Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 259
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσια!Συγγνωμη που "πετιεμαι" ετσι ξαφνικα,απλα διαβασα το θεμα που εχετε με το στομαχι με τα utrogestan και θελησα να βοηθησω.Απλα ηθελα να σας πω οτι μπορειτε να τα παιρνετε και κολπικα.Αν δειτε πανω στο κουτι γραφει πως χορηγουνται απο το στομα ή κολπικα σαν υποθετα.Εμενα ετσι μου ειπε να τα παιρνω η γιατρος μου.Εχουν καλυτερη απορροφηση και δεν ενοχλουν και το στομαχι. ;) Καλο κουραγιο με τα συμπτωματα σε ολα τα κοριτσια!Και καλη εγκυμοσυνη!

Μιας και μπηκα να σας συστηθω κιολας.Ειμαι το Μπεμπουλινο και περιμενω την κορουλα μου το καλοκαιρι και συγκεκριμενα μεχρι 4 Σεπτεμβριου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!! ΠΡΙΝ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!! ΚΑΙ ΠΕΤΑΩ ΑΠΟ ΧΑΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!

ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 21ΟΟ... ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?? ΚΑΛΗ?? 1 ΑΠΡΙΛΟΙΥ 8Α ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ ΜΟΥ!!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!! ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ..ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!!!! :D:D:D:D:D:D ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ |!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoyla συγχαρητήρια! Η χοριακή σου είναι σούπερ! Τεράστια!

Σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να τα λέμε εδώ πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥΚ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!!!ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΤΙΝ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΦΥΤΙΚΗ ΒΑΦΗ ΤΙ ΛΕΣ?Κ ΠΟΙΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ?ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑ ΛΕΕΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΚΛΠ Κ ΟΧΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΑΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ.ΝΕΜΟΥΛΑ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΓΩ ΕΠΕΡΝΑ ΟΥΤΡΟΖΕΣΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ Κ ΜΟΥ ΦΕΡΝΑΝΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΥΠΝΗΛΙΑ Κ ΛΙΓΟ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑ.ΚΑΦΕ ΠΙΝΩ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ Κ ΕΝΑΝ ΜΟΝΟ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΓΩ ΕΧΩ ΥΠΝΗΛΙΑ Κ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑ Κ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ 5 ΦΟΡΕΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.Κ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ Η ΑΓΟΡΙ ΜΟΝΟ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΥΡΙΑΜ ΜΟΥ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΙΝΩ ΜΟΝΟ.. ΑΠΟ 4 ΠΟΥ ΕΠΕΙΝΑ :P:P:P:P ΣΕ ΠΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ΜΥΡΙΑΜ??? ΗΛΙΑΝΝΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!

Ηλιαννάκι μου φαίνεται θα σε μαλώσω.....δεν είπαμε ξεκούραση και δεν θα κάνεις τίποτα? Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!!!

Demoyla καλωσήρθες και με το καλό το νινί....δεν ξέρω από χοριακές, δεν έκανα ποτέ αλλά λογικά ένα τόσο μεγάλο νούμερο καλό είναι...αφού στο λένε και τα άλλα κορίτσια που γνωρίζουν...

Beboulino με το καλό να έρθει το μωράκι σου...το ξέρω ότι τα utrogestan μπορώ να τα πάρω και κολπικά και μάλιστα χωρίς όλες αυτές τις παρενέργειες αλλά ο γιατρός μου επιμένει να τα πάρω από το στόμα, οπότε προσπαθώ να κάνω υπομονή!

