Μετάβαση σε περιεχόμενο

Α-ΣΤΑ-ΜΑ-ΤΗ-ΤΑ μωράκια Μαίου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009 νο7!!!!!


Recommended Posts

καλο μεσημερι....έδω χιονισε λιγακι το πρωι, ευτηχως δεν το πιασε κ τωρα σα να ψιχαλιζει.... ;)

για πιπιλες που ρωτησατε αποστειρωνω την πρωτη φορα που του δινω μια,τις κραταμε ενα διμηνο κ μετα αλλη....εχω ολες τις πιπιλες απο την πρωτη κατι σαν συλογη, κ μια μερα του τις εδειχνα κ αυτος προσπαθουσε να τις βαλει ολες, πετουσε τη μια κ επερνε τη αλλη πολυ γελιο..... :lol:

Φανη δε καταλαβες μαλον ουτε νηστικος ηταν ουτε τιποτε, απλα χορτασε τον υπνο του.... :lol: απλα μ εχει συνηθισει ολο το χειμωνα να ξυπναει στις 8 κ γ αυτο του λεγαμε κατσε κανε λιγο νανι ακομη... ;) αλλα εχει κ ενα χουι, καλο,κακο δεν ξερω...στο κρεβατι μας δεν καθεται ποτε... :?: οσες φορες δοκιμασα να τον κρατησω ετσι φευγει κ μας παραταει...χιχι :lol:

αφηστε τον μεγαλο ερωτα που εχει με τον πατερα του,ετσι κ παμε καπου κ δεν το παρει αγκαλια χαλαει τον κοσμο......χθες βραδυ ελειπε, κ προσπαθουσα να τον κοιμησω....αααα δε σας το ειπα τους τελευταιους 2 μηνες θελουμε κουνημα να κοιμηθουμε, ενω το χαμε κοψει απο 9 μηνων.... :o κ με το που ακουει το κλειδι στην πορτα δινει μια κ τσουπ κατω απο την αγκαλια μου..... :shock: με το που ειδε τον πατερα του αρχισε να κλαιει κ μολις τον χαιδεψε λιγακι κ σε 5 λεπτα κοιμοταν.... ;)

ξεχασα να σας πω κ προχθες πηγαμε σε σπιτι με παιδακια το πιο μικρο 5 μηνες πιο μεγαλο απο εμας, καλα τον εβαλε το δικο μου κατω,τι να σας πω το αγαπημενο του παιχνιδι να παιζει κατι σαν ξυλο με τ αδερφια του, να κυλιουνται κατω κ τετοια, ο καημενος ο δικος μου τα χασε :? δεν ηξερε πως ν αντιδρασει, αφηστε που ηθελε ο ενας την πιπιλα του αλλου..... :o στο τελος τους χωρισαμε μειναμε λιγακι κ γυρισαμε πισω.... ;)

αυτα σας αφηνω κανω λουκουμαδες ζηλεψα τη Φανουλα :x οριστε να σας κερασω κ χθες μ επιασαν τα κεφια μου κ εφτιαξα τυροπιτα.....εφαγε κ ο μικρουλης μου....σας αφηνω καλο απογευμα.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας ζουζουνομανουλες!!!!Καλοριζικο :):) !!!

Καλο μας μηνα κ καλη μας Ανοιξη καλε :lol::lol::lol: !!!!!!Που ειναι η Ανοιξη οεο???

Κ εδω ψοφοκρυο εχει κ πολυ βροχη,αμαν πια!!!!!Θελω ηλιο!!!

Κατι για χιονια πηρε το αυτι μου...Ντινακι μου μαλλον εγω θα ερθω σε εσας να εγκαινιασω τον εξοπλισμο μου για τα χιονια :lol::lol::lol::lol::lol: !!!!

Παντα ετσι ειναι ο Μαρτης νομιζω :?:? ...

Τι μου κανετε???

Ωραιες κοιλιτσες βλεπω κ πανεμορφα ζουζουνια :):) !!!!Με το καλο Ιφ μου κ Ζαιρακι!!!Χρυσα περιμενουμε κ τη δικια σου!!

