Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

Γεωργία μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Εγώ σε πεθύμησα πολύ πολύ...........

Μη στεναχωριέσαι........όλα καλά θα πάνε και νομίζω πήρες μια πολύ σωστή απόφαση...........να κοιτάξεις λίγο και συ τον εαυτό σου επιτέλους..........Ας σκεφτεί και ο Αλεξ τι θέλει και αν του κόβει ξέρεις τι πρέπει να αποφασίσει......αν δεν του κοβει τι να πω?????????Δε θα βρει καλύτερη πάντως!!!!!!!!!!!

Εμείς τα ίδια.........όλα καλά..........δουλειά σπίτι κ.ο.κ.

Την Παρασκευή θα πάμε σε καρναβαλλίστικο πάρτυ και δε ξερω τι θα ντυθω............πείτε καμιά ιδέα..........

Αλέκα αυτό θα πει υπερπαραγωγή!!!!!!!!!!!!!Βάφτιση με 4 νονούς και χωρίς τίποτα άλλο............. :lol::lol::lol::lol: Τι να πεις????????Αφού 2 και πολλοί είναι........τι τους ηθελε 4?????????

Για να παίρνει 4 δωρα κάθε φορά?????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σου γιωργισ χαθηκεσ καλε αλλα καταβαθοσ καταλαβαιναμε οτι κατι εγινε κ δεν σε αναζητησαμε πολυ :):) ....ευτυχωσ ολα πηρα τον δρομο τουσ σασ ευχομαι τα καλυτερα για την οικογεννια σασ ;)

πο πο αλεκαα :shock: 4 βρε παιδι μου :shock: λεσ κ δεν θα κανει αλλο παιδι ....απαπα εγω δεν θα ηθελα :oops::oops: πολλεσ παρεξηγησεισ μπορει να γινουν :? τελεια περηγραφη ειμουν κ εγω εκει :lol::lol::lol:

ελεναααα πωσ περασεσ σημερα :mrgreen:

εγω σταματησα κ εσυ αρχισεσ αντε κ του χρονου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο κοριτσια το νεο θεμα

αργησα αλλα σας βρηκα

λεω την αληθεια δεν τα διαβασα ολα

εφτασα μεχρι την σελιδα 4... ειμαι απαραδεκτη

ελενα πως ειναι το παιδι τωρα? επαθα πλακα

εμεις οταν καναμε το μηνιγγιτιδοκοκκο καναμε πυρετο μεχρι 38,6 2 μερες πανω κατω και συνολο με 37,5-37

η ολη κατασταση κρατησε 5-6 μερες

λες να παθουμε με το επομενο τα ιδια με εσας? το εχουμε σε εναν μηνα απο τωρα

εσεις οταν θα ειναι η επομενη δοση για αυτο το εμβολιο θα το κανετε κανονικα?

φιλια σε ολες κουκλες και ευχομαι να εχετε ολες μωρα που κοιμουνται πολυ και τρωνε ολο τους το φαϊ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερουδια σας και απο εμας μολις φαγαμε (εεε μπορουμε να πουμε οτι 10κουταλιες ειναι φαι) και τωρα παιζουμε.... Εκλεισα τα βαφτιστικα, εκλεισα και τα γλυκα τελικα θα παρω σε κουτακι προφιτερολ που ειναι μεσα σε κουτι στολισμενο που κλεινει με μαγνητακι αρκετα ωραιο αλλα βολευτικα με αυτο αφου κανενα ζαχαροπλαστιο δεν κανει cupcakes με ζαχαροπαστα σχεδιο. Και η τιμη 0.90 το τεμαχιο κομλε με το κουτι τους.

Συμπεθερα αντε κοριτσι μου να σου πανε ολα καλα και αστον αυτον να κρινει τι θελει... εσυ και ο Γιωργακης μας ναστε καλα και τιποτα αλλο.

