Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδια κουκλιτσες μου κ καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ακομα κοιμαστε?????εμεις σημερα πρωινοι πρωινοι!!!!!!!ξυπνησαμε απ'τα χαραματα απο τις 9!!!!!!!!!!!

τι αλλα εσεις κοριτσια??????????????????ορεξη που την εχω πρωι πρωι ε????αφου κ εγω απορω!!!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιοσ χεραιτε....χεραιτε κανεισ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

απο τισ 7+ στο ποδι κ μεχρι τωρα κλαμα γιατι ο κυριοσ ιασονασ δεν του αρεσουν να του φωναζουν κ να του κραταμε μουτρα.....αυτα τα μουτρα εχω οταν με ξυπναν τετοια ωρα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: ......αλλα τωρα ο κυριοσ κοιματε ενο εγω θα παω για τελευταια επιτελουσ μερα στη δουλεια αλλα οταν γιρισω θα παω αμεσοσ με το ΓΙωργο λογοθεραπια κ μετα καπακι σε μασκε παρτι κ αυτο θα κοιματε για αλλη μια φορα :twisted::twisted::twisted::twisted: κ η μαμα θα πρεπει να ανεχτει τον μπαμπα που θα θελει τσαλιμακια κ θα ειναι κομματια κ ολα αυτα θα γινουν σημερα κ εγω ειμαι 'φτιαγμενει ' απο τωρα για καυγα με ολουσ οπωσ διαπιστωνετε :twisted::twisted::twisted:

κατα τ αλλα καλλα? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEROYDIAAAAAAAAAAA!!!!

ΘΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΞΕΡΕΝΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!!!! ΒΕΒΑΙΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ Κ ΕΓΩ ΓΕΛΑΩ :lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ!!!!! ΠΕΣ ΤΟΝ ΤΣΙΟΥ ΤΣΙΟΥ ΝΑ ΞΕΧΑΕΕΙ ΤΑ ΤΣΑΛΙΜΙΑ!!!!

ΠΑΡΤΥ Ε???????????? ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ!!!!!!!!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΜΑΣ Κ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΥΤΕ ΣΤΟΛΗ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΦΟΥΚΑΡΑ!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΝ ΤΗ Ν ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ Κ ΤΑ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΑ :lol::lol::lol: ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ :(

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΑΙ???? ΗΤΑΝ ΒΑΡΥ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ??????? ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ....ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΔΟΥΛΕΙΑ :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσάρες μου.........Ναι ναι ναι επιστρέψαμε παλι στη ρουτίνα μας!!!!!!!!!!Πολύ ωραία περάσαμε........δεν είχε χιόνια αλλά πολύ κρύο.........Το Σάββατο το απογευμα πήγαμε για καφεδάκι με την παρέα και το βράδυ σε μια ταβέρνα που είχε καρναβαλλίστικο και ξεσαλώσαμε..........δεν είμασταν προετοιμασμένοι για καρναβάλλι κ δεν ντυθήκαμε τίποτα αλλά χορέψαμε πολύ και διασκεδάσαμε........ο άντρας μου πήρε δύο σακκούλια από την ταβέρνα και με μια φίλη μου τα φορέσανε και ντυθηκαν κοπέλια νάυλον.........πήρανε και το 3ο βραβείο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χτες ξυπνήσαμε από τις 7 εννοείται ο κύριος Ορέστης μας ξύπνησε φτιάξαμε πρωινό και το μεσημερακι πήγαμε εκδρομή να δούμε ένα μεσαιωνικό γεφύρι!!!!!!!!!!!!!!Και μετά για φαί σε ταβερνάκι..........πολύ καλά περάσαμε..........κατά τις 6 επιστρέψαμε κομμάτια και την πέσαμε από τις 8 όλοι!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι καλά σου λένε τα κορίτσια...........άρχισε να αραιώνεις το θηλασμό......και μενα πριν ξυπνούσε κάθε 1,5ωρα και τώρα πίνει κατά τις 10 και μετά κατά τις 4.............πολύ καλύτερα...........

