καναπε κ ουτε που θυμαται τη ωρα τον πηγε στο κρεβατι του.... (-|

Ιφι μου κοριτσακι....τι καλα θα τα κανεις ζευγαρι....θυμασαι το σχολιο σε μια φωτο στο fb ελεγες πως ο μικρος ειναι ιδιος ο πατεας του, κ εγω ειπα αυτο μπορει να ειναι κοριτσακι κ να μοιαζει μ εσενα... ;;) τ'ονειρο καθε μανας νομιζω....με το καλο αγαπη μου.. :ymapplause: κ εγω αν κανω δευτερο κοριτσακι θελω ....θα δουμε... ;)

Μαρακι περαστικα κ απο εδω κοπελα μου, σ ειδα στο fb καλα εισαι πολυ γλυκια πειρατινα :x κ του χρονου με υγεια ευχομαι, πολλα μακια στο μικρο πειρατη σου... :-*

Κωνσταντινα καλα μου αρεσει που κατεβαζεις απο ολα κ διατηρησε.....πως τα καταφερνεις; εγω υποτιθεται προσεχω κ παλι γραμαριο δε χανω..... ;) η Ολινα πως ειναι; φιλακια πολλα... :-*

Στελλα ευχομαι να πατε αυτη την εκδρομη τελικα κ να περασετε σουπερ.... ;)

εμεις το απογευμα θα παμε σε παρτυ του δημου, κ για αυριο κ την αλλη μερα δεν ξερω το αφησαμε ετσι.....καλό τριημερο σε ολες μακια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεραααααααααααα!!!!!Που ειστε τσουπρες???Ολα καλα??

Ιφ μου με το καλο το κοριτσακι σας!!!!!!!Συγχαρητηρια :ymparty::ymparty::ymparty: !!!!!Αντε να ερθει κ ενα θυληκο να ειστε ισοτιμοι στο σπιτι :lol:;) !!!!

Νινινα μου μπορει να ειναι τα δοντακια...πολυ πιθανο!Μη σκας κοριτσακι μου,υπομονη κ θα περασει!!!Κ μενα εχει πολυ γκρινια τελευταια :roll: !!!Ακομα 8 ειναι μονο τα δοντακια μας..

Καλα να περασετε το απογευμα!!!

Ντινακι μου Ω ναι!!!Ο καλος μου γυρισε με 3 πακετα παμπερς =))=))=)) !!!!!!!Τι να πω πια μετα απο αυτο!!!!Ηταν τα 3 τελευταια στο νουμερο της μικρης κ τα πηρε!!!Παλι καλα που εχουμε κ εναν γουρλη στην οικογενεια :lol: !!!

Οσο για το θεμα της δουλειας.....θελω να ελπιζω!

Ειναι μεν ιδιομορφο κ συγκεκριμενο το ειδος μας αλλα εχουμε σταθερη κ τακτικη πελατεια(ειχαμε μαλλον :? )που επαιρνε ενα σημαντικο κ απαραιτητο αναλωσιμο για εκεινους(κ πολυ κερδοφορο για εμας) κ πολυ συχνα...!Τωρα :? ...!

Λενε οτι μετα τον πατο δεν εχει πιο κατω...μετα ξεκιναει κ παλι η αναδυση... ;) !!!Ευχομαι ετσι να γινει για ολη τη χωρα... συντομα...

Μαρακι μου στα ειπα κ στο φεις...εισαι η πιο κουκλα πειρατινα κ ο μικρος σου οπιο ομορφος συνοδος :x:x !!!!!Πολλα περαστικα κοριτσακι μου!!!

Εγω τελειωσα το καθαρισμα του σπιτιου κ περιμενω τη μικρη να ξυπνησει οπου να'ναι...πολυ στεναχωρεθηκα τελικα που δε βρηκα να της παρω τιποτα αποκριατικο :( !!Ηρθαν κ τα ξαδερφακια της χθες ντυμενα κ η μικρουλα μου δεν ειχε τιποτα :( !!!Αν προλαβω σημερα θα πεταχτω να βρω εστω κανα καπελακι :roll: !!!