Διδυμομανουλα μου γλυκια μας λειπεις βρε θηριο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!! ΠΟ ΠΟ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ :(:(:(

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ :D ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟΟΟΟΣΟ ΣΟΒΑΡΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΑΛΕΧ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ Κ ΚΛΗΝΙΚΗ.......ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΑΙ ΜΑΖΙ!! ΔΗΛΑΔΗ ΤΩΡΑ ΘΑ ΖΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Ο ΑΛΕΞ??? :o:o ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΑΚΙΕΣ! ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΔΕΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ Κ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ!!!! ΑΝ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΑΣΤΑΑ!!!! ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΕΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΑ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ 3 ΘΕΣΕΙΣ ΕΝΩ ΕΧΕΙ 6! ΘΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟ! ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΑΝΑΠΟΔΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΤΕ??? ΘΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΟΛΑ Η ΝΕΑ ΝΟΝΑ????Η ΠΑΛΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ?

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΜΑΜΜΥ ΧΑΘΗΚΕΣ!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!! ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ......ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 12ΜΗΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΟΠΟΤΕ Κ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΕΤΣΙ!

ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ :(:( ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!!!!!!

ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΕΛΕΙΠΑΝ Κ ΔΟΥΛΕΥΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ!!!

ΚΑΙ ΠΑΕΙ Ο ΚΕΝΟΥΡΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΗΤΗ Μ) Κ ΤΗΝ ΡΩΤΑΕΙ........ ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ???

ΓΙΑ ΜΕΝΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!! ΑΥΡΙΟ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΙΝΗ! ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ :(:( ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ! ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ....ΘΑ ΓΙΕΝΙ ΤΗΣ ΤΑΤΙΑΝΑΣ! Κ ΔΕΝ ΦΗΜΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου..

Άργησα και εγώ πολύ να μπω σήμερα...

Καταρχήν να πώ καλώς την Γεωργία και την Διδυμομανούλα μας..μας λείψατε και οι δύο πολύ..Γεωργία μου αλήθεια ούτε εγώ είχα καταλάβει πόσο σοβαρό ήταν..τουλάχιστον όλα μπήκαν σε μια σειρά τώρα...γιατί να μη θέλει να είστε μαζί ο Άλεξ? αντί να μη θες εσύ,δε θα θέλει αυτός? τον στηρίζεις, του συμπαραστέκεσαι..γιατί? δεν πιστεύω να θέλει να μην είστε μαζί..μόνος του να κάνει τί? εδώ μπήκε σε κλινική να φτιάξει την κατάσταση για τον εαυτό του και την οικογένεια του και θα την χαλάσει από την άλλη πλευρά? Εσύ, γνώμη μου, αφού μπήκε σε κλινική,δώσε του λίγο χρόνο να καθαρίσει το μυαλό του, να δει τη ζωή του με άλλο μάτι και να δεις που όλα θα κυλήσουν μόνα τους προς το καλύτερο πάντα..

Μαρίνα μου από στολές μη ρωτάς εμένα γιατί είμαι λίγο αναποφάσιστη..εγώ πέρσι με την κοιλιά, πήγα στο τζάμπο και βρήκα μια βολική στολή και πήρα...φέτος θα δούμε...είπαμε εγώ είμαι και της τελευταίας στιγμής!

Μπράβο Αλέκα μου που τα κανόνισες όλα!!

Έλενα μου μη ρωτήσω συναισθήματα για την πρώτη μέρα ε? :? Κάνε υπομονή για αύριο..δείξε ανωτερότητα και μη χαλαστείς...η κολλητ'ή σου δε σου είπε τί έλεγαν τόσο καιρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ????????????????? ΓΥΡΙΣΑ Κ ΦΙΛΟΥΣΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΛΕΣ Κ ΕΙΧΑ ΛΕΙΨΕΙ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!

ΣΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΓΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙ!!!!! ΕΜΑΘΑ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΜΟΥ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ Κ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!!!

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΚΟΣ Κ ΠΟΝΗΡΟΣ ΤΕΛΙΚΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες μου κ καλο μηνα να εχουμε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε πως ειστε???????τα ζουζουνια σας πως ειναι????????????

εγω δεν μπηκα χθες κ σημερα επειδη ημουν χαλια.ειχα ζαλη πολυ,αναγουλες ,πονο στην κοιλια κ φοβερη εξαντληση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σημερα πηγα στον γιατρο κ ειδα το σπορακι μου!!!!αααααχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!

