Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έλενα ΣΥΝΤΑΡΑΚΤΙΚΟ πραγματικά...εγώ ήμουν τυχερή πάντως γιατί το μαιευτήριο που γέννησα υποστήριζε το rooming in και έτσι τον είχα δίπλα μου από την πρώτη κιόλας στιγμή..

Θα τον αφήσω λίγο να δω μέχρι πού θα πάει και θα δω..πάντως το ότι θα του δώσω ξένο δε μου εγγυάται ότι θα κοιμάται γιαυτό και δεν του κόβω το στήθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI BRE PAIDAKI MOY......ΑΠΛΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ LIGHT Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΧΟΡΤΕΝΕΙ!!! Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΞΥΠΝΙΟΣ!!!!! ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες μου ξενυχτηδες και μη....

Μαριαχαρ εμενα το γαλα μου ηταν ελαφρυ δηλαδη η μικρη το χρησιμοποιουσε για πιπιλα και νομιζα πως επινε αλλα αυτη μεσα σε 10 λεπτα ξαναζηταγε φαι ή βυζι και το βραδυ ηταν μαρτυριο. Ακουσε με βγαλε με το θηλαστρο περιπου 100μλ γαλα αν δεις να ειναι κατασπρο πολυ νερουλο και χωρις να αφηνει λιπος στα τοιχωματα σημαινει οτι το μωρο δεν χορταινει και πρεπει να του ξεκινησεις ξενο. Εμεις ετσι παθαμε (εχανε και βαρος η σκατουλιτσα που δεν θα επρεπε καθολου) και σταματησαμε το βυζακι, αλλα να το ξερεις μετα θες προγραμμα σταθερο για τον υπνο δε σου εγγυωμαι οτι θα κοιμαται ολο το βραδυ αλλα αμα τον βαλεις σε σταθερο καθημερινο προγραμμα θα σου κοιμαται. Η Σαντυ απο τοτε που σταματησαμε το βυζι κομαται 2 φορες απο μιαμιση ωρα καθε φορα (εγω δεν την αφηνω περισσοτερο) τρωει κανονικοτατα λιγο με το γαλα εχουμε θεματακι πινουμε και εβαπορε και σκονη και το βραδυ τη μια κοιμαται ολο το βραδυ σερι την αλλη μπορει να ξυπνησει μια φορα και να ξανακοιμηθει αμεσως..... Μιλησε με το γιατρο σου για να σιγουρευτεις για το γαλα σου και τι πρεπει να κανεις

Ελενα μου εχεις δικιο οτι τα δοντακια χαλανε τη μπεμπε φατσουλα σας γιατι ειστε τοσο γλυκουληδες...

Θενα μου και εμενα εχει κανει κατι πτωσεις ολο καρουμπαλα ειναι αφου το παιζει μαγκας και σηκωνεται ορθια οπου βρει και αφηνει και τα χερια. Παιδι ειναι και θα πεσει και θα χτυπησει και θα κλαψει με λιγμους.... Καλα ο Ιασωνας φουσκας πωπω μαγουλα για τσιμπημα, μηπως πρεπει να τον ντυσεις δρακουμελ αντι για ζορο??? Ωχ και η Σαντυ ετσι θα ειναι εκεινο το δοντι διπλα εχει σκασει μυτη και εμας....

Η μικρη δεν θελει παλι να πιει το γαλα της. Εγω πρεπει να παω να ετοιμασω τα κοτοπουλα ενα για μας και ενα για τα πεθερικα μου (καλε ειναι η καλυτερη νυφη του κοσμου μεχρι και φαι τους μαγειρευω) και μετα καφεδακι στη νονα της που ηρθε επιτελους. Αααα ξεχασα να σας πω βρηκα μια κοπελα στο νετ που εφτιαξε βιβλιο ευχων αμαξα και μολις το ειδα ξετρελαθηκα και θα επικοινωνησω μαζι της αν ειναι να μου φτιαξει τα προσκλητηρια. Σας βαζω φωτο να δειτε. Οπως σας ειπα ειναι βιβλιο ευχων γαμου το οποιο το εφτιαξε για μια φιλη της. Περιμενω γνωμες...