Κοριτσια τα αντρακια σας ειναι κουκλια!!!!Ιφ μου φαινεται το μελανουρακι σου εχει παρει απο τον μπαμπα κ οχι απο την ομορφη ξανθουλα μαμα!

Μαρακι μου περαστικα σας μωρε κοριτσακι μου!!!Πως ειναι ο Γιωργακης σου??Μωρε δυστυχως ηταν επομενο μετα τα παρτυ κ τα παιδακια!Μη σκας,θα περασει!Κανει αντισωματα!!

Εγω σκεφτομαι που η μικρη δε παει παιδικο κ δεν εχει αρρωστησει ποτε(μονο 2 μερες πυρετο εχει κανει μεχρι τωρα κ αυτες ξεχωριστα 1 και 1)οταν παει σχολειο θα δεινοπαθησουμε :?:?

Τι αλλο ηθελα να πω :roll: ....?Κατι λετε για πιπιλες...εγω ειχα της chicco αυτες που ηταν καοτσουκ ολες κ τις αλλαξα κ τωρα πια εχουμε μονο 2 της ΜΑΜ!Δε τις χανουμε γιατι ειναι μονιμως μεσα στην κουνια(Μονο για νανι ;) ),δε βγαινουν απο εκει παρα μονο για πλυσιμο.Σκεφτομαι σιγα σιγα να δοκιμασω να την κοψουμε αρχικα στονμεσημεριανο υπνο κ βλεπουμε..

Α!Δε βαλαμε εμεις Μαρτη!Καταρχας δε προκειτε να μεινει στο χερι της ουτε 5 λεπτα κ δευτερον..απο ποιον ηλιο μην καουμε :shock::lol::lol: ???

Προχθες πηγα να της παρω τη στολη της Μινι απο τα τζαμπο κ δεν υπηρχες τιποτα :shock::( !!Οποιαδηποτε στολη στο νουμερο της..ουτε για δειγμα!!Πολυ εντυπωση μου εκανε!Πηγα κ στο Μουστακα,κ εκει τα ιδια!Τιποτα στο νουμερο της!Ειναι δυνατον!Τεσπα..του χρονου τωρα!Ετσι κ αλλιως δεν ειχαμε να παμε πουθενα,ετσι για καμια φωτο λεγαμε!

Ντινακι μου γλυκο τι κανετε???Η πριγκιπεσσα σου η ομορφη??

Φανουλα μου εσεις?Ολα καλα?Μια χαρα ειναι καλε η μικρη απο βαρος!Μη ξανααγχωθεις!

Κ εσυ Νινινα μου,μη σκας!!Περνανε φασεις!!

Αχ αυτοι οι μπαμπαδες...τρελλη αδυναμια!!!Προσπαθησε να μην αρχισετε ξανα τα κουνηματα :o;) !!!Θελω κ εγω λουκουμαδες!!!

Καρολ μου εσεις τι κανετε??Το παπακι-Λυδιακι??

Τι αλλο????????Σιγουρα εχω ξεχασει πολλα :roll: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Ναι!!Δωρουλα μου καλη επιτυχια κ καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!!!!!Αυριο τελειωνεις ε???

Βρε Ντινακι μου τι ταλαιπωρια τραβηξες κ εσυ με τι γεννα κ το μετα... :?:( !!!

Αχ οι αντρες ουτε τα μισα δε θα αντεχαν νομιζω...!

Ευχομαι με το καλο στο 2ο νινι να ειναι ολα ροδινα!!!!!!!!!