Σήμερα πήγαμε στο γιατρό............είμαστε λίγο φουσκες!!!!!!!!!!10500 και έχουμε ξεφύγει λέει............κατά 500γρ από το κανονικό............. :o:o:o:o:o

Είμαστε 77 εκ και πρεπει να κανουμε ασκήσεις γιατί δεν κάθεται καλά μόνος του...........γέρνει...........Κατα τα αλλα μια χαρά...............ο Ορέστης έκλαιγε χωρίς να του χει κανει κατι..............μόνο που τον εβλεπε............και μας εκανε το εμβολιο στο χερι γιατι εχει παχυνει το μπουτακι μας λεει!!!!!!!!!!!!!!!

Καλωστην Ηλιαννα!!!!!!!!!!!!Είμαι η Μαρίνα και γεννησα 28/5 τον Ορέστη...........Όλοι οι καλοί χωράνε στον ΠΑΝΜΑΙΑΚΟ..........Αφησαμε τον τιτλο αν και εχουμε μωράκια από Μάρτη μέχρι και Ιούνι γιατί έτσι ξεκινήσαμε..........σαν μωράκια Μαίου αλλά τωρα είμαστε ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ μωράκια!!!!!!!!!!!!!!

Χαίρομαι που σας αρεσε ο τιτλος μας και εχουμε και νεα μελη!!!!!!!!!!!!!!!

Παλι εγραψα ενα σορό............σορρυ

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΒΛΕΠΩ ΝΕΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΗΛΙΑΝΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΤΡΙΤΟ :D ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ 9ΜΗΝΩΝ ΓΕΝΝΗΣΑ 26 ΜΑΙΟΥ...ΠΑΡΤΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ,ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΝΤΥΣΩ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΝΑ ΔΕΙ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΔΙΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΔΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ :shock::shock: ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΟ ΠΗΡΕ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ορίστε και η λίστα μας διορθωμένη..............

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ΗΛΙΑΝΝΑ: 16 Απρ. 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Νικόλαος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

loukitsa2: 7 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

mairybaggelhs: 16 Μαϊου 2010 / αγοράκι / φυσιολογικό τοκετό

tsiggou: 17 Μαϊου 2010 / αγοράκι /

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ: 02 Ιουνιου 2010 / αγορακι / Παναγιωτης-Ραφαηλ/ καισαρικη

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω να σας πω πολλα αλλα δεν προλαβαινω σας διαβασα παντως και θα επανελθω δυμυτερη και ανανεωμενη

θενα εγω θελω γουτσου γουτσου ειναι το μοναδικο που δεν με πτοει.

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΖΗΛΕΩΩΩΩΩΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια??????????????????????????????εγω μολις εφαγα φασολακια που μαγειρεψα κ τωρα θα την πεσω να ξεκουραστω λιγο!!!!!!!!!!!!!

αχ θενα μου τι τραβας κ εσυ.............αυτο λεω ρε γμτ γιατι θα πρεπει ολα να τα κανουμε εμεις κ οι υπολοιποι να ειναι στην κοσμαρα τους?????γιατι??????? ετσι κ εγω φρικαρω ωρες ωρες κ ειμαι ετοιμη να τα βαλω με τον οποιονδηποτε εκεινη τη στιγμη!!!!!!!!..........

ελενα μου ειχες αδειουλα απο τη δουλεια?????αχ απο αυριο ε??παλι τα ιδια :?:?:? !!!!!

αχ θελω κ εγω πολυ να παω σε κανα παρτακι γμτ!!!!!!!!!!!!!!κ εγω στολες σημερα τους πηρα!!!!!βασικα μου τη σπανε οι αποκριες κ ετσι δεν τρελενομαι κιολας!!!!......

μαρινα μου καλως σας βρηκα, να το χαιρεσε το αγορακι σου να το χαιρεσε!!!!!!!!!!!!!κ εμεις φουσκιτσες ειμαστε :lol::lol::lol: 10800 ειναι τα κιλα μας!!!!! :D

αχ ξεσαλωσατε το σαββατοκυριακο ε???μπραβο πολυ ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γεια σου μαρια μου να χιρεσε τη μπουμπουκα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!!!!!!!!!αντε κ με το καλο να παρεις κ το διπλωμα κ καλες βολτες να κανεις!!!!!δεν ειναι τιποτα θα το παρεις, θαδεις!!!!!!!!!!!!

αλεξανδρα μου αντε μια που δεν σε πτωει κ το γουτσου γουτσου βαλε μπρος κ για το δευτερο!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

* κατι ασχετο,τι εγινε βρε κοριτσια?πολυ καισαρικη εχει πεσει ε????????????????????????????????