post-12053-1387393628134_thumb.jpg

post-12053-1387393628157_thumb.jpg

post-12053-13873936281778_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΑΛΕΚΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ ΙΔΙΟ!!!! ΚΑΤΑΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ! :D:D:D

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΜΑΣ :oops::oops::oops::oops: Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΧΑΘΗΚΕ Κ ΘΑ ΟΡΜΗΞΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΕ :lol::lol::lol::lol:

ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ :D Κ ΕΓΩ ΣΥΜΑΖΕΥΩ ΤΑ ΑΣΥΜΑΖΕΥΤΑ!!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟΣΙΑΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΜΕΝΟ!!! :mrgreen:

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΕΟΤΕΡΑΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ :(

ΑΛΕΚΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙ ;););) Κ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΣΕΧΥ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΒΑΛΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥΡΛΟΥΛΟΥ ΣΕΧΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μολις ειδα το θεματακι σας κ ειπα να ερθω κ εγω στην ωραια παρεουλα σας!!!!!!!!!βασικα η αληθεια ειναι πως ειχα τον τιτλο αλλα δεν τον ειχα καταλαβει!!!!! :lol::lol:

λοιπον εγω ειμαι η ηλιανα οπου εχω δυο παιδακια κ ειμαι εγκυος στο τριτο μου :roll::roll: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η κορη μου ειναι η αννα μαρια μου οπου ειναι 3 χρονων (τον απριλιο τα κλεινει).

κ ο γιος μου ο μικρος ειναι ο αγγελος που ειναι 10μηνων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γεννηθηκε στις 16/4/2010 με καισαρικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακια ελπιζω να υπαρχει χωρος στο παρεακι σας για να ερθω κ εγω ε?????????πιστευω να τα λεμε......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες σας κ σε ολα τα μωρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ελενατσακ μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι κ ομως ηρθε τοοοοοοοοοσοοο γρηγορα το τριτο!!!! :shock::shock::shock::o:o:o:o:shock::shock::shock: κοντεψα να παθω εγκεφαλικο αλλα το γλιτωσα!!!!!!! :lol::lol::lol: αχ τι να κανουμε σιγουρα ο θεος ξερει πολυ περισσοτερα απ'οτι εμεις κ ξερει τι κανει!!!!!!!!ελπιζω να τα καταφερω κ με τα τρια (κ να μην λαλησω :lol::lol::lol::lol::lol: ),κ να πανε ολα καλα!!!!!!!!

λοιπον ακουω ερωτησεις τι θελετε να μαθετε!!!!..............

:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΑΡΧΙΖΕΙ :lol::lol::lol::lol::arrow:

ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?????

ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ????

ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ???

ΤΙ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ????(ΜΗΛΑΕΙ ΠΕΡΠΑΕΑΕΙ ΑΡΚΟΥΔΙΖΕΙ ΚΤΛ)

ΠΟΣΑ ΔΟΝΤΙΑ ΕΧΕΙ??

ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ!!!!!! Α ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΧΜΜΜΜ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΕ ΑΠΡΙΛΙΟ ΕΣΥ ΓΕΝΝΑΣ :lol::lol::lol: ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΞΕΦΥΓΕ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

λοιπον εχουμε κ λεμε:ειμαι απο χαλκιδα

ειμαι26 χρονων

κ ειμαι κομμωτρια!

τωρα οσο για τον αγγελο ουτε μπουσουλαει ουτε εχει περπατησει ακομη(να δουμε ποτε :roll::roll::roll: )

απο λεξουλες λεμε μπαμπα,μαμα,γκιαγκια ''γιαγια'', κ αννα (αννα μαρια την αδερφη του), α λεμε κ μαμ!!!!!!!!

