Μετάβαση σε περιεχόμενο

Α-ΣΤΑ-ΜΑ-ΤΗ-ΤΑ μωράκια Μαίου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009 νο7!!!!!


Recommended Posts

πάντως να ξέρετε ότι στα 2α όλα είναι πιο μεγάλα.

εγώ όπωσ είμαι τώρα πηγα να γεννήσω.

χώρια που τα κοκκαλα τησ λεκάνης μου τα νιώθω ήδη να έχουν ανόίξει.

πως είσαι στον 9ο. μάλλον επειδή γέννησα το 1ο φυσιολογικά. νομίζω ότι θα γεννήσω πολύ πιο εύκολα από τις 17 ώρες αυτή τη φορά.

αρκεί να μου χει πάρει θέση ο μαγκας, το κουβεντιάζουμε κάθε μέρα, ότι π΄ρεπει να είναι καλό παιδί και να βοηθη΄σει τη μανούλα, ν αέχει ξεκινήσει σιγά σιγά να είναι ανάποδα γιατ΄΄ι ο 1ος από 6 μηνών ήταν έτοιμος αλλά στο τελος δεν ήθελε να βγεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπεραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι ομορφες και τεραστιες κοιλιες ειν' αυτες......................????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Φτου-φτου-φτου-φτου μη σας ματιασω.... Ειλικρινα χαιρομαι πααααααρα πολυ για ολες σας...

Βρε κοριτσια.... τωρα που εχω παχυνει σαν την αρκουδα, εχω πιο μεγαλη κοιλια απ' οταν ημουν εγκυος.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: και το στομα μου δε το ραβω.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: .............

Ζαιρακι ευχομαι να γεννησεις πολυ γρηγορα τον μικρο και να μη σε ταλαιπωρησει καθολου αυτη τη φορα... Ξερω πως ειναι... το βιωσα σε ολο του το μεγαλειο... Απο την Τεταρτη περιμενα πανω σε ενα κρεβατι με ορο και πονους, και η μικρη μας εκανε την εκπληξη Παρασκευη ξημερωμα...

Καμια συνεργασια για παυσιπονα-επισκληριδιο-συμβουλες-ανασες... ΤΙΠΟΤΑ! :(

Και οταν η κατασταση εφτασε στο αμην... ηταν πια αργα για χαιδεματα....

Μπηκε η επισκληριδιος μια ωρα πριν γεννησω... και μουδιασα οταν με πηγαιναν στο δωματιο...ΑΠΟΤΥΧΙΑ... :( ... Τι θυμαμαι κι εγω τωρα.... Ουφ!

Ιφιγενεια εχω μεινει... :shock::shock::shock::shock::shock: Ετσι ειναι οι κοιλιες 5 μηνων????? Φτου σκορδα.. Μπεμπης μου "μυριζει"...!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Και ο Κων/νος..... αχ! τι παιδι... τι ομορφιαααααααα!!!!!!

Σε λιγο καιρο θα εχεις δυο μπουμπουκακια μες στο σπιτι σου...! Τι καλα!! :x:x:x:x:x

Ντινακι μουυυυυυυυυυυυυ.........!!!!!!!!!!!!!!!

Η πιο ομορφη minnie που εχω δει!!!

Να..... στο σταυρο που σου κανω... :ympray:

Εχει ψυλωσει τοοοοοσο πολυ το Ολινακι μας... πω πω....

Ξερεις τι θυμηθηκα χθες?

Οταν ειχαμε αρχισει να πρωτομιλαμε στο μαμμυ, που με ειχες ρωτησει ποτε γενναω και σου ειχα απαντησει "αυριο"....!!! Δε θυμαμαι σε ποιο θεμα γραφαμε τοτε.... :mrgreen::mrgreen:

Χρυσα περιμενουμε φωτο και με την δικη σου κοιλιτσα!!!!!!!!!!!!!

Καρολ φιλια σε σενα και την ομορφη κοριτσαρα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλορίζικο κοριτσια!