Κορίτσια εγώ καφέ δεν πίνω καθόλου, έτσι κι αλλιώς από τότε που έκοψα το τσιγάρο (πρίν 5 χρόνια) είχα ελαττώσει τους καφέδες (από 5-6 έπινα μόνο έναν το πρωί), τώρα τον έκοψα κι αυτόν. Αλλά με τραβάει πολύ για αναψυκτικό και συγκεκριμένα κόκα κόλα, δεν έχω πιεί ακόμα κρατιέμαι αλλά γνωρίζετε αν κάνει? Προς το παρόν πίνω καμιά φορά πορτοκαλάδα μπλε χωρίς ανθρακικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου,σου ειπε ο γιατρος γιατι θελει να τα παιρνεις απο το στομα;Αφου κολπικα εχουν καλυτερη και πιο γρηγορη απορροφηση... :roll: Αν σε πειραζουν τοσο ξαναρωτα τον...Μην παιδευεσαι αδικα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy Dion (αλήθεια πως σε λένε?) σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου...δυστυχώς δεν νομίζω ότι θα συνέλθω αρκετά σύντομα και αν κρίνω απ'την προηγούμενη εγκυμοσύνη μου έτσι θα είμαι μέχρι τον 6ο αλλά δεν πειράζει...χαλάλι για το εμβρυάκι μου, αρκεί να είναι καλά! Μακάρι να νιώσεις καλύτερα με τις αμπούλες σιδήρου αλλά με 39 αιματοκρίτη γιατί στον έδωσε σου είπε? Εντάξει ξέρω ότι στην πορεία πέφτει ο αιματοκρίτης αλλά μπορούσε να στο ξεκινήσει αργότερα...δεν ξέρω κιόλας μπορεί να έχω και άδικο...λες να μου δώσει κι εμένα? Εγώ είχα 39.6 και χάρηκα ότι δεν θα πάρω συμπλήρωμα προς το παρόν....

Νάσια μου,

με λένε Δώρα,

ρώτησα το γυναικολόγο μου μήπως να μην πάρω ακόμα

σίδηρο και επιμένει ότι πρέπει να παίρνω οπωσδήποτε γιατί θα πέσει

απότομα ο αιματοκρίτης.

Σε βλέπω και σένα σε λιγάκι να ξεκινάς,ελπίζω βέβαια να καθυστερήσεις

όσο γίνεται γαιτί προκαλεί τρελή ανακατοσούρα!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Beboulino μου θα τον ξαναρωτήσω ούτως ή άλλως γιατί δεν παλεύεται άλλο αυτή η κατάσταση...είμαι σαν άρρωστη όλη μέρα, βασικά σκεφτόμουν να του πώ να τα σταματήσω τελείως αν και δεν ξέρω αν στην παρούσα φάση θα ήταν καλό να κάνω κάτι τέτοιο. Δεν είχα αποκόλληση αλλά είχα πάρα πολλά καφέ υγρά για μέρες και ο γιατρός μου είπε ότι θα τα παίρνω μέχρι την 13η εβδομάδα σίγουρα. Γενικά όμως ένα θέμα το έχω με τα χάπια...και το felicine που παίρνω κάθε πρωί με ανακατεύει...

Δώρα μου έχει δίκιο ο γιατρός σου ότι πέφτει κομματάκι απότομα στη εγκυμοσύνη ο αιματοκρίτης...εγώ να φανταστείς, όταν πήγα να γεννήσω την κόρη μου πριν 16 μήνες είχε πέσει στο 26, στο τσάκ την γλίτωσα την μετάγγιση!!!!!! Και μετά την γέννα έπαιρνα σίδηρο για έναν ολόκληρο χρόνο για να επαναφέρω τον αιματοκρίτη μου στα ίσια του. Κι εμένα με ψιλοπείραζαν τα χάπια σιδήρου αλλά όπως έγραψα και στην beboulino τελικά όλα τα χάπια με ενοχλούν στο στομάχι. Εκτός από τα utrogestan...αυτά με ενοχλούν παντού :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες μου!!!!!!!!τι κανετε?????τα μικρουλια μωρακια μας τι κανουν???

εγω απο σημερα ξεκιναω κ παλι την ξεκουραση!!!!το πρωι ειχα παλι κοσμο για την γιορτη κ ευτυχως ξεμπερδεψα!!!!!εχω πολυ ανακατωσουρες ,αναγουλες κ συχνα ζαλη εγω κοριτσια μου!!!!!!!