Χαλαλι στα κουτσουνια μας :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ επιασε κρίση τελειομανίας κ καθαρισα μέχρι κ το τελευταίο ντουλαπι

της κουζίνας..Τωρα ειμαι τεζα,μόλις θυμήθηκα οτι...ξέχασα να φάω(!!!) αλλα έκανα ένα

καυτό μπανάκι κ προτιμώ να χαλαρώσω,μεχρι να νιώσω την κοιλίτσα μου να

γουργουρίζει... (-|

Συμπεθερούλα μου,ακόμη το αυτί μωρέ??Τι μανίκι κ αυτό..Σκέψου τι τραβάνε τα

νινάκια που τα βρίσκει η παλιοωτίτιδα συχνά-πυκνά.. :( Ευχομαι αύριο να ξυπνήσεις περδικάκι!

Νινίνα μου λουκουμάδες ακούω... =p~Εγώ όπως έχω ξαναπει,δεν το χω καθόλου

με την ζαχαροπλαστική...μόνο να τρωω ξέρω καλά!!!Αλλα τελευταία έφτιαξα μια

σοκολατόπιτα,άλλο να σας το λέω,άλλο να την τρωτε....σοκόλαση,πραγματικά!!!!!

Στελλίτσα μου όμορφη...Καλε πρώτη φορά έγραψες στην 6η σελίδα στο νο7???Ντροπή σου..

Τελοσπάντων,εχε χαρη που σου χω αδυναμία,αλλιώς... [-(

Εδω πριν καμιά ωρίτσα σταμάτησε να χιονίζει κ σε σκεφτόμουν πουλί μου,λέω που είσαι,

ν ανέβεις στο Φαλακρό μας,είμαι σίγουρη πως αυτές τις μέρες θα γίνεται χαμός!

Για την γεννα,ασε,μην το συζητας,κ εγώ χαλάλι λέω κ ξαναλέω γιατι μου έφτανε κ μόνο

που ήταν τετράγερο το μωρό μου,αλλα με τούτα κ με κείνα δε μπόρεσα ν αφοσιωθω

στους 2 πρώτους μηνες μας μαζί...Δεν πειράζει,έπαθα κ έμαθα...Στο 2ο νινί πρώτα

ο Θεός,θα τον χορέψω στο ταψι τον γιατρό μου,δε μπαίνω ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ με πρόκληση,

ότι κ αν μου πει!Αυτο ούτως ή άλλως θα πρεπε να είναι επιλογή μου..Αλλα στερνή μου

γνώση......... [smilie=dontknow.gif]

Τελικα δε βρηκες στολή να ντυσεις την ομορφούλα σου εεε??Κριμα μωρε,αν κ όπως είπαμε

κ εσυ όπως κ εγω αδιαφορούμε παντελώς για τα καρναβάλια,αλλα να,πιο πολύ για τις φωτο

οχι τίποτα αλλο!!!

Τα πιο γλυκά φιλάκια μου στέλνω κ στις 2 σας!!!

Πάω να κάνω ενα καφεδάκι...Θα επανέλθω όμως!

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ μπήκα να διαβασω νέα σας....Καλέέέέ????Πού πήγατε όλες πάλι?????

Καλημερούδιααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ωραίος ο Γιόρκας ε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα!!!

τ ικανετε κυριες μου;;;;

εγω τα ιδια...

χτε ςο καλος μου δηλωσε οτι σημερα αυριο - ειναι και βιαστικος τρομαρα του- πρεπει να βαψουμε το δοματιο του Χριστοφορου..και να αποφασισω λεει το χρωμμα να το κανω... :evil::evil::evil::evil:

δενε χω χρονο να το αοφασισω αυτο τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καμια ιδεα;;;;

τα χρωμματα του επιπλου ειναι μπλε- οξια- ειναι διχρομο δηλαση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συμπεθερούλααα!!!!!!

Εγω γενικά δεν το χω κ πολύ με τα χρωματα στους τοίχους...

Αν ήμουν στη θέση σου,θα το έβαφα ένα ωραίο,γλυκό έκρού κ θα βαζα

στον έναν τοίχο μια ωραία ταπετσαρία με παραστάσεις στα χρώματα των επίπλων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααα,ναιαιαιιι!!!!!!Αυτό είναι τέλειο!!!!!!!Το τιγρακι στον χωρο του!!!