να ναι καλα τα παιδακια μας,εμεις και τα βρεφακια που ερχονται!

με το καλο να φουσκώσουν και αλλές κοιλίτσες!

τι ωραιες κοιλιτσες ειναι αυτες!ζηλεψα παρα παρα παρα πολυ!και εγω θελω!

χρυσα μπραβο για το γιο!τελικα το ενστικτο της μανας!

εγω ειχα παρα μικρη κοιλιτσα!να δουμε αμα κανω δευτερο!

φιλια πολλα πολλα

παω να συζητησω θεμα διπλωματικης με τον καθηγητη και δεν εχω ιδεα τι θα του πω!καμια βοηθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια και γρηγρορα και στα δικα σας μς κοιλιτσες φουσκωτες.φανη μου με μπερδεψες.παντως για διευκρινηση οι 2 πρωτες φωτο ειναι απο τωρα μετα οι 2 ειναι του κωνσταντινου και οι 2 τελευταιες απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη...

ζαιρα μου μακαρι να κανεις ενα 2ωρο και εγω αυτο λεω στη πρωτη γεννα εκανα 8 ωρες με 2 ωρες σπρωξιμο τρελλο.ελπιζω τωρα να κανω 3 ωρες βαρια 4 μακαρι παντως ο γιατρος ου ελεγε οτι η 2 γεννα ειναι πιο ευκολη η τριτη δεν το συζηταμε μακαρι και με λιγους πονουσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zαιράκι μου καλά έκανες κ τις μετεφερες εδω τις φωτο,να σας καμαρωνουμεεε!!Με τη σειρά μου κ εγω εύχομαι ολόψυχα να γεννησεις με ΕΝΑΝ πόνο

κυριολεκτικά...Αντε ας ειναι κ 2!!!!!!

Φανούλι μου τότε γράφαμε στο "Σςςςς,λέμε τα δικά μας"..Τι ωραίες εποχες,τις νοσταλγω

πολύ να σου πω την αλήθεια...Τότε είμασταν όλες μία παρέα,δεν είχαμε χωριστει σε

ομαδούλες όπως τώρα..Εγκυες,μανουλες,wannabe μανούλες...σ ενα μαντρί ουλ!!! :))

Κ απο τότε μιλούσα με εσενα,με το Βουλίνι μου(Κρητη),την Εβινούλα μας,την συμπεθερα μου,

κ αλλα κορίτσια που τωρα χαθήκαμε..Την Σωσω,την Θούλη,την Υβόννη,την Denim κ.α....

Ευτυχως υπάρχει κ το φεις κ καποιες σχέσεις συσφίγγονται περισσότερο... :x

Για τις γεννες,ασε μη μιλας...Χαλάλι τους,δε λεω...Αλλα κ εγω,εκτός απο το ζόρι της

πρόκλησης που έφαγα(όλοι λενε οτι σε σχεση με τους φυσιολογικους ειναι το άσπρο με το

μαύρο κ βεβαια το μαυρο ειναι η πρόκληση),ήμουν κ 2 μήνες χάλια,με ζημιά στο έντερο,φλεγμονες

στα ραμματα,κάθε μερα με κλύσματα,πόνο,κλάμματα...Είχα σαραντισει θυμαμαι κ ακόμη

δε μπορούσα ούτε να κάτσω σαν ανθρωπος... :-s:-s

Γι αυτο θυμωνω πολυ οταν μου λενε,αχ τι καλα που δεν εκανες καισαρικη κ δεν είχες

το "μετα"...Εγω κ ο αντρουλης μου ξερει αν ειχα το "μετα" ή όχι...