μπεμπουλινο μου καλως ηρθες εδω καλη μου!!!!!!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ με το καλο να ερθει η κορουλα σου!!!!!!!!!

ντεμουλα καλως ηρθες κοπελα μου!!!!!!ολα θα πανε καλα κ με το καλο σε λιγους μηνες θα εχεις κ εσυ το μωρακι σου!!!!!οσο για την χοριακη σου ειναι πολυ καλη!!!!!!!!

μυριαμ μου σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου,να εισαι καλα!!!!!!τωρα για τις φυτικες βαφες να σου πω πως δεν τις εχω χρησιμοποιησει ποτε,κ απ'οσο ξερω δεν βγαζουν παντα το επιθυμητο αποτελεσμα.να φανταστεις μια φορα που ειχαμε χρησιμοποιησει φυτικη βαφη σε ενα κομμωτηριο που δουλευα παλια,σε μια πελλατισσα που ηταν εγκυος της ειχε βγει πολυ περιεργο χρωμα κ μετα δεν ξεραμε τι να την κανουμε!!

εγω τα δικα μου τα βαφω με κανονικη βαφη (κ στις τρεις εγκυμοσυνες)!!!!

νασια μου..αχ κοριτσακι μου ειπαμε ξεκουραση αλλα.....τι νακανουμε,παει περασε τωρα αυτο κ ξεκιναμε παλι την ξεκουραση!!!σε ευχαριστω πολυ κουκλιτσα μου να εισαι καλα!!!!αναψυκτικα ουτε εγω πινω (καμια φορα μια γουλιτσα), μονο μπλε πορτοκαλαδα,οπως λες.για το ανθρακικο εχω ακουσει πως μεσα στο μωρο ειναι σαν να γινονται μεγαλες εξρηξεις!!!τωρα κατα ποσο ισχυει δεν εχω ιδεα,δεν ξερω!!!!!

δωρα μου κ εσυ εισαι χαλια ε???...αχ υπομονη κοριτσι μου!!!!!!

πολλα φιλακια κουκλιτσες μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ σήκώθηκα κατά τις 12.30 σήμερα!!! Αλλά δε φταίω, με την παλιά ώρα ήταν μόνο 11.30!!!!

Ντεμούλα, κι εγώ έγκυος, (έτσι μου είπαν, δηλαδή! :P) και θα πάω την Τρίτη πρώτη φορά στο γιατρό.

μπεμπουλινο καλώς ήρθες!

Δώρα, το σίδηρο σε ανακατεύει; Εμένα καθόλου, είμαι και συνηθισμένη, βέβαια. Παίρνω το gyno-tardyferon, που είναι το καταλληλότερο για τον γυναικείο οργανισμό.

Νάσια, νομίζω αναψυκτικά καλύτερα όχι. Εγώ τα απεχθάνομαι και τώρα μόνο που σκέφτομαι την κόκα-κόλα, είναι λες και θα πιω απορρυπαντικό ή παραθείο!

Υπνηλία έχω κι εγώ και ζαλάδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια μου μια χαρα ξεκουραστηκες!!!!φρεσκια φρεσκια!!!! :lol::lol::lol:

αααα κοριτσια ξεχασα να σας πω,σημερα καταλαβαινω αρκετα το μωρακι μου!!!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!νιωθω πολυ συγκινημενη!!!!!!!(ειναι πολυ νωρις το ξερω , ομως κ τις αλλες δυο φορες τα ειχα καταλαβει ετσι απο πολυ νωρις.οπως επισης φαινεται γρηγορα κ η κοιλια μου που μεγαλωνει!!αυτο ειναι γιατι εχω πολυ μικρη μητρα μου εχει πει ο γιατρος!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoula, anna maria, beboulino, kalos irthate stin parea mas!!!koritsia ego exo tromeri ipnilia afu na fadasteite pada imun mesa sti zodania kai tin kinisi kai tora kathe ligo thelo na koimamai!!!!

mias kai eipate gia kafe, ego imun fanatiki alla tora epeidi exo diavasei diafora ,oi gnomes diistadai vevaia, den pino katholu!!!!!to poso mu leipei de legetai!!!opos kai ena potaki pu epina sixna ta vradia!!!alla de peirazei, ta morakia mas na einai kala!!!! ego tha pao sto giatro paraskevi i savvato!!!! na dume ti tha dume!!!!