τελικα οσες φορες κ να το ζησεις οι στιγμες ειναι μοναδικες!!!!!!!!!!!!!σαν να ειναι η πρωτη φορα!!!!!!!!!!!!!!!!

ειπαμε ηρθα αποφασισμενη κ θα μεινω!!!ε???????????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

απο αυτα που διαβασα καταφερα να συγκρατησω πολυ λιγα!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: συγχωρειστε με κοριτσακια ε???δεν εχω κ τοοο μυαλο τωρα!!!!!!!!

γεωργια μου καλως σας βρηκα!!!!!σε ευχαριστω πολυ!!!κ εσυ να χαιρεσε το παιδακι σου κ να το καμαρωνεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σου ευχομαι να σου πανε ολα μα ολα καλα κοπελα μου!!!α κ κοιτα κ λιγο κ τη γεωργια ε????????

αλεκα μου μια χαρα ολα ε???αντε πολυ ωραια μπραβο μπραβο κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!

ελενα μου πικρα σημερα ε???????υπομονη κοπελα μου.....!!!!!!!!!! η αποχωρηση με τον μικρουλι σου ε???............. με το καθισματακι ...απ'το τιποτα κατι ειναι κ αυτο που εκανες!!!!!!! :D:D:D

θενα μου υπομονη κουκλα μου,υπομονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τετοια ακουω κ πιανει πανικος!!!!!!!!!!!!!!!!..............

ρενατα μου ετσι ηρθα κ θα μεινω καλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακια μου ζητω συγνωμη στις υπολοιπες,συγχωρεστε με ε???? :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

καλο σας βραδυ κουκλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τα λεμε αυριο...........................

πολλα φιλια σε ολες σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.....

ΤΙ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΕΓΩ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΓΙΑ 2 ΩΡΙΤΣΕΣ ΑΠΟΨΕ. ΑΠΟ ΤΙΣ 2.30 ΕΙΜΑΙ ΞΥΠΝΙΑ.

ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΒΕΛΤΙΩΣΗ. ΧΘΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΙΑ ΩΡΑ. ΑΠΟΨΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΠΟΝΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ. ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ. ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΛΑΙΓΑΜΕ. ΛΥΓΙΖΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ (ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ) ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ. ΖΗΤΗΣΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΑΠΙΤΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΗ ΕΝΕΣΗ. ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ.

ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ. ΕΣΥ ΣΤΗΡΙΞΕ ΤΟΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΕΓΩ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΕΚΛΕΙΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΕΙΨΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ. ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΕΔΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ. ΚΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΑΝΕΙ ΤΟΝ ΦΙΛΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΑΛΕΚΑ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑΚΙΑ. ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ. ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΑΙ.

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο το ροζουλοσπιτο. Η μικρη παιζει, εγω εχω βγαλει ενα κριθαρακι στο ματι που με ταλαιπωρει και προσπαθω να φτιαξω το μεγαλο τον υπολογιστη που χαλασε το κουμπι.....Νεα δεν εχω εχει ηλιο εξω αυτα...

Ελενα μου γραψτους ολους στα παπαρια του Χρηστακη και μην καθεσαι να χωλοσκας γιαυτους... Οσο για τη νονα της μικρης θελει ολα αυτη να τα πληρωσει. Φυσικα επειδη εγω εχω παει και εχω κλεισει τα πραγματα ηδη εχω δωσει λεφτα χωρις να το ξερει αυτη. Αυτη ξερει τα βαφτιστικα (λαμπαδα-κουτι-λαδι) 500ευρω, 230ευρω φορεμα-καπελο-καπα και 350ευρω μπομπονιερες. Οσο για τα υπολοιπα στολιδια θα μπουν απο μενα.Δεν με αφηνει να βαλω λεφτα γιατι αυτη ειναι η νονα....

Μαριαχαρ πως εισαι σημερα???? Καλυτερα???

Θενα μου ειστε γερα σκαρια εσεις τιποτα δεν παθαινετε

Ηλιαννα μου μην αγχωνεσαι που δεν μπορεις να μπαινεις συνεχεια...εμεις ειμαστε εδω μονιμοι κατοικοι....!!!