ΧΑΛΑΛΙ όμως κ παλι χαλάλι....γερα να ειναι τα μωρακια μας κ δε θελω τίποτα άλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο μεσημερι καλη εβδομαδα......καλε πολυλογουδες ανοιξατε καινουργιο θεμα; γεμισατε 3 σελιδες; αν σας πω τυχαια το βρηκα....κολαει κ ο υπολογιστης αυτες τις μερες τα νευρα μου.... :x

Μαρακι καλε εσυ μας ξεπερασες ολες στο γραψιμο!! που να εμπενες κ πιο συχνα :lol: παντως ο μικρος νομιζω ερχεται δευτερος μετα την κορη της Φανης φυσικα στα λογακια που λεει...πολυ γελασα εκει που μπερδευτηκε με το πουλι κ το πιπι.... :lol:

Ζαιρακι τι ομορφο ξανθο συνωνοματο αγορι που εχεις; κ αν ειδα καλα κ αυτος με το πλυντηριο πιατων ασχολειται λες νας γινουν τιποτε τεχνικοι.... ;)

η κοιλιτσα σου μια χαρα μου φανηκε,αντε να παρεις την αδεια σου κ να ξεκουραστεις... ;)

Στελλα καλα κανατε τοσες ετοιμασιες κ να μη μπορειτε να πατε;τι να πω βρε κοπελα μου ελπιζω να ηρεμησες με τις σοκολατες κ την Αφροδιτουλα αγκαλια.... :x

Κωνσταντινα η μινι σου μια κουκλα, τι ναζι τι ομορφια......φιλακια πολλα να της δωσεις :x

Χρυσα ευχηθηκα στο fb αλλα το κανω κ απο εδω με το καλο κ ο δευτερος γιος σου.....ποιος στη χαρη σου 3 αντρες θα σε φροντιζουν... :D

Ιφι μου μια χαρα ο Κωνσταντινος,αλλα κ εσυ η κοιλιτσα για 5 μηνων καλα ειναι.....περναει ο καιρος κοριτσια,ειστε λιγο πιο κατω απο το μισο.... ;)

Καρολινακι τη νυφουλα μου δε θα τη ντυσεις; :?: τι κανετε πως ειστε; ο γαμπρος σου πηγε σε βαπτιση χθες κ φυσικα γυρισαμε ολη την εκκλησια,σε ολο το μυστηριο..... :o:lol: να σας πω εχει τωρα 3 πρωινα δε θελει το γαλα :?: με το ζορι 100 γραμ ενω τρωει απ 'ολα....

σας ευχαριστω ολες για τα γλυκα σας λογια για τον ζορο μου :x το σαββατο θα τον ξαναντυσω κ θα παμε σε παιδικο παρτυ,αν κ ειναι την ωρα που κοιμαται...θα δουμε....τα φιλια μου σε ολες καλο απογευμα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαιρακη θα γεννησεις στο πιτσ φυτιλλη.. η Θουλη και η παπακι γεννησαν πααααρα πολυ γρηγορα τα δευτερα νινακια τους!!!

Συμπεθερα ασε ασε..τωρα ολοι ειμαστε σκορποχωρι...

Νινινα τι να σου πω...εγω θα εχω να φροντιζω 3 αντρες ...οχι τρεις αντρες εμενα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεεεεεεεερα πολυλογουδες μου...σας εχασα.......

Αυτο το Σαβκο το ριξα στο διαβασμα..ουφ βαρεθηκα,σημερα εδωσα το ενα μαθημα κ την Πεμπτη το αλλο κ...ΤΕΛΟΣ.............. [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif]

κΑΛΑ ΕΙΣΤΕ;;;μα τι να πρωτοσχολιασω........

Κωνσταντινουλα, η Μινυ τελειααααααααα απαιχτη για φαγωμαααααα :-*:-*:-*

Καρολ μου, τελεια η παπενια ειδα τις φωτο στο φεϊς,εσθ δεν θα την ντυσεις;;;

Κατερινα, κ ο Ζωρο ολα τα λεφτα....πανω στο αλογο!!!!

ΖΑιρα, τελειος ο μικρος, ειχα καιρο να τον δω.......κ η κοιλιτσα σου τεραστιαααααααα μπεμπη εχεις κ συ;

Ιφιγενεια, κ σενα μαλλον για μπεμπη σε βλεπω.....κ ο μικρος πολυ γλυκας αλλα γιατι λες οτι εχει λιγα κιλα;μια χαρα ειναι βρε...