αχ τι τραβαμε............................

τα λεμε μετα κοριτσακια που θα ξυπνησω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΩ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ Κ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΜΕΓΑΛΙ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΟΥ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!!!!!

ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΒΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!!!!!! ΠΩΣ ΤΟ ΒΑΛΑΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΑΜΠΑΡΙΑΖΩ

ΗΛΙΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ 6ΜΗΝΟ ΓΥΡΙΖΩ...... ΤΙ 6 ΜΗΝΟ ΔΗΛ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ ;)

ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εσας καθονται μονα τους τα μωρακια σας ε????????Αγχωθηκα λίγο με τον τρελλογιατρο μας.........

Ελενακι και μεις πρεπει να παρουμε μεγαλύτερο κάθισμα.........δε χωραμε πια............

Επρεπε να σου δειξουνε από κει που το πηρες...........τι μαρκα πηρες????????

Μη χαθεις τωρα που θα πας δουλεια!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια πριν λιγο ξυπνησαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ ελενα μου θα ηθελα πολυ να σε βοηθησω αλλα πραγματικα δεν εχω ιδεα για το πως βαζουν τα καθισματακια στο αυτοκινητο!!εμενα τα εχει φτιαξει ολα ο αντρουλης μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι αλλα βρε κοριτσια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia ti kanete emeis teliosame me tis maskes me ton eknefoti kai kanoume mono tin aerochamper me aerolin kai flixotide eimaste arketa kalitera!!!! arxise na katharizei kapos kai i mitoula mas kai anapneoume kalitera kai koimaste kalitera!!! paroli tin kourasi mou niotho mia aperanti anakafoysi poy eimas...te kalitera!!! den exo prolavei na diavaso ta nea sas .........signomi :((((((((((((

filakia polla se oles sas k sta morakia sas filia apo to nikola!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

megia to kainoyrgio mas themataki koritsakia !!!

o nikolas ektos apo oti pianete kai perpataei arxise kai na mpusoulaei exei poli plaakaaaa

exoune skasei ta 4 PANO DONTIA OLA MAZI!!!! kai ipoferoume kai apo ayto!!!!!

elenaki perastika sto xristaki mas xairomai poy eiste kalitera eixa kai ego to mikro arosto kai den eixa mpei katholou na do ti ginete!!!

kalos irthes kai apo mas iliana!!! eimai i thaleia kai exo to nikola pou genithike 14 maiou me to kalo kai to trito paidaki sou!!!1

alekaki poli orees oi amakses kai poli oriao kai to prosklitirio an mporei na ginei etsi !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΑΛΙ ΕΝΑΝ ΣΚΑΣΜΟ.

ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚ ΔΗΛΑΔΗ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ. ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΟΝΑΕΙ ΦΡΙΧΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΦΕΡΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ. ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ. ΟΛΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.

ΑΝΤΕ ΘΑΛΕΙΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ?

ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΑΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ. ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΦΥΓΑΤΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΗΞΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

ΗΛΙΑΝΑ ΕΤΣΙ ΣΕ ΘΕΛΩ. ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ. ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ, ΘΑ ΔΕΙΣ. ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ?

ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ. ΑΦΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΛΙΓΕ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΚΑΙ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΑΙΣΙΩΣ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΑ 39. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΡΙΧΝΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΣΕΒΕΣΤΕ. ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ.

ΘΕΝΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΕΘΑΙΝΩ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΕΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΣΕΝΑ.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΑ ΣΟΥ. ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΕΤΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:( ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΛΟΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΟΣΤΡΟΦΗ!!!!!!!!!!!!!!! :lol: ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΜΑΣΤΟΡΙΛΙΚΙΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ!!!!!

ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ :twisted: ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ Κ ΔΕΝ ΕΦΤΕΓΕ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ :twisted::twisted::twisted: ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ JJEP ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΙΣ ΖΩΝΕΣ.... ΕΙΝΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΠΑΛΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ Κ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΛΑ Η ΘΕΣΗ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΠΟΔΑ Κ ΟΧΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ!!!

ΘΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΛΙΓΟ ΕΤΣΙ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟ!!!! ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ Η ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΝΕΤΕ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ :(:(:( ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ????

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ!

ΡΕΝΑΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΗ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου ομορφες... Κωλο παλι δεν εβαλα στο σπιτι μιας και ηρθε η νονα της που ελειπε να πουμε τα νεα μας κουτσομπολες που ειμαστε.

Λοιπον να σας πω τα χθεσινα μας νεα. Πηγα στη βαφτιση χθες με τη μικρη, αν και εκανε σκατοκαιρο και εβρεχε της εβαλα το χειμερινο μπουφαν της και πηγαμε. Τετοιο σοου για γελια ειχα καιρο να δω. Να σας ξεκινησω (ειμαι τρομερη κοτσομπολα το εχετε καταλαβει). Ξεκιναμε με το στολισμο της εκκλησιας που ηταν απλος γιατι εβρεχε, πολυς κοσμος στη βαφτιση, ο μικρος ενας κουκλος και κυριος αλλα ολα τα υπολοιπα ηταν για γελια. Η μανα η οποια ειναι ντουλαπα στα κιλα φοραγε ενα κολλητο φορεμα δαντελα που ολα διαγραφονταν απο μεσα, οι νονοι οι οποιοι ηταν τεσσερις (3αντρες μια γυναικα) πολυ ωραια ντυμενοι με τα κουστουμια τους αλλα η γυναικα νονα φοραγε ενα μαυρο παντελονι με μαυρο σακακι (διαφορετικα οχι κουστουμι) και απο μεσα μια απλη καθημερινη μπλουζα ζιβαγκο....(τι να πεις!!!!). Ο πιτσιρικας του ειχανε ντυσει οταν τον εφεραν στη εκκλησια με ενα πουκαμισο 3 νουμερα μεγαλυτερο του και κανενας τους δεν αξιωθηκε να του μαζεψει τα μανικια... Γλυκα δεν εδωσαν στη βαφτιση και οι μπομπονιερες δεν τους φτασανε....Τι αλλο τι αλλο??? Στο τραπεζι δεν πηγα γιατι ετσι και αλλιως δεν ειχε καρεκλα να καθησεις ΑΥΤΑ. Μετα εγω πηγα και ειδα τα πεθερικα μου (να μη λενε) αλλα καθησα κοντα στη πορτα και την ειχα ανοικτη κιολας μη κολλησει η μικρη.

Ρενατα μου εισαι η μαμα μας δηλαδη??? Εγω ειμαι 28 χρονων.... Θυμαμαι τι ειχες τραβηξει με τον αντρα σου, περαστικα σας η μεση ειναι ατιμο πραγμα.

Ελενα μου ας κανει και τιποτα ο αντρας σου ολα εσυ πρεπει να τα κανεις???? Ελπιζω ηδη να το βαλατε το καθισματακι. Εμενα το καθισματακι κανει ανακλιση μονο μπροστα και γιαυτο το εχω παρει ωστε να μπορει και να κοιμαται η μικρη

Μαρινακι μου αχ ωραια που ξεφυγατε λιγο απο τη ρουτινα σας. Καλα ο Ορεστης παιδαρος τι να πω? Ακομη τρωτε βιολογικα φρουτα????

Θαλιτσα μου ειδες που τελειωσαν ολα μια χαρα ειναι ο μικρουλης σου οσο για τα δοντακια υπομονη θα το περασουμε και αυτο...

Ηλιαννα απο το στομα σου και στου αντρα μου το αυτι.... Οσο για τη καισαρικη που λες η Σαντυ σφηνωσε στη λεκανη μου και δεν ελεγε να ξεκολλησει και ετσι υποχρεωτικα μαχαιρι. Και εσυ καισαρικη και η εγκυμοσυνη αυτη δεν επηρεασε??? Εγω τωρα εχω βαλει μπρος με τον αντρα μου γιατι φοβαμασταν για τη καισαρικη γιαυτο και καθυστερησαμε. Το καλο ειναι οτι η Σαντυ δεν με ταλαιπωρησε σαν μωρο φαντασου οτι απο 2μηνων μωρουδακι η μικρη δουλευα και εβγαζα γαλα με το θηλαστρο για να την ταιζει ο μπαμπας της.Αααα και το ονομα της μικρης ειναι Κυριακη αλλα τη λεμε Σαντυ γιατι ειμαστε ζουζουνιαρες!!!!

Μαρια τι αποφασισες τελικα με το ονομα? Θα βγαλεις τη μαμα σου???

