Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελειψα λίγο κοριτσάκια..ηρθαν οι ανηψιες μου...

Τωρα ο μπαμπας μου αποφάσισε να ψήσει!!! Εγώ βαριέμαι...αρχισε πάλι ο πόνος στην μέση.. Σαν τις γιαγιαδες είμαι που ολο γκρινιάζουν οτι κάτι πονούν!!! :lol::lol:

Ελάτε βρε κορίτσια να σας κεράσω εγώ γλυκό που έχω...Ακομα δεν το έφαγα!!!Μάλλον μετά το φαγητό!!!

Περιμένουμε νέα΄Πατατούλα και Ευγενια!!!

Φιλάκια σε όλες...Αφου δεν εχω κατι άλλο να κάνω μπαινοβγαίνω!! :lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μαράκι και εγώ μία απο τα ίδια.... δεν έχω τι να κάνω και μπαινοβγαίνω!!!! :lol::lol::lol: Έχει και έναν αέρα έξω... δεν μπορώ να πάω και πουθενά χωρίς αυτοκίνητο!! Ούφ!! Έκανα μπάνιο έβαλα και τις πιτζάμες μου... έτοιμη για ύπνο!! :lol::lol::lol: Άκριβως όπως το λές, σαν τις γριές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδιτσες μου!!Δε διαβασα τα νεα σας,ελπιζω οσες ειχατε γιατρο σημερα να πηγανε ολα τελεια!!Το πρωι εξαφανιστηκα αρον αρον γιατι ειχαμε εξελιξεις με τον μακακα τον πρωην εργοδοτη μου..(θυμαστε που με απελυσε αν κ εγκυος).Εν περιληψη θα σας πω οτι εβγαλε βρωμα περι εξωσωματικης και μου στειλανε εγγραφο απο τον Συνηγορο του Πολιτη οποτε επρεπε να επικοινωνησω με το κεντρο αν διερευσε κατι απο εκει,επειτα μιλησα με τον εξωσωματικο μου κ τελικα με τον δικηγορο μου για να υποβαλουμε μηνυσεις περι παραβιασης του ιατρικου απορρητου,συκοφαντιας κ.τ.λ. Συγχυστηκα οσο δε φανταζεστε... :shock::shock::shock::shock: Που θα φτασει ακομη αυτος ο ανθρωπος απορω :?:?

Τελικα ηρθα χωριο αν και με χιονια,δεν οδηγησα ομως με εφερε ο μπαμπακας!!!!!

Θα διαβασω τα νεα σας και θα επανερθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου συγχαρητηρια για την β'επιπεδου!

Μιχαελα μου κ σε σενα για την αυχενικη!!Ολα τελεια λοιπον!!

Χρυσταλλενη μου μεγαλωσε ο παιδαρος εε?οσο για την υδρονεφρωση χαιρομαι που δεν επιδεινωθηκε. Ευελπιστω μελλοντικα να μειωθει εντελως!!

Ευγενια περιμενουμε τα νεα σου και απο την Πατατουλα φυσικα!!

Μαρακι με εχεις απογοητευσει εντελως!!!Αν υποψιαστω οτι ακομη δε τσακισες το κεικ σοκολατας και το παγωτο............ :shock::shock::shock:

Κ αφου μπαινοβγαινεται Γιελιζ και Μαρακι,τωρα που ειστε που μπηκα κι εγω να πουμε καμια κουβεντουλα?εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία μου δεν κατάλαβα... σε τι τον εξυπηρετεί να βγάλει βρώμα για την εξωσωματική? Και είναι κάτι κατά σου αυτό??? :shock::roll::roll::roll:

Εντωμεταξύ εσύ μην κάθεσαι και συγχίζεσαι για τον μακάκα!!! Συγχίζονται και τα μωρά σου και μετά θα μου βγεί η νύφη νευρική και θα μου δέρνει το καμάρι μου!!!! :lol::lol:;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία μου δεν κατάλαβα... σε τι τον εξυπηρετεί να βγάλει βρώμα για την εξωσωματική? Και είναι κάτι κατά σου αυτό??? :shock::roll::roll::roll:

Εντωμεταξύ εσύ μην κάθεσαι και συγχίζεσαι για τον μακάκα!!! Συγχίζονται και τα μωρά σου και μετά θα μου βγεί η νύφη νευρική και θα μου δέρνει το καμάρι μου!!!! :lol::lol:;););)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουσιαστικα δεν τον εξυπηρετει σε τιποτα απλα προσπαθει να πιαστει απο καπου γιατι με το μυαλο του πιστευει οτι εγω προκειμενου να μη μαθευτει θα αποσυρω την αγωγη...Αλλα με αυτο που κανει θα τρεχει κ δε θα φτανει..Αλλωστε ο νομος απαγορευει την απολυση εγκυου,τι σημασια εχει ο τροπος με τον οποιο εμεινα εγκυος??????? Απορω πως δουλευα σε τετοιο χωριατη ανθρωπο-ζωο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα και εγώ αυτό σκέφτηκα και απόρησα... τι κι αν είναι απο εξωσωματική... η εγκυμοσύνη είναι εγκυμοσύνη... και αυτός δεν παύει να είναι ένας ηλίθιος που απέλυσε μία έγκυο!!! Τόσο απλό είναι!!! Τι βλαμμένοι "άνθρωποι" κυκλοφορούν θέε μου! Έλεος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κάνεις... να μην την συγχίζεις... :lol::lol::lol::lol:

Άσχετο εδώ άρχισε να χιονίζει και αρκετά κιόλας!! Αλλά ο αέρας δεν θα αφήσει να το στρώσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε αφηνω συμπεθερα!!Θα βαλω πυζαμες,θα απολαυσω το χιονι και θα δω καμια ταινια στην τηλεοραση.(\Αν και εδω που τα λεμε θα προτιμουσα να βγω για ενα κοντοσουβλι αλλα με το χιονι κ τοσο κρυο ειπα να μη το ρισκαρω!!Τα λεμε αυριο το πρωι!Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαντάζομαι τι ωραία θα είναι... και εγώ θέλω χιόνι!! Αλλά εμείς πάντα έχουμε πολύ αέρα και δεν μπορεί να το στρώσει όμορφα....το μαζεύει όλο σε ένα μέρος!! Άρχισε στο STAR μία ταινία με τον κούκλο τον Matthew McConaughey αλλά το έχω δεί...

Καλά κάνεις που δεν βγαίνεις δεν είμαστε για πολλά πολλά με τέτοιο καιρό!!!

Καλή ξεκούραση συμπεθέρα!! Τα λέμε αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας..πωπω ποσα ειπατε...

να συγκρατησω μονο της Χρυσταλλενης..μια χαρα τα αποτελεσματα σας...πολυ καλο αυτο με την υδρονεφροση..τελεια τα πατε!!

Οσο για ρουχα να καταθεσω την εμπειρια μου...τον γιο μου τον γεννησα 26 Μαιου...

παρτε πολλα λεπτα αμανικα και κοντομανικα κορμακια η ρουχακια στιλ φουφουλα και καλτσακια/.....μονο..

επισης πατρε 2-3 μακριμανικα κορμακια και 1-2 ολοσωμα φορμακια για τις νυχτες που μπορει να κανει λιγη ψυχρα κυριως τελη Αυγουστου αρχες σεπτεμβριου..

Κανει τοσο ζεστη πουτ οτιδηποτε παραπανω απο αυτα θα τα κανει να σκανε...

Για τις μανουλες που περιμενουν διδυμα, παρτε κορμακια τετοιου στιλ

http://www.mothercare.com/Mothercare-Bo ... 1298576959

και http://www.laredoute.gr/product-%C3%BA% ... opLevel=21

Επισης πολυ βολικο

http://www.laredoute.gr/product-COCOON- ... opLevel=21

http://www.laredoute.gr/product-%CE%A6% ... opLevel=21

Στα Η&Μ εχει τετοια πολυ πιο ωραια και πολυ πιο οικονομικα, κυριως τα κορμακια που ανοιγουν απο κατω και το πλαι μαζι..οτι πρεπει για προωρα και μικρα μωρα που δεν θελλουν πολυ ταλαιπωρια με το κεφαλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι κι εγώ...