Για αυριο κ μεθαυριο δεν εχω ιδεα τι θα κανουμε ακομα...

Αν δε τα ξαναπουμε καλο 3ημερο σε ολες σας κ τις οικογενειες σας κοριτσια!!!Να περασετε υπεροχα!!!! :YMHUG::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα!!!

Χαθηκα λιγο αυτες τις μερες...

Δεν εχω τα κεφια μου... Η γιαγια μας η καλη αρρωστησε... :cry::cry:

Δε θα μπω σε λεπτομερειες :cry: ... εχουμε και εγκυουλες...

Εκλαψα πολλες μερες, με επιασε ενας κομπος στο λαιμο, βλεπω και την μαμα μου σε κατασταση αμοκ, αλλα σημερα πηρα λιγο τα πανω μου.. Ο θεος ξερει καλυτερα απ' ολους μας... :(

Ιφιγενεια με το καλο η κορουλα σου.

Να ερθει στην ωρα της και χωρις να σε ταλαιπωρησει..! :D

Στελλιτσα μου νομιζα οτι ειχατε βγαλει κι αλλα δοντακια τοσο καιρο..

Αλλα παλι καλα!! Εμεις κολλησαμε στα 4...!!! :lol:

Ντινακι μου για τις δουλειες τι να πω...? Ο κοσμος τα χει παιξει.. Οι φουσκωμενοι λογαριασμοι, τα δανεια, και οι χαρτουρες δεν "αφηνουν" τον κοσμο να βγει στην αγορα.

Ολοι κοιταν να καλυψουν τις πρωτες αναγκες..

Ακομη ειμαστε στην κατηφορα... σε λιγο θα πιασουμε πατο..

και αφου πιασουμε καλα καλα πατο, θα αρχισουμε να ανεβαινουμε παλι... Δεν ξερω..

Απ το κακο στο χειροτερο παμε.. :roll:

Κατερινακι μου καλα να περασετε κοριτσαρα μου.

Φιλια στον ομορφο Παναγιωτη.. ;)

Μαρακι μου, υπομονη με τα νυχτοπερπατηματα...

Πως ηταν το παρτυ στον παιδικο?

Εγω πηρα και την μικρη μαζι μου....!!! Το διασκεδασε πολυυυυυυυ!!!!

Αλλα ενα "μπαμ" ενος μπαλονιου διπλα της την εκανε να τσιριζει..

Αλλα συνηλθε γρηγορα το πουλακι μου!

Μολις μπορεσω θα βαλω φωτο στην ομαδα...!! :D

Χρυσα, Καρολ, Αγγελικη την καλησπερα μου και τα φιλια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου...

Τι κάνετε?

Ιφιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πολύ πολύ χαρηκααα!!Ωστε εσυ τα

καταφερες λοιπόν,το κανες το ζευγαρακι,τυχερούλααα!!!Με το καλό κοριτσάκι μου!

Γερό να ναι κ ας μοιαζει οποιον θέλει!!!(Ας παρει τα ματακια σου ομωωωωςςς) :ympray:

Μαράκι μου να το προσέχεις το κουκλάκι σου,άκουσα πως σους παιδικούς σταθμούς

κυκλοφορεί οστρακιά...Φτου φτου,μακρια απο μας!!!

Κ ναι,νομίζω πρέπει να συμπεθεριάσετε με την Ιφι μας!!!!Αντε,κ ο Χριστοφορος με το

Ολινάκι κουμπάροι βρε!!!!! :))

Νινίνα μου,η αλήθεια είναι δε βάζω γραμμαριο..Δε ξερω αν φταίει το τρέξιμο,

αν εχω καλό μεταβολισμό ή αν θα...τα βαλω όλα μαζεμένα..(χαχαχχα..)πάντως είναι

απολαυστικό να τρως οτι θυμηθείς κ να μενεις σταθερα στα κιλά σου!!!Οσο μπορω,απλά

το απολαμβανω..!!!Δε βαριεσαι ομως...γερες να ειμαστε κ τα κιλά είναι το τελευταιο που

θα πρέπει να μας απασχολει!Κ σ οποιον αρέσουμε!! ;)

Στελλίτσα μου...να πω οτι έχω λόγια?????????Χαχαχχαχαχαχαχαχαχα... =))=))=))

Απλα ΔΕΝ ΕΧΩΩΩ!!!!Ακου 3 πακέτα!!!!!!!!!Τυχαίο??Δε νομίζω!!!!!!!!!!!!!!! :))

Εγω πάντως πήγα σημερα κ ειχε όλων των ειδων τα παμπερς,σε αφθονια,σε όλα τα νούμερα!!!