απο δοντια προχθες βγαλεμε το πρωτο μας (ειδαμε κ παθαμε!!!!απο δυομιση μηνων παιδευεται!!!!)

α οσο για το οτι τα εχω γεννησει κ ταδυο απριλιο,τι να πω :roll::roll::roll::roll::?:?:?:? ...............ουτε κανονισμενα να τα ειχα!!!!!!!!!!!που κ κανονισμενα να τα ειχα ετσι δεν θα μου βγαινανε!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτα!!!!!!!!!!!ειμαστε κομπλε τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!περναω η μενω μεταξεταστεα???????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ηλιαννα καλωσ ηρθεσ κ να σου ζησουν τα ζουζουνια σου κ με το καλο το νεο μελοσ κ ελπιζουμε να μεινεισ μαζι μασ γιατι κ αλλε ηρθαν αλλα εξαφανιζολ :shock::?

καπωσ ετσι μου ηρθε κ μενα το τριτο αλλα......δεν λεω άλλα το χαμογελο μου εχει φτασει στα αφτια κ νομιζω οτι μεχρι να ερθει ο μικροσ μου ιασονασ κατι ελειπε απο την ζωη μασ κ τωρα ολοκληρωθηκε..... :D:D οσο για την κουραση η ιδια ειναι :?

βοηθεια εχεισ καθολου.....για δουλεια πασ? εγω προσφατα εγκατελιψα κ μπεικα ταμειο λεω απο σεπτεμβρη να ψαξω ...θα δουμε :roll:

μαρακι δοκιμασε τη σκονη κ θα μασ θυμηθεισ ;) ειναι τελειο το βιβλιο αν κ θα μου αρεσε σε φουξια χρωμα ;)

αλεκα δοκιμασε το γαλα αντι για βραδυ να το δινεισ το απογευμα οταν ξυπναει κ το βραδυ κρεμα η οτι αλλο θελεισ εγω ετσι κανω κ το πινει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου θενα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχαριστω πολυ να εισαι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σου ζησουν τα παιδακια σου να τα χαιρεσε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! κ εσυ τρια εχεις ε??????καλα να ειναι κ ολα γινονται αυτο πιστευω!!!!!!!!

μαλλον θα σε ζαλισω στις ερωτησεις!!!!!!!!σιγουρα ξερεις περισσοτερα!!!!!!!!!!!!

γιατι να φυγω καλε???........ηρθα κ θα μεινω στην παρεουλα σας!!!!! ωωωωωωωχχχχχχχ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αληθεια οι αλλες γιατι φυγανε????ξερετε????... :-?:-?:-? τωρα εχω ηρεμησει καπως κ ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!

οσο για βοηθεια με βοηθαει πολυ ο αντρουλης μου με τα παιδια!!!!!!!!!!βεβαια μενει απο κατω κ η μαμα μου...αλλα προτιμω να τα αφηνω με τον αντρα μου οταν παω για δουλεια (δουλευω στα σπιτια κ κανονιζω εγω ποιες ωρες με βολευει).στη μαμα μου τα αφηνω οταν ειναι να παμε καπου η βολτα!!!!!!!!

τωρα οσο αφορα τη δουλεια σκεφτομαι μετα αφου γεννησω με το καλο να σταματησω η μπορει να κρατησω καποιες πελατισσες.θα δω κιολας τι αντοχες θα εχω!!!!!!........

ετσι πιστευω κ εγω πως η κουραση θα ειναι σχεδον η ιδια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααα τωρα που το θυμηθηκα, βρε κοριτσια αυτο το ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ τι ειναι????????????????????????????