Σοφάκι ελπίζω να γλύτωσα την απουσία...Μην μου συγχύζεσαι!!! Ο τυπος είναι βλάκας και το αποδεικνύει ολο και περισσότερο!!!

Χιονιζει ε??????????? Τι καλά...θέλω κι εγώ :(:?

Αυριο πρωί θα την κάνω για το σπιτάκι μου...Θα με πάει η μαμά..Κατά το μεσημεράκι θα μου φέρουν και τον καινούριο μας καναπέ και το βραδάκι φτάνει και ο αντρούλης μου..

Με πονάει το στήθος βρε κορίτσια..βασικά σαν βάρος το νιώθω...Μια φορά που είχα ρωτήσει το γιατρό μου είπε οτι ειναι άγχος αφού το καρδιογράφημα μου ειναι μια χαρα...Τι να πω..

Οι άλλες δεν κατάφεραν να μπουν ε?

Λοιπόν ευχομαι να είναι ολες καλα...Φιλάκια στις κοιλίτσες!!! Καλό βραδυ μανούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω.. ειμαι ακομα στο 3 εγω!!!

Για να μην ξεχασω καμμια θα τα γραψω λιγα λιγα!!!

Σισυ, Διοσα, Μαράκι, Μαμα Νικολα ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.

Δεν εχουμε ακομα αποφασισει τι να κάνουμε με το θέμα δωματιου!! Δεν μπορουμε από τωρα να παρουμε την κουκέτα του παιδικου δωματίου αλλα δεν θέλουμε να πετάξουμε και λεφτα σε αστοχες αγορές!! Από πράγματα μονο τον αποστειρωτη θα πάρω μιας και όλα τα αλλα τα εχουμε!! Θα βολευτούμε με ένα καροτσι και σλινγκ ή μαρσιπο!! Το πολύ πολύ να παρω έναν μαρσιπο για περισσοτερα κιλα!! Της πηρα λιγα ζιπουνάκια τωρα στις εκπτώσεις και ένα πετσετέ φορεματάκι από την αλλουετ για να την βγάλω από το μαιευτήριο!!! Ευτυχως εχω παρα πολλα πραγματα από την Μαρίνα!! Κάποια είναι αφόρετα!!

Σοφιτσα δεν θα μπεις ταμείο ανεργείας; Καλορίζικες οι κούνιες!!!

Ειρήνη με το καλό να υποδεχτειτε το αντράκι σας!!

Σισι τοτε να χαίρεσαι και τον αδελφούλι σου!! Καλα πως τα κατάφεραν οι γονεις σου; Αυτό πρεπει να είναι σπάνιο!!

Μάχη τα κοριτσια εχουν δίκιο, ξεκουρασου και ρωτα τον γιατρο!!Αλλα μαλλον εχει αρχισει η γερή μετατοπιση οργάνων!!

Ηθελα να σας ρωτησω κατι, ειδικα της μανουλες που εχουν ήδη παιδάκια!! Γενναμε καλοκαιράκι, θα το κρατήσετε το 40ημερο της λοχείας; Στην Μαρινα το ειχα κρατησει αλλα τωρα είναι δυσκολο κατακαλοκαιρο με ένα μεγαλυτερο παιδι!!

Κατερινάκι καλοριζικη η πρωτη!! Με το καλο να ακολουθήσουν και οι επόμενες!!

Χαρά περαστικά σου!!!

Νικόλ ευχομαί από εδώ και περα να ευχαριστηθεις την εγκυμοσύνη σου!!!

Σεσίλια ποσα κιλα είναι τωρα ο μικρος σου; Σου ειπα πως αρχισαμε να πινουμε γαλα;;;; 3 φορες την ημερα.. χτυπαμε 400γρμ καθημερινα!!! Ξέρω πως είναι λιγο, αλλα σε σχεση με πριν που δεν επινε καθολου ειμαι πολύ ευχαριστημένη και ηρεμη!!!!!!! Καλοριζικη η προικα!!! Πολύ όμορφη!!

Διοσα είναι κουκλί!!!!!!