Παντως κοριτσια κ γω ενω μεχρι τον 6ο δεν φαινομουν οτι ημουν εγκυος ξαφνικα σαν να μεγαλωσε αποτομα..σαν τεραστιο μπαλονι ηταν, καθολου δεν μου αρεζε αφου βλεπω φωτο κ λεω πως ημουν ετσι...ενω ειχα τελεια εγκυμοσυνη το ειχα παρει στραβα το θεμα της κοιλιας κ δεν εβλεπα την ωρα να γεννησω....δεν ξερω γιατι .... :-s:-s:-s .

Κωνσταντινουλα, γιατι τετοια ταλαιπωρια περασες;;;;Βλακειες του γιατρου ή κατι αλλο;;;

Κοριτσια αυριο μπανει η ανοιξη κ εχει ψοφοκρυο εδω κ απ οτι ακουσα ετσι θα συνεχιστει για αρκετες μερες ακομη..... :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss ....

α ξεχασα να σας πω..επιτελους αρχισε να λεει τ ονιμα του....ΤΑΤΟΟΣ καλα δεν ειναι για αρχη;;;;

Χρυσα, με το καλο ο 2ος μπεμπαροοοος κ περιμενουμε κ φωτο απ το νεο σας δωματιο........

πολλα πολλα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* σε οοοοολες...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδιααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Καλό μας μήνα ρε κοριτσάρες!!!

Ζαιράκι μου κ εμένα η κοιλίτσα μου ήταν εκτός απο μικρή κ μυτερη...Αφού οι

παλιές,κ συγκεκριμένα μια θεία του Κώστα μου λεγε οτι ο γιατρός έκανε σίγουρα λάθος,

οτι θα κανα αγόρι.. :)) Αρα τελικά είναι στο σωματότυπο μαλλον κ όχι στο φύλο του

παιδιού!!!

Σες μου καλημερούδια...τι κάνει ο φοφο μου??

Δωρούλα μου,όχι ΄γιατρός μια χαρα με πήγε,αλλα Κωνσταντίνα-Τεχνητοι πόνοι χωρίς

επισκληρίδιο, 0-10!!!!!!Τα είδα όλα μπλε!!! @-) Κ απο το τρελό μου ζόρι όλα τα επακόλουθα...

καθε μια εβδομαδα ήμουν σε χειρουργο για παρακολούθηση..Στο τσαφ τη γλίτωσα την επέμβαση

στο έντερο...Οι φλεγμονες απο τα ραμματα ηταν γιατι τα ραμματα ηταν απ αυτα που περιμένεις

να πεσουν μόνα τους,κ τα "κουβαλούσα" 1 μήνα ακριβως...Ασε,ασε,τι να σου λέω...Ενιωσα

καλά οταν το μωρό ήταν 2 μηνων ακριβως!!Μεχρι τοτε ούτε στα πόδια μου μπορούσα

να σταθω...

Περασμένα......ξεχασμενα...(???)

Νινίνα μου αυτο με το γαλατακι είναι φάση κ θα περάσει σιγουρα..Κ αφου ειναι το

πρωινό γάλα μην ανησυχεις καθόλου!!Έχεις όλη τη μερα μπροστα σου να τον ταίζεις...

Φιλάκια,ευχαριστω όλες για τα καλά σας λογακια!!!!Ματς μουτς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!

Εγω παλη ειχα..και εγω στρογγυλη κοιλουμπα!!!!

Και επισης σημερα εχω πονοκεφαλο...και θελλω να παω σπιτι μου στο μωρο μου να παιξω μαζι του..

χτες αδειαζαμε το δοματιο και κουραστηκα...και ακομα δεν τελειωσα...

ποοοοσσσσααααα πραγματα εχω..πρεπει να αρχισω να δινω και να πεταω...δεν γινετε αλλιως

Συμπεθερα καλημερα...καλα ειναι ο φοφο...καθε μερα και πιο ζωηρος..