Πολύ ωραίο,αυτό να κάνεις!!!!!!

Βαψτο σ αυτη τη διχρωμία,όπως το χει στη φωτο κ μετα,ανάλογα με τον τοίχο

που θα έχεις free,πάρε κ τα ζωάκια που θέλεις κ βαλτα,ούτως η άλλως λέει διαστάσεις

για το κάθε ενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κορίτσια δε σας προλαβαίνω!

εμεις καλα-αλλα εχω δουλεια!

γεννησε και η κουμπαρα μου χθες στην 32η εβδομαδα και ειχαμε τρεχαματα!

το μωρο καλα αλλα θα μεινει στην εντατικη αρκετα!πολυ κλαμα λεμε και εγω εκει να παρηγορω!

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα τιμου κανετε?ησυχα ε?>και εμεις τα ιδια ησυχα τιποτα το ιδιατερο ανυπομονω να ερθει η αυριανη μερα β επιπεδου να φυγει ενα αγχος....

τωρα για το δωματιο η νυφη μου εκανε στο γιο μπλε απαλο και λαχανι απαλο επισης αλλα ενα τοιχο μονο με διχρωμια θα ψαξω να δω μηπως βρω κατι παρομοιο να σου δειξω.τι ψοφοκρυο ειναι αυτο ποτε θα μαλακωσει ο καιρος γα.....?

mummyd αχ και εγω θελω να κανω τα ντουλαπια της κουζινας και το ψυγειο αλλα δεν ξερω ποτε πρεπει να ειναι και ο αντρας μου για βοηθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααααα κουκλιτσες.....ξερω οτι καταντησα κουραστικη αλλα ειναι γεγονος........διαβασμα ΤΕΛΟΣ....ΣΑΝ μικρο παιδι χαιρομαι, [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif] εδωσα κ το τελευταιο μαθημα σημερα...αντε κ καλα αποτελεσματα...... :-bd:-bd:-bd

Χρυσα, θελουμε φωτο απο το νεο ανακαινισμενο δωματιο του Φοφο......

Εμεις θα παμε με το καλο το καλοκαιρι στο σπιτακι μας το οποιο εδω κ 5 χρονια εχουμε παρει αλλα ακομη δεν μενουμε μονιμα....πηγαινουμε Σαβκυριακα κ σε αδειες....Σιγα σιγα αρχιζω να ασχολουμαι με εσψτερικες ααγορε επιπλα κουρτινες χαλια κα...Για το δωματιο του μικρου σκεφτηκα να κανω σε εναν τοιχο με ψηφιακη εκτυπωση ενα κολαζ απο φωτο του (τυπου αφισα) κ να καλυψειο ολο τον τοιχο ή να βαλω ταπετσαρια μ ενα θεμα πχ αυτοκινητα ή ζωα ή κατι αλλο που ακομη δεν εχω βρει...εσεις τι λετε;Να κανω αυτο με τις φωτο;

Απο χρωματα δεν μπορω ν αποφασισω....αν εχετε καμια ιδεα καλη πεστε...

Ο καιρος χαλια ε; Ουτε χαρταετο θα πεταξουμε φετος ειπε χιονια για την Δευτερα.....

Καλο βραδυ κουκλιτσες....τα λεμε.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια μου!!!!

Τι κάνετε,πού χαθήκατε όλες????Τριήμερο πριν την ώρα του??? :-?

Εμείς είμαστε καλά,πριν λίγο ξυπνήσαμε,η μπουμπού ήπιε το γαλατάκι της,έκατσε

μαζί μου στο τραπέζι κ φαγαμε πρωινό...Εγώ δηλαδη...Η Ολινα αρκέστηκε στο να μασουλάει

ψωμί κ να ρίχνει τις ψίχες κάτω..!!

Τωρα πινω το καφεδάκι μου κ χαλαρώώώνω.....!!!

Ιφιγένεια κλαίω με το κοριτσίστικο δωμάτιο...Είναι τρέλα!!!Ενα πιο βολικό σπιτάκι

θέλω μόνο κ θα το ψάξω πολύ!!!