του μαιου για παραδειγμα????????λεω τωρα :roll::roll::roll::roll::roll:

αυτο ειναι που με μπερδευειλιγο κ γι αυτο θεωρουσα αδιαφορο για μενα το θεματακι αυτο,συγνωμη κιολας ε????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ηλιαννα ολα εδω ειναι μαγιοπαιδα αλλα κ ιουνιου αν κ υπαρχουν νομιζω κ αλλα η ισωσ υπηρχαν ....αν μασ βαλει την λιστα η μαρινα θα το δεισ ;) οπωσ κ να εχει ολοι η καλη χορανε :D

οσο για τισ αλλεσ τι να πω ισωσ ενιοθαν ξενεσ αν κ εγω ηρθα στην παρε εδω πριν 250 σελιδεσ :lol::lol::lol: σε μηνεσ δεν θυμαμαι :lol::lol::lol::lol:

τελεια εχεισ κ βοηθεια μονο μην ζαλισεισ το παιδι απο το πολυ σεσουαρ :lol::lol::lol: κ αργοτερα δεν θα ακουει :shock::lol: πλακα κανω ειμαστε λιγο τρελεσ εδω :oops::oops::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την καλως την καλως σε δεχτηκαμε και καλως να μεινεις και καλως να υποδεχτεις το τριτο σου μωρακι. ειμαι η αλεξανδρα και εχω την Σαντυ ή αλλιως την κυρια κοκοπικου.

Κοριτσια μαλλον δεν θα παω στη βαφτιση γιατι ριχνει καρεκλες που θα τρεχω με το μωρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΑΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΝΑ. ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ. ΕΓΩ ΕΔΩ ΘΕΛΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ. ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΗ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ. ΜΗΝ ΧΑΘΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΗΤ 14 ΜΑΙΟΥ. ΚΙ ΕΜΕΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΠΑΡΕΑ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΑΛΙΕΣ.

ΑΛΕΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΒΡΟΧΗ Ή ΧΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ? ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΣΕ ΦΟΥΞΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ? ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΣΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕΣ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ. ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ/ΤΟΥ ΕΒΑΖΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ, ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΓΕ ΚΑΙ ΣΕΡΝΟΤΑΝ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΑΣΕΙ. ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΑΡΧΗ.

ΕΛΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ ΕΣΕΙΣ ? ΟΠΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΤΕ.

ΘΕΝΑ ΚΑΛΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ. ΚΑΤΣΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΦΟΒΕΡΗ Η ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΙΑΣΟΝΑ. ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ. ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ.

ΜΑΡΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ. ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΛΥΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΓΑΛΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ. ΘΑ ΣΕ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΕΙ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ. ΚΑΠΟΙΟ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. ΕΜΕΙΣ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΟ FRISOMEL. Η ΝΟΥΝΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΟ ΓΕΥΣΤΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ. ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!!τι κανετε?????εμεις κοιμηθηκαμε κ πριν λιγο ξυπνησαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ μου αρεσει πολυ η παρεα σας κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

θενα μου μηπως ειμαι ξεμπαρκη εγω?????............ :roll::roll::roll::roll::roll: αναρωτιεμαι τωρα.....

εγω παντως νιωθω μια χαρα!!!!κ μ'αρεσει να ειμαστε κ λιγο στην τρελα μας ε???????????????

αλεξανδρα μου να σου ζησει η κορουλα σου να την χαιρεσε!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολυ ωραιο ονομα εχει η κυρια κοκοπικου!! :lol::lol::lol::lol::lol: !!μ'αρεσει το σαντυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ρενατα μου να σου ζησει το παιδακι σου να το χαιρεσε κ να το καμαρωνεις!!!!!!!!!!!!!!!! καλως σας βρηκα!!!!!κ τωρα που σας βρηκα δεν σας αφηνω σιγουρο αυτο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ αχ ρενατα μου μονο που εγω δεν το αποφασησα αλλα ηρθε ετσι απο μονο του κεραμιδα ντααααααααααανννννννννννννννννννν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: καλα σιγουρα στην αρχη θα ζοριστω λιγο αλλα θελω να πιστευω πως οταν βρουμε το προγραμμα μας θα ειμαστε ενταξει!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αν κ απο αντοχες δεν ξερω .....νομιζω πως δεν εχω κ πολλες ωρες ωρες(τι ωρες ωρες δηλαδη συνρεχεια σχεδον)!!!!!!!!!!!!!!!! α κ εμεις το φρισομελ πινουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Καλωσήρθες Ηλιάννα!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Καθόλου ξέμπαρκη δεν είσαι καλέ!!! Εγώ είμαι η Μαρία, έχω τον Κωνσταντίνο και γέννησα 1 Ιουνίου..είχα μπει στον Πανμαιακό επειδή υπολογίζαμε να γεννήσω τέλη Μαιου..