Μαριαχαρ το πιστευεις οτι τοσα χρονια που ημουνα στο αγρινιο (πριν ερχθω Ροδο) ποτε μα ποτε δεν εχω παει στο καρναβαλι της Πατρας? Και ειμαστε τοσο κοντα.... Φανταζομαι το μικρο τι χαρες θα εκανε. Τι εγινε τελικα με το γαλα??? Και να το ξερεις οτι επειδη ο μικρος σου ολο το καιρο θηλαζε πρεπει πρωτα να μαθει στη σκονη και μετα στο συμπηκνωμενο. Εμεις σαν σκατουλινες που ειμαστε πινουμε και τα δυο, φρισολακ το βραδυ νουλακ το πρωι.

Ελπιζω να μην ξεχασα καμια και αν ξεχασα μη με κερασετε καφε αυριο... Φιλακια στα μπουτακια των μωρων σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες!

Εγώ σήμερα ξύπνησα και ξεκίνησα διάβασμα γιατί χτες δεν στρώθηκα να διαβάσω για τη δουλειά.Ευτυχώς ήταν σπίτι ο άντρας μου και πρόσεχε τον Κωνσταντίνο.Προετοιμαζόμουν μέχρι αργά το μεσημέρι... :geek::geek: Ο Κωνσταντίνος καλά είναι,του πήρε χτες η πεθερά μου ένα μπαλόνι και το έχουμε στο δωμάτιο και το τραβάει και παίζει όλη μέρα!!!

Μαρίνα καλωσήρθατε!!

Θάλεια μου ας ελπίσουμε ότι θα γιάνετε γρήγορα!

Ρενάτα μου θυμάμαι το Νοέμβρη που μας έλεγες..πίκρα ε?..περαστικά του..

Έλενα για το καθισματάκι ούτε εγώ ξέρω,και πρέπει και εμείς να πάμε να πάρουμε άλλο.. :oops:

Αλέκα,έλα πού είναι τα νέα που μας έχεις?

Θένα όντως και εγώ ξεκαρδίζομαι όπως τα λες!!!

Ηλιάννα τα κοίμησες τα παιδάκια σου? Τί κάνουν? πώς είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα τώρα είδα το μην.σου!! Φοβερή η περιγραφή σου!! Σαν να 'μασταν εκεί!!! :D

Δηλαδή εγώ με την Ηλιάννα είμαστε τα πιπίνια?!!! Και εγώ 26 είμαι!!!! 8-):lol:

Ρε κορίτσια δε νομίζω να φταίει το γάλα...και γιατί το λέω? ψες ξύπνησε και ήθελε αγκαλιά..μόλις τον πήρα αποκοιμήθηκε χωρίς καν να θηλάσει..πάω να τον βάλω πίσω..κλάμα..τον ξαναπέρνω,ξανακοιμήθηκε :roll: :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι Έλενα μου σήμερα..χτες άργησε πολύ να μου περάσει..ήπια και ντεπόν maximum αλλά τίποτα..πρέπει να κάνω και εγώ καμιά εξέταση για σίδηρο γιατί πάντα ήταν χαμηλός και την τελευταία φορά που είχα τέτοιο πονοκέφαλο ήταν από την έλλειψη σιδήρου...

Τί να πω με αυτό το παιδί? και να πω ότι με στερείται...όλοι μέρα μαζί είμαστε..και που δουλεύω,φρόντισα να έχω μικρά κενά ενδιάμεσα στα ραντεβού για να τον βλέπω...μαμακίαση λες να έπαθε? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες μου ταλαιπωρημενες.... Σημερα εχω απο το πρωι που βαζω πλυντηρια αν και ο καιρος ειναι χαλια εγω θα απλωσω. Εβαλα στο μουσκιο φασολαδα φυσικα θα φαει και η μικρη μου σημερα φασολαδα γιατι της αρεσει. Θα παω και να κλεισω τα βαφτιστικα και μετα σπιτι να την ταισω το αυγουλακι της και να κοιμησω.... Αυτα τα λιγα σημερα...Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα τααααααααααα!!!!!!!!!!!

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό μήνα!!!!! Σας έλειψα? Όχι???? :shock::shock::shock::shock::(:(:(:(:(

Για να σας διαβάσω χρειάστηκα μερικές ωρίτσες!!!!