Αααα ξεχασα να σας πω παραγγειλα μαζι με την αμαξα της μικρης παραγγειλα και ενα πυργο καθρεπτη ωστε οταν ερθουν τα πραγματα σπιτι η αμαξα να γινει μπουντουαρ και ο καθρεπτης απο πανω σας (δεν θα ειναι κολλημενος στη αμαξα, κρεμασμενος στο τοιχο θαναι). Σας βαζω φωτο

post-12053-13873936369732_thumb.jpg

post-12053-1387393637007_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Αλέκα μου καταπληκτικός ο καθρέφτης!!!Μπράβο καλά έκανες, να έχεις όλο το σετ!!Θέλω να δω φώτο τη Σάντυ να κάθεται μπροστά στον καθρέφτη και να κάνει ότι φτιάχνεται!!! :x Εγώ καλύτερα είμαι παρόλο που ξύπνησα πάλι σήμερα με δυνατό πονοκέφαλο,σιγά σιγά μου πέρασε...τί να πω? είμαι και πιασμένη σήμερα, πονάει όλη μου η πλάτη γιατί ο κύριος δεν κοιμόταν πουθενα και παρά να τον κρατάω και να ταλαιπωριέμαι και εγώ και αυτός, τον έβαλα στη μέση μας..τί το θελα? χειρότερα ήταν!Δεν τον χώραγε ο τόπος! Γκρίνια γκρίνια και γύριζε σαν σβούρα με αποτέλεσμα να μην κοιμηθούμε καθόλου καλά :twisted:

Αχ, βρε Ρενάτα μου..ειλικρινά περαστικά στον άντρα σου...υπάρχει κάποιος που τον παρακολουθεί? τί λέει? μήπως αν άλλαζε γιατρό έτσι για μια δεύτερη γνώμη? ξέρω ότι η μέση όταν την πονάς είναι....τον αγαπάς και πονάς και εσύ μαζί του και λογικό που έκλαιγες,αλλά προσπάθα να του δίνεις δύναμη..γιατί δεν είναι μόνο οι πόνοι της μέσης,επηρεάζει και την ψυχολογία του όλο αυτό..τώρα είναι που πρέπει να τρίξεις τα δόντια και να είσαι βράχος δίπλα του..

Ηλιάννα μου πόσο σε καταλαβαίνω με τις ζαλάδες και τις αναγούλες.. τελικά είτε ένα, είτε τρία, έιτε παραπάνω κάθε φορά το ίδιο συναίσθημα είναι ε? ξεκουράσου και εμείς εδώ είμαστε..δε χανόμαστε!!!

Έλενα βάστα γερά!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μας!!!

Σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια!!! Πιστεύω ότι τελικά όλα θα πάνε καλά και θα τα θυμόμαστε σαν μια κακή ανάμνηση.... Βέβαια ότι κι αν συμβεί δεν θα πέσω και στα πατώματα.... Το πήρα απόφαση!!! Σημασία έχει να είναι το μπομπιράκι μου καλά!!!

Πήρα τον μικρούλη μου και ήρθαμε στη μαμά μου να μείνουμε αυτές τις 10 μέρες... Να μην είμαστε μόνοι μας!!! Λοιπόν, σήμερα χιονίζει από το πρωί!!!!! Δεν το στρώνει αλλά έριχνε τούφες μιλάμε!!! Ο Γιωργάκης είχε χαζέψει!!!! Κοιτούσε το χιόνι λες και έβλεπε εξωγήινους!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Τον έντυσα καλά και τον έβγαλα για λίγο έξω να το πιάσει!!! Σαν μπούφος κοιτούσε!!! χαχαχαχαχαχα Έβγαλα και φωτό αλλά δεν πήρα μαζί το καλώδιο για να συνδέσω τη μηχανή με τον υπολογιστή να σας τη βάλω!!! Αύριο θα περάσω από το σπίτι να την πάρω και θα σας βάλω να μας δείτε!!!!