Πήρα 4 πακετα για εμας κ 2 για την μικρη της κολλητης μου!

Κ εγω νόμιζα οτι ειχατε παραπανω δοντακια..ας μην ποναει ομως το γιαβρι μου κ ας

τα βγαλει αργα,δεν πειραζει!

Οσο για τη δουλεια,νομιζω δεν υπαρχει λογικος ελληνας που δεν ευχεται αυτο που εύχεσαι κ εσυ

αγάπη μου...Είναι τραγικη η κατάσταση...

Φανουλίτσα μου όμορφη,γι αυτο χάθηκες μωλε..???Είναι κατι που δεν διορθωνεται???

Η γιαγιούλα η δικη σου????Αχ,πόσο στεναχωριέμαι με τετοια πραγματα..αλλα ειναι αυτό που

λες κ εσυ..ο Θεούλης ξέρει καλύτερα απο μας...

Περιμενουμε φωτο να χαρούμε το μπουμπούκι μας την ατατινα!

Σας φιλω όλες,να εχετε ενα υπέροχο Σαββατοβραδο...!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα υπναρούδες μου!!!!!!!!!!

Τι έγινε?Ακόμη δε ξύπνησε καμία?

Να πω την αλήθεια κι εγώ σήμερα παρακοιμήθηκα!Δε δούλευε ο άντρας μου το πρωι,

οπότε χουζουρέψαμε λιγάκι παραπάνω!!!!!10 σηκωθήκαμε απ το κρεβάτι!!!!

Ο Γιώργος είχε πάρει την αντιβίωσή του στις έξι το πρωί,μαζί μ ένα μπιμπερό γάλα.....οπότε κοιμήθηκε κι αυτός του καλού καιρού!!!!

Κωνσταντίνα μου,το ξέρω για την οστρακιά...

Εμείς είχαμε περιστατικό στον παιδικό σε κοριτσάκι 2.5 ετών αλλά νόσησε το Σαβ/κο,οπότε δεν ήρθαμε καθόλου σε επαφή μαζί του!!!!Η μητέρα μας ενημέρωσε αμέσως κι έτσι κι εμείς ενημερώσαμε τους γονείς.Ευτυχώς ήταν μεμονωμένο περιστατικό!

Σήμερα ο Γιώργος μου είναι ακόμη καλύτερα!!!Μόνο που και που βήχει έντονα...πολύ σπάνια όμως...

4-5 φορές τη μέρα!Ο καιρός παρόλο που δε φυσάει καθόλου,είναι μουντός και παγωμένος......

χιόνια το ΜΕΤΕΟ έδειξε στη Χίο την Τετέρτη!!!!Μακάρι!!!!!!!!!Μη με βαράτε,απλά τρελαίνομαι για χιόνια,κι επειδή δεν τα είδαμε όλο το χειμώνα,είναι ευπρόσδεκτα ακόμη και την Άνοιξη!!!!!!

Αύριο που θα πάτε?

Εμείς τελικά θα πάμε στη μαμά μου,στο εξοχικό μας!Είναι πάνω στη θάλασσα και παρόλο που εμείς θα καθόμαστε μέσα,δίπλα στο τζάκι,θα είναι ωραία που θα κοιτάζουμε έξω τη θαλασσίτσα!!!!!

Είχαμε και πρόταση από φίλους να πάμε σε ένα σπίτι εδώ στην πόλη,αλλά ρε κορίτσια...πολλά παιδάκια,αρρώστιες...μη κολλήσουμε πάλι τίποτα πάνω που είμαστε στην ανάρρωση!!!!!!