Μαράκι είναι πολύ ομορφο το σετ!! Και το λαχανι είναι ομορφο!!Εμεις πηραμε το κοκκινο που εβαλες!! Δεν πηραμε πορτ μπεμπε και για τσαντα πηραμε μια άλλη γιατι αυτή μου φανηκε πολύ μικρή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.babymonitorsdirect.co.uk/ Δεν ξερω αν σας ενδιαφερει αλλα εμεις από εκει πηραμε την καμερα και το μονιτορ της μικρης περισυ!!

Ελπίζω πραγματικά ναμην εχω ξεχάσει καμμια!!

Κατερινάκι καλα αποτελέσματα να εχετε!!

Πατατουλα, Ευγενία τα ειδατε τα μπεμπακια σας;

Σισσυ σουπερ το ζουζουνι σας!!

Σεσίλια και εγω από μοδερκεαρ Αγγλιας ειχα παραγγειλει δυο φορες!!! Κριμα που το εκλεισαν!! Οι διαφορα στις τιμές είναι απίστευτη!! Εγω παραγγέλνω και από εδώ http://www.dpam.com/en/02-years/girls-c-21_22.html

Μπορειτε να δειτε και στο αμαζον για διαφορα προϊοντα!!Τον ατμομαγειρα της μικρης τον πηρα από εκει και ηταν κατά 85 ευρω φθηνοτερος!!

Μαράκι και αμανικο μπορεις να του βάλεις!! Η πολύ ζέστη δεν κάνει καλο!!

Χρυσταλένη συγχαρητηρια!! Όλα πανε καλα!! Μεγαλωσε το αγορακι σου!!!

Και το Στέβη είναι ομορφο!!!

Σοφία δεν κατάλαβα τι σχεση εχει η εξωσωματική; Δεν αφορα κανέναν το πώς έμεινες εγκυος!!! Για ποιο λογο θα μπορουσες να ντραπεις και να παραιτηθεις από αυτά που δικαιούσαι!!! Ακου εκει λογική!!!

Τα δικά μας νεα τωρα!! Στο παρτυ μας περασαμε υπεροχα!! Μεγάλωσε το μωρό μου και ηταν τοσο όμορφη με την στολή της πειρατίνας!!! Η μικρουλα κλωτσαγε κι’ αυτή!!! Σκεφτομαστε ονόματα με τον ανδρα μου!! Κλεινουμε στα Ναταλία, Αρτεμις και Μελίνα!!! Πως σας φαινονται; Αυριο το βραδυ κλεισαμε εκτακτο ραντεβου με τον νέο γυναικολογο!! Να παμε να δουμε τι γινεται να μου φυγει και εμενά η αγωνία!!!

Για ρουχαλάκια ριξτε μια ματια και στον Ζαρα!!Εγω πηρα σορτσακια και μπλουζάκια και στις δυο απο εκει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΕΓΩ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΧΡΥΣΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΓΕΝΝΗΣΑ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ ΟΠΟΤΕ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΖΕΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗ ΩΡΑ...

ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΛΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΑΜΑΝΙΚΑ Η ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΡΟΥΧΑ ΜΙΚΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΣΑΡΑΝΤΙΣΑ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΤΩΡΑ ΔΕ ΤΕΛΗ ΟΠΟΤΕ ΠΟΣΟ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΕΞΩ ΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΚΑΜΙΑ ΖΑΚΕΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ.ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΑΓΟΡΙ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΛΙΓΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΘΕΜΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕς ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΟΡΘΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΑΝΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ 8-10 ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ΚΑΙ 20 ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΚΙΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΣΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΡΕΨΙΜΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΓΑΛΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΤΟΣΑ...ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ΣΑΛΑΡΙΕΣ ΜΕΧΡΙ ΧΡΟΝΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΥΦΑΣΜΑ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΚΑΤΟΥΡΑΝΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΡΩΣΟΥΝ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΕΠΕΙΤΑ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ ΨΩΝΙΖΕΤΕ ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΤΙ ΡΟΥΧΑ ΕΧΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΝΩΑ ΑΠΟ 1,5 ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΛΑΜΕ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙς Η ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΜΙΚΡΩΚΑΜΩΜΕΝΗ ΤΑ ΛΙΩΝΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...