η Ολινα μας;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε συμπεθερα,έχουν πιο πολλά πράγματα κ απο μας!!!!Κ όχι τίποτα αλλο,

θα κανεις παλι φοφουδακι κ δε μπορεις να δωσεις κ οοολα τα ρουχα σας,ολο κ θα

τα χρειαστεις!!

Αχ,κ το Ολινάκι μια απ τα ίδια!!!!Το μόνο πράγμα στο οποίο βλέπω διαφορά είναι

οτι με αντιλαμβανεται περισσότερο..Ότι κ αν της πω,το πιάνει με τη μια κ τουλάχιστον,

δεν κινδυνευει πια κ τόσο η σωματική της ακεραιότητα... #:-s Αλλα το σκαρφάλωμα,σκαρφαλωμα,

το τρέξιμο,τρέξιμο κ οι σκανδαλιές,σκανδαλιές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα καλο μηνα κοριτσια......βαλατε μαρτη στα παιδακια σας; εμεις ναι... :D για την περιπτωση που δεν ξερετε τι ειναι, προκειται για ενα βραχιολακι με κοκκινη κ ασπρη κλωστη, το φορουσαμε παιδακια ολο το μηνα για να μη μας καψει ο ηλιος του μαρτιου.... :lol:

απο κοιλιες που λετε τωρα κ εγω μετα τον 8 φουσκωσα, αφου πηγαμε τοτε για να δουμε για τα επιπλα κ με ρωτουσαν σε ποιο μηνα ειμαι; νομισαν στον πεμτο κ απο κιλα 12 ειχα παρει,αλλα ειχα πρηστει τελευταιο μηνα.... :shock:

Κωνσταντινα για το γαλα ξερω πως ειναι φαση, αλλα ζοριζομαι γιατι επινε 240γραμ, κ τωρα ουτε 100,κ σημερα ειναι ορθιος απο τις 6 κοριτσια,τον βαζαμε στο κρεβατι κ ουρλιαζε,ο αντρας μου λεει φταιω που τον κακομαθενω... :cry: σε καποια στιγμη μας κοιμησε κ εφερνε γυρες στο σπιτι, ευτηχως εχω μαζεμενα τα επικυνδινα πραγματα ;) κ χθες με τρελανε βγηκανε με τον πατερα του εξω να σιδερωσω, κ νομισα πως την πιπιλα του την ειχε πεταξει καπου οπως παντα....τελειωσα λοιπον κ κανω ολο το σπιτι ανω κατω,κρεβατια, καναπεδες, οπου μπορει να ειχε παει....περνω τηλ τον αντρα μου κ του λεω δεν τη βρηκα ελατε να αποστειρωσω μια αλλη για να κοιμηθει.....κ μου λεει μη ψαχνεις αλλο την εχει μαζι του στο μπουφαν!! :o τα ειδα ολο λεω καθαρμα τι καψονια μου κανεις......αλλα ξερετε κοριτσια τι αδυναμια του εχω κ ας με τρελενει :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχχαα.... :)) Μα τι παιδιά!!!!!!!!!Νινινα μου,αν σου πω χθες

με μια φιλη αυτο συζητουσα..Ειχα 15 πιπίλες,τις 6 τις πέταξα γιατι τις εκοψε...

Εχει μια στο ντουλάπι κ μια στο τραπέζι,οι υπόλοιπες πού ειναι..?????Τις καταπίνουν

τα άτιμα????????Ποιός ξερει πού θα βρω πιπίλες αν αρχισω να αδειάζω καλάθια

συρτάρια κ ντουλάπια.... =))

Υ.γ.ακόμη τις αποστειρώνεις τις πιπίλες του??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλο μηναααααααααααααα κοριτσακια μου...!!!!!!!!!!

δωρουλα μου και συμπεθερουλα μου δεν θα το ντυσω το κοριτσακι μου τιποτα μαλλον φετος...εψαχνα κατι που θελα και δεν το βρηκα ...τεσπα..του χρονου να μαστε καλα....