Και απ την άλλη ο δικός μου δεν είναι εντελώς καλά...δε θέλω να κολλήσει κανένα μωρό......

Ίφι,πέριμένω απάντηση στην πρόταση που σού έκανα εγώ και ο γιόκας μου!!!!!! :)):)):)):)):)):)):))

Φανούλα μου,εύχομαι ότι καλύτερο για τη γιαγιούλα σου και κουράγιο σ εσάς,για να το αντιμετωπίσετε..... :(:(:( ΄

Στέλλα και Κατερίνα, ευχαριστώ κι από δω για τα καλά σας λόγια!!!!!!!!!!!!Με κάνετε και ντρέπομαι βρε!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops:

Μα τόσο πολύ πια σας άρεσα???????????? :)):)):)):)):)):)):))

Κάρολ,Αγγελικούλα,Ζαίρα χαθήκατε...πού είστε καλέ????????????

Κορίτσια......καλά να περάσετε αύριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα τι μου κανετε?εμεισ καλα ησυχα σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια...και εσεις οτι επιθυμειτε με το καλο...

μολλυ μου ας διαλεξει ο γιος μου και η κορη μου μονη της τους καλυτερους θελω να λεω χαχαχαχα...αλλα αν ειναι καλο παλικαρι ο γιος σου το συζηταμε δεχομαι προσφορες ηδη με εχουν προτεινει....

εμεις σημερα βγηκαμε για φαγητο αλλα ξινο μας βγηκε ο μικρος απο την ωρα που πηγαμε απο τις 1 μεχρι τις 2,30 εκλαιγε ετσι χωρις λογο κλαμμα τσιριδες ρεζιλι γιναμε....και εμενα τα νευρα μου τσαταλια γιατι και χθες στα γενεθλεια τα ιδια εκανε....και δεν ειμαι και στα πολυ χαι μου...παντα ενιωθα στην εγκυμοσυνη κανεις δεν με νιωθει και ακομη το λεω και τωρα.μπορει οι ορμονες μου να κανουν παρτυ αλλα και του αντρα μου το ιδιο και πριν και τωρα παλι...τελοσπαντων φαση ειναιι θα περσαει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και δεν ειμαι και στα πολυ χαι μου...παντα ενιωθα στην εγκυμοσυνη κανεις δεν με νιωθει και ακομη το λεω και τωρα.μπορει οι ορμονες μου να κανουν παρτυ αλλα και του αντρα μου το ιδιο και πριν και τωρα παλι...τελοσπαντων φαση ειναιι θα περσαει....

αχ Ιφι μου ποσο σε καταλαβαινω.....εκει που λες για τις ορμονες του άντρα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα κουκλιτσες.......τελειωσε ι αυτο το τριημερο κ δεν νομιζω να πεταξε κανεις χαρταετο....απαισιος ο καιρος............πολυ κριμα....

Χθες ολη μερα εβρεχε κ ψιλοχιονιζε κ σημερα τα ιδια σε συνδυασμο μ εναν τρελλο αερα......τα νευρα μου κ δεν αντεχω καθολου τον αερα :oops::oops::(:(:(

Κ μεις τιποτε ιδιαιτερο δεν καναμε, σημερα πηγαμε για φαγητο σ ενα πολυ καλο μαγαζι κ ηταν ολα πεντανοστιμα δεν μπορω να πω.....

Ιφι, μπραβοοοοοο τελεια με το καλο το κοριτσακι σου ευχομαι.....Μα τι επαθε ο μικρος σημερα;;;;Μαλλον θα ειναι μια απο αυτες τις ανεξηγητες κρισεις που παθαινουν ολα που κ που.....

Φανουλα, ευχομαι η γιαγια σου να γινει συντομα καλα κ πανω απ ολα να ειναι περαστικα...

Μαρια, ο μικρος καλυτερα παει ε αντε περαστικα σας....

Πολλα πολλα φιλια σε ολες...........καλοβραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα,καλημέραααααα!!!!!!!!!

Χαθήκαμε ρε κορίτσια!!!!!

Πώς περάσατε????

