Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΑ


Lollipop

Recommended Posts

Οταν ηθελα ιδεες για να φτιαξω το παιδικο δωματιο ειχα <στερεψει>... Εψαχνα αριστερα και δεξια.....

Σκεφτηκα λοιπον οτι πολλες μελλουσες μανουλες βρισκονται στην ιδια φαση με μενα κ ειπα να ανοιξω αυτο το θεμα για να ανεβαζουμε φωτο απο τα παιδικα δωματια για να περνει ιδεες και πληροφοριες η μια απο την αλλη ;)

Κανω λοιπον την αρχη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι όμορα Lolllipop!!!!

Mε το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν ξέρω αν με θυμάσαι, έχουμε μιλήσει πιο παλιά!!

Φιλιά

Όλες μου τις ευχές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλι μου ειναι υπέροχο !!!! Με το καλό να τις δεχτείς!! Πολύ καλή η ιδέα σου...να βλέπουμε κι εμείς που ψάχνουμε τι θα κάνουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία ιδέα! Εγώ τώρα ξεκινάω να το φτιάχνω, μόλις τελειώσω θα βάλω κι εγώ!

Lollipop πολύ γλυκό το δωμάτιο, με το καλό να αγκαλιάσεις τις κουκλίτσες σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop με το καλό να υποδεχτείς τις διδυμούλες σου.... :D:D:D:D Το δωμάτιο πολύ όμορφο, μου αρέσουν τα χρώματα πολύ... :D:D:D Αλλά ενθουσιάστηκα με την κουρτίνα σας....Από που την πήρατε;;;;; :roll::roll::roll: Εγώ περιμένω τη δεύτερη νεράιδα μου και ακόμα δεν έχω ετοιμάσει τίποτα... :?:?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρομαι που σας αρεσε το θεμα!!!!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ16 την κουρτινα την πηρα ετοιμη ραμμενη απο κινεζικο μονο 14Ε ;);););) Ειχα παει μπας κ βρω καμια φορμα που να χωραει την κοιλιτσα μου κ επεσε το ματι στις κουρτινες!!! Για την ακριβια ο αντρας μου την βρηκε!!! :lol::lol::lol:

Γενικα ολο το δωματιο κομπλε μου βγηκε πολυ φτηνα... !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειο το θεμα σου πολυ καλη σκεψη!!!!να βαλω κ εγω της μπεμπουλας μου!!!

post-5130-13873934650245_thumb.jpgpaidiko 2 004.jpg[/attachment:341addrp]post-5130-13873934650118_thumb.jpgpaidiko 2 001.jpg[/attachment:341addrp]post-1311-13873934649868_thumb.jpgpaidiko 2 003.jpg[/attachment:341addrp]

post-9767-13873936267998_thumb.jpg

post-9767-13873936268411_thumb.jpg

post-9767-13873936268799_thumb.jpg

post-9767-1387393626918_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το δωματιο μας βγηκε πολυ οικονομικο

η κουνια ειναι απο τζαμπο 150ευρω η προικα απο ενα μικρο μαγαζακι 80ευρω η αλλαξιερα θα ειναι μαζι με το μπανακι λογο ελειψης χωρου,την ντουλαπα απο αλεξ πακ 80ευρω κ ολα τα διακοσμητικα τα πηραμε επισης απο τζαμπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ, HAPPY υπεροχα τα δωματια!!!!!!

Τα χρωματα,τα διακοσμητικα ΟΛΑ!!!!!!

Οπως σας ειπα ολα τα επιπλα ειναι ΙΚΕΑ.

Οι κουνιες μας βγηκαν (ΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ) 56Ε η μια!!!!!!!!!!

Η αλλαξιερα περιπου στα 60Ε

Η ντουλαπα περιπου στα 120-130 Ε

Ολα τα υπολοιπα ειναι απο το Τζαμπο!!!! Μαλλον πιο πολλα μας βγηκαν τα ψιλολογια απο εκει παρα τα επιπλα! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια τα δωματια κοριτσια...μπραβο σας...αυριο θα κρεμασω τα καδρακια που φτιαξαμε και θα σας βαλω κι εγω φωτο απο το δωματιακι της μπεμπας μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα ο Σταύρος μου είναι μεγάλος πια αποχωρίστηκαμε την κούνια κρεβάτι το οποίο μας συντρόφεψε τα τελευταία 7 χρόνια ήρθε η στιγμή να πάρουμε νέο κρέβατι και γράφειο , μάζευα τα πράγματα και σκεφτόμουν πόσο μικρούλη

ήταν και πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός σαν χτες μου φαίνεται που τον έφερα απο το νοσοκομείο και τωρα είναι αντρακι . Αυτη τη στιγμή ετοιμάζουμε το νέο μας κρεβάτι τα έπιπλα είναι αυτα :

http://www.plemob.gr/greek/ProductDet.a ... 0&PID=1801 σε χρώμα όπου καφέ ανοικτό εμάς είναι ποιο σκούρο και όπου πράσινο εμας είναι μπλέ και κίτρινο όπως έχει .

Επίσης φωτιστικό λέω για αυτό μια και το θέμα του δωματιου θα είναι το διάστημα http://www.diavgia.gr/vm.html?page=shop ... egory_id=6

επίσης θέλω στρωμα και καρέκλα για το γραφείο . Τα χρώματα στους τοίχους ειναι Κόκκινο -γαλάζιο ανοικτό -κίτρινο άνοιχτό και λαχανί ακόμα για τη πόρτα δνε έχω αποφασίσει θα δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΙΑ τελειο!!!!!!!!! Μου αρεσουν πολυ οι επιπλοσυνθεσεις...ειναι πολυ εξυπνες,πρακτικες κ εξοικονομουν χωρο στο δωματιο και χωρους αποθηκευσης! ;);););)

Καλα για το φωτιστικο σας.....δεν εχω λογια!!!!! ΣΟΥΠΕΡ!!!!!

TESH θελουμε φωτο!!!!!!!!!! Ο λαος απαιτει μια φωτο να ανεβει!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πας στη φωτο που θέλεις και πατάς επάνω στο λινκ με δεξί κλικ αντιγραφή μετά έρχεσαι εδω στο mammyland πατάς επικόλληση .

Αντε να δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκεί που πατάς το δεξί κλικ επάνω στο λινκ έχει κάποιες επιλογές πάτα το προ τελευταίο που λεει επιλογή 'ολων και μετά θα δεις θα μαυρίσει το αντιγραφή καιμετα κάνε τη διαδικασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιποτα...προσπαθω τοση ωρα....οι φωτο ειναι περασμενες στον υπολογιστη μου - επιλεγω - κανω αντιγραφη - ερχομαι εδω κανω δεξι κλικ κ παπαλα...η επικολληση ειναι ανενεργη - επισης επιλεγω αυτο που λεει img κ προσπαθω μετα να επικολλησω τις φωτο κ παλι παπαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει να χρησιμοποιήσεις την απάντηση που είναι πάνω πάνω ή κάτω κάτω με κεφαλαία ροζ γράμματα και όχι τη γρήγορη απάντηση.

Εκεί έχει κάτω από το χώρο μηνύματος την επιλογή προσθήκη συνημμένου, επισυνάπτεις όσα αρχεία θες και το υποβάλεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...