Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΑ


Lollipop

Recommended Posts

τεση μου τι ωραιο δωματιο ειναι αυτο......

ειναι τελειο....ξετρελαθηκα με το φωτιστικο σας.....

αντε με το καλο να παρεις την κοριτσαρα σου αγκαλιτσα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι τέλειο !το φωτιστικό το αγόρασες η το φτοιάξατε εσείς με γυξοσανίδα; Αν το αγόρασες πες μου απο που ; αυτό που ηθελα δυστυχως δεν μπορώ να το αγοράσω επειδή είναι πολλή ψηλά το κρεβάτι και αναγκαστικά επιβαλλεται να μην έχει τίποτα που να κρέμεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι τέλειο !το φωτιστικό το αγόρασες η το φτοιάξατε εσείς με γυξοσανίδα; Αν το αγόρασες πες μου απο που ; αυτό που ηθελα δυστυχως δεν μπορώ να το αγοράσω επειδή είναι πολλή ψηλά το κρεβάτι και αναγκαστικά επιβαλλεται να μην έχει τίποτα που να κρέμεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το φτιαξαμε με γυψοσανιδα βανια...ειναι πολυ ομορφο και βαλαμε κ κρυφο φωτισμο για το βραδυ...κατι παρομοιο εχω δει σε σχημα συννεφακι γαλαζιο για αγορακι και σε φατσουλες παιδικες οι οποιες ειναι μπελαλιδικες ομως γτ θελουν ζωγραφια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TESH αργησες να βρεις τον τροπο αναρτησης αλλα το αποτελεσμα με ξετρελλανε!!!!!!

Τελειο το δωματιο!!!!!! Το φωτιστηκο ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!!!!!! Τα χρωματα...τα επιπλα...ολα σουπερ!!

Αντε με το καλο !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tesh μου τι κάνεις κοριτσάκι μου? Φτασατε στην τελική ευθεία? Τελειο το δωματιακι σας...κουκλιστικο!! ΜΕ το καλο να την υποδεχτείτε κοπέλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

τι ωραιο δωματιακι samarcande ...πολυ γλυκα χρωματακια...με το καλο ναρθει το νινι σου κ να χαρειτε καθε γωνιτσα του ομορφου δωματιου σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω αγορασει κουνιες αλλα ακομη τα μικρα κοιμουνται στο σαλονι σε καλαθουνες για να με βοηθαει η μαμα μου που κοιμαται στον καναπε.

οταν το φτιαξω θα βαλω φοτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...