Εμείς πολύ καλά,περάσαμε τέλειααααα τριημερο,η μικρη ηταν απ την Παρασκευή στη μαμά,

κ εμείς βγήκαμε πολύ,ξενυχτησαμε πολύ,γελάσαμε πααααρα πολυ(έχουμε τρελή τσακαλοπαρέα)..

Φυσικά όλη μερα ήμασταν στο μωρό,εκτός απο χθες που πήγαμε σε μια ταβερνα κ εμεις

στο χωριό μου κ φαγαμε πολύ ωραία πράγματα,δίπλα στο τζάκι,με θέα άάάάφθονο χιονάκι

κ με πολύ γελιο ξανα!!!Το είχα τόόόση ανάγκη!!!Νιώθω άλλος άνθρωπος σήμερα!!!

Για χαρταετό δεν το συζητω,ουτε καν πέρασε απ το μυαλό μας με τόσο χιόνι!Δεν πειράζει

όμως,του χρόνου!

ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ σε όλες μας κ χρόνια πολλά σε όλες τις γυναίκες!!!

Κ το κοριτσάκι μου ομως πέρασε τέλεια,αφού χθες που την φέραμε στο σπίτι,μόλις μπήκαμε μεσα

φωναζε "γιαγιααααα!!!!"

Ααα!!Προχθες είπε κ καινούρια λέξη..Ήθελε μια πετσέτα απ το συρταρι που είχα ανοίξει

κ μου λεγε "πεδέδααα!!"Κ του Κώστα του φάνηκε πολύ αστείο,λέει "πολύ Πάττυ βλέπει

το παιδί μας...!!!"

Τι νέα εσείς,πώς περάσατε,πώς είναι τα ασταμάτητα μας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Ιφη κορη;;;;;

τι τελειαααααααα!!!!!

Μπραβο πολυ ευχαριστα!!!

με το καλο!!!!

τι κανετε;;;;

Συμπεθερα διαβασα περασατε καλα..

εμεις ξερετε τωρα..τα ιδια..βαψαμε το δοματιο...στησαμε τα επιπλα..κατι λεπτομεριες εμειναν και ετοιμο το δοματιο

Φιλακαι πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεραααααααααα κοριτσια!!!!!Καλη Σαρακοστη να εχουμε!!!!!!

Τι κρυο ειναι αυτο :-s ???Μπρρρρ!!!!!!Κ σημερα εχει χαλασει κ το καλοριφερ :o:oX(X( !!!!!Ελπιζω να το φτιαξουμε συντομα σημερα!!Φοβαμαι μη μου κρυωσει η μικρη :? ...κανει νανι τωρα κ την εχω ντυσει σα κρεμμυδακι :roll: !!Ουφ,σημερα βρηκε κ το καλοριφερ!!!Εδω ψιλοχιονιζει!!!Ολη νυχτα εβρεχε κ εχει τρελλο αερα...

Πως τα περασατε το 3ημερο???Εμεις ωραια!!

Τελικα ΝΑΙ....την Κυριακη πηγαμε μονοημερο Παρνασσο με κατι φιλους κ περασαμε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

1η φορα στη ζωη μου εκανα σκι(για την ακριβεια σνοου-μπλειτς)κ ηταν τελεια!!Ενθουσιαστηκα!!!Θελω να ξαναπαμε!!!Κ εφαγα πολυ λιγες,ανοδυνες τουμπιτσες \:D/ \:D/ !!Ενταξει εκανα στην πιστα των αρχαριων,πολυ προσεκτικα!!Πολυ ωραια ηταν!!Φυγαμε 6 το πρωι κ σε ενα 2ωρακι ημασταν εκει κ γυρισαμε το απογευμα κατα τις 6.Η μικρη ηταν στη μαμα μου απο το Σαββατο το βραδυ κ οταν πηγαμε να την παρουμε μετα φωναζε κ εμας "Γιαγιααα,γιαγια" οπως και η Ολινα =))=)) !!!

Κ.Δευτερα φαγαμε στα πεθερικα μου ησυχα κ ωραια,για χαρταετο ουτε λογος με τετοιο καιρο...αντε να δουμε του χρονου,αραχνες θα πιασει στο υπογειο!!