Hlianna mu, na xairesi ton adra su kai me to kalo to moraki!!!

Nasia mu apofige oso boreis tin cola utos i allos einai o,ti xeirotero akomi kai gia mi egious!!!ego pino ximo araiomeno me nero, etsi os ipokatastato tu kafe....

Muriam mi mu viazesai me tis agores!!!!!xalara pigaine!!!oikonomiki krisi!!!! :lol::lol::lol:

filia se oles!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία καλά ξυπνητούδια!!!!!!!!!! Μακάρι να μπορούσα κι εγώ να κοιμηθώ παραπάνω αλλά η κόρη μου ξύπνησε μέσ'τα κέφια στις 7 και φυσικά απαιτούσε να σηκωθούμε κι εμείς.....την πλήρωσε ο άντρας μου την νύφη (όπως και κάθε πρωί πλέον μέχρι να νιώσω καλύτερα) γιατί εγώ μόλις πάρω το felicine πρέπει οπωσδήποτε να ξαναξαπλώσω για καμιά ωρίτσα αλλιώς θα το βγάλω!

Ηλιάννα μου τί καλά να μπορείς να νιώθεις το νινάκι από τόσο νωρίς.....είναι δυνατόν να συμβαίνει? Ρώτησες τον γιατρό σου? ΟΚ να είναι μικρή η μήτρα αλλά από τόσο νωρίς? Τέλειο συναίσθημα πάντως...εγώ σήμερα το πρωί αναρωτιόμουν τί να γίνεται άραγε εκεί κάτω? Είναι καλά? Μέχρι να αρχίσουμε να τα νιώθουμε θα μας φάει η αγωνία!!!!!!

Βανεσάκι μου κοιμήσου τώρα που μπορείς κουκλίτσα μου γιατί όταν με το καλό γεννηθεί το μωράκι θα ψάχνεις να βρείς χρόνο να ξεκουραστείς λίγο :lol: Ωραίες στιγμές!!!!!!!!! :shock::shock:

Κορίτσια σας πιάνουν λιγούρες για διάφορα φαγητά?????? Εμένα για παράδειγμα τώρα μου 'ρθε η όρεξη για γεμιστά :mrgreen::mrgreen: με ρύζι όμως όχι με κιμά (δεν τα πάω και πολύ καλά με το κρέας!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έχει γενέθλια ο άντρας μου!!!!!!! Το θυμήθηκα και του ευχήθηκα πρωί πρωί αλλά δεν το θυμήθηκε ούτε καν η μάνα που τον γέννησε :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, να σου ζήσει ο αντρούλης σου!

Ηλιάννα, σοβαρά, το νιώθεις το μωρό από τώρα;

Δεν είμαι και τόσο φρέσκια, αφού έχω ζαλάδες... Δηλαδή, δε βλέπω μπροστά μου... Θέλω συνέχεια να είμαι ξαπλωμένη και να κοιμάμαι, πράγμα που φυσικά δεν κάνω. Σήμερα απλά έβαλα τα πλυμένα πιάτα στα ντουλάπια, καθάρισα λίγο τους πάγκους της κουζίνας μ' ένα βετέξ και σκούπισα σαλόνι, κουζίνα και διάδρομο και νιώθω λες και έσκαβα όλο το βράδι. Περιττό να πω ότι το πρωί ένιωθα λες και με δέρνανε όλο το βράδι (πρωί, λέμε τώρα, το μεσημέρι που σηκώθηκα...).