αλλα δεν παυει να εχω μια στολη παντα πανω της...καλε αυτου του παπιου!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τι παπιο μανα ειμαι ....χαχα

στελλουνι μου η ομορφη αφροδιτουλα μας και η εξισου ομορφη μανουλα !!!!! καλα?

χρυσα μου τι κανεις αγαπη μου? αντε με το καλο να ρθουν τα επιπλακια σας...μακια πολλα στον φοφοοοοοοοοοοοοοοοοο μας!

αγγελικουλαααααααααααααααα..σε επαιρνα και δεν το σηκωσες...εισαι καλα???????????????????????????

φανουλι μου και πολυλογουδικια ατατινα :lol::lol::lol: πολλα πολλα φιλια...

τα δικα μας νεα λογακια..

εντο(εδω)

εκει..

κοιτα...

αντε...

αντοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο κλασσικα(αντωνης) η μεγαλη της αγαπη....εχει αρχισει και φαινεται μιαμικρη καψουροαδυναμια.....λιωνειιιιιιιιιιιιιι ...και εγω σαν να ζηλευω λιγακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω υπομονη με τα παιδια μαςποτε ετσι ποτε αλλιως...

οσο για τις πιπιλες και εγω εχω κανα 15 σιγουρα και μερες μερς μενω με 2 μετα ψαχνω και τις βρισκω ως συνηθως κατω απο το κρεββατι γιατι μονο στον υπνο τις εχουμε και σιγα σιγα θ την κοψουμε...εγω τις βραζω μια στο τοσο στο μηνα ας πουμε...

απο πραγματ σες δεν το συζηταω και τωρα με το 2 αυτο σκεφτομαι χαμος...

εγω καλα υποφερω απο δυσπεψια στον κωνσταντινο το ειχα απο 1-3 μηνων και μετα απο τον 7 ως το τελος τωρα απο 1-3 και ξανα απο τον 5 παλι μονο στον 4 δεν ειχα..χθες εφαγα κοτοπουλο με πατατες και το χωνεψα 11 το βραδυ σημερα το πρωι εφαγα 2 κομματια κεικ και τα χωνευω απο τις 10 μεχρι και τωρα με λιγα λογια εχω ενα ζορι συνεχεια γιατι γαμωτο...και σκεφτομαι αν θα φαω για μεσημερι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα....!!!

Αχ! Βρε Ντινακι τι τα θες τωρα με τις γεννες........? :?:?:oops::oops::oops::oops:

Παει περασαν... Δε μπορω να καταλαβω πως γινεται και γεννανε μερικες γυναικες τοσο γρηγορα και μετα ειναι μια χαρα... Η πρωτη μου ξαδερφη γεννησε και τα 2 της παιδια στην 35εβδ+6ημ. :shock: και μεχρι να φτασει στο μαιευτηριο γεννουσε σε 5 λεπτα.. χωρις κλισμα-ξυρισμα-επισκληριδιο κτλ..

ΑΛΛΑ! Μεχρι και σημερα που τα παιδια ειναι 10 και 7 ακομη εχει ενοχλησεις απο την ραφη οταν φοραει στενο παντελονι...

Εγω παντως ειμαι μια χαρα... Σα να μην εχει συμβει τιποτα...!! :D:D:D:D:D:D:lol::lol:

Καρολινακι..... τι ωραιααααααα που τα λεει η παπενια...... :D

Αντε δε θα σταματαει κι αυτη σε λιγες μερες..

Για την Ατατινα δε θα πω τιποτα.. :D (ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΖΩ ΚΟΣΜΟ..... :D ...)

Μονο οτι ειναι καλα!!! Και σας στελνει πολλα φιλακια!!!!!!!!

Κατερινακι μου γλυκο.... φαση ειναι και θα περασει.. μπορει να εχει καποιες ενοχλησεις το μικρο και να μη θελει να φαει, με αποτελεσμα να μη χορταινει και να σου ξυπναει παραξενες ωρες... ή τελος παντων ωρες που δεν εχετε συνηθισει...