Απλά να σε πληροφορήσω ότι ο Πανμαιακός βγάζει κουκλιά!!! και όλα τα μπουμπούκια μας εδώ είναι ένα και ένα!!!! ;):lol::lol:

Αλέκα τέλειο το βιβλίο..θα το φτιάξεις σε άλλο χρώμα ε? για δείγμα μας το έβαλε αυτό κορίτσια..

Εμείς σήμερα κατεβήκαμε το πρωί στην παρέλαση..είχε και τέλεια μέρα,ήταν καταπληκτικά! Ήρθε και η πεθερά μου με το αγοράκι του κουνιάδου μου και περάσαμε υπέροχα!! Ο Κωνσταντίνος ενθουσιαζόταν με τον κόσμο και με τη μουσική!! Μετά ήρθαμε σπίτι και φάγαμε,κοιμήθηκε ο κύριος και μετά πήγαμε στα πεθερικά μου..μέχρι τώρα...ήρθαμε, κοίμησα τον κύριο, και εγώ έχω τρελλό πονοκέφαλο..ειλικρινά τέτοιο πόνο μια φορά πολύ παλιά είχα...δεν ξέρω γιατί με έπιασε έτσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΓΙΑΑΑΑΑ!!!!! :D:D:D

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ?? ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ.... :?

ΗΛΙΑΝΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!! ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wow!!!!!! ΜΒΛΕΠΩ ΠΕΣΑΝ ΟΙ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ!!!!!! ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΠΗΡΑ Κ ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΘΗΚΑ....(ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ) :lol::lol::lol::lol: ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΜΟΥ!!!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!! :) ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΗΜΑΘΙΑ :? ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 20/5/2010 Κ!!!!

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΛΙΑΝΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙΣ :D:D:D ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ!!!!! Η ΑΙΤΗΣΗ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΔΕΚΤΗ ΛΟΙΠΟΝ :ymapplause::ymapplause::ymapplause: ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΕΙΣ!!!!! [smilie=wav.gif]

ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΕΣ ΦΑΦΟΥΤΗΔΕΣ :D

ΕΠΙΣΗΣ ΗΛΙΑΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ 5000 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :shock: Ε ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ :?

ΜΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ!!! ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!

ΒΡΕ ΡΕΝΑΤΑ :oops::oops::oops: ΤΙ ΔΙΚΙΑ Σ ΤΗ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ! ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ Κ ΤΟ ΛΕΣ ΕΤΣΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε Έλενα, είναι τέλεια εδώ! Ο κόσμος εδώ ζει για το καρναβάλι ρε παιδί μου! Φαντάσου ότι την επομένη του καρναβαλιού ξεκινάνε την προετοιμασία για του χρόνου!!!

Ρούμπι τί έγινε με το δικαστήριο?

Τα άλλα νέα μέλη πού είναι?

Έλενα λένε πάντως ότι όσο αργούν να βγουν τα δόντια τόσο πιο γερά είναι!! Δεν ξέρω αν ισχύει αλλά σε συμφέρει!!!! ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!! Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΦΑΦΟΥΤΗΣ :D ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΣΦΙΞΟΥΝ ΠΟΛΛΥ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...