Λέει συνέχεια μπαμπά το πουλάκι μου!!!! Μάθαμε να λέμε και "γκολ!", "έλα", τραγουδάει συνέχεια και χορεύει (ειδικά άμα δούμε τον Gummy Bear στην TV)!!! Έχει ένα κόλλημα με κάτι φυτά που έχει η μαμά μου στην κουζίνα (σε πολύ ψηλό σημείο) και χθες του λέγαμε "πού είναι τα λουλουδάκια?" και έδειχνε κορίτσια με το χεράκι του!!! Πολύ γέλιο μιλάμε!!! Το σήκωνε ψηλά και έδειχνε προς την κουζίνα!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ρενάτα μου περαστικούλια σας!!! Τι άλλο να πω?!?!?! Δύσκολες καταστάσεις!!! Προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη μπορείς για να το μεταδίδεις και στον αντρούλη σου!!! Υπομονή θέλουν όλα... Αυτό έχω καταλάβει....

Συμπεθέρα ο καθρέφτης είναι ΤΕΛΕΙΟΣ!!! Πολύ καλή σκέψη!!! Με γεια λοιπόν τα πραγματάκια σας και περιμένουμε να τα δούμε και στολισμένα στην εκκλησία!!!!!

Ηλιαννα μου συμπασχουμε όλες μαζί σου!!! Κι εγώ έτσι ήμουν μέχρι και τον 5ο!!! Προσπάθησε να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς (τα ξέρεις βέβαια αυτά καλύτερα από εμένα - έχεις εμπειρία!) Περιμένουμε να μας πεις τα νέα από τον υπέρηχο!!!

Αχ βρε Μαράκι, τι πράγμα με τους πονοκεφάλους!!! Είναι και αυτός ο καιρός... άθλιος....

Όσο για τη γκρίνια δεν μπορώ να καταλάβω τι τα πιάνει τα μαμούνια!!!! Άμα ξεκινήσει η γκρίνια δε σταμάταει με τίποτα!!!

Έλενα μη μασάς τη μία σου!!!!!! Άσ'τους όλους να λένε και να κουρεύονται.... Το μαναράκι σου και τίποτα άλλο!!!! Κι εγώ τον είχα αφήσει στη μαμά μου 2 μέρες (για να τακτοποιηθούμε με το θέμα του άντρα μου) και τρελάθηκα από την έννοια και τις τύψεις!!! ναι κορίτσια ένιωθα τύψεις που δεν μπορούσα να είμαι μαζί του!!!!

Ελπίζω να μην ξέχασα τίποτα....

Φιλάκια πολλά και συγγνώμη για το τεράστιο post...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σχολασα!!!!!

ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΟΛΟΥΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΚΟΤΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΝΤΙ!!!!!!! ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΦΙΛΕΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ! :twisted: ΒΡΗΚΑΝ ΚΙ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΣΚΑΝΕ: GIATI SXOLAΩ STO 3ΩΡΟ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΤΑΝ ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ :o ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ 200 ΦΟΡΕΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ!!!!! Κ ΞΕΚΑΡΔΙΖΟΜΟΥΝ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ :lol::lol::lol::lol::lol: ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΑΜΥ!!! ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΤΡΕΛΕΝΕΤΕ !!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΧΟΡΟ........Κ ΕΓΩ ΑΠΟΡΩ ΠΟΙΟΝ ΕΜΟΙΑΣΕ???? ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΟ :lol::lol::lol: ΠΕΡΝΕΙ ΜΠΡΟΣ :lol::lol::lol:

ΡΕΝΑΤ Α ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!! ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΧΕΙΡΟΠΡΑΚΤΙΚΟ????? Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΑΘΕΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΣΤΗΝ ΕΔΕΣΣΑ(Η ΘΑΛΕΙΑ ΘΑ ΞΕΡΕΙ) ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΟΥ ΙΣΩΣ?