Καλα απο πονηρια αλλο τιποτα.... Ακου εκει ειχε την πιπιλα στο μπουφαν ο νοικοκυρης... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ... Εμ! Πως! Ετσι θα εβγαινε βολτα? :lol:

Χρυσα μου καλο κουραγιο με το δωματιο... να μη κουραζεσαι.. Σιγα-σιγα..

Βαλε και την πεθερα να κανει καμια δουλεια... :lol:

Ουφ! Περαστικα και για τον πονοκεφαλο... Πικρα... Αντε να πας σπιτακι σου να κουλαρεις..

Δωρουλα μου ειναι να μη παρουμε μπρος εμεις... Μετα ποιος μας πιανει!!

Ειλικρινα πρωτη φορα ακουω γυναικα να μη θελει ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλια στον Τατο απο την Ατατινα.......................!!!!!!! =))=))=))=))=))=)):))

Εχουν τελικα πολυ γελιο οταν αρχιζουν να μιλανε... τα λενε ολα με τοσο στιλ... :x:x:x

.... Σημερα ο Β πηγε την μικρη για εμβολιο, δυστυχως δεν μπορεσα να φυγω απ' τη δουλεια και ηταν η μονη φορα που δεν ημουν μαζι της.. :(:( .. Εφτασε 11.800 το σαμιαμιδι μου και 85 εκ!!!!

Βλεπω φωτο πριν ενα χρονο και μου φαινεται τοοοοοοοσο μικρουτσικη... 8-}8-}

Καλα κανω και δε σκαω για τον αν θα φαει η οχι... Μια χαρα βαρος πηρε παλι.. 700 γραμ. σε 40 περιπου μερες!..

Ποιο καλο κοριτσι θα ερθει να μου σιδερωσει?

Πως βαριεμαι........ θελω να ξαπλωσω αλλα μετα θα τρεχω μεχρι τα ξημερωματα...

Καλο απογευμα σε ολες (γκαστρωμενες.. και μή)....!! [smilie=walk.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Φανούλα μου,για έναν χρόνο πριν μιλάς????Εδω εγω σήμερα συγκεκριμένα,

έβλεπα φωτο απο το καλοκαίρι κ πραγματικά μου φαίνεται τόόόόσο μωρούλι..!!!!

Πόσο γρηγορα περνανε οι μέρες,οι μήνες,τα χρόνια ρε...αφου συνηδειτοποίησα οτι

πρέπει να ζω την κάθε στιγμή τωρα κ να μην τρελλαίνομαι με αυτα που κάνει το κοριτσάκι μου,

αντίθετα,να γελάω...Γιατι μέχρι να πω κύμινο θα χει γίνει μεγάλο κοριτσι κ θ αναπολώ

τις μέρες που μου κανε σκανδαλιές,που μου γκρέμιζε το σπίτι,που γεμιζε το πλυντηριο

πράγματα,που πετούσε στο (αναμμένο) τζάκι αρκουδάκια κτλ κτλ κτλ κτλ...!!! 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα και καλορίζικο το Νο7!!!!!!!!!!!

Ο Γιώργος μου δεν είναι καλά....από χθες ξεκίνησε με λίγο βήχα,μυξούλες και σήμερα έχει πυρετό και μια γκρίνια απίστευτη!!!!!!!!!!!!!

Κι εγώ που νόμιζα οτι θα τη γλιτώναμε με τις βρωμο ιώσεις!!!!!!!

Δε προλαβαίνω να σχολιάσω(δυστυχώς) πολλά,μόνο θα πω,

Ζαιρα κουκλί το παιδάκι σου!!!!!!!!

Ιφιγένεια τι παίδαρος!!!!!Σαν παιδάκι 5 χρονών μοιάζει!!!!

Φτου!Φτου και στα δύο!!!!!

Οι κοιλίτσες σας είναι απόλαυση!!!!!!!Πραγματικά αναπόλησα την περίοδο της εγκυμοσύνης μου!!!!

Κορίτσια μου σας αφήνω...

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aαααχχ Μαράκι μου,περαστικά σας κοριτσάκι μου...