Ντινακι μου πολυ ωραια περασατε κ εσεις ε??Γεμισαν οι μπαταριες ;) !!Τελεια!!Αμα εχεις καλη παρεα ο,τι κ να κανεις οπου κ να εισαι ,περνας υπεροχα!!

Χιονιζει τωρα εκει?Το Ολινακι τι κανει??

Ποτε ερχεστε τελικα????Το Σ/Κ?????

Χρυσα μου αντε ωραια!!Ολα ετοιμα!Με το καλο λοιπον να υποδεχτειτε το νεο μπομπιρα!!

Μαρακι μου καλυτερα ο μικρος ε?Αντε μπραβο!!!

Αντε με το καλο να σας ερθουν κ τα χιονια αυριο!!!Να μας βαλεις φωτο :):) !!

Καλε δεν εχει ο κουκλος σου νυφη τοσο καιρο????Αααα Ιφ ,δε νομιζω να βρεις καλυτερο γαμπρο!!!

Φανουλα μου που εισαι???Πως περασατε??

Καλε αυτη η Αγγελικουλα που ειναι πια??

Παω να κανω καμια δουλειτσα!Κ εχω πολλες :? ...

Τα φιλια μου σε ολες :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλώς τη Στελλίτσα μας!!!!!Εσπασε πια η γκαντεμια λεες???Χαχαχχα.. :))

Αααααχχχ,λεω είδες πώς είναι????Μια-δύο μέρες περνας καλα κ ξεκινας την εβδομάδα σου

(κουτση η συγκεκριμένη) με άλλη διάθεση!!! :ymdaydream:

Πολυ θα θελα να ήμασταν κ εμείς εκεί..Αν κ αμφιβάλλω για το αν θα γυριζαμε σώοι κ αβλαβείς.. :-?

Χιχιχι!!!!!

Το Ολινάκι είναι καλά,τρέχει ασταμάτητα!!!!!

Εμείς λέμε να κατεβουμε (πρώτα ο Θεούλης) το άλλο Σ/κ..Ηταν να ερθουμε αυτο,αλλα τελικά

οι Toi Moi δεν είναι εντελώς έτοιμοι κ μας ενημερωσαν οτι θα ναι καλύτερα να κατεβούμε

το άλλο..Αντε να δούμε!

Τα φιλάκια μου κ στις 2 σας κοριτσάκια μου όμορφα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου καλημερα!

διαβασα ολα τα νεα σας!

ευχομαι να ειστε καλα!

εμεις καλα!κοιμηθηκαμε πολυ το σαββατοκύριακο και ξεκουραστηκαμε!

ο γιωργις καλα-μονο που αρχισε να γινεται πολυ απαιτητικός και να κλαιει καθε φορα που δεν του κανουμε το χατηρι-θα του το κοψω που θα παει!

ιφι με το καλο να υποδεχτείς τη μπουμπουκα σου!όνομα σκέφτηκες?

φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε στελλιτσα...τελεια!!!

Να το καθιερωσετε!!!!!!!

και εγω θελλω χιονιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Συμπεθερα καλουτσικο εγινε

Θα σας βαλλω φωτο μολις το ολοκληροσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαρούλα μου νομίζω πως κανένα απο τα μωρά μας δεν ικανοποιείται αν δεν

κάνεις το χατήρι του!!!!Απλά εγώ προσωπικά θεωρώ οτι τώρα είναι λίγο δύσκολο να

τιθασευθούν...Αν αρχίσουν να μιλάνε κ να καταλαβαίνουν περισσότερο την εννοια του

μη επιτρεπτού κ της τιμωρίας,όλα θα πάνε καλύτερα...Θελω να ελπίζω τουλάχιστον..!!

Συμπεθερα μου ενννοείται πως θα μας βάλεις φωτο..παντως δε σε "νιώθω" ενθουσιασμένη!!

