Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS ΠΑΛΙ....ΧΑΧΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΨΑΧΝΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΓΑΜΟΥ....ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΚΑΤΙ 1200....ΕΥΡΩ......ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ??????ΓΥΡΩ ΣΤΑ 600 ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΚΑΙ 200 ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ????????????? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ...ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΜΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera Euaki...Eimai h Euh.... :lol::lol::lol:

Egw den kserw kapion fwtografo oikonomiko apo Thessaloniki alla exw mia ksaderfh fwtografo sthn Serres (erxete kai Thessaloniki an exei klizmenh doulia)..

Twra apo times den kserw na sou pw alla sigoura einai kaliteres apo edw (Thessaloniki) kai kanei sigoura kalh doulia einai tsekarizmenw auto...

An theleis pes mou na sou dosw thlefwno gia na milisete?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ΕΥΕΣ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευακι1234 δεν εχω να σου προτινω καποιον συγκεκριμενα,αλλα πιστευω οτι οι φωτογραφοι χωρις μαγαζι ειναι σαφως πιο οικονομικοι επειδη δεν πληρωνεις <βιτρινα>....Και το <χωρις μαγαζι> δεν σημαινει κακη δουλεια.....εγω πληρωσα στον γαμο μου βιτρινα κ στην ουσια δεν εχω ουτε μια φωτο της προκοπης....και να μη μιλησω για τι ντι βι ντι!!!!

Ψαξε μεσω γνωστων!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με σωνεις Ευη μου...δεν το συζηταω...σου στελνω προσωπικο μηνυμα με το κινητο μου...πες της αν την ενδιαφερει να με παρε ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΦΩΤΟ ΕΤΣΙ?????....βρηκα και εναν γνωστο του γνωστου με 600 ευρω...πες της τιμες και τι θελω και να με παρει αν ειναι....εμεις εκει διαθετουμε 500-600 το πολυ!!!!!αλλιως να κλεισω αυτον να τειλωνω...ουφ παιδια πολυ αγχος μιλαμε...τι προσκλητηρια, τι μπομπονιερες, αντε τι κλαιγομαι τωρα εεεε? αντι να πω δοξα το θεο που μας αξιωσε και φτασαμε μεχρι εδω, να κανουμε γαμο θρησκευτικο και βαφτιση του παιδιου μας μιλαω κιολας εεεεεε? χαχαχχαχα...απλα εχω φρικαρει με τα εξοδα παιδια...ρεββεκουλα να εισαι καλα..και να χαιρεσαι τη ζουζουνα μας...και τα υπολοιπα κοριτσια να ειστε καλα και ευχαριστω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...