Να σου πω την αλήθεια,μετα απο τέτοιο χειμώνα με το Ολινάκι,βλέπω τη

φωτο προφιλ σου,με τόσα παιδάκια γύρω γύρω κ αγχώνομαι τρελά όμως!

Ας ελπίσουμε να γίνει καλά σύντομα το πουλί μου!Μάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι κανονικα θελει χοντρες κλωστες αλλα επειδη δεν ειχα πηρα τισ απλες και τις τυλιξα πολλες φορες και εγινε σαν χοντρη...

αχ εγω δεν θελω μεγαλη κοιλια και το ελεγα και στη πρωτη εγκυμοσυνη και σε αυτη αλλα μεγαλες....

δεν πειραζει χαλαλι.

μεγαλωνουν κοριτσια τα παιδια μας και εγω βλεπω τον κωντασντινο μου κια παθαινω πλακα οταν το συνηδειτοποιω ποσο μεγαλωσε και ποσο γρηγορα περναει ο ακιρος ωρες ωρες σκεφτομαι την μαμα μου που δεν μας εχει κοντα και λεω πως να μην την λειπουμε αφου και εγω μεθαυριο ετσι θα νιωθω με τα παιδια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕς..........

Ειπα να κανω ενα διαλλειματακι απ το διαβασμα.....

Βαλατε Μαρτη;;;;;Εμεις μονο για μιση ωρα παραπανω δεν τον κρατησε...αχ! ετσι κ αλλιως ο ηλιος Α Φ Α Ν Τ Ο Σ.........πολυ κρυο ειχε κ σημερα.....

Κωνσταντινουλα μου, ναι περασμενα κ ξεχασμενα κυριως!!!!!!!!!!

Φανουλα, Ατατινα ειναι η Αναστασια;;;;Φανταζομαι πως το λεει.......

Μολυ, πολλα πολλα περαστικουλια ευχομαι κ να την περασετε ελαφρια οσο γινεται...

Νινινα, πονηρος ο μικρουλης....κ γω της βαρεθηκα αυτες τις πιπιλες πια....συνεχεια να τις ψαχνεις, να χεις παντα μαζι σου περισσοτερες απο μια γιατι μια ισον καμια, κ τι δε θα δινα να γινοταν να την κοψει αυριο κιολας.......Υπομονη ομως.........

Σας αφηνω για αποψε........πολλα πολλα φιλια κ ονειρα γλυκα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάρες μου!!!

Σημερα έχει απίστευτο κρύο κ χιονίζει απο νωρίς...Μάλλον για άσπρισμα το πάει...!

Τι να πω..???Καλό χειμώνα!!Χαχαχχα....

Κ μια που μιλάτε για πιπίλες Δωρούλα μου,κ εγω αυτό σκεφτόμουν χθες,πώς θα την

κόψουμε...Αφου της άλλαξα σεντόνι,της έβαλα αυτό με τη Μίνυ κ επειδή έχει πολλά σχέδια

επάνω,μες στο σκοτάδι η πιπίλα πολλές φορές δε φαίνεται κ δε τη βρισκει μες στυ νυχτα

το μωρό μου κ με φωναζει!Πάω,τη βρισκω κ μόλις της τη δινω πέφτει τούφα!!!

Μάλλον οταν μιλήσει θα καταφερουμε να την κοψουμε,που θα της πω κανενα παραμυθακι

κ θα μπορεσει ίσως να με πιστεψει κ να μη μου την ξαναζητήσει!

Το παιδί μου ακόόόόμη κοιμάται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα!!!!!

τι μου κανετε;;;;;

εγω χμ καλα..

σημερα ποναει λιγο ακομα το αυτι μου..αντε να δω ποτε θα σταματησει ο πονος..

και επισης το στομαχι μου..μπλιαξ

Για πιπιλες δεν μπορω να σας διαφωτισω..ο φοφο δεν πηρε ποτε του πιπιλα

Εμας εχει μονο κρυο..χιονι δε φενεται στον οριζοντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...