Δωρούλα μου άντε,επιτέλους!!!Δεν την παλεύω με τα διαβάσματα..Γι αυτό το λόγο

παρακολουθούσα εντατικά τα μαθηματα,ακόμη κ τις θεωρίες στο ΑΤΕΙ κ τελείωσα στα 3μιση

χρόνια!Καλά αποτελέσματα τώρα!!!!

Κ με το καλό στο σπιτάκι σας πουλί μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Δωρουλα καλη επιτυχια!!!

Καλα αποτελεσματα!!! αν και ειμαι σηγουρη οτι θα ειναι ολα οπως τα θες

Καλοριζικο το σπιτακη σας.. με το καλο να το γεμμυσετε ευτυχια

Να το κανεις αυτο με τη φωτογραφια...θα δωσει πολυ ωραιο στιλ στο δοματιο

Απο χρωμματα δεν ξερω τι να σου πω..

εμεις θα το βαψουμε ολο ιβουαρ και μονο 2 τοιχους θα κανουμε διχρωμους σε απαλο πρασινακι- βεραμαν κατω και απο πανω απαλο γαλαζιο για να βαλλω αυτοκολλητα "το τροπικο δασος της φισερ πραισ"

Συμπεθερα τι εχει το προγραμμα το τριημερο;;;

εμεας βαψημο- καθαρησμα- τακτοποιηση...μονο την Δευτερα θα παμε να φαμε στη μαμα μου και τερμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα καταλήξατε τελικά?ΠΟλύ ωραίο μου ακούγεται!!!Θέλουμε φωτο!!

Να προσέχεις μόνο,μην μας παρακουραστεις..Ηρεμα κ χαλαρά να το πας...!

Για τριήμερο δεν έχουμε κανονίσει τίποτα συγκεκριμένο,ούτως ή άλλως Σαββατο δουλεύουμε,

μετα ο Κωστας εχει μια δουλειά στο μαγαζί..Κυριακή δεν έχω ιδέα τι θα κάνουμε,

το πιο πιθανό είναι να χαλαρώσουμε στη μαμά κ τη Δευτερα μάλλον θα έρθουν κάτι

ξαδέλφια μου απο Χορτιάτη..ίδωμεν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια...

ουτε εμεις θα κανουμε κατι..ποτε να προλαβω..

θα εχω ενα σορω δουλιες...

ελπιζω μονο να ειμαι καλα

Εμεις καθαρα δευτερα θα φαμε στη μαμα μου..με τοσο κρυο αμφιβαλλω αν θα παμε τελικα τις εκδρομες που λεγαμε..κριμα και ο μικρος ηθελε να πεταξει χαρταετο..

ισως εκει στη μαμα σε ενα παρκο που εχει απεναντη να πανε για λιγο αλλα και παλη ολα ειναι σχετικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δε ρωτησα την κόρη μου αν θέλει να πετάξει χαρταετο... :))

Πάντως αν τελικά τον "πετάξει" θέλω να δω άάάάάπειρες φωτοοοο!!!!!!!!!

Ασε ρε συ,τι κακό είναι αυτό,μέχρι κ για χιόνια μιλάνε για τη Δευτέρα!

Κ ξέρεις ε,αν χιονίσει τελικά,ούτε τα παιδιά θα μπορέσουν να ερθουν..Εκει στον..

εξωτικό Χορτιάτη τους το στρωνει με τη μία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιαααααααααααααα ζουζουνομανουλες!!!!Τι μου κανετε???

Χθες βραδυ μπηκα λιγο αλλα δε προλαβα να σας πω μια καλησπερα γιατι αρχισετο εργοπου περιμενα!Τι νεα?Εμεις πριν καμια ωρα γυρισαμε κ η μικρη κανει νανι.Ειχαμε παει να παρω ενα δωρο στην κουμπαρα μου που γιορταζε εδω κ καιροοοοοοοο.....!Ενταξει ολα καλα,ψωνισαμε με πολυ συνοπτικες διαδικασιες αυτη τη φορα :lol::lol::lol: !!!!