Λιγούρες δε με πιάνουν καθόλου, και μου κάνει εντύπωση. Την περασμένη φορά όλο πεινούσα, για τρελή πείνα μιλάμε... Τώρα ούτε πεινάω, ούτε θέλω να τρώω. Τώρα θα πάμε για φαγητό και μόνο που σκέφτομαι τα φαγητά, με πιάνει μια απέχθεια. Όχι αναγούλα, απέχθεια. Για να δούμε τι θα φάω...

Πάντως, χαίρομαι που νιώθω χάλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανεσσακι μου ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!!!!ξεκουρασου κ κοιμησου αφου το θελεις,το εχεις αναγκη!!!!!!

αχ υπομονη λιγοι μηνες ειναι κ μετα παλι θα κανουμε οτι καναμε κ πριν!!!!!να'ναι καλα τωρα τα μωρακια μας κ μετα......ποιος μας πιανει!!!!! :lol::lol:

νασια μου ναι εχω ρωτησει τον γιατρο μου κ μου το εχει πει!!!!το οτι εχω μικρη μητρα βεβαια το ειχαμε δει στην αρχη που προσπαθουσα να μεινω εγκυος κ μου ειχε πει πως αν δεν γινοταν θα χρειαζομουν χειρουργειο.αλλα ευτυχως!!!!!!.........αχ ναι ειναι τελεια!!!!!ειναι ενα απο τα πιο ωραια συναισθηματα!!!!!

ναι κ εμενα με πιανουν κατι λιγουρες ωρες ωρες ασχετες εντελως!!!!ασχετα αν δεν μπορω να φαω απο τις ανακατωσουρες!!! :lol::lol:

να τον χαιρεσε τον αντρουλη σου κοπελα μου!!!!!!να ειστε παντα ευτυχισμενοι κ με τοκαλο το μωρακι σας!!!!!!!!!

αννα μαρια μου ναι το νιωθω απο τωρα,πολυ νωρις!!!!αλλα το νιωθω!!!!νιωθω να κουνιεται!!!μην φανταστεις τρελα πραγματα οπως θα νιωθουμε αργοτερα!!!..

αχ πολυ χαλια κ εσυ ε??? α γιατι χαιρεσε που εισαι χαλια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι στις δύο προηγούμενες εγκυμοσύνες δεν είχα καθόλου λιγούρες.....σ'αυτήν θέλω να φάω ακόμα και τους τοίχους παρόλο το χάλι μου!!!!!!

Πάντως, χαίρομαι που νιώθω χάλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΎ ΚΟΡΙΥΣΙΑ!!!!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΌΛΑ ΚΑΛΆ!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΕΓΏ ΛΕΧΟΜΑΙ ΔΙΆΦΟΡΑ..´ΠΡΙΝ ΛΊΓΟ ΛΕΧΤΙΚΑ ΦΑΝΟΥΡΟΠΙΤΑ!!!!!χαχα ΠΟΛΛΆ ΦΙΛΑΚΙΑΑ ΣΕ ΌΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, πριν λίγο γυρίσαμε απ' την ταβέρνα, τι την ήθελα;

Με πείραξαν τα φαγητά και μ' έπιασε φοβερός πονόκοιλος... Μόλις ήρθαμε σπίτι έτρεξα στην τουαλέτα και δαγκωνόμουν να μην τσιρίξω...

Τώρα πάλι ζαλάααααδα.....

Θέλαμε να πάμε και στην αναβίωση της γιορτής του πορτοκαλιού (άρματα όπως στα ανθεστήρια, αλλά αντί για λουλούδια έχουν πορτοκάλια) που γινόταν στην Αμμόχωστο πριν την εισβολή και ξανάρχισε από φέτος, αλλά δεν μπορούσα με τίποτα.... Πάλι σπίτι και μούχλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...