ΑΛΕΚΑ ΜΑΜΑΤΟΣ Ο ΚΑΘΡΕΥΤΗΣ!!!!! Κ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΦΥΣΙΚΑ!!!!!!! Α ΔΗΛΑΔΗ Η ΤΡΕΛΗ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ε??????ΕΥΤΥΧΩΣ!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΤΟ ΔΩΡΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολισ τελειωσα το διαβασμα κ ελπιζω να τα θυμηθω ολα :mrgreen:

ελενα η γιατροσ μου ηπε οτι ειναι αυτη η γριπη εδω στα γιαννενα το 80% το περασαν ολοι

ο αντρασ μου εκανε κ εμετουσ πονοι στα κοκαλα κ σαρανταρια καπακι κολλησαν πεθερικα ασχιμα κ αυτοι κ ολοι ειχαμε ακροαστικα κ πηραμε αντιβιωση κ εισπνοεσ κ μονο απο αυτο καταλαβαινεισ οτι ειναι η γριπη γιατι κανει πνευμονιεσ αν ειχαμε ευαισθησια δεν θα γινομασταν καλα κ θα την παθαιναμε την πνευμονια....τα παιδια εχουν κανει τα εμβολια πνευμονιοκοκου κ δεν χειροτερευουν ;)

εγω την περασα πολυ ελαφρια μονο ακροαστικα ειχα κ πηρα αντιβιοση τιποτε αλλο ;)

αλεκα τελειο μονο αυτο λεω τελειο :D

ρενατα περαστικα σασ....σημερα ηρθε ασθενοφορο κ πηρε τον μπατζανακι μου κ αυτοσ μεση ....ηταν σπιτι με ενεσεισ αλλα δεν τον επιαναν κ δεν αντεξε αλλο κ σημερα μπηκε.....κολλητικο ειναι? βασανο η μεση κ αυτοσ εχει μια κοιλη αλλα εκει που ειναι δυσκολο να την βγαλει :roll:

ηλιαννα υπομονη κοριτσι να περασουν οι 3 πρωτοι μηνεσ κ θα ηρεμισεισ .....υπομονη :cry:

γιωργια φιλια πολλα στον αρχοντα του σπιτιου σου.... :mrgreen::mrgreen: τωρα αυτοσ ειναι η κολονα.....καλα που ειστε κ χιονισε? :shock:

ελενα σε αφησα για το τελοσ....κοιτα να κανεισ την δουλεια σου κ ασ τουσ να λενε,ειναι αρχη κ τουσ πεφτεισ λιγο βαρια :? .....σε λιγεσ μερεσ θα εχουν συνηθισει ;)

εμεισ μονο γεια κανουμε κ λικνιζομαστε σε ολουσ τουσ ρυθμουσ.....η Δαναη εκανε μπροσ πισω αυτοσ κανει πανω κατω καθηστοσ :lol::lol::lol:

σημερα εφαγε μακαρονια με μοσχαρι με τα χερια μονοσ του ....προσχεσ εφαγε πιτσα μαργαριτα κ σχεδον καθε μερα τοστ :D:D γενικοσ τα τρωει ολα τωρα μονο ψαρι ακομα

πηγαμε κ στο παρι την δευτερα ηταν πολυ ησυχοσ γενικα εξω απο το σπιτι ειναι τελειοσ παλι καλα...

τον ντυσαμε κ zoρο

post-10439-13873936373417_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια χακεραδες μου θελω βοηθεια θελω κειμενο βαπτισης πριγκιππικο, γιατι η κοπελα που μου κανει το προσκλητηριο πρεπει να ξερει για να δουμε ποσο μεγαλο θα το κανουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια βρηκα να και σας το βαζω

Είμαι ένα κοριτσάκι

που δεν έχω ονοματάκι.

Θα αποκτήσω στη πορεία

με όλους σας στην εκκλησία.

Πριγκίπισσα γλυκιά θα γίνω

και έτσι πάντοτε θα μείνω.

Γυναίκα, κούκλα, παινεμένη

στα πούπουλα μεγαλωμένη...

Κι όσο για την εκκλησία

αν θέλετε λοιπά στοιχεία.

Οι υπήκοοί μου θα σας πούνε

που τυφλά με υπακούνε.