Γιατιιι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σες μου ναι περιμενουμε φωτο απο το δωματιο...φανταζομαι ολα τελεια θα ειναι

little-ange χαρα στο κουραγιο σου που εκανες σκι και δεν φοβηθηκες εγω φοβαμαι μην καταληξω με κατι σπασμενο...

χαρουλα μου για το ονομα δεν το εχω σκεφτει και αυτο γιατι περιμενα να εχω γιο ο κωνσταντινος βγηκε στον πεθερο μου και της μαμας μου(αναστασια)το εβγαλε ο αδερφος μου...εγω ηθελα να βγαλω ενα στον πεθερο μου και ενα στους γονεις μου και ελεγα αν βγει αγορι γιωργο στον μπαμπα μου αλλα τωρα που ειναι κοριτσι μου λενε οι γονεις μου οχι πρεπει να το βγαλω στην πεθερα μου αλλα δεν πολυτρελλαινομαι.δεν εχει ασχημο ονομα ελευθερια αλλα δεν μου βγαινει στην κορη μου αυτο το ονομα οποτε εχω πελαγωσει δενξερω τι θακανω...θελει σκεψη να βγαλω δυο δεν ειμαι υπερ ο αντρας μου δεν θελει ασχετο οποτε μου λεει η γεωργια στον μπαμπα μου η ελευθερια δεν ξερω τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα μου απλα ειμαι λιγο κουρασμενη αυτες τις μερες

καλα ειναι μωρε

θελλω να το δω ολοκληρομενο για να αποφασιω αν μου αρεσει η οχι

ο Φοφο παντως ειναι μεσα στη τρελη χαρα!!!!

Ιφη μου να αοφασισεις με την ισυχια σου οτι θελεις, καλα να ειστε και εχετε ολο το χρονο μπραστα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το νο 7!!!!!!!!!

εχω καταντησει η ασωτη κορη...χαχαχα

τι κανετε κοριτσαρες ?ολα καλα ευχομαι!δεν σας διαβαζω γιατι εχω περιορισμενο χρονο εως ανυπαρκτο.επεσε πολυ δουλεια κ το λαπτοπ εχω να το χρησιμοποιησω εβδομαδες.δεν κανω παραπονα ειδικα οταν αλλοι τα βγαζουν περα με το ζορι.απλα ηταν κ οι μερες τετοιες που ηθελα λιγο να το ριξω εξω!τεσπα του χρονου να μαστε καλα!

θα ανεβασω κ καποια μερα φωτο του μικρου απο τις αποκριες!

αν κ νωρις ξεκινησα να ψαχνω θεμα για τα γενεθλια του γιατι τελη μαρτη θα παμε ταξιδακι για τα απαραιτητα ψωνια.δεν εχω ιδεα τι να διαλεξω.ελεγα κατι με μπαλες η με τον μαστορακο.εχετε υποψην σας κανενα σαιτ να παρω ιδεες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα ρε κορίτσια!!!

Μετά απο πολύ χορό,γκολ,κυνηγητό,κρυφτό κ πύργους με τα τουβλάκια μας,

έβαλα την μικρή μου στο πάρκο να παίξει να ξαποστασω λίγο κ εγώ κ βρηκα

ευκαιρία να σας γράψω!!!

Ιφι μου,καλέ μην πελαγώνεις,γερό να είναι το παιδάκι σου κ θα βρείτε ονοματάκι!!!

Γνώμη μου,να της δώσεις το όνομα του μπαμπά σου,Γεωργία δηλαδή κ να

τη φωνάζεις μ ενα όμορφο υποκοριστικό,του τύπου Τζωρτζίνα ή Ζέτα(απ το Ζωρζετ

βγαίνει κ αυτό!)

Συμπεθερούλα μου λογικό είναι να είσαι κουρασμένη,δουλειά-σπίτι-εγκυμοσυνη-τζεφ-

καινούριο δωματιο...εεε...σαν πολλά να ναι!!!

Αννούλα μου δουλίτσα να χει κ ας σε χάνουμε..Γιατι είναι πολύ ζόρικα τα πράγματα

για όλους μας!!!!Site εννοείς με πράγματα να παραγγείλεις ή απλά να πάρεις ιδέες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...