Μαρίνα μου ο Ορέστης μας Θεός όπως πάντα!!!! Εμάς ο μπόμπιρας κάθεται αλλά μη στεναχωριέσαι από μέρα σε μέρα έχουν όλα θεαματικές αλλαγές!!!

Έλενα εμείς εδώ και πολύυυυυυυυυ καιρό έχουμε πάρει καθισματάκι γιατί δεν χωρούσε στο πρώτο ο μπουλούκος μου!!! Πήρα ένα της Prenatal ωραιότατο (και πολύ καλή τιμή) και από την αρχή το είχα προς τα μπροστά!!! Κάνει ανάκλιση και έτσι (βέβαια ζορίζομαι λίγο αλλά μια χαρά!)

Συμπεθέρα πολύ μεγάλη ...."πετυχεσά" η βάπτιση!!! καλά καλέ 4 νονοί και δεν έφτασαν οι μπομπονιέρες?!?!?!?!?!?!?!?! Αίσχος!!!! Και η νονά πια.... Ούτε σε επαγγελματικό ραντεβού δεν πας έτσι!!! Τι να πω.... Καλοφώτιστο να είναι το μωράκι!!! Αυτό έχει σημασία!!!

Θένα μου υπομονή!!! Τρία έχεις και ξέρεις καλύτερα!!!

Θαλλίτσα μου περαστικούλια σας και πάλι!!! Είστε πολύ πολύ πολύ καλύτερα βλέπω (διαβάζω θέλω να πω!) Μπράβο σας!!!

Κι εγώ στο σπίτι τα κάνω όλα και συμφέρω.... Από συναρμολόγηση επίπλων, αλλαγή λάμπας, υδραυλικά, ηλεκτρολογικά... όλα λέμε!!! Ο άντρας μου μέχρι να κουνηθεί...... άστε το ....

Μαρία μου τέλειο το καρναβάλι!!!!! Έχω έρθει πολλές φορές μικρότερη και είναι τέλεια!!!! Φέτος δυστυχώς μας ήρθαν όλα..... οπότε για του χρόνου το κόβω (πρώτα ο Θεός να είμαστε καλά....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα μου καλώς ήρθες στην παρεούλα!!!

Εγώ είμαι από τις ....παλιές εδώ καθώς είμαι από Οκτώβριο-Νοέμβριο 2009...

Είμαι η Γεωργία και γέννησα τον Γιωργάκη μου 15 Μαΐου 2010! Έχουμε 5 δοντάκια και τώρα βγαίνει και το 6ο και πριν ένα μήνα είμασταν 76cm και 10,800cm Έχουμε το ρεκόρ σε βάρος, αυτό είναι σίγουρο!!! :lol::lol::lol:

Λοιπόν κορίτσια ο άντρας μου μπήκε τελικά στην κλινική... Η πρώτη φάση διαρκεί 10 μέρες περίπου.... Βλέπει και ένα εξαιρετικό ψυχίατρο... Ζήτησε απο όλους να μην έχουμε καμία επαφή μαζί του για να σκεφτεί και να πάρει τις αποφάσεις του (όπως καταλαβαίνετε μία από αυτές είναι και το αν θα είμαστε μαζί....) Να σας πω την αλήθεια, έχω κουραστεί τόοοσο πολύ που πραγματικά ότι θέλει ας αποφασίσει.... Θα είμαι δίπλα του όσο με χρειάζεται αλλά ως εκεί.... Ήρθε η ώρα να δω λιγάκι και τον εαυτό μου....

Ο μπομπιράκος μου πήρε τελικά αντιβίωση (δεν θυμάμαι αν το είχα γράψει) και τώρα είμαστε πολύ καλά!!! Πέρασε και ο βήχας και οι πολλές μυξούλες....

Κατά τα άλλα ησυχία... Προσπαθώ λιγάκι να ηρεμήσω και να ανασυγκροτηθώ... Άρχισα δίαιτα γιατί από όλη αυτή τη στεναχώρια έτρωγα σαν ζώον..... και θα πάω να τσεκάρω λιγάκι και το θυρεοειδή μου να δω σε τη φάση είμαι.....

Αυτά κορίτσια!!! Πλέον δε θα χάνομαι (θέλω να ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά!!!)

Φιλάκια!!!

ΥΓ Έλενά μου καλή αρχή κούκλα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...