Ντινακι μουυυυυυυυ!!!!!Τι κανουν τα 2 μου γλυκα κοριτσακια???Με περιμενουν για χιονια :lol::lol: ??

Χρυσουλινι μπονζουρ!!!Πολυ ωραιο το τροπικο δωματιο!!!!Αντε καλες δουλειτσες κ καλα τελειωματα!!!

Αχ κ μενα το δωματιο της τσουπρτας μου δεν εχει καμια σχεση με το πριγκιππικο που ειχα στο μυαλο μου....ολα προσωρινα ηταν κ για την ωρα εχουν παραγινει μονιμα :roll: ...

Δωρουλααααααααααααα!!!!!!Καλα αποτελεσματα!!!!!Αχ ποσο σε καταλαβαινω!!!!Τι ανακουφιση ενιωθα κ εγω οταν τελειωνα με τα διαβασματα κ τις εξετασεις!!!Θυμησε μου τι σπουδαζεις :oops::oops: !!!

Εμεις δεν εχω ιδεα τι θα κανουμε το 3ημερο κ την Κ.Δευτερα...μαλλον τιποτα το ιδιαιτερο!Εχουμε εναν χαρταετοαπο περσι που δε τον πεταξαμε αλλα με τετοιο καιρο χλωμο το κοβω...

Την Κυριακη μονο λεμε μηηηηηηηηηπως κ παμε αυτο το μονοημερο στον Παρνασσο αλλα δε λεω μεγαλες κουβεντες :-$ !!!

Καλε που ειναι αυτη η Αγγελικουλα πια :shock: ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελούδι μου,πώς κ δε θυμάσαι τι σπουδάζει η Δωρούλα ρε συ..

Φημίζεσαι για την μνήμη...ελέφαντα που διαθέτεις!!! :)):))(Λατρεύω να σε πειράζωωωω!!!!!)

Εννοείται οτι σε περιμένουμε για skiing!!!!

Κ εμείς καλά είμαστε,μόλις γύρισα,είχα πάει το νινί μου στη μαμά(Παρασκευή,μερα του

baby parking!),στο γυρισμό σταμάτησα σ ενα ζαχαροπλαστειο που φημίζεται για τα

τουλουμπάκια του,πήρα μισό κιλό σκέτα κ μισό με σοκολάτα κ χάφτω μεσημεριάτικα

το βόδι... 3:-O3:-O3:-O

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω τουλουμπακια!!!!!!!!!!!!Τελεια!!!!!Ο αντρας μου μπορει να τσακισει ολο του κουτι σε μιση ωρα αν δεν τον συγκρατησω!!!!

Χαχαχα ελα ντε!!!Πως κ δε θυμαμαι εγω :lol::lol: ?!!!Για πειτε τι???Κατι με θετικες επιστημες ή λεω μπουρδες??

Το εχει στρωσει δλδ Ντινακι μου εκει??Σημερα το πρωι εβλεπα σε ενα καναλι που ειχε ζωντανη συνδεση με Παρνασσο κ ελεγαν οτι περιμενουν κοσμο το Σ/Κ κτλ...για να δουμε...θα μας περιμενουν ή θα μου τη σκασουν παλι :lol: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E λοιπόν,αν ήξεραν οτι είχες σκοπό να πας κ εσυ,είμαι σίγουρη πως ούτε

στις ειδήσεις θα έλεγαν οτι περιμένουν κόσμο στον Παρνασσό... =))=))

Κορίτσι μουουουοουυυ!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::x

Εδω σταμάτησε να χιονίζει κ όχι,δεν το χει στρωσει..αυτό μας έλειπε..παει που πάει

η δουλειά κατα διαόλου,αν το στρώσει κιόλας,δε θα κάνουμε ούτε σεφτέ.. ~x(

Αλλα ακούω πως στο χιονοδρομικό μας επάνω στο βουνό γίνεται χαμός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...