Η αυτού μεγαλειοτάτη πριγκίπισσα Αγγελική

τις …Ιουνίου 2010 και ώρα………

Στην εκκλησία …………

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψαχνω ακομη να βρω και αλλα ποιματακια αλλα και εμενα αυτο μου εκανε εντυπωση οπως εντυπωση εκανε στη κοπελα που θα μου φτιαξει τα προσκλητηρια. Αυριο θα ξερω τελικη τιμη απο αυτην για να δουμε τι θα ζητησει και πως θα ειναι το προσκλητηριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειο αλεκακι μου.... ΚΑΙ ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟ!!!!

ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ Κ ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΛΥ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ :lol: ΚΑΛΟΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα δεν βρηκα κατι αλλο να μου αρεσει... αλλα κομπλαρω λιγο στην αρχη δεν μου πολυαρεσει...για πειτε καμια ιδεα γιατι εγω ειμαι ασχετη με τη ποιηση. Σας ξαναβαζω το κειμενακι αααα βρηκα και ενα στιχακι για το τελος μαματο...

Είμαι ένα κοριτσάκι

που δεν έχω ονοματάκι.

Θα αποκτήσω στη πορεία

με όλους σας στην εκκλησία.

Πριγκίπισσα γλυκιά θα γίνω

και έτσι πάντοτε θα μείνω.

Γυναίκα, κούκλα, παινεμένη

στα πούπουλα μεγαλωμένη...

Κι όσο για την εκκλησία

αν θέλετε λοιπά στοιχεία.

Οι υπήκοοί μου θα σας πούνε

που τυφλά με υπακούνε.

Η αυτού μεγαλειοτάτη πριγκίπισσα Κυριακη

τις …Ιουνίου 2010 και ώρα………

Στην εκκλησία …………

Υπηκοοι Νονοι Γονεις

Οι νονοι μου οι καλοι

θα με πουνε Κυριακη

μα αυτοί που μ΄αγαπούν

Σαντυ θα με αποκαλούν!!!

Αυτο που εχω με ροζ γραμματα ειναι που δεν μου πολυαρεσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΑΞΑ ΘΑ ΦΤΑΣΩ

ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΩ

********************************

ΤΑ ΑΛΟΓΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΔΕΣΩ

ΤΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΘΑ ΚΛΕΨΩ

ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΣΗΜΕΡΑ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου ομορφες.... Η μικρη μετα απο τρεις φορες που πεταξε το μπουκαλι με το γαλα τωρα το πινει ολο, τι να πεις???? Σημερα λογικα θα εχω πρωτη επαφη με το προσκλητηριο.... Για να δουμε...

Θενα μου και τα τρια σου τα παιδακια ειναι κουκλια αλλα ο Ιασωνας τελειος...μπουλουκακι μου εσυ....!!!

Ελενα κοιτα στο σαιτ www.celebrityfashion.gr να δεις που ειναι τα ιδια!!!! Ωραιο το στιχακι θα το βαλω και αυτο. Καλα εκανες κοριτσαρα μου που ηπιες καφεδακι... Εγω δυστυχως αυτες τις μερες επειδη ο μπαμπας της αλλαζει χρωμα στα κασωματα της πορτας την περνω μαζι μου στο καφε!!! Και ασε τις καργιες να σκανε απο το κακο τους....

Συμπεθερουλα μου καλη δυναμη και καλο κουραγιο. καλα εκανες και μετακομισες για λιγο στους γονεις σου. Ασε μωρε το Γιωργακη να παιξει στο χιονι. Η Σαντυ μολις το πρωτοειδες στα γρεβενα το χιονι καθησε και το εγλυφε.

Η κορη μου σκαρφαλωσε πανω στη φαρμα που της εχω δεμενη στη κουνια της και κανει το τιτανικο (εκεινη που ηταν με το ντικαμπριο μπροστα και ανοιγει τα χερια). Αχ με το κεφαλι θα φυγει καμια ωρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!! :D

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΛΕΚΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ!!!! Μ ΑΡΕΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ Κ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!!! ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΕΟ!!! :D:D ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΠΟΛΛΥ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ! ΠΟΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ!!!! ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 50 ΔΟΛ!

ΑΜΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΕΙΜΕΝΟ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΑΛΛΑ ΜΥΘΗΣΤΟΡΗΜΑ :lol::